Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
21. črc 2010

Ahoj holky! Po delší době vás všechny moc zdravím! Copak je tu nového?
Pokud je nová těhulinka, tak gratuluji a těhulím a maminkám přeji, ať se jim daří...
U mě nic nového, v práci mám nestíhačku, jsem tu teď 2 týdny bez vedoucí, tak mám hodně práce....Mimi se stále nedaří, asi jsme i teď zas prošvihli ovulku-manža je pořád pryč v práci a nějak to nevychází....Začínám se psychicky připravovat, že asi v září budu muset na tu laparoskopii...Co se dá dělat... 😒
V sobotu odjíždíme s manžou na dovču, těším se, až si odpočnu a užijeme si to! 😉

wlladka
21. črc 2010

Ahoj holčiny ! 😵 😵

wlladka
21. črc 2010

Včera večer jsem přijela domů. Z nemocnice mne "vyhodili", abych si jela odpočinout a abych přišla na jiné myšlenky. Moc se mi nechtělo, ale je fakt, že v nemocnici jsem už 3 měsíce a manžel mne přesvědčil, že mi to udělá dobře. Alespoň se pomazlím s klukama a vyměním si oblečení a ručníky.

aja.83
21. črc 2010

Wlladi, ahoj! 😉 Asi je dobře, že si trochu od nemocnice odpočneš, musí to být náročný-a už 3 měsíce, obdivuju tě! Jsi moc silná! 😉 Tak ať se vám daří!!! 🙂

wlladka
21. črc 2010

Šimonek má tříselnou kýlu a byla nutná okamžitá operace. Včera večer ji podstoupil a vše zvládl na jedničku. Musel být zaintubovaný vzhledem k jeho těžkému stavu po porodu a je nyní opět zpátky na JIRP. Jinak už se blíží ke dvěma kilům ! Včera měl váhu 1960 g a 44 cm. Teď po operaci asi zase ubere, ale snad se zase brzy dostaneme na rooming a budeme spolu. Už jsme měli krásně našlápnuto na propuštění do domácí péče a takhle se to zvrtlo.
Pobyt v nemocnici se nám prodlouží, ale je lepší, že se kýla projevila už teď a ne pak doma. Nu což, jsme tam dlouho, tak se těch pár dnů na víc ztratí. Je to ale dlouhé jak pro nás, tak pro celou rodinu. Bráškové se nemůžou Šimonka dočkat a všichni si tak nějak chybíme. 😢

wlladka
21. črc 2010

Během dne vám sem hodím nějakou čerstvou fotečku, ať vidíte jaký je to teď baculínek 🙂

wlladka
21. črc 2010

Vím, že tu na nás všechny myslíte a tu podporu cítíme. Moc nám to pomáhá. Připojení v současné době v nemocnici nemám, ale až nás propustí, dodělám s albíčko, ať víte, jak se nám v nemocnici dařilo.

wlladka
21. črc 2010

Koukla jsem na tabulku a je náádherná.
Jste holky sikovný a mimískové taky.
Paaji má už 18 tt a Farmi taky jede !! To je super!! Moc gratuluju!!
Jsem ráda, že je to vše v poho a nadále i bude. Ničeho se holky moje nebojte a užívejte si každý den!
Kopinka - vdaná mamina! Krása - taky moc gratuluju.

Jste tu všehny holky sikovný 😵 😵 😵 😵 😵

handm
21. črc 2010

Ahoj holky!!
tak dneska zas bude pařák asi.. 😝
@wlladka moc zdravím a je dobře, že si doma odpočineš od toho nemocničního prostředí a pobudeš s klukama!🙂 šimonek je obrovská šikulka a všechno jistě zvládne.. má krásné míry už!!!!🙂

@aja.83 ahoooooooooj, prosím tě, co furt pácháš!?!🙂 tak se v práci neužen a koukejte si z dovči privést dáreček!!! moc držím palce!!!!!!

Kopi, super gratulka k necukrovce a nechapu, jak ti to mohlo chutnat.. ja myslela, ze se pobliju... pardon za ty vyrazy... 😝 ale to vypada na holku, kdyz muzes takhle sladkyyyy 🙂🙂🙂

Mari, šarlotko, vám tam ty holky taky pěkně divočí!!🙂

jinak holky máme smontovaný nějaký nábytek, jupííííííííí, už to tu zas vypadá o kousek víc jako u lidíííí!🙂

mari111
21. črc 2010

ahojík holky, Vladi jen odpočiň od nemocnice, ty jo tři měsíce, si frajerka, ja nemocnice nesnáším, ale pro mimíska co by sme neudělali,že. Šimonek je šikulínek, vše zvládne, to už je jasné, jen kéž by si už s ním mohla taky domú,co 😔 ale dočkáte se, hlavně že bude zdravej 😉

Mne holky naštval posťák, ja čekám na balíček jak na spásu a on si zazvoní, ani nepočká a zmizí, ja než zlezla z patra tak byl fuč, kurňa nejsem srnka abych seběhla tak rychle a ani křídla nemám 😠

wlladka
21. črc 2010

Tak jsem volala do nemocnice.....
Šimonka zase zlobí dýchání 😔 😢 Snad se to brzy zlepší 😒 Bříško je klidné.

kammka
21. črc 2010

čauky,
tak jsem byla v pondělí docela překvapená, když mi dr. řek, že není akce..
no a úterý. myslela jsem, že jsem už osoba věcí znalá, ale pět let je dlouhá doba a tak se od mého podobného pobytu v Podolí dost změnilo: takže poplatek na ambulanci, poplatek za výkon, poplatek za anestezii, a ještě jsem si musela koupit punčochy stahovačky, a to za 250,- a kvůli cca 3hodinám času...a po výkonu po narkóze mi řekla sestra na pooperáku, ať se dojdu napít a jestli mně něco bolí, ať si doma vezmu, na co jsem zvyklá..no to jsou jenom koukala..fakt už je na tom naše zdravotnictví tak zle, že mi sestra nemůže donést sklenici vody a jednu tabletu Ataralginu????????no co, jsem už v poho, nic mi není, nekrvácím. Mám tu sestřenku, tak docela odreagování a třeba se letos ještě stihnu i koupat..
tož tak..akorát ten chlap by moh říct aspoň, že je mu to líto..čumí a mlčí. ach jo.
dnes má kontrolu Farmi, tak doufám, že ona je ok...
občas sem zajdu, ale tak za týden, jak tu mám tu návštěvu..
papa a všechny se držte

mari111
21. črc 2010

Jé Vladí, on to určitě zvládne, ale je to naprd,viď, když tě vyhnali domú, teď by si tam chtěla bejt s ním,že 😔

mari111
21. črc 2010

no tak to je blbé Kamko, to u nás není. A manža se s tím třeba srovnáva, víš ono to každej prožíva nějak jinak, no neznám ho tak nedokážu posoudit 😒 Aspoň teda že tě nic nebolí a máš někoho u sebe, tak se drž holka

mari111
21. črc 2010

Vladi to zlobí asi jen po tom zákroku,né? A kdy deš spátky do nemocnice za ním? Nebo ještě nevíš? Bobíšek malinkej statečnej Šimonek

sarlotta
21. črc 2010

Hezké dopolko holky🙂

ráno jsem si frkla na krev, když už teda musím mít to předoperační vyšetření, kdyby náhodou císař 😝 😅 a teď peču žebírka a bude zuzená polévečka🙂 manža je doma dneska a na 13 hod. frčíme na ozvy a kontrolku 😉

@petroska taky si dopřávám ovoce, zeleninu a kořeněné masino které pak nebudu moct 😀 😀

@kammka u nás v nemocce si musíš vzít i toaleťák sebou 🤐 nevím za co je tam ten denní poplatek teda.
A manžel, no chlapi jsou natvrdlí... mě čekala doma kytka růží, ale víš stejně mi to bylo fuk... normálně kytku nedostanu jen na narozky nebo někde uškublou sem tam a nakonec sem to skoro obečala, že teď ji mám na stole a na co ☹ ☹

asi to bude chtít se večer přitulit až dítko usne a povykládat si, klidně to na něho všechno vybal jak to cítíš a co přesně bys chtěla aby udělal... ... jemu to je líto, to si nemysli.

sarlotta
21. črc 2010

@wladka jůůů Ty jsi doma 😉 ahojík ... neboj to bude dobré, odpočiň si, pomazli se s klukama oni to potřebují 😉 a co manža jak to zvládá jako slaměný vdovec ?

sarlotta
21. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm 😎
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... .... KO 21.7. +ozvy.......................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 21.7............................ ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........KO 28.7 ozvy KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr ok, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8....KO 13.8 ........3D utz 11.8.
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 25DC
Nicollka 23DC
M.aa.b 20DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 19DC
Katyna 17DC
Aja 17DC
Madormi 14DC
Natalie 9DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

kammka
21. črc 2010

@sarlotta no to já vím, že je mu to líto..ale když jsem se ho zeptala, jestli to druhý vůbec chce, tak že vžydť ho chceš ty, ne??? aa co jako řeším..co by jako měl říkat...... ☹ no jo, holt chlapi.

paajaa
21. črc 2010

@wlladka Držím moc Šimonkovi palce, aby se rychle po operaci zotavil. Měla jsem úplně husinu, když jsem si předstvila, tak malé miminko po operaci. Ale on je bojovník a všechno s tebou zvládne. jsi opravdu silná ženská, tak se i dál drž. 😉

Sarlott: teda ty už to máš za pár. To to uteklo. 😉
Kopi: jo jo břísko vyskočilo krásně. Jen ta váha mě chvílemi děsí, jak letí nahoru. Ale hlavně aby bylo miminko zdravé.

Já jdu na kontrolu přístí týden a doufám, že Dr. bude dělat utz, aby věděla, že je vše ok. Mimi jsme viděli naposledy 22.6.

sarlotta
21. črc 2010

kammka u nás to bylo stejné, že druhé už ani nechce když to nejde ... je to těžké... kdyby ses měla dívat na druhého jak musí do nemocky a jak ho něco bolí... tak chlapi hledají to nejjednodušší řešení, víš... kdyby bylo na nich tak vymřeme 😀 😀 😀 by neporodili ani myš, jak by se báli.... ale my jsme silné ženské a uvidíš, že se to zlepší 😎

sarlotta
21. črc 2010

@paajaa já mám 20kg 😅 😔 😔 😔 u malého jen 11kg celkem... ale dost opuchám te´d tak doufám, že aspoň půlku nechám v porodce 😎

paajaa
21. črc 2010

@sarlotta to na tobě ani není vidět. Opravdu ti těhotenství sluší. Já se jen bojím, že ty kila neschodím, protože prostě nevydržím držet žádnou dietu nemám vůli. Ale už na to teď prdím, kilama si mohu lámat hlavu tam od příštího roku. 😉

sarlotta
21. črc 2010

@paajaa neboooj dietka bude, při kojču budeš jíst tak zdravě jak nikdy🙂)))) a dlouhé procházky to jistí 😎 😎

paajaa
21. črc 2010

@sarlotta no uvidíme. Na procházky s kočárkem se už moc těším. Doufám, že na jaře už budeme bydlet ve svém. Máme tam hezkou stezku, takže se bude jezdit jedna báseň. 😉

wlladka
21. črc 2010

@sarlotta manžovi se taky stýská. Věnuje se hlavně práci a večery začal trávit skládáním postýlky, přípravou autosedačky a tak. Teď je smutný z toho, že se to takhle zvrtlo. Myslím, že to nese ještě hůř než já. Je doma a nemůže pro Šímu nic udělat. Jen věřit a držet palečky.
Jinak přeji hodně štěstí ke kontrole tobě i Farmince. Jste holky šikovný a krásně těhotenství zvládáte. Dotáhnete vše ke šťastnému konci 😉

wlladka
21. črc 2010

...a kila navíc jsou to nejmenší zlo, co vás potká 😉

sarlotta
21. črc 2010

@wlladka si myslím, máte super taťku 😎 bude dobře a budete pak vzpomínat při fotkách jaký to byl prďola.. až Ti dojde do kuchyně a řekne mami já mám eště hlad 😀 😀 😀 😀
jéžiš mě se chce bulet... no nic mizím 😉

wlladka
21. črc 2010

@sarlotta to ano. Na to se těším 🙂 🙂

wlladka
21. črc 2010

Porovnejte tu změnu.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru