Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
16. črc 2010

jo cajori přinejhorším zavolej sestře že sis to rozmyslela a at tu ukončenou PN neposílají na nikde to nehlásí a že v pondělí příjdeš že ti není pořád dobře.... 🙂

kopa
autor
16. črc 2010

Dobré ránko,
byla jsem tu včera večer,ale nešel mi vložit příspěvek 😠 😠Tak jsem si ho zkopírovala a dávám ted 🙂
Jinak už se u mě objevil průjmík 😅
Holky jestli si vzpomenu,nechám se vyfotit v šatech doma a pošlu někomu na mobil,ale opravdu jen když si vzpomenu(poslala bych bud Murynce a nebo Tercie) tak zatím pa,jdu snídat a pít na to pití mám plán 😅

@mabe
@veve.b
@sarlotta
@kerrie
@murynka
@cajori17 @martinkal @mari111

Holky díky moc že na mě myslíte!!!!!Jste moje zlatíčka 🙂
Jinak jsem dostala od salonu ještě podvazek 😅 že ho nemusím mít vidte? 😅 😅 si připadám jak jak děva 😀

Už jdu spinkat,jsem úplně unavená 😝 a je mi strašný horko i když u nás je průvan. 😅
Jinak volala tchýně,že tam pozve dva lidi. 😠 😠 Je to od jejího bratra manželčiný rodiče 🙄 Tak přítel jí jako řekl,že nevidí důvod proč by je měla zvát,že přítel je viděl dvakrát a já jednou a pro mě to jsou cizí lidi 🤐 🤐 No ona je na palici,já doma nadávala že je to p.... 😅 😅 A může mi zítra něco říct 🤐 Jo a prý zítra teda jeho brácha dorazí na svatbu 🙄
Holky neberu si sebou mobil,nemám ho kam strčit 😅 jinak bych vám psala co a jak 😀 😀

mabe
16. črc 2010

@kopa krasny svatebni den 😉

kopa
autor
16. črc 2010

@mabe Děkuiji 🙂

Holky mohu si vzít černé uhlí? 😅

mabe
16. črc 2010

muzes kopi, uz mas nerviky?

maarrtina
16. črc 2010

@kopa Ahoj, krásně si užij svatební den. Přeji hodně štěstí. 😉

kopa
autor
16. črc 2010

@mabe díky 😉 jojo nervíky mám 😅 chudák mimík se ve mně vrtí 😀 a já furt jsem na wc.Ted donesl přítel kytku a je nádherná 😵 😵 jsem ani nepočítala,že bude tak hezká 😵
@maarrtina Martinko děkuji 😵

ee.liska
16. črc 2010

ahojky 🙂
@kopa užijt si dnes svůj krááásný svatební den 😵 😵 😵

natalie77
16. črc 2010

@kopa přeji Ti, ať se dnešní den vydaří, ať je vše podle plánu...ale hlavně, ať je vykročení na společné cestě životem počátkem něčeho krásného. Hodně štěstí a blahopřeji.

mari111
16. črc 2010

dobrén ránečko, Kopísku ta tvoje tchýně to je teda dílo 😨 Na všechno te´d kašli a pořádně si uži dnešní den 😉 a pořádně se ožer z rychlích špuntú 😀 😀 😀

cajori17
16. črc 2010

@maendy - jo,ten zastup mi vypsal neschopenku dopredu...proste jsem byla no kontrole v utery a ona me vypsala od pondeli....a uz tam neni...tak nevim co budu delat....muj obvodat tam bude az v pondeli a ten zastup ted uz taky neordinuje

cajori17
16. črc 2010

zapomela jsem vas vsechny pozdravit-tak ahoj 😀 😀 😀 😀

Kopi,krasny svatebni den-ty nase nevesto 😵 😵 😵

farmarska
16. črc 2010

ahoj, jen jsem přišla dočíst a pozdravit naší koponevěstu a zase pádím. Musím dovařit oběd a pak mažu do práce 😝
Holky ze mne tam včera lilo, jako kráva 😝 😝 😝 Chce se mi tam čím dál míň, už abych to měla zasebou, páč v těch vedrech mám občas pocit, že to tam se mnou fakt švihne 😖
Jinak u nás stále neprčíí 😠 Včera spadlo všehovšudy tak 5kapek a jinak pořád pařák 😠 Ti v předpovědích počasí, jsou lháři 😠 😝
Jo a odpoledne vyrážej ti mý kluci s karavanem k vodě, do kempu a já tu budu o víkendu dřepět sama 😢 No ale zase mi to ani tak nepřijde, protože dnes přijdu až večer z práce a ráno v 5 zase mizím do práce a vrátím se zase až večer. No ale přes noc budu sama doma, ještě že se nebojím 😉 A v neděli se za nima asi pojedu podívat, abych jim ten vejlet tak uplně nezáviděla. Doted jsme vždycky jezdili společně, no jo, jenže ted s tou trapnou prací to nejde 😠
Jediné co mne uklidňuje, že už to dlouho nepotrvá 😵 😵

nikissek28
16. črc 2010

ach jo, tak už mám za sebou 7.mý den po revizi ☹ jinak u nás v noci byla opět bouřka 🙂 tak máme zase celkem dobrý vzduch 😉 a ta potvora žlutá si zase svítí a hřeje 😀

sarlotta
16. črc 2010

kuk holky, tak jsem tu, ráno jsem byla na kontrolce na cukr .. všechno v pořádku.. doc nevidí důvod k císaři kvůli cukru, ani dietu po porodu mít nemusím a kontrolka až po 6tinedělí🙂)))) sem si hned koupila nanuk za odměnu 😀 😀

malého sem měla sebou, no nebavilo ho to tam, čekat, ale vydržel statečně hodinu v čekárně 🙂)))

ještě sem chtěla zajít na kožní pže se mi nezdá jedno znamínko... ale to už sem vzdala a zajdu až příští týden,babi už má dovolenou - tak pohlídá hujáááááááá 😀 😀
Holky nevšimly jste si v těhu změny znamínek, já si nejsem vůbec jistá jak vypadalo před 😝 😝 no ale půjde ven a hotovka.

včera u nás sprchlo, v noci pršelo... super.... dopolko chládeček a včíl už zas pařááááááák blééééééééééé 😠

sarlotta
16. črc 2010

@mari111 hele jako žádné předbíhání joooooo 😠 😠 😀 😀 a neřekl Ti jestli jsi teda otevřená nějak ? nebo zkrácený čípek ? ses měla zeptat šišo 😉

sarlotta
16. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 14.7. ozvy v pořádku KO 21.7..........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO 15.7............................ .........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.v pořádku
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO 29.7..........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr 20.7, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 14.7. v pořádku KO 13.8. 3D utz 3.8.
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 20DC
Nicollka 18DC
M.aa.b 15DC .............................KO 13.7 v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 14DC
Katyna 12DC
Aja 12DC
Madormi 9DC
Natalie 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
16. črc 2010

@jitule chceš do tabulky ? kdyžtak písni IP

@nikkisek28 chceš do tabulky ?

sarlotta
16. črc 2010

@kopa už je vdaná paní🙂)))))))))))))))))))) kopi ta tchyňka je na hlavu.... co má koho zvat.. to je teda píííííp🙂))) jé až bude mimi tak se odstěhujete někam hooooooooodně daleko 😀 😀 😀

nikissek28
16. črc 2010

@sarlotta můžeš mě tam dát, a děkuji 🙂 jsi hodná

mari111
16. črc 2010

Šarlotko no nechci se předbíhat, to teda nééé 😕 no skrácenej ho mám, myslím že tam něco říkal, ja sem byla tak zaskočená 😅 ale du tam zas už ve středu 21.07. tak se snad poptám, jestli mne zas něčím nezaskočí 😨

martinkal
16. črc 2010

@aronek no aronku utíká to, Lucinka už se přetáčí na bok a skoro na bříško a krásně žvatlá, snaží se nás doslova překřičet, je s ní velká legrace 😀 😀 😀 😀 A co Honzíček?

hanana
16. črc 2010

@kopa mooooc velka gratulace uz to asi mate za sebou, tak doufam ze vse probehlo hladce a ty jsis tento den mohla krasne vychutnat 😵
jinak u mne porad vse pri stejnem min tyden na kontrole rikal ze mimco hlavou dolu tak uz do nemocnice nemusim na kontroly jenom k tem nasim porodnim babkam , tady cipek nikdo nekontroluje takze to bude prepkvapko kdy se mimco narodi, ale dneska v noci me tak bolelo bricho snad je mimco ok, musla jsem curkat a vstala jsem tak nejak rychle ze me stoho bricho bolelo celou noc 😵

@mari111 zadne predbihani 😀

katyna6
16. črc 2010

Ahoj holky
jsem tady jen v rychlosti,jsem v práci a náhodou jsem se dostala na net.Doma nás totiž zlobí počítač,teď už asi 3 dny stávkuje a nevím,jestli bude zlobit i dál,tak at si neřeknete,že nemám omluveno a nechodím 😉 🙂
jestli budu stíhat,zkusím aspoň trošku dočíst
ale na kopinku myslím aŤ se jim ten dnešní den bez ohledu na protivný příbuzenstvo vydaří!!!
sarlotko pak prosím opravu v tabulce,jsem už 13DC,děkuji
a jdu honem číst

katyna6
16. črc 2010

Tak jsem to v rychlosti přelítla,sice z toho moc nevím,ale držím palečky eli a handm,aby si mimiška s narozením ještě počkali a farmíku,trošku se v té práci šetři!!! 😉 😉 IP 🙂
tak jdu zas pracovat,snad se mi večer,nebo zítra podaří připojit,pa

mirax
16. črc 2010

@kopa přeju krásný svatební den! Počasí vám teda přeje 😀 uufff..těším se moc n anějaké fotky a vyprávění 🙂

Holky, tak my máme za sebou naušničky! Bětušky byla moc statečná, plakal jen při píchání, pak už ne..ani teď ne, je pořád usměvavá. Uvidíme zítra.
Bylo mi jí tak líto, berušky mojí..joo, co my ženské všechno musíme zkusit...

nikissek28
16. črc 2010

@mirax statečná holčička a taky krásná 🙂

petroska
16. črc 2010

ahoj holky tak máme po kontrole.stvrdla sem tam dnes 3 hodiny.udelala mi klasickou prohlídku -tam vše prý ok jen sme vyfasovali zase hromadu prášku,pak mě poslala na ultr-chlapeček opět potvrzen a kontrolovala tlukot srdíčka a prutoky pupečníkem a taky prý vše ok.jen mě teda odrbávají s velkým ultrazvukem,toho se asi nedočkám 😠 ale asi mám vše ok když mě dnes kontrolovali jen tohle.pak sem si vystála asi 2 hodiny u porodního sálu kde je monitor na natočení miminka jak se mu daří.tak sem si poležela 45 minut s pásama na břiše a spocená jak prasátko musela v křečích na boku ležet a čekat jak mi to natočí.jaksi mě musejí napojovat a dělat ultrazvuky furt z boku,v leže jim to asi nevyhovuje tož sem trpěla 😝 ale ozvy taky teda prý dobrý.krásně se poslouchalo tlukot srdíčka a ran jak do mě kopkal.ale teda křivku sem měla pěknou tož nevím jestli to tak má byt?!tak mě pustili s klidem domu 😉 takže snad je vše ok.sem si otevřela hubu že malého zase cítím jen lehce a ne občas a bylo mi řečeno prý ma už svuj rytmus a málo místa tak že po něm nemužu chtít furt aby se každou chvíli ozýval takže prý je dobrý když se aspon za den párkrát ozve-i to se prý počítá-že kdyby se neozval vubec je spatně tož mi sklapla huba jak to řekla a tak je asi líný a hlavně že se teda aspon sem tam ozve
@sarlotta kdyžtak mi napiš 28.7 ktg a až 9.8 kontrola s ktg.normál du až po 3 týdnech na ko protože má dovču ale nastestí mi aspon napsala zase samotné ktg 😠 prý at sem klidnější.prosím tě jeste jak ti dávají ty pásy ,mužeš se při tom hýbat-jako treba posunout se když se ti blbě leží nebo vubec se pohnout?sem nevěděla jestli jo a hýbala sem se tož ji to tam cosi furt spatně ukazovalo jednu chvíli a taky máš takové křivky a ne rovnou čáru když ti to vyjíždí na ten dlouhý papír?mě bývala doktorka říkala že musí byt rovná čára a ted mi to tam házelo lehce křivku nahoru dolu 🙂

petroska
16. črc 2010

jo a prcek už je hlavičkou dolu 😀 juchuuu,tak sme rádi..

ee.liska
16. črc 2010

@martinkal
@aronek tý jo už 4 měsíce 😵 😵 vždyť se před chvilkou narodili 🙂
@jitule určitě bude všechno OK 😉
@mari111 teda už rodit 😲 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru