Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
16. črc 2010

no ja to chtěla nejdřív nechat na pozděj, ale představa že bych měla tolik let ještě čekat 😅 to teda nee 😅

mari111
16. črc 2010

já člověk nedočkavej 😀 😀 😀

petroska
16. črc 2010

@mari111 pak dáš vědět jak ti ji malá špiní a pocucá a když to bude ok tak si ji pořídíme taky 😀

mari111
16. črc 2010

jo tak ja ti budu dělat pokusného králička jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petroska
16. črc 2010

@mari111 někdo musí takové věci odzkoušet aby druzí věděli jestli to vydrží nápor těch malých roštáku 😀

farmarska
16. črc 2010

ahoj holky, tak jsem doma z práce 😝 😝 😝 kluci už jsou u vody a já sama, ale vůbec mi to neva, dočtu a jdu spát jsem totálně ko 😝 😝 😝 v práci je snad skoro 30stupňu a v tom se dělá fákt hnusně 😝
dopoledne jsem vás dočíst nestihla, páč nešel kůn a pak už jsem musela jet makat, tak doufám, že toho ted nebudu mít moc a zvládnu to dřív než vytuhnu.
Jinak jsem se dnes dozvěděla příšernou zprávu, že brigádnice se na to vybodla, poslala esmku, že už nepřijde, že j í bolej záda a tutíž nám rozepsaly směny... a mě to vychází na zítřek celej den a vlastně celej příští tejden, krom středy taky celodenní a další sobotu zase celodenní 😖 😖 😖
Holky to už nevím jestli dám 😅 těch 8-10 hodin, se ještě nějak dalo.., nebo tejdne jednou v sobotu celej den.., ale každej den a zasebou...to asi nedám 😒 😖 Začínám silně uvažovat o tý neschopnosti už ted 😢

mari111
16. črc 2010

jo Farmi tak to je záhul, to je až nebezpečné tolik hodin dělat v tom teple, ach jo, ca s tím? 😕 když člověk by chtěl makat a vydělat si ale když už de o zdraví, nestojí to za to
Petroš a že zrovna já 🙄 ale Laurinka bude určitě hodná a nic neponičí 😀

nikissek28
16. črc 2010

ach jo, leze na mě asi nějaká depka nebo co ☹ ☹ ☹

mari111
16. črc 2010

nikisek na mne taky, blíži se roční "výročí" kdy mi řeklu že mimi nemá srdíčko, taky nervuju, a je to zrovna na švagroví narozeniny, asi se na oslave moc bavit nebudu, ale snažím se myslet na mimi co nosím v bříšku i když de těžko na to nemyslet, sem podrážděná aj manža už frfle že mám pěkné nervičky 😠 ach jo, neboj holka brzo se dočkáš mimíska a budeš š´tastná 😉

mari111
16. črc 2010

chce to jen trpělivost a pevné nervi, aj když vím že to je těžké, každá sme tady nervovala až dokava´t sme už neboli těhu a aspoň ve čtvrtém měsíci, i když strach už bude asi pořád

petroska
16. črc 2010

@nikissek28 další šance na pracování mimiška tu bude za chvíli.tak se hod do pohody ,uží si léto a uvidíš že za chvíli budeš hlásit brzo // jako všechny tady 😉
@farmarska já bych se na práci asi vyprdla a rači se hodila do domácí flákačky a myslela víc na to mimi v bříšku než na posr..práci.já vím peníze jsou duležitý ale mimčo je ted na prvním místě a ty celodenní práce a do toho vedra nejsou dobrý.já bych to nevydržela-tě obdivuju.hlavně se vyserkej na tahání at si ty věci tahá jiný 😉

farmarska
16. črc 2010

Tak jsem vás dočetla 🙂
Mari máš krááásnej obývák 🙂 Mirax Bětulka má krásný naušničky 🙂 Zdravím taky mladou paní kopi 🙂 a pevně věřím, že i ségra tercule se stihla už vykoupat, že manža hlídá 😀
dál bych chtěla přivítat nikiiska, holky ted se to zdá neuvěřitelné, ale jednou bude zase líp, uvidíš 😔 vydrž!!! foukám dušičku!

farmarska
16. črc 2010

mari mě už ani o ty prachy nejde, ale spíš o to, abych se měla když tak kam vrátit (kdyby zase něco) a taky hlavně, abych měla nárok na mateřskou. Takhle bych o ní asi přišla, což kuli by bylo škoda kuli 4 týdnům 😅 no a pak taky myslím, že bych nemohla jít na 3letou variantu rodičáku... 😒
No uvidím, zkusím si zítra celej den a pak uvidím, jak to půjde dál, když prostě budu padat na hubu, tak si holt půjdu pro tu neschopnost 😒
tak já jdu chrndět, zítra můsím před pátou vstávat. Mějte se tu krásně, opatrujte sebe i miminka a zítra večer až dorazím z práce, tak se zase ozvu 😉

mari111
16. črc 2010

dík za pochvalu obýváčku Farmi, snad to vydržíš a vše bude v pořádku, tak se krásně vyhají a ať ti to uteče v rachotě 😉

farmarska
16. črc 2010

Petrosko, on tam nikdo jiný na tahání věcí než já není 😅 😀 😀 třeba v sobotu tam jsem totiž jen dvě na celej penáč 😀 a jedna pokladní 😅 my vybalujeme a zařazujeme do regálů na paletách přivezené věci od kamionů a mezitím ještě lítáme vypomáhat na kasy a do toho do lahvárny na přepravky s pivama 😅
tam se zdvihání fakt nevyhneš ani náhodou 😀 😝

mari111
16. črc 2010

stejně tě obdivuju, ja bych tolik nevydržela 😔

farmarska
16. črc 2010

mari díky, tak zítra holky moje ahoooj!!! 😵

mari111
16. črc 2010

hlavně dávej na sebe pozor co to jen de 😉 farmi

nikissek28
16. črc 2010

@mari111 děkuju, akorát zrovna ta trpělivost mě momentálně opustila a nějak se nechce vrátit.... ☹
@petroska a jak si to léto mám užít? nějak at dělám co dělám stejně mi to nedá a musím na to myslet 😒

mari111
16. črc 2010

jo Niki to známe, musíš vydržet holčičko. Aj když to je těžké 😔 chce to čas 😖 jen ono to zrovna v takovích situacích moc neutíka 😠

mari111
16. črc 2010

ja se du holky válet k televizi do ložnice, je mi furt teplo sakra, tak zítra pa a dobrou a pokuď možno né smutnou noc "Niki 😉 "

nikissek28
16. črc 2010

pokusím se o né smutnou noc, ale nevím, jestli se mi to teda povede 😉

aronek
17. črc 2010

Přeji hezké ráno, u nás zataženo, tak třeba sprchne, ale mohlo by až v noci, chystáme se na bitvu 😉

sarlotta
17. črc 2010

kuk holčinky malý má dneska ještě oslavu s kamarádama, tak něco pochystávám 😉 .... zajela jsem pro dortík harlekýna- mňam))) a chlazený meloun bude, ledové kafíčko, vodička s citronem ...... pže u nás je horkoooooooooooooooooooooooooooooooooo blééééééé..... 😝 😝

sarlotta
17. črc 2010

@petroska já jakoby pololežím u toho a přidržuju si jendou rukou sondu, tu na srdíčku... malá má tep od 130 do 170 to je normální, když mi ztvrdne bříško tak jí vyletí ke 160 i víc a háže mi to čísla kolem 45.. víc ne... jinak když se malá pohne, kopne, tak to místo ťukání tak štěká úplně🙂) a doc říkal, právě že nesmí být rovná křivka... mimís musí být vzhůru, aby bylo vidět jak reaguje na stahy... neměl by mít furt stejný tep - to by asi spinkal u toho 😉 točí mi to 20min, když mě bolí zadek tak se prostě posunu... nic se neděje. 😉

sarlotta
17. črc 2010

já nastupuju dnem porodu na rodičák 4 letý.. to jsi asi myslela ne ?

sarlotta
17. črc 2010

@ee.liska kup si renie na žáhu.. 100% pomáhají🙂

@mari111 ta sedačka je nááááádherná... máš dobře čistitelný povrch ? jaká je to látka ?

sarlotta
17. črc 2010

jo už to čtu eko ůže... tak to půjde dobře utřít... buď v klidu🙂 na tmavé by taky bylo všechno vidět, to je jedno... a tahle je moc krásná 😎

petroska
17. črc 2010

ahoj holky.zase pečáááček 😝 mě už z toho jebne.
@sarlotta takže to má asi házet křivky jako mě,sem právě nevěděla,když mi minule bývala doktr zase říkala že to má byt rovné.ok děkuji...budu se teda za tu dobu i uvelebovat aby se mi dobře leželo 😉 .taky když kopnul tak v tom zarachotilo a na každý kopanec sem musela mačkat páčku jako že kopnul.ale srdíčko drnčelo krásně takže prý vše ok.užijte si s prckem oslavu 😉

petroska
17. črc 2010

@sarlotta jj ode dne porodu na 4 roky 🙂 .doufám teda že sem ji to řekla správně ale myslím že jina možnost pro me není když su ted nezaměstnana a na pracáku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru