Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. črc 2009

Jitie ahoj 🙂

Jsem vám holky uplně zapoměla napsat co se u nás ráno dělo 😀 Vstávám do práce a najednou slyším hasiče,jak nám stojí před barákem 😅 z tý strany jak máme balkon a najednou celý sídliště venku lidi čumí z balkonu a nenápadně za oknem.Tak sjem čekala hodinu,že jako kdyby hořelo abych popadla fretky a přítelaka a utíkaly pryč...Tak po hodce jsem odešla do práce a před barákem hasiči,policisti,jelo auto ze zásahovky.tak jsem tea zvědavá co se u nás dělo 😅 😀 😀

jitie
17. črc 2009

kopi 😀 popadla fretky a příteláka 😀 to nás pak musíš říct co se dělo 😎

kopa
autor
17. črc 2009

Jitie já měla fakt strach 😅 přítelák ten tak chrápal,že by vše zaspal 😀 😅

tercie
17. črc 2009

Jiti máš to poslaný 🙂 Tak ať se ti povede 😉 Já jí budu taky zas péct.
Ty jo a borůvkovej bych si dala, jenže manža to nejí a ani nemám borůvky 😀
Na pracáku nic moc, chtěla jsem si udělat kurz na modeláž těch nehtů, a musela bych čekat prej až rok... jak mají ty kurzy narvaný. Tak jsme s tou známou co tam dělá zkusily na žádost napsat, že mám zajištěný prostory a že bych pak byla OSVČ, jestli to nějak neurychlíme, tak uvidím, no. Ale stejně to je doba.
A ptala jsem se jak to je, kdybych otěhu ještě na pracáku, a nebyla zaměstnaná, ale měla třeba jen brigádu s tím nárokem na mateřskou, tak jen s brigádou na ní nárok nemám, musím bejt na trvalej p.poměr. Takže seženu jen něco abych tam měla trošku peněžní základ, a kdybych prej tam měla bejt tejden, nebo měsíc, tak to stačí a nárok na mateřskou mám... Divočina a byrokracie akorát...

tercie
17. črc 2009

Kopi to jsem taky zvědavá. Třeba budete ve zprávách na nově, budu večer schválně koukat 😀

jitie
17. črc 2009

kopi to je normální, chlapi vždycky spí,když se něco děje 😀

kopa
autor
17. črc 2009

😀 Tercie to je možný že to někde bude 😀 kdyby něco já jsem ten procházející vorvan v fialovém triku 😀 😀 😀 😀

jitie
17. črc 2009

terci, ty jo, takže budeš teď něco hledat..to ti nezávidim 😒
a děkuju za recept 😎

jitie
17. črc 2009

kopi byla tam i televize????????? 😀

tercie
17. črc 2009

Jiti tak to jsem asi chlap 😀 Jak tu vykolejily před pár lety vlaky, tak nám pod okny jezdili se sirénama a já chrnělaa nevím z toho nic 😀

tercie
17. črc 2009

Kopi tak já budu sledovat jo? 😀

Jit no nic jinýho mi nezbyde, akorát že jsem zjistila, že se mi do práce teda ani trochu nechce, ještě bych nejradši v klidu přečkala kolaudaci, a stěhování a až pak bych třeba šla do práce, nějak nevím jak bych to zvládla všechno najednou. Nejhorší je, že tyhle věci se až tak plánovat nedají no...

jitie
17. črc 2009

holky, zase píšou že umřelo nějaký mimnko v autě, máma na něj zapoměla.. ☹ vždyť to snad ani nejde,aby zapoměla na dítě, pochopim když si odskočí,ale stejně v takovýmhle vedru 😒

kopa
autor
17. črc 2009

Jitie to fakt nevím 😀 😀 😀 já rychle mizela abych neviděla třeba mrtvolu 😔

tercie
17. črc 2009

Ta yjsem to četla, někde ve španělsku se to stalo... Je to hrozný, nechápu jak může někdo zapomenout dítě...kdekoliv...

kopa
autor
17. črc 2009

Jitie to je hrozný s tím miminem 😔 😢 to fakt udělá jen dement 😠 který nemá IQ 🙄

sarlotta
17. črc 2009

Ahojík nakukuju ... co nového🙂

Kopi u Vás dějí věci... apk napiš, koho zachraňovali.

Mirax uuu, já tyhle řezné rány taky špatně snáším... hned to narvu pod ledovou tekoucí vodu a třepou se mi vždycky kolena jak ratlíkovi 😖 tak foukám ať to nebolí... takové stresy matko 😠 😎

Jitie... já to nepochopím... dítě nemůže být samo v autě ani náhodou... by se jí asi žíly zkrátily kdyby ho vzala sebou, nána blbá. 😠

tercii a máš už nějakou práci ? asi ne... nech to na září🙂)) užij si sluníčka.

murynka
17. črc 2009

ahojík kuk 😀

jitie
17. črc 2009

Míšo, to máš pravdu, tohle naplánovat nejde, jedině jako v básníkách - svatba, první dovolená, dítě, druhá dovolená 😀

murynka
17. črc 2009

jsme zdraví a pohlaví je na 99% 😀 😀

jitie
17. črc 2009

sarlott, přesně, tohle prostě nikdy nepochopím, matky bestie 😠

mury ahoj, tak cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo????????????? 😵

kopa
autor
17. črc 2009

JE TO KLUK JAK BUK??? 😀 😀

sarlotta
17. črc 2009

No ahoj, sem si říkala kde se couráš🙂)) tak podrobnosti... co jste viděli pěkného, jaké to bylo🙂

jitie
17. črc 2009

kopi a co když ne, může to být 50 na 50 😀

sarlotta
17. črc 2009

taky si myslím.... 😀 😎 určitě je po tatínkovi 😀 😀 😀

kopa
autor
17. črc 2009

jit to je taky možné 😀 😀 😀

murynka
17. črc 2009

HOLČIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kopa
autor
17. črc 2009

Murynka nám to neřekneeeeee??? 😀

jitie
17. črc 2009

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, holčička 😵 ještě jednou gratuluju!!!!!!!!

murynka
17. črc 2009

HOLČIČKA HOLČIČKA HOLČIČKA 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
17. črc 2009

fakt holčička Karolínka??? 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru