Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
11. črc 2010

@kopa ahoj já si zrovna depčím, dnes to na mě nejak padlo, MM tu měl být od 16-21dc, ovu chodí 20,21dc a dnes ráno mi sdělil že bude doma jen 16-18dc. Sice mám pre-seed aby se spermoškům u mě líbilo, ale prostě zase nic. Pořád je někde v prdelce no. A k tomu žádná letní dovča nebude, nejsou peníze, ale na jachtu na moře s klukama na týden to jo to pojede :(

kopa
autor
11. črc 2010

@nicollka Tak to je taky na pytel 🙄 🙄 nedepči kočko ☹ Snad se to u vás taky někdy zlepší a manža bude doma v pravý čas 🤐

nicollka
11. črc 2010

jj zatim to pořád vychází na pytel a já už sem z toho zničená, to věčný čekání, prachy žádný :(

kopa
autor
11. črc 2010

Jinak holky zapomněla jsem vám napsat,že svatba je už vyřešená 😉
Rezervace nešli zrušit,tak přítel teda napsal rodičům,že vzhledem k situaci by bylo lepší aby teda na svatbu dorazily,aby jsme tam nedělali komedie před příbuzenstvem.S tím,že teda zítra jdeme na zkoušku šatů a já tam poprosím slečnu aby přítele naučila to šněrování 😅 tak snad to nebude blbé. 😀 😅
Jinak přítelovi rodiče se chtěli dneska sejít aby jsme se domluvily na organizaci...tak jim Pája napsal že,je vše zařízené..A oni mysleli tím jako tím čím pojedeme na obřad,jak na hostinu,zda se budou zdobit auta....Tak jsme napsali,že mi jedeme taxíkem 😀 😀 😀
Taky jsme se přítelem domluvily,že opět po svatbě přerušíme veškeré kontakty s rodiči a i s jeho bratrem 🙄
Přeci se nebudeme někomu doprošovat že 🤐

kopa
autor
11. črc 2010

@nicollka a co jít někam na oplodnění? 😅 já tomu nerozumím,že by ti tam manžovo sperma dali ten den kdy je ovu?

nicollka
11. črc 2010

Na to MM zatím nepřistoupí, prý to chce čas že to půjde..no to by ale musel být doma ovšem

murynka
11. črc 2010

ahojky

zdravím po delší době 😅 nějak nestíhám malá se plazí jak drak boule má snad všude 😀 je těžké jí uhlídat je to můj živel nevydrží chvilku v klidu takže jsme jí pořád za prdelkou 😀 jsme hodně venku děláme i výlety ne ale v tomhle vedru 😝 ted jedeme na celý víkend do šindlu tak se moc těším 😵 hlavně jak to malá zvládne 😕 🙂
no ale jinak trochu depkuji ☹ ☹ jsme 33DC a mrcha nikde 🤐 o porodu cykly 30DC sakra kde se toulá... 🙄 ale určitě dorazí jinou možnost si nepřipouštím 😅 😔

@madorni to je mi líto že mrcha dorazila kdepak jsme byli na dovolený?

@kopa leni četla jsme tvé trable s tchýní to jsou tedy syčáci ☹ 😠 děsně mě to mrzí že tohle musíš řešit zrovna ty v těhu a před svatbou je to nepříjemný 😔 😔 takže vy je pozvete na svatbě budete dělat jakože nic? 😕 a pak s nimi přerušíte vztahy?? 😕 to bych asi nedokázala 😨 máte na svatbu fotografa??

@nicollka tedy to je nemilé ten tvůj manžel pořád v tahu a s tou dovčo by mě to hodně mrzelo ☹ sobec co?a co fotáček jak fotíš? 😵

cajori17
11. črc 2010

ahojky 🙂 🙂 🙂
tady se keca 🙂 🙂
@nicollka -dekuji moc.....snad to vyjde 🙂 🙂 🙂 a doufam,ze tvuj manza bude vic doma -takhle je to na prd-drzim palecky......

jinak brachovi zatim porad nic nezjistili...porad je doma na PN a chodi kazdy tyden krev....a za mesic kontrola v nemocnici

murynka
11. črc 2010

@cajori17 ahojky pořád nic? 😕 to je mi moc líto to čekání je asi děsné a jinak moc držím palečky!!!!

cajori17
11. črc 2010

@murynka -porad nic.............ale krev se pry pomalicku zlepsuje-ale opravdu jen malinko,tak uvidime..

kopa
autor
11. črc 2010

@murynka Markétko,ono nám nic jiného nezbývalo ☹ nechtěla jsem to rušit kvůli nim,ale zas ne jednu na stranu nám bylo blbé to zrušit když se všichni příbuzný těšily a jedou jsem z dálek 😅 a tak by bylo blbé kdyby na té svatbě nebyli rodiče a oni jeho bratr 😅 tak se tam s nimi nák bavit nebudeme 😅 😝
Teda kde máš tu hnusnou mrchu? 😅 😅 😨 tak at ti brzy dorazí 😉
Fotografa máme jen na obřad,toho nám tam zařídily.Na hostině snad 😅 někdo bude fotit.Uvidíme 😉
@cajori17 tak to je taky blbý vid 😒 tak třeba to u bráchy nebude nic vážného 😉
@nicollka Nici děláš ještě nehtíky? 😕 Potřebuji poradit 😅 koupila jsem si 3D samolepky na nehty takové malé kytičky a nevím kam si je mám nalepit 😕 Jestli jako doprostřed nehtu a nebo na kraj 😕

mirax
11. črc 2010

Ahoj holk, nakukuju 🙂
To je ale vedro..uffff...
posílám jen pár foteček Bětulíka 🙂
cajori..taky myslím na tvého brášku..snad už se brzy zjistí,co mu je.

cajori17
11. črc 2010

holky,jste moc hodne,ze na nas tak myslite 🙂 🙂 🙂 🙂
ja jdu zalehnout,zitra v deset jdu na folikulometrii,podivat se jak zabral clostík-tak mi drzte pesti...pa 🙂

natalie77
11. črc 2010

Ahoj holky,
tak nějak se dalo dneska přežít, že se sedělo v bazénu na chatě, jinak bylo na padnutí...
No s tou mojí mrchou...měla jsem to jen včera ráno....a teď zase nic.....ale test je negativní, mám to od té revize nějaké podivné..... asi se objednám k doktorce....jinak nálada divná, ale nic zvlášního se neděje...jen taková ta předmrchovatá depka....
Jinak jsem ráda, že jste všechny snad ok....
Zítra přijdu na delší dobu, zítra jdu do práce, tak musím doma připravit malého na hlídání a něco uvařit...

Mějte se hezky, držte se v těch vedrech....no já v tomhle ležela před 3 roky v nemocnici na kapačkách, takže mi to přijde mimo lůžko jako luxusní počasí, když je poblíž bazén a pití... 😉 , ale pro toho prďolku člověk udělá všechno, co si budeme povídat...

kopa
autor
11. črc 2010

@mirax teda Bětuška mi přijde,že strašně vyrostla 😵 Je to moc hezká princeznička 🙂 A jak vy zvládáte ty horka??Já děsně 😝

Jinak nám už dneska volala třikrát tchýně 😲 a švagrovka mi prý ty šaty vázat nebude,že jí prej miminko stále brečí(no mi když chodily na návštěvy tak nikdy nebrečelo 😀 😀 😀 To myslím,je bez komentáře a myslím že celkem dobrá výmluva že 😀 😀 Tchyně se nabídla,že mi je když tak zaváže 😝 tak snad se to přítel zítra naučí 🤐

mirax
11. črc 2010

@kopa
roste potvůrka před očima🙂
Kopi a kdy máte tu svatbu? Šaty máš moc hezké, na obrázku ani nebylo vidět, že jsi těhulka 😉
Vedra jsou děs, hlavně se bojím o Bětuli, ale chodíme k vodě se slunečníkem a pořád ji namáčím a hlídám a držím ve stínu. Teď v těch vedrech to musí být pro těhule mazec..a zvlášť pro ty před slehnutím 😝

Tak dobrou noc a všechny se tady opatrujte 🙂

kopa
autor
11. črc 2010

@mirax svatbu máme tedko v pátek 🙂 Děkuji za pochvalu šatů,no ono to není vidět zepředu,ale ze strany dost 😀 😀to tam mám sud 😀
Já denně vypiji 5 litrů,ale jsem převážně doma 😒nák mi to horko taky nedělá dobře.

sarlotta
12. črc 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
12. črc 2010

@mirax malá je perfektní🙂 chtělo by to nějaký vlas🙂 já jsem zvědavá jestli naše princezna bude mít vlásky, malý měl pár a ty pak vypadly a narostly až skoro ve 2letech 😲 😅 tak doufám, že včíl bude po tatínkovi mít husté.

kerrie
12. črc 2010

d fggávbc

kerrie
12. črc 2010

d fggávbc

kerrie
12. črc 2010

d fggávbc

aronek
12. črc 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. My objížděli krásy čech, ale už jsme doma. Malý vše zvládl v poho, jen občas trochu uvařen 😝

kerrie
12. črc 2010

d fggávbc

kerrie
12. črc 2010

Ahoj holky............to vám psala Emička 😀 😀 😀

aronek
12. črc 2010

@kerrie Emičce moc děkujeme, že si s námi taky píše 😀

sarlotta
12. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ...........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................našla // 28.6. KO 7.7. v pořádku KO 21.7.
Aja 34DC
Maendy 16DC
Nicollka 14DC
M.aa.b 10DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 10DC
Katyna 8DC
Aja 8DC
Madormi 5DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
12. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ...........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................ KO 21.7.
Maendy 16DC
Nicollka 14DC
M.aa.b 10DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 10DC
Katyna 8DC
Aja 8DC
Madormi 5DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
12. črc 2010

Ahoooj Emi🙂 nqoiheohfwojd¨WOjf §jfúw¨jdohfew 😀 😀 😀 😀

cajori17
12. črc 2010

ahoj holky 🙂
jsem zpet z folikulometrie a foliky rostou...mudr rika,ze to vypada nadejne..............mam dva dominantni na pravem vajecnika-zatim cca 12 mm,ale je to uz mnohem lepsi nez minule,takze v pondeli jdu znovu 🙂

aronek
12. črc 2010

@cajori17 moc gratuluji 😉

petroska
12. črc 2010

ahoj holky.Teda to už je děs to počasí 😝 .už by mohlo sprchnout aspon trošku.celý den jen sedím a funím a hltám vodu.rači i slunění vynechávám protože se to fakt nedá,je mi pak z toho vedra šoufl 😒 .šarlot krásná postýlečka.no jeste pár dní a je tam princezna 😉 .kopi tobě se ta svatbička taky už blíží.držím palečky at to dobře dopadne všechno a přijdou všichni jak měli a hlavně at si to všichni užijete v plné kráse.\Cajori no vidíš.vypadá to dobře a snad se příští snaženíčko zadaří.léto je nejlepší na plození mimišek,držím palečky.

cajori17
12. črc 2010

@aronek dekuji,snad jeste porostou
🙂

cajori17
12. črc 2010

@petroska tobe taky dekuji............

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru