Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
21. črc 2010

No není ten náš prďolka šikovný !?!?!?!?

handm
21. črc 2010

@wlladka to je uzasny smudlik.. uz je to velikej kluk... i kdyz mi ve ctvrtek hrozila Dr ze bych mohla zacit rodit, a Bobista ma zhruba 1750, tak se mi to zdalo malo.. ale u vas je to obr, proti tomu, co byl na zacatku ten uzlicek.. je to fakt kluk statecnej..!!!!!!!!!!!!!

wlladka
21. črc 2010

@handm to už máte krásnou váhu. Kdyby něco, tak se ničeho neboj. Taková dítka to mají v pohodě. jen byste si pobyli v nemocnici na přibrání váhy. Ale vy to spolu s Bobistou zvládnete krásně alespoň do tří kil 😀 Tak se držte!

handm
21. črc 2010

@wlladka jo, uz jsem se trochu zklidnila, kdyz jsem nacetla vselicos na netu, ale stejne si rikam, ze at tam proste jeste je minimalne tri tydny..🙂
i tvy kluci doma jsou sikulky!!!🙂 jsou mlady na prazdninach, nebo se testi na brasku doma?!

wlladka
21. črc 2010

Matyáš je u babičky a Jenda v ozdravovně v Bukovanech u Příbrami. Píšeme si a voláme. Já pak v Plzni a manža doma sám. Jsme takhle roztržení. Stýská se nám všem. Ještě nikdy jsme od sebe takhle nebyli. Teď jsme na chvilku doma manža, Mates a já. Než zase odjedu, tak se vzájemně trochu užijeme. Jeníkovi voláme skoro každý večer.

handm
21. črc 2010

kakra spadlo mi pripojeni, takze prispevek v troube..😝
jsem psala, ze je to tedy sila, byt takhle rozhazeny po republice ☹ ale termin propusteni i pres kylu se vam blizi, kluci se vrati z prazdnin a budete pohromade!!!🙂🙂🙂

wlladka
21. črc 2010

Jo jo handm. Už aby to bylo. Na ten den D se opravdu všichni moc těšíme 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
21. črc 2010

Koukám tu na tu podporu u Šimonkova albíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
To je úplně super!! 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
21. črc 2010

ahoj holky, vůůbec ted nestíhám, chodím se z práce jen domů vyspat a tak jsem tu asi tři dny nebyla, tak netuším co nového 😕 😕 😕 ale snad je jen vše ok 🙂 U mne ano 😵 😵 😵 😵 Dopoledne jsem byla na gyndě a máme mimineško i srdíčko!!!! 😵 😵 😵 😵 Mimi na mne krásně mávalo 😵 mudr mi ho ukazoval na ultrazvuku, přeměřil ho a vše je prej jak má a má z nás prý velkou radost 😵 😵 a jen tak dál 😵 😵 Vypočítal datum porodu a 4.8. si jdu jen k sestřičce pro průkajdu 😵 a pak mám 11. odběry krve a mám se objednat do HK na ten screning v prvním trimestru 🙂
holkýýýý já mám takovou radost!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aronek
21. črc 2010

@farmarska moc a moc gratuluji, teď vydržet a pžíští léto drandíš s kočárkem 😀

farmarska
21. črc 2010

aron no kéž by 😵 😵 😵 😵 ....snad joooo!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
21. črc 2010

Farmíku supééér, jen tak dál, šikulka 😵 😵 😵 😵

aronek
21. črc 2010

@farmarska březňátka vydrží, já to musím vědět. Jedno mám doma a já jsem taky 😀

mari111
21. črc 2010

Aronku hlasuju co si vzpomenu ale stejně ještě padesátka hlasú chybí 😒

aja.83
21. črc 2010

Farminko, moc gratuluju!!! 😵 Mám z tebe radost a držím pěstičky! 🙂 😵 😵 😵

nikissek28
21. črc 2010

jejky, ten můj drahoušek je ale nemehlo, jsem vařila koprovku a nechala jí na plotně( už vyplou a víceméně studenou) a že půjdu pověsit prádlo.....no vrátím se a drahý tam dělal nějaké manevry a šup akoprovka po celé kuchyni ☹ ☹ ☹ no asi sem pak hodím fotky, ale ted musím valit uklízet tu spoušt 😠 😠 😠

handm
21. črc 2010

@farmarska supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mam z vas radost!!!! ted prezit tu dobu v praci a pak uz si jen uzivat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aronek
21. črc 2010

@mari111 taky pořád hlasuji a jsme druzí 😠

mari111
21. črc 2010

Niki no to je šikula , bych nechtěla uklízet tu spoušť

markee
21. črc 2010

ahojky. Jdu se pochlubit 😀 Dnes dva nové přírůstky miminek. Jedno mrně dnes ráno od kamarádky. Holčička Alenka a 3200g a 48 cm(TP měla 31.7.),takže o 10dnů dříve. Prý s ní měla dost práce,ale naštěstí né moc dlouho,skoro nestíhali do porodnice. Už maj druhou holčičku.
No a druhý přírůstek od nevlastní ségry a to je klučík Aleš, 2800g a 48cm(TP měla 18.7.)a narodil se ve 12:30. Blbě jí bylo už od včera odpoledne. Ráno včera byla na kontrole v porodnici a prý to ještě na porod nevypadá. No a v noci ve 23hodin přijeli a narodil se před hodinkou a něco. Teď je na kapačkách-ségra.
No už jseme si dali panáčka na zdraví dětiček a i kvůli tomu,že jsem se začla nějak klepat. Prostě na mě dolehla psychika. Jsem tetáááááá 😀

mari111
21. črc 2010

Gratuluju teto 🙂 Marke

markee
21. črc 2010

Mari,díky. Jsem i brečela, štěstím,ale přiznám se,že i chvilku smutkem.
No,hlavně,že jsou všichni v pořádku 🙂

markee
21. črc 2010

Farmy moc gratuluju ke kontrole 😉

mari111
21. črc 2010

no to ti věřím Marké ,že to zamrzelo,co 😔

madormi
21. črc 2010

Farmííííííí mám z tebe oooobroovskouuu radost!!!!!!! jen tak dál

markee
21. črc 2010

Mari,svým způsobem to zamrzí, já už bych měla mimi od září,nebo ledna nebo bych teď čekala a TP bych měla v říjnu. Nojo,no nedá se nic dělat. Vyřešíme doufám bydlení,časem snad i práci a pak to mimčo. I když být my zdraví,tak mimčo už dávno je.

mari111
21. črc 2010

ja věřím že se to jednou povede, jen to bydlení a práci zatracenou vyřešit 😠

markee
21. črc 2010

Mari,když to druhé dítko nevyjde,tak sice budu z toho hodně smutná,ale bohužel s tím nic nenadělám Spoustu lidí má jedno dítko,pže víc jich mít prostě nemůže.
Nojo,uvidíme co život přichystal.

petroska
21. črc 2010

ahoj holky.
@wlladka teda šimonek je šikulka.jak si sem hodila fotečky tak teda porostl nádherně 🙂 ,máš nádherného chlapečka.snad vás brzy pustí oba domu at si mužete užívat krásně léto 😉 .farmince taky obrovská gratulace k srdííííčku 🙂 -je to paráda.držím nadále palečky.jinak mě už prcek zase tretí den chrápe a ozve se jen sem tam 😠 ,zase depkuju!!!!proč jednou dělá v bříšku mejdan a pak zase leháro až mě to děsí 😠 !!

mari111
21. črc 2010

šak jo, uvidíš co a jak bude v budoucnu, máš krásnou a šikovnou holčičku (plavčici) 😅 a je to lepší než nic ale aj tak ti držím palečky aby si se jednou druhého mimíska dočkala 😉

mari111
21. črc 2010

No Petroš ty si po mejdanu nikdy neodpočívala 😉 😀 😀 musí oddechnout aby mohl řádit na dalším mejdanu,né 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru