Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
4. črc 2010

@kopa za 14 dní bych snad měla jít dom 🙂
@sarlotta po desáte už bude po vizitách tak pustí 😉

kopa
autor
4. črc 2010

@sarlotta pořiď,fakt je to úleva 😉 Já kotníky mám taky dobré,akorát mi natékají nárty 😅 dneska je to dobrý,zítra půjdu na malou prochajdu zas a v úterý pojedeme aspoň na malý výlet.
Jinak my dneska volali z toho svatebního salonu,že mi přesouvají tu zkoušku na další pondělí.Já měla strach,že už mi nepůjčí ty šaty 😅 😀 😀 Tak snad mi ty šaty budou o.k.
Ještě jeden dotaz holky jak se poutáte v autě???A mají v taxíku pásy? 😅 Já že už budu jezdit na gyndu taxíkem a vím,že se mám připoutat,že jakoby jedn ten pás mám přes prsa a ten spodní co nejvíc vespod kolem bříška a nejsem si jistá,jestli to tak jde s normálním pásem 😅 😅

ee.liska
4. črc 2010

@mari111 taky ho přemlouvám 😀

mari111
4. črc 2010

tak zatím uspěšně Eli,ne. Jen v tom pokračuj, musíš ho asi občas něčím podplatit aby se mu u tebe líbilo 😉

petroska
4. črc 2010

děkuju za pochvaly postýlky 😉 ,fakt vypadá nádherně.krásně barevná kombinace a ta postýlka to k tomu jen doladuje.tak sem spokojená 😉 .Kopi už si ji tak nechám nachystanou.jak bude malý doma tak jen opráším nebesa kdyby se po nich zaprášilo,vytřepu peřinku a je to.jinak mojeho sem varovala aby na to ani prstíkem nesáhnul tak je poučený 😀 .snad se na to zas tak nenapráší.ahoj Eli.tak jak to s tebou vypadá?kdy tě pustí konečně domu?3arlot krásný dortík.ste si to museli s malým užít teda 😉 .

kopa
autor
4. črc 2010

http://www.porodnice.cz/cvak-je-prave-jste-si-z... takže takhle by mi to mělo jít v autě? 😅

kopa
autor
4. črc 2010

@ee.liska Eli tak už se těšíš domu vid 🙂 tak at tě pustí co nejdříve 🙂

petroska
4. črc 2010

Eli takže to bude Matyášek?ani sem nevěděla 😒 ! holky co to je preklamsie?je to něco s vysokým tlakem že?

kopa
autor
4. črc 2010

@petroska Petrosko preeklampsie je vysoký tlak,bílkovina v moči,otoky.

ee.liska
4. črc 2010

vypadá to zatím na Matyáška 😵 dom se strašně těším, or jak jsou ty svátky a manža je doma 😒
jinak douvám že jste všechny v pořádku a užíváte si snažení nebo těhulení 🙂

petroska
4. črc 2010

@kopa sem si to myslela.kámoška musela právě skrz to jít ted na císaře ve 29 týdnu tak sem přemýšlela jestli je to skrz tlak 😕

kopa
autor
4. črc 2010

@petroska Petros tak to jo 😉 u nás se tedko dost práší z toho zateplování,takže já postýlku budu připravovat asi až na konec,páč to mají mít hotové v říjnu 🙄

sarlotta
4. črc 2010

kopi jo, ten spodní pás pod bříško a můžeš si na pás připnout kolíček, aby Tě to netahlo🙂

petroska
4. črc 2010

@ee.liska já chtěla taky Matyáška ale neprošlo mi to 😠 .tak manža za tebou určo jezdí každej den ne?rači domu nespěchat at malý jeste vydrží v bříšku.přece jen tam dukladně ležíš a doma ležení moc nedáváš ne?teda aspon já zase jaksi na ten odpočinek prdím a neměla bych

kopa
autor
4. črc 2010

@petroska Petros no on ten tlak taky nebude asi rozhodující,ono se přitom i zvrací a bolí myslím břicho ☹
Ty jo 29tt to je tak strašně brzo 😔 🤐 Já doufám,že u mě mimík vydrží co nejdýl.

kopa
autor
4. črc 2010

@sarlotta Díky za odpověd,já si nebyla jistá.Přítel furt tvrdí že mohu jet taxíkem nepřipoutaná 🤐 🤐 ale všude čtu ty hrozné případy co se může stát...Ale asi člověk na to nesmí myslet 😔

sarlotta
4. črc 2010

petři o jééé, chu´datko a jak se jim daří, kolik měli váhu ?

sarlotta
4. črc 2010

kopa určo připoutaná 😉 to je vždycky lepší

ee.liska
4. črc 2010

@petroska já zas chtěla Filípka nebo Marečka 😀 ty jo 29 tt 😲 snad jsou v pořádku

petroska
4. črc 2010

@kopa tak muselo malé ven.hrozilo nebezpečí i jí i miminku takže rači ven i tak brzo.taky má maličká tak málo jak šimonek od Wladky ale ony to zvládnou.taky chci aspon do 35 týdne vydržet ze zlobítkem v bříšku.furt si říkám ještě aspon 4 týdny 😉

kopa
autor
4. črc 2010

@sarlotta Já vím,já bych se bála ☹ no snad to zvládnu se tak připoutat. 😅

kopa
autor
4. črc 2010

@petroska Chudák kámoška 😔 😔 Je to fakt strašně brzo,nedovedu si to představit 😨

petroska
4. črc 2010

@kopa my když jedem někam autkem tak si vždycky zapnu pás ale beru si sebou polštárek malinkej a podložím si ho pod pás aby mě to neškrtilo.nebo si ho držím rukou at to netlačí ale bez pásu bych asi nejela

martinkal
4. črc 2010

Ahoj holky 🙂

@petroska Krásný povlečení, my ho máme ve žlutém koukni

martinkal
4. črc 2010

a ještě dvě 🙂

martinkal
4. črc 2010

@farmarska Farmíííí blahopřeju, mám z tebe radost 😉

martinkal
4. črc 2010

Farmííí a budeš mít březnovou rybičku jako já? To je fajn 😉

EEliško držém palečky 😉

sarlotta
5. črc 2010

Dobré ráneško🙂 sváteční 😎

sarlotta
5. črc 2010

@martinkal co nespííííš🙂))) malá je andílek🙂

sarlotta
5. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 36tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy.............................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 36tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 33tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?........................... ......čeká holčičku........Laurinka
Handm 32tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 31tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 9.6. .............................čeká chlapečka Matyášek
petroska 31tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok......................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 29tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 25tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... .. KO 26.6. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..KO 2.7...........................................................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 9tt...............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7.
Farmarska 6tt..............................našla // 28.6. KO 7.7.
Natalie 29DC
Aja 28DC
Madormi 22DC
Nicollka 8DC
M.aa.b 4DC .............KO 13.7. + transfer 😉
Cajori 3DC
Katyna 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru