Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
1. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy.............................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 30tt .................. ... ..... je v nemocnici ..............................................čeká chlapečka
petroska 30tt.................. ..........KO 25.6 ?......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 29tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 24tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
Farmarska 5tt...........................našla // 28.6. KO 7.7.
M_artasek ................................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno 😵 😵 😵
Cajori 41DC
M.aa.b 39DC
Nicollka 37DC
Katyna 29DC
Natalie 25DC
Aja 24DC
Madormi 18DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

m_artasek
1. črc 2010

Holky moc děkuji za gratulace, akorát pořád špekuluji, kdy by mi vycházel termín porodu, jak jsem si teď měnila profil. No ale to je předčasný, zatím se moc neraduji.

sarlotta
1. črc 2010

no vidíš marti furt nic nic a najednou 8tt🙂)) je to podle prvního dne poslední MS... ale pokud byla ovulka pozdějc, tak to bude pak posunuté dle utz. No dej miminku čas, zítra uvidíš na utz 😉

mari111
1. črc 2010

Marťásku tak teda veliká gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 držím moc palečky.
Kopísku jo vyhrála, chtěla jsem vám sem ukazat co jsem Laurince pořídila a nešlo to 😠

mari111
1. črc 2010

jinak ja na kontrole vše v pořádku, je o něco menší ale prej v pohodě, je to v normě. Aj srdíčko mi pouštěl, je to líp slišet jak cez ten co mám doma. Tak v poho, jen sme teprve teď dojeli domu a jsem K.O. ☹

sarlotta
1. črc 2010

mari to je dobře🙂 že kontrolka ok... a jak menší ? dělali Ti váhový odhad ?

mari111
1. črc 2010

ne jako o týden míń

sarlotta
1. črc 2010

podle míry hlavičky ? stehenní kosti ? to nic neznamená 😉

mari111
1. črc 2010

jo tak to už nevím 😨 to asi ani neříkal podle čeho to usoudil , ja sem chtěla hlavně co nejdřív ven, bylo mi blbě z vedra a jak jsem ležela zas chvíli na zádech, chytla mne křeč do těch mejch zad pototo bolavejch 😠

farmarska
1. črc 2010

ahoj holky, jen jsem se přišla nahlásit 😉 Já vás ted vůůůbec nestíhám 😝 přijdu z práce a spím 😅 pak udělám nejnutnější a zase spím 😅 pak jdu do práce 😀
Dnes jsem teda ještě mezi tím spánkem, doma hned po práci stihla počůrat novej testík 😉 ...jestli nezmizely a pořád tam ještě jsou 😀 tak aby jste z toho taky něco měly, hned jsem to fotla 😉 😎

farmarska
1. črc 2010

tak a ted vás jdu zkusit dočíst a když neusnu, tak třeba ještě na něco zvládnu zareagovat 😀 no a když usnu, tak dobrou 😀 a mějte se klásně a já načíhnu o víkendu, mám ho volnej jupíííí!!! 😵 😵

farmarska
1. črc 2010

téééda Martásku moc gratulujuuuuu!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak a ted zbytek holek šup šup, at už jsme rychle těhotné všechny najednou 😉 takovej těhugrupáček 😀 to by bylo mooooc fajn! 😀 😀 😀

farmarska
1. črc 2010

mari tobě gratuluju ke kontrole, že vše v pořádku, tejden sem, tejden tam 😉 😎 A co tobě, jak je? co bacilák? 😕

farmarska
1. črc 2010

natálko, dnes 25DC, za chvlíli by mohla bejt testovačka ne?? 😕 😉 držííím palce!!! 😵
a jak je na tom čajda? a co její bráška? 😕
a co Nikol a mab.? taky už jsou pěkně vysoko 😕 😕
a co katuška, chudineška, doufám, že doma se jim to už uklidnilo 😔

mari111
1. črc 2010

farmíku už se to trošku zlepšuje ale fakt jen trošku 😒 no de to pomalu, už chci bejt úplně fit ☹ a co ty, dobrý? Náladičku máš dobrou ,že 😉

mari111
1. črc 2010

du spinkat, tak pa a dobrou

mari111
2. črc 2010

BAF 😀 ja už zas straším, dneska pro jistotu od tří hodin. No kašel a nonstop smrkání mi nedalo spát. Skusím ještě hodit šlofíka na gauči, bo jinak odpoledne odpadnu 😒 ach jo, ja vám tak závidím,všem co spinkáte 😠

aja.83
2. črc 2010

Ahoj holčiny! Přeji vám hezký pátek a pak krásný prodloužený víkend!
Martasku, gratulka! 😵 😵 😵 To se nám tady ty těhulinky rozrůstají... 😉
Farminko, pěkné čárečky! 🙂 Držím pěstičky! 😵

nicollka
2. črc 2010

ahoj holky no Farmi co to vidííím? mo je krásné. Moc moc gratuluji ! Jinak já nic, já jedu dál, já už se z toho nevyhrabu 🙂 MM celej měsíc doma, sexu haba kuk ale LF žádná takže není šance. Tento cyklus ještě zkusím s utrošem jestli znovu nebude LF tak jdu na srpen na gyndu :(

nicollka
2. črc 2010

trošku sem si hrála 🙂 já prostě toužím po dlouhých vlasech

sarlotta
2. črc 2010

Hezké dopolko páteční🙂))

@farmarska super čárečky🙂))))))))))))))))))

@nicollka a který si DC ? ty vlásky jsou super🙂 taky bych brala hřívu 😀 ... ale příroda nenadělila 😠 mě se líbíš na té 3tí fotce- ty zrzavé-červené a ten střih, dělá pěkný obličej 😎

sarlotta
2. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy.............................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO v pořádku........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 30tt .................. ... ..... je v nemocnici ..............................................čeká chlapečka
petroska 30tt.................. ..........KO 25.6 ?......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 29tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 25tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
M_artasek 8tt...............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno 😉
Farmarska 5tt..............................našla // 28.6. KO 7.7.
Cajori 42DC ?
M.aa.b 40DC ?
Nicollka 38DC ?
Katyna 30DC
Natalie 26DC
Aja 25DC
Madormi 19DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
2. črc 2010

Ahoj holky 🙂
tak jsme dneska měli jít do Zoo,ale jsem doma 😒 Ráno koukám na nohy a už mi začali otékat 😅 Tak ležím a mám je podložené polštářem,snad se to nezhorší 😅 Nic jiného s tím dělat stejně nemohu že? 😕

kopa
autor
2. črc 2010

@mari111 Maríku tak na kontrole jsi dopadla dobře 😉

@farmarska krásný testík 😵 😵 😵 mám z tebe radost 😀

nicollka
2. črc 2010

jsem 5dc zřejmě

kopa
autor
2. črc 2010

@nicollka Nici mě se nejvíc líbíš s tím růžovým šátkem a copánky 😵

sarlotta
2. črc 2010

@kopa taky sem dneska hledala info... jsem se vzbudila jedna ruka mě úplně bolela- dlaň a prsty.. sem to nemohla ani zavřít.

Pomáhá ta zvýšená poloha, koupel ve studené vodě, sprše, masáž od konečků prstů směrem k srdci... jakobys tlačila něco v ruce od konečků pryč.. aby se rozproudila lymfa. Hodně pít a jíst bílkoviny + pohyb... takže jak máš nožky nahoře tak kroutit kotníka, pata špička protahovat...

kopa
autor
2. črc 2010

@sarlotta To jsem ráda,že tady jsi 🙂 vždycky dobře poradíš 🙂 Já to brnění v rukou mám celkem často 😅 už jsem si zvykla 😅
Pití dodržuji,bílkoviny doplním a ten pohyb?Mám se třeba jít večer na chvilku projít?se bojím aby to nenateklo ještě víc 😕

kopa
autor
2. črc 2010

Holky už máme to svatební menu,tak snad to bude všem chutnat 😉 Akorát jsme se rozhodli,že nebudeme mít svatební dort,páč se bojíme aby jsme se pak z toho těžkéhé krému v tom horku nepotento 😝 😝 Tak uděláme aspon zmrzlinové pohárky 😵

kopa
autor
2. črc 2010

Už jsem dneska 25tt 😀 😀 to to letí 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru