Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
27. čer 2010

@paajaa Paji zítra jdu nakoupit náké trika,dneska jsem vyházela dvě tašky oblečení 😅 a tak to musím doplnit že 😀 A rovnou mrknu po nákým tom oblečení na tu svatbu 😝 ale jen zlehka,páč to budeme v týdnu obíhat s přítelem.

murynka
27. čer 2010

@paajaa jak děsně taková pěkná holka 🙂 😉 ještě ti gratuluji ke zdravému miminku to je supeeer 😵 😵 😵

murynka
27. čer 2010

@kopa už víš co čekáte? 😀 😕 😅

kopa
autor
27. čer 2010

@murynka 😀 😀 😀 to má být vtip 😀 😀 nevíme 😀 😀

murynka
27. čer 2010

@kopa ne otázka 😉 😕 😕 jak nestíhám tak nevím 😒

sarlotta
27. čer 2010

kopi mě už je obeplé všechno 😀 😀 😀 😅

murynka
27. čer 2010

@sarlotta 😎 😵 😵 😵

kopa
autor
27. čer 2010

@murynka aha 😅 no vypadá to asi takhle.V srpnu mám mám Utz v gennetu, tak opět spoléhám,že by nám to konečně mohli říct 😅 😅 na gyndě nemají moc dobrý utz 🙄

kopa
autor
27. čer 2010

@sarlotta No jo,ale ty už na to máš krásné týdny 😲

sarlotta
27. čer 2010

Kopinko nám se malý točil zádama taky až do 30tt, ale pak byl pindík doooobře vidět 😀 😎

murynka
27. čer 2010

@kopa jak aha 😅 😅 no poznáš sama až budeš mít mímo 😉 😉 😀 😀 zda budeš dočítat a být na netu jako ted 😀 😀
tak to jo ale až v srpnu ☹ páni to budeš 30tt 😅

sarlotta
27. čer 2010

No a Ty máš jako jaké🙂)) 24tt je super...6měsíc - nejlepší těhu měsíc... bříško už jde vidět, ale ještě se tím dá létat po obchodech 😀 😀 😀

murynka
27. čer 2010

já chci také bříškooo 😵 😵 😵

sarlotta
27. čer 2010

mury to Tě přejde kolem 1,5roku malé🙂)) až se začně pěkně vztekat a válet po zemi 😉 no a chytne Tě to zas po 2 ročku🙂)) 😀 😀

murynka
27. čer 2010

@sarlotta myslíš? 😅 to už se vztaká pěkně ted 😠 😠 uvidíme kdy mě to chytne 😵 😵 ale zatím si chci vymazlit sofinku 😵 😵 😵

sarlotta
27. čer 2010

no jo tak je to osobnost🙂)) co sis vyrobila to máš 😀 😀

Kopi fotni tu tuniku, ať mám co závidět 😎

kopa
autor
27. čer 2010

@murynka Markét no právě to už budu 30tt 😅 ale co mohu dělat že? 😅 jiný způsob není 😒 Tak už to vydržím,je to za chvilku 😅 😅
@sarlotta jo po obchodech 😀 hele mě tedko furt bolí chodidla,když delší dobu stojím a nebo dlouho chodím 😅 to jsem dřív neměla 🙄

kopa
autor
27. čer 2010

@sarlotta No snad je to tunika 😅 😀 hele vyfotím to zítra,to nebude přítel doma a nebude mě tu pozorovat 😀

sarlotta
27. čer 2010

Kopi to je normální, doma si opravdu dej nohy výš jak hlavu, třeba na opěradlo sedačky nahoru a nenos těsné boty... tak ykroucení kotníkama pomáhá... ono to bude už jen horší bohužel 😅 😔

sarlotta
27. čer 2010

jdu ležet kecky, zítra na gyndu a pak na kafíko s kamoškou, tak se ukážu až po O 😎 😀

murynka
27. čer 2010

@sarlotta mě přijde ideální otěhu jako ty aby malé byli 4 roky 🙂

kopa
autor
27. čer 2010

@sarlotta Sarlott to jsou vyhlídky 😀 😅 já mám nohy skoro furt nahoře když jsem doma,dokonce minule jsem vařila a musela jsem si dát ke sporáku židli.
Tak papa

kopa
autor
27. čer 2010

@murynka Markét tak uvidíte jak to budete zvládat a jak se zadaří. 😉
Já bych třeba do dvou let chtěla mít druhé dítě 🙂 ale uvidíme potom až to příjde 😝 páč nám nikdo pomáhat nebude 😅 dokonce tchýně až budu rodit bude na dovolené 😝 🤐 že tam má známou a že je na ní vázaná 😅 takže na nás se opět vyprdnou.Ale neva aspon mi nebude do ničeho kecat 😎

murynka
27. čer 2010

@kopa tak tak uvidíš pak sama 😉 kámoška chtěla také do 2 let ted má 13měs raracha 😀 😀 a změnila názor 😅 ale třeba budeš mít hodné miminko 😵 😵 o je potom jiná ale já mám hodné miminko a 2 roky se mi zdá brzo jak říkám malou si chci na plno užít co nejdýl 🙂 a věnovat s ejen a jen jí 🙂 ale také uvidíme co bude a nebude 😕
ta tchýně to je mazec 😠 ale jak říkáš aspon budeš mít klid 🙂

kopa
autor
27. čer 2010

@murynka No to víš bude záležet na situaci 😉 včera zase na té oslavě perlila 😅 jako ted zase jeli na dovolenou a přijedou těsně před naší svatbou a že by se zeptali,zda něco nepotřebujeme?? 😨 nic.Přitom kdyby to byla švagrovka tak je to jiná.Včera přítel prohlásil,že si to už nenechá líbit a skoro furt se do matky navážel 😀

kopa
autor
27. čer 2010

Nejhorší je,že už i jeho táta začíná být takový 🙄 takže nic moc 😒 docela mě to včera mrzelo,že se ani nenabídli s tou pomocí a vykašlali se na nás ☹

murynka
27. čer 2010

@kopa leni já to znám moc dobře ☹ ale chce to se nad tím povznést 😉 já mám zase úžasnou maminku ta mi to vynahrazuje 🙂

kopa
autor
27. čer 2010

My se snažíme,ale přítele to moc mrzí 😔 Mě ještě víc když nemám tady normální mámu.
Markét mizím,přeji vám se Sofinkou hezký večer.Já si jdu udělat pizzu 🙂

murynka
27. čer 2010

@kopa leni papa chápu to ani nevíš jak snad se to prckem změní 😉 😉 hezký večer 🙂

evina267
27. čer 2010

@flair ahojky já vás průběžně šmíruji už hodně dlouho taky jsem si prošla tím co vy všechny☹ Ale naštěstí se vše v dobré obrátilo a mám dvouměsíční Adélku. A jak jsi se ptala že je maličká jak puberťák tak naše malá to měla taky a pomohla během dvou dní mast LENIENS koupí se v lékárně (stojí kolem 50,-kč), nebo může doktor napsat předpis aby ji namíchali🙂🙂 Já tím teď malou mažu celou už při prvním dítěti (4roky) jsem ji používala, protože se používala i v porodnici, ale teď radí jen slunečnicový olej a modrou indulonu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru