Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. črc 2010

no teda holky, jen sem dorazím, tak si tu povídám sama 😠 je to takovej kousek mé samomluvy vždy vvečer před spaním 😀 😝 😀

farmarska
2. črc 2010

téda ty houby mi nějak nedělají dobře 😅 asi se půjdu projít brzy k míse 😝 😝

sarlotta
2. črc 2010

@kammka taková pravděpodobnost se určit nedá... je to náhoda a do konce 3 měsíce je to furt 50/50 😔 ... podle toho jak se spojí chomozomy. Řekla bych že procento není tak velké ale já měla třeba zamlklé těhu ve 13tt a pak za 2 měsíce spontánní potrat v 5tt.
Ve kterém jsi týdnu ?

sarlotta
2. črc 2010

farmi heleeee není to škoda ? 😀 😀 😀

farmarska
2. črc 2010

jééé šarlot to je krááása! 😵 😵 😵 tebe to okopávání ted asi obtěžuje, ale já se na ně už táááák těším 😀 😀

kamko, asi tě nepotěším, ale může se to stát i víckrát ☹ když si přečteš mý albíčko, tak uvidíš, že i třikrát může bejt nezdar 😔 Ale pozitivní zpráva je, že prý se to většinou nestává 🙂 Tak ti moc moc přeju, at na příštím ultrazvuku má malinké srdce jako zvon!!! 😵

farmarska
2. črc 2010

šarlot čeče je 😅 😀 😀 člověk se s tím nejdřív čistí, pak obaluje, peče, ... 😀 no zkusím to ještě chvilku rozdejchávat 😅 😅

sarlotta
2. črc 2010

farmi ale zas tolik néééé, 😎 😎 malý byl to samé, jen si odfouknu a pohladím bříško, ponadávám jí darebačce. ona začne škytat🙂))) a vystrkovat mi nohu pupkem a sme srovnané 😀 😀

farmarska
2. črc 2010

tak jsem si byla pro mlíko na který jsem dostala šílenou chut a je mi líp 😵 Může se vůbec na houby mlíko? 😅
šarlotko, no jo, je to tam už princezně malé 😵 šak ona už ale za chvilku bude venku a pak si bude moct kopat a rozhazovat nožičkama dle libosti 😵 😵 Jůůů já už se ták těším na nové fotečky, nového mimineška 😵 😵 😵

sarlotta
2. črc 2010

já myslím, že jo... houby nejsou třešně-))) houbová omáčka je taky z mlíka 😎

farmarska
2. črc 2010

no to je pravda! nebo taková mlíkačka s houbama 😵 mňááám to je nápad, tu už jsem dlooouho neměla a ted bych si jí dala 😵 😵 😵

sarlotta
2. črc 2010

hele nebudem se ale bavit o jídle joooo, já už mám nahoře 18kg, takže ticho 😉 😀

farmarska
2. črc 2010

já mám ted období, že vůbec nemám kupodivu chut na sladký ale po masu, kyselém a ostrém , jsem jak utržená z řetězu 😀

farmarska
2. črc 2010

jééé tak promin 😀 😀 ale neboj, to půjde se dvěma dítkama dolů jak po másle 😉 🙂

farmarska
2. črc 2010

hele navíc osmnáct v tvém týdnu není zase tak šíííleně moc 😉 co jsem měla říkat já se svejma 40kilčama navrch- u prvního těhu 😀 😀

farmarska
2. črc 2010

jsi brčko, máš ještě co dohánět 😀

kammka
2. črc 2010

@sarlotta to právě nevím, bublinku zachytil dr. jen s náznakem žl.váčku minulý týden ve středu, tento týden v úterý jsem maličko krvácela a tak jsem ve středu jela do podolí, neb můj dr. má dovču, tam už žl.váček naměřili, ale těžko říct, zda nemaj prostě jen lepší utz...já pořád doufám, že je to ok., že je to jen mladší...

sarlotta
2. črc 2010

prd brčko.... 🙂))) nic musím pustit manžu, hele nestrhej se v té práci jooooo, si dávej jako kouřové pauzy takýýýýýýý🙂)))
ale prdím na kila... shodit se to dá vždycky 😎

farmarska
2. črc 2010

heleéé neměla by tu už bejt ségra? 😕 tady jako na ní nevydržím čekat až do rána 😀

tý jo holky, já bych už tak chtěla mít taky tak ten třicátej tejden 😵 se táák bojím, že se ho zase nedočkám 😔 nebo alspon vánoce, kdyby už byly 😀

sarlotta
2. črc 2010

@kammka tak první den poslední MS ? to víš ne ? chtělo by to utrogestan na podporu, ale to žluté tělísko je fajn... tak držím palečky, nepřemýšlej, nepátrej, zbytečně se stresuješ, pohlaď bříško a věř mu 😎 Na hcg Ti nebral krev ?

tercie
2. črc 2010

holky jdu uspat prcka, tak na mě počkejte jo? 😉

farmarska
2. črc 2010

šarlot přesně, na schazování budeš mít pak už zbytek života 😉
prej kouřový pauzy 😀 😀 tam je to děsná honička, je nás tam málo, tak neustále nestíháme, takže většinou nestihneme ani svačinouvou pauzu.. 😀 natož nějakou kouřovou 😀 😀
a s tím strháním to je taky na prd.. říct jim nic nemůžu a tak tam mmusím denně tahat těžký palety a kartony s mlíkama, cukrem, basy s pivama 😅 No říkám si, že jestli todle můj mimís přežije, tak už pak všechno 😅 😅
no ale když vše půjde jak má, tak už jen měsíc a půl, maximálně do konce prázdnin a pak si budu válet prdel už až do porodu na gauči 😉 😎 🙂

kammka
2. črc 2010

@sarlotta na hcg krev nebral a s poslední ms to nesouhlasí, to vím i já 😀 😀 a dr. mi to potvrdil při první kontrole..utroš beru..napsali mi ho v Podolí
díky za podporu..

farmarska
2. črc 2010

kam , jak píše šarlotka, nepřemejšlej nepátrej, stejně je to k prdu a co má bejt se stane, nic s tím nenaděláš. Věř miminku a my budeme držet palce, aby bylo vše ok. 😉 🙂 🙂

tercí no snad vydržím 😉

kammka
2. črc 2010

jo holky máte pravdu...já mám pořád vnitřně pocit, že by to mohlo vyjít, stejně asi ale v noci na středu nebudu spát 😖 😖 😖

farmarska
2. črc 2010

kamí to je jasný, člověk i když se snaží nemyslet a nepřipouštět si, tak prostě nervičky hrajou 😔 Kočko drž se!

farmarska
2. črc 2010

tercule musím na chvíli končit, přijel mi manža se synem domů, ale jen co zjistím novinky a vylifruju mladýho do pelechu, tak se tu ještě zjevím 😉 😎

mari111
2. črc 2010

tady se povída, no ja už nepovídam, ani nesliším, mám total ucpanej nos a zalehlo v uších, to se mi ještě nestalo, co to je ??? ☹ v obou uších zalehlo, je to tím jak furt smrkám? Co mám s tím dělat, nedá se to vydržet 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tercie
2. črc 2010

mámho tu u sebe, pucka, oči jak trnky, to na spaní není...z postýlky jsem ho musela vzít páč v ní vyl 😀

tercie
2. črc 2010

mari ale voči ti fungujou a ruce taky ne, a víc sem stejně nepotřebuješ 😀 😀 😀

mari111
2. črc 2010

no to jo, ale víš jak je to nepříjemný, to normálně už bolí. 😢 už mne to pěkně sere ty choroby moje sakra. ach jo ja chci už bejt zdraváááááááááááááááááááááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru