Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
29. čer 2010

@handm Do gennetu jdeme až 10.8. tak snad se tam mimís ukáže 😲 na gyndě nemáme šanci to zjistit,doktorka tam má starší utz 😅
byli jsme prosím tě v salonu nevěsta na P 4.

handm
29. čer 2010

ty jo, na 5. května ulici?! jakoze na magistrale?! tam je ta Adina taky 🙂 ale neva, hlavne ze jste si vybrali!!!🙂🙂
Ahaa, genet az 10/8, to je jeste peknej kousek. casu.. ale to uz vydrzite 🙂

mari111
29. čer 2010

kopísku ty budeš hezká nevěstaaaa 🙂 ale opravdu, moc ti to sluší 😵

kopa
autor
29. čer 2010

@handm Jojo přesně tam 😉 No já jsem i radila na bereme se z jednou holčinou,ta je taky silnější a měla oběhané půjčovny.
Mě se už pak ani do té Adiny nechtělo 😅 😅

mari111
29. čer 2010

sem se vrátila od dr, no dala mi teda antibiotika, prej se to bez nich neobejde, tak snad mi to brzo pomúže a Laurince neublíži 😒

kopa
autor
29. čer 2010

Holky díky za pochvalu,mám ted z té svatby už lepší pocit 🙂 🙂
No ještě tam koupíme něco na krk,jinak asi není více potřeba.Naušničky mám.

kopa
autor
29. čer 2010

@mari111 Maríku to bude v pořádku 🙂 přeci by ti doktorka nedala nic špatného 😅 a navíc mimíkovi to určitě neublíží!

handm
29. čer 2010

@mari111 tak hlavně aby se ti ulevilo!!!!!!!!!!!!! Laurinka je sikulka, ona to zvládne.. když maminka, tak ona taky!!🙂

@kopa já to úplně vidím, když jsem sháněla já 😀 na netu jsem si vybrala co by se mi líbilo typově a pak zkusila dva tri salony.. v jednom ze objednat, za 30 tis, pak dalsi neochotny baby, ze jsme odesli ve dverich, treti predrazeny a jeste usmudlany.. vlezli jsme do Adiny a super.. 🙂 🙂🙂

kopa
autor
29. čer 2010

@handm Handm tam byla príma slečna,zabere mi to v prsou a trošku povolí ještě u bříška a dokonce mi to zkrátí k botám,ale já nechci na podpatku,tak tam akorát příjdu o krásné zdobení 😅

handm
29. čer 2010

@kopa tak to je parada!!! konečně se třeba začneš na tu svatbu víc těšit!🙂

kopa
autor
29. čer 2010

tak já mizím,dneska nám příjdu kvůli podlahám 🤐 🤐 tak jsem zvědavá,normálně nám začali vyjíždět ty parkety 😠

miru.j
29. čer 2010

Ahojte babulky 🙂
Dlho som sem nenakukla ...uz je na case aby som sa Vam ozvala.Sme s malickou v poriadku 😅 ,cukor ok,EKG ok...az
na opuchy a obcasne stvrdnutie bruska je vsetko fajn 🙂 .
Pozeram ze tu ake zmeny 😵 ....farminko tesim sa s tebou a moc,moc drzim prsty aby sicoskoro drzala v naruci vytuzeny poklad 😵 😵 😵 .
...mari skoro sa uzdrav...myslim na Teba nech je to co najskor 😉
...wladka malinky je zlatucky a sikulka drzim prsty nech pekne pribera,tesim sa s Tebou ze je vsetko ok 😵
...kopi super kontrola 😵,prajem pevne nervy pri prerabani 😉
...elisku moc pozdravujem a drzim palce nech je vsetko ok
...sarlot uz sa Ti to blizi 😵...dakujem Ti ze som stale v tabulke 😉
Vsetko asi nedocitam takze pozdravujem kazdu jednu ci snazilku , tehulku,alebo maminku a moc,moc drzim palce vsetkym pokladikom 😵.

sarlotta
29. čer 2010

@kopa Ty šaty jsou kráááásnééé, moc Ti sluší 😉 a nedělej ze sebe furt tank jooooo, jako si těhulka a viděla jsem teda silnější baby 😀 😎 to skládání je tam moc krásné na šatech 😎

sarlotta
29. čer 2010

@mari111 tak odpočívej, uvidíš, že už zítra Ti bude líp🙂

sarlotta
29. čer 2010

@miru.j ahojííík🙂 to jsem ráda, že Viv je šikulka a pěkně roste🙂)) tak se zas ukaž mamino 😀 😉

handm
29. čer 2010

@sarlotta a ty uz si zdrava?!🙂

sarlotta
29. čer 2010

Handm.. čoveče já měla teplotu jen 1 den 😅 sem ležela jak lata... nevím co to bylo za bacila... ale ťuk ťuk dobréééééé 😉

handm
29. čer 2010

@sarlotta tak to je super!!🙂 hlavne ze to neni nic vazneho.. 🙂 tohle je vzdycky blby...☹ a maly deti, kdyz clovek nevi, co jim je, protoze jeste nevi...nebo neumi rict

kopa
autor
29. čer 2010

@sarlotta Jé Sarlotko díky 😵 tak jsem ráda,že jsem dobře vybrala 😎 Přítel chtěl jít ještě jinam,ale já už néé(když jsem si představovala zase se svlíkat a oblékat v tom pařáku atd...)

mari111
29. čer 2010

no ahoj Miru, to je dosť že si sa ukázala, držte sa s Viv 🙂 a ukáž sa častejšie 😉
Šarlotko no taky doufam že zítra bude líp 😅

mari111
29. čer 2010

jo jinak sme to teda riskli a vytáhli bazén, už se napoušti, tak doufam že počasíčko vydrží a budu se koupat, než se uzdravím, mohla by bejt vodička nahřáta 😅

kopa
autor
29. čer 2010

@miru.j to je moc dobře,že jste s malou v pořádku 😵 😵 koukám,že ti týdny taky pěkně skáčou 😀

kopa
autor
29. čer 2010

@mari111 Mari jé bazén 😵 Já se teď potřebuji opálit 😀 ruce a dekolt.Tak budu chodit sedat na lavičku k nám k jezírku 😵

paajaa
29. čer 2010

@kopa Krásné šaty, moc ti sluší a nějak nevidím to bříško. 😀 😀 Fakt super maskovací.

Wladi: malej už je kousek a velký šikula. Super, že vám doktor chválí. 😎

kopa
autor
29. čer 2010

@paajaa Pajo takhle ze předu není vidět,je to tam krásně udělané,ale z boku je vidět celkem dost 😀 ale to nemám zatím fotečku.Příští týden v pátek jdu ještě na zkoušku 🙂

kopa
autor
29. čer 2010

No holky,tady je mrtvo 😅 😀 😀 Se mi nestává,že bych měla volný večer pc 😅

cajori17
29. čer 2010

ahoj holky,omlouvam se,ale vubec nemam cas sem chodit,zarizujeme novou kuchyn a tak mame same litani a z prace chodim unavena,chripka me ne a ne pustit.......

Farmiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
obrovska gratulka,drzim ti pesti at je vse v poradku,moc ti preju slunicko...............

vic nestiham,jdu do hajan.papapa kocky

m.aa.b
29. čer 2010

Ahojky všem jen v rychlosti :

@farmarska OOOOOOOBROOOOOOOOVSKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRAAAAAAAATUUUUUUUUULACEEEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aronek
30. čer 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. Náš malý terorista si od rána povídá 😀 Proč by jako měla mamka spát????

paajaa
30. čer 2010

Krásné ráno,
@aronek no jo maminka má smůlu- dnes žádné spaní. 😉

Kopi: tak tě budou fotit jen zepředu a břísko nebude ani vidět. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru