Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
17. črc 2009

Venusko, diky za utechu. Od pondeli vim, ze jsem tehu a zatim mimisek nezlobi, takze me pomalicku opousti ty velky obavy, aby to tentokrat vyslo. Snad to mimisek vydrzi a bude se mu u me libit. 😉 TUk, TUK, ... 🙂

kopa
autor
17. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt.............................22.8. UTZ 4D................................čeká holčičku............Sofie/Karolínka
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Kopa 24DC
Skritkova 22DC
Hanana 20DC
If.v 16DC
Nicollka 14DC
Samsa 13DC
Tercie 9DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 7DC
Ikopretinka 5DC
Farmaska 4DC
Paaja 1DC
Eeliska.......................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

venuska
17. črc 2009

Mabe, určitě se mu bude u tebe líbit…(o: Hlavně v klidu a nestresuj se a nepřemýšlej nad blbostma, vše bude v pořádku.

kupina
17. črc 2009

Kopi, to se nedá nic dělat - ty peníze jsou sice hrozný, ale člověk si radši připlatí za kvalitu. Takže díky za tip.

Mabe, já jsem viděla srdíčko tak okolo 6 tt, tak uvidíš, když to nebude teď, tak příště určitě 😉. Alespoň se budeš mít na co těšit.

Venus, já gruntovala dneska. Ale už mám hotovo. Zítra se chystáme na výlet za nákupama do Polska. Chceme to tam omrknout, jelikož se budeme stěhovat, tak budeme potřebovat vybavit byteček a slyšela jsem, že v Polsku mají velký výběr záclon, polštářků ... no prostě věcí do bytečku. No a chceme se mrknout i po nějakých věcičkách pro prcka 😉

mabe
17. črc 2009

venusko, rozkaz 😀

mabe
17. črc 2009

kupi, ja prave rikam, ze jeste nemuzu uverit, vzdyt ja jsem mimiska jeste nevidela. Ale je me nadherne. 🙂 A ty hormony teda se mnou cloumaji. Po ranu se me vcera v praci chtelo z niceho nic brecet. 😖

kupina
17. črc 2009

Teda na tu tabulku je super pohled. Krásně se nám to mateřství rozjíždí.... 😵 😵 😵

kupina
17. črc 2009

Mabe, tak to já mám i teď. Někdy se z ničeho nic rozeřvu a manža na mě kouká a určo si myslí, že jsem se zbláznila. Hormony se v nás bouří 😀. Teď jsem pěkně náladová....

venuska
17. črc 2009

Mabe, no proto ((o:

Ta tabulka je skutečně výstavní (o: Jen tak dál.

kupina
17. črc 2009

Mabe a co by jste radši? Holčičku nebo chlapečka?

venuska
17. črc 2009

Tak takové nálady a pocity znám. Někdy se i naštvu jen tak, z ničeho nic….to je šílené.

kupina
17. črc 2009

Venus, ty jo - už jsi v 17 tt. To to teda letí. Za chvíli už budeš také v polovině. A mrkala jsem, že budete mít vánočního mimíska, hezky pod stromeček. 😵

kupina
17. črc 2009

Venus, se mnou někdy není ani řeč. Prostě z ničeho nic vybuchnu... Mám to jak na houpačce, chvíli vybuchuju a pak jsem naprosto happy a v pohodě. No nemají to ti chlapi s námi těžký 😀 ?

venuska
17. črc 2009

Kupinko, letí to…až je to neuvěřitelné. V úterý 21.7 si budu volat o výsledky na triple testy, tak jsem na to zvědavá.
To bude vánoční mimís. Už se na něj moc těším.
To ěb to taky neuvěřitelně letí. Krásný 22tt…((o:

kupina
17. črc 2009

Holky, na chvíli mizím... Jak tady do mně praží to slunce, tak je to fakt k nevydržení. Jdu se na chvilku natáhnout do obýváku, tam je příjemný chládek....

Papa

venuska
17. črc 2009

A jak se cítíš, ještě nějaké pobolívání bříška či únava atd.?

venuska
17. črc 2009

Kupi, ahojky…já taky mizím. Zachvilku jdu dom a musím tady ještě něco udělat. Tak papa a opatrujte se holky moje.((o:

murynka
17. črc 2009

😀 holky já se cachtala v bazénku 😀 😀 super bazének udělám i pár temp 😎

ale nějak se zatahuje 😖 😠

tabulka je moc krásná 😵 😵 jen tak dále 😵 😵 😵

kopa
autor
17. črc 2009

Murynko to se máš 😎

martina76
17. črc 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti 😉 MURY gratuluji k holčičce, ale hlavně ke zdravému miminku 😀 Jinak tabulka je vážně supéer a každou chvilku bude určo ještě lepší 😀

mabe
17. črc 2009

Kupi, je me jendo co to bude. Budu nesmirne stastna, kdyz porodim zdravyho mimiska. 🙂

tercie
17. črc 2009

Holky, tak už jsem tu zas 🙂 Zdlábli jsme s manžou karboše s bramborem a okurkovým salátem, a manža šel s tátou dělat dřevo a mě se nic nechce, tak si uklízení nechám na dýl a jdu s váma kecat 🙂

mabe
17. črc 2009

Terci, ja mam taky uklizet, ale nejak se me nechce. Mam tady za dva dny nadobi. 😝 Musim to tedka udelat. Jediny co jsem udelala, tak dala prat pracku.

tercie
17. črc 2009

Já akorát uvařila oběd, a vůbec nic dalšího se mi teda neche. Sluníčko sice zalezlo za mraky, ale inak je pořád vedro, tak si to nechám na večer až nebude pařák

mabe
17. črc 2009

ja musim tedka aspon umyt to nadobi. Manza dojde za chvilku z prace a pak prijde na navstevu mamka - bude me barvit hlavu a tak. ALe zadnej velkej uklid. Jeste bych mohla neco malo pozehlit vecer.

tercie
17. črc 2009

Kolkyyyyyyy chcete něco vědět? Právě mi dorazilo WC prkýýýýnkoooooo 😀 Je krásný, oranžový... jen co mi kazí dojem, ty klouby a tak jsou v černým plastu ☹ k oranžovobílý koupelně fakt skvělý ☹ proč to nedělají v chromu... hodím vám foto do alba, ještě v obalu, a pak vyfotím až bude namontovaný 😉

tercie
17. črc 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

Tak tady je... no, abych pravdu řekla, čím dýl na něj koukám, tím přicházím na to, že jsem si ho představovala trochu jinak... Fakt škoda že to není v chromu, v bílý koupelně to bude jak pěst na oko ☹

mabe
17. črc 2009

Terci, zajimavy prkynko. 🙂 Peknucky. 😉

tercie
17. črc 2009

Mabe díky, ale po prvotním nadšení jsem spíš zklamaná... jdu to odnést manžovi ať to namontuje, snad to nebude tak zlý... Když vyjde čas tak večer ještě přijdu. Papapa

mabe
17. črc 2009

urco to bude vypadat dobre. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru