Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. čer 2010

vypadá to komicky 😀

if.v
28. čer 2010

ne ne, vypadá to luxusně. Počkej, až přijdou holky, ty budou zírat

murynka
28. čer 2010

@farmarska jéééé takže to budeš jako ta má kámoška 😵 😵 asi jste otěhu spolu 😀 😀 😀 😀 tedy nastejno 😀 😀

@if.v aha děkuji za vysvětlení tak moc držím palečky at to vládneš 😉

if.v
28. čer 2010

Mury, děkuju

mirax
28. čer 2010

farmíííííííííííííííííííííínko 🙂 🙂 🙂 , ty jedna holka šikovná 🙂 🙂 🙂 ..tak z téhle zprávy mám zase na krajíčku...pane jo, budu se každý večer přimlouvat k tomu nahoře, ať už to dobře dopadne!!!! a konečně u vás je řádné uááááááuáááá 🙂

Jen jsem po delší době nakoukla, jsme u taťky na Moravě a taková krásná krásná zpráv ...jupíííííííí

Tak zase zítra hnedle nakouknu 🙂

Nevíte, jestije něco nového s bratrem od cajori?

farmarska
28. čer 2010

tý jo tfuj, to se ti bude ale po malé stejskat co 😅 😅 si to ani neumím představit, že bych tak dlouho Robču neviděla 😔 no ale musím si začít zvykat, i on se mi začíná čím dál víc osamostatňovat, 😢 courá ted furt venku s klukama a nebo si je zve sem a už mne tak nepotřebuje..jako k zábavě 🙄 ale na praní a uklid jsem mu pořád ještě dobrá 😀 😀 😀

farmarska
28. čer 2010

miraáááááxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tebe tu vidím moooooc ráda a mám radost!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
28. čer 2010

co s jejím bráškou to netuším 😕
tak zítra patoložko 😉 😀 a hezkýý si to na Moravě užííívejte 😵 😵 😵

if.v
28. čer 2010

No Farmi, přiznám se, že nejdřív jsem ráda, že si zase jednou řádně odpočinu, ale po takových 14 dnech už bych ji chtěla mít doma. A když se nám vrátí po tom měsíci, tak mám pocit, že je to úplně jiná holčička - starší, větší, vyspělejší..prostě jiná..a jak to teprve musí připadat babičkám a dědům, když ji vidí jednou za čas 🙂

mirax
28. čer 2010

farmísku, hlavně hned šupej na gyndošku pro všechny ty léky..nebo už je máš doma? Klidový režim, vitamín..ble bla však víš.
Já vždycky když nakukuju, tak čumím do tabulky, který den cyklu jsi, zda s euž blíží event. dobrá zpráva 😀 😀
Já mám tak obrovitááánskou radost 😀
Pane jo, farmi, musí už musí to dobře dopadnout, tak staršně krutej zase ten svět být nemůže 🙂
Jdu už chrupat k broučkům, mám toho dost, oba vstávaj v pět... 😠 ...a Bětuška k tomu cvrdliká na celej barák 😀

farmarska
28. čer 2010

ivčo to je fakt 😕 i když tedas moje máma vidí Robču denně , stejně jako já 😀

holky jdu se trošku věnovat manžoj, ale ještě před spaním asi nakouknu, pokud nevytuhnu 😉 😅

madormi
28. čer 2010

farmiiiiiii to je supeeeeeer strašně ti to přeju abudu držet všechny palce co mám a půjčím si i manželovo když bude třeba 😀

farmarska
28. čer 2010

miraxíčku jasan, prášky už lupu-od dnešního rána 😉 jen ten klidovej režim... já bych chtěla alspon ještě ten měsíc a půl dochodit do práce, abych měla pak nárok na mateřskou a aby mi tam drželi místo. Raději bych se tentokráde jistila, nikdy nevím, co se zase může stát a tak, abych se když tak měla kam vrátit 😅
no zkusím o tom ještě promluvit s gyndařem.. příští týden asi 😉

farmarska
28. čer 2010

mad díííky!! 😵 😵 😵

farmarska
28. čer 2010

holky zítra volám na tu gyndu, domluvit si termín, tak pak vám ho hned nahlásím, at víte, kdy máte dát palce do křečí 😀 😀

farmarska
28. čer 2010

mirax dobrou 🙂
holky zatím čus a dík 😵

aronek
28. čer 2010

@farmarska 😀 😀 😀 😀 😀 moc a moc gratulujeme a držíme všechny palečky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kerrie
28. čer 2010

Ježkovy vočiiiii.............Farminka je těhulka, jupíííííí!!!!!!!!!! Farmi, moc a moc Ti to přeju a držím pěstičky.........tentokrát to prostě už MUSÍ klapnout!!!! Gratuluju!! 😵 😵 😵 😵 😵

kytiii
28. čer 2010

@farmarska supeeeer, už to tady potřebovalo, aby někdo nahlásil // 😀 😀 😀

Jinak jsem tady po delší době a hnedle na mě vykoukla taková krásná zprávička, mám z Farminky velkou radost!!!!

Jinak jsem byla 25.6. na kontrole, vše v pořádku, cukr je také v pořádku. Ještě mi brali kontrolní odběry, protože jsem Rh negativní, tak mě sledují, abych proti naší rošťandě nevytvářela protilátky.
Jinak jsem se pročítala dost dní nazpět, jste pěkné kecalky, probíhalo tady měření pupíčků, tak já mám aktuálně 99cm, ale případám si jak pěkný vypasený vorvaň 😀 Ale moc se mi líbí chlubení se s bříškem, užívám si to. Cítím se dobře, dokonce jsme si o víkendu s manžou na zábavě teď střihli 3x celkem rychlý jive a malé se to líbilo taky, protože jemně tancovala v bříšku s námi 😀
Nevím, jestli jsem gratulovala Flair k Melisce, proto raději činím pro jistotu ještě nyní. Malá je nádherná, ať brzy zmizí pupínky!
Jinak koukám, jak maminám jejich miminka rostou jako z vody, už se také nemůžu dočkat, až budu mít našeho bobka v náručí, jen si to ještě nedokážu taknějak představit, bude to dost velká změna, ale moc se s manželem těšíme.
A co Cajori s bráškou a Wladěnka, moc na Vás kočky myslím a věřím, že vše nakonec dopadne dobře.
Paaje to také utíká, krásná fotečka ze screeningu, také moc gratuluji!
Jestli jsem na někoho zapomněla, moc se omlouvám, protože jsem dnes dočítala fůru stránek. Moc na Vás ale všechny myslím a zase se přijdu na Vás juknout.
pa

tercie
28. čer 2010

Farmíííííííííííííííííí ségra tak už je to venku? Tak veřejně a nahlas moooooooooooc gratuluju a budu držet palce, svoje, Lukáškovo, manžovo, Sorbonovo, Festíkovo a Dinušky taky 😀 aby bylo všechno v cajku a v březnu jsi se dočkala malinký potvůrky v postýlce 🙂 Záměrně píšu potvůrky protože to musí bejt ta holčička, strašně ti ji přeju,vííííííííš?🙂
Joa jinak holky vám to prásknu, já to věděla už od odpoledne aleměla jsem přísnej zákaz ceknout 😀 Jak mě vám svrběl jazyk, to si ani představit nedovedete 😀

paajaa
29. čer 2010

Kráááásné ráno,
to jsou bomba zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Farmi kočko moc gratuluji a držím palce seč můžu, aby bylo vše jak má. Ale s tou prací si to ještě rozmysli. 😉

handm
29. čer 2010

dobré ranko!!§
tak člověk tu pár dní není a tady takováhle bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Farminko, moc moc moc gratuluju a přeju, ať to všechno dopadne jak má a brzy máš prďolku u sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc gratuluju ke /////////////////////////////////////////////////////////////////// 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jinak díky za palce u KO, všechno by mělo být OK, říkala paní DR. já jen včera už nestíhala se ani připojit. Mám tu dovolenou, ale začínáme stěhovat a balím krabice a různě vyřizuji a zařizuji a ještě se dodělává spousta věcí na domečku.. prostě malé peklíčko...
U paní Dr jsem dostala papíry na MD, tak bych podle nejpozdnějšího termínu měla nastupovat 24/7, já myslela 20/7, tak mi to trochu hatí plány, že už se v práci jen otočím po téhle dovolené, ale nějak to snad zašmoulím 🙂
Další KO mám 19/7 a 12/7 myslím jdu na UTZ! Tak se těším, až Bobíska zase uvidíme!!🙂

farmarska
29. čer 2010

ahoj holky všem moc děkuju 🙂
fotla jsem ten dnešní testík...ALE 😀 dnes jsem nevydržela v noci nechodit čůrat a nepít, tak ta moč byla trošku zředěnější a taky to je focený jen mobilem, se mi nechtěl hledat fo'ťák, 😝 teda spíš takovej ten kabílek k němu, co by mi to přenesl do pc 😉

farmarska
29. čer 2010

a ještě jedna 😀

farmarska
29. čer 2010

jo a ted jsem si volala na gyndu, tak jsem objednaná na 7.7. na dopoledne (to mám odpolední), tak mi držte palce! 😀 a šarlotka mi to hned může zapsat do tabulky 😉 🙂

farmarska
29. čer 2010

a já musím holky zase frčet, musím nakrmit sebe a zvěř a pak jedu d města, synoj pro pas a taky pro kytku na zejtřek do školy a pak na nákup a k máti, ...
tak nakouknu třeba ještě později, jestli budu stíhat 🙂

sarlotta
29. čer 2010

Dobré ránečko🙂

@farmarska 😀 😀 😀 😀 😀 Ty si ďábel 😎 😎 😎 😎 😎 blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, kočenko já mám takovou radost 😉 😉 😉 😉 😉

mabe
29. čer 2010

dobre ranecko, jenom tak jsem nakoukla a co to vidim??? farmi, moc moc gratulujuuuuuuu 😉 😉 😉 😉

mari111
29. čer 2010

ty kokso, ja sa poserem FARMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SUPER GRATULUJI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mocmoc moc a ještě víc a úplně nejvíc držím palečky šikulka, ja sem si to myslela, jak si psala že si zas chorá 😉 takže šetřit se jak jen múžeš, jasné 🙂

mari111
29. čer 2010

jinak ahoj holky, ja zas od 4:30 vzhútu, je mi huř ☹ bolí mne hlava jak šlak asi mám aj horečku, jen se mi nechce po schodech pro teploměr, teče mi z nosu, teda z jedný dírky, druhou mám ucpanou, bolí mne celé tělo , mandle natekle, nemúžu polikat a špatně se mi dýcha, bolej plíce nebo prúdušky nebo kerý šlak to je 😠 😠 😠 , dneska du k dr, ale je tam až od 12:00 tak si tam pak musím zavolat a objednat se. Doufam že mi dá něco co mne hnd vyléči, takle dlouho nevydržím, fuj aj s chorobou 😒

veve.b
29. čer 2010

No Farmiiiiii mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To je krásná zprávička 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru