Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. črc 2010

@sarlotta Vítám malou Šarlotku na světě 😵 Přeji jí hodně zdravíčka,štěstíčka,hodné rodiče 😀 😀 No mám z vás radost holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Těším se na fotečky 😎 😎 a je to teda macek 😀

kopa
autor
23. črc 2010

@ee.liska prosím až budeš dělat tabulku,napiš mi tam 8.9. kardio.Díky 😉 nechci ti do toho zasahovat 😅

kopa
autor
23. črc 2010

Holky a rodil tady někdo v termínu?? 😅 😅 nák už si to nepamatuji 😅 ale příjde mi,že všichni rodí dříve 😅

ee.liska
23. črc 2010

@kopa já jsem jí dělala jen teď než se toho někdo chytne 😀 bůh ví jak dlouho tu ještě budu 😉

markee
23. črc 2010

ahojky, jen načuhuju a rychle napíšu zprávičku.
Moc gratuluju k malé Šarlotce-je to kus ženský teda. Přeju jen samé štěstíčko v životě.

petroska
23. črc 2010

jééé taky moc moc gratuluju k malé šarlotce 🙂 ,teda to je cvalík krásný.přeju hodně štěstíčka a zdravíčka na tomhle světě.já už to chci mít taky za sebou 😲

nikissek28
23. črc 2010

@petroska neboj dočkáš se 😲

handm
23. črc 2010

je,ee, tak si rikam, jak to tu zkontroluju a uz je to tu 😀😀 šarlotky moc gratuluju, malinkou vitam na svět a přeju jen to nejlepší!!! at se vám to všem daří i nadále takhle krásně!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petroska
23. črc 2010

@nikissek28 nj jen kdyby se to ted tak netáhlo.. holky jak vubec šarlot rodila.ted to nechápu!eli psala že jeste není na porodním a pak že už je malá na světě.tak to byl císař ??

ee.liska
23. črc 2010

no ráno jí měl kontrolovat primář a rozhodnout co a jak, chtěla jsem jí napsta navečer jak to vypadá, jestli teda budou vyvolávat porod nebo ne a než jsem jí napssala tak přišla sms že už je malá na světě

petroska
23. črc 2010

@ee.liska takže spíš císař ne?ty jo snad pošle fotečku nějakou.já ji ták závidíím

ee.liska
23. črc 2010

@petroska právě žádné podrobnosti nevím ☹ nechtěla jsem pořád psát, abych jí nechala v klidu a třeba neotravovala, ale zítra napíšu.

petroska
23. črc 2010

@ee.liska jj šak ona se ozve 😉 ....a co ty dobrý?

ee.liska
23. črc 2010

@petroska snad jo, jsem na ně na holky zvědavá 😵 já v rámci možností, kdyby nebylo horko tak super 😀 a jak ty válčíš? co Filípek?

petroska
23. črc 2010

@ee.liska no zatím je mi dobře.sice mě furt malý zlobí že je třeba 3 dny v klidu a jen se minimálně za den ozve přetočením což pak depkuju proč se nehýbe jinak ale dnes se tam převaluje nastestí celý den tak snad ok.a to sem chtěla rači dnes vletět k doktorce že ho 3 dny necítím skoro.tak sem mu vybrblala a jaksi začal reagovat potvurka malý 🙂 .už mám z toho nervy aby tam měl treba dost kyslíku jak furt čtu že nekdy tam mimča nemají a pak je to zlé ale to by se tam zas nekoulel...už chci mít od nervu klidek

mari111
23. črc 2010

Petroš jednou budeš ráda když o něm nebudeš celej den vědět 😉 😀 😀 😀 Ale hlavně že aspoň na brblání reaguje 😅

ee.liska
23. črc 2010

a to nám ty nervy po porodu teprve začnou 😀 😀 já jsem si říkala, že bych klidně v půlce srpna šla rodit, malý už bude "dopečený" tak bych klidně šla na to, pořád mě straší předčasným porodem, ale abych nakonec nepřenášela 😀

mari111
23. črc 2010

Eli já sem to zrvna dneska říkala, jak mne furt strašej předčasným abych nakonec nebyla s melounkem ještě v září

petroska
23. črc 2010

@mari111 nj ale víš jaké to sou nervy když se mi fakt treba 3 dny neozve a ozve se jen ráno malým přetočením a pak večer malým přetočením a zase klid!nekopne nic.je to des.tak čekám a o 3 dnech se ozve.už je mi to fakt divné že by furt tak spal ale píše se to že mimo prospí 22 hodit denně.já už fakt nevím proč je tak líné a přitom podle ultr vše ok tak nechápu jestli mi něco nezanedbávají nebo něco podle ultr nezjistili proč je takovy klidný

petroska
23. črc 2010

@ee.liska taky si říkám 36 týden a už by i mohl ven 😀 .snad by 2 kilečka měl tak by to stačilo.už sem z toho čekání nervozní a taky si říkám že zrovna my 2 pak budeme naschvál přenášet 😀

katyna6
23. črc 2010

Hezký večer,přišla jsem jen v rychlosti mrknout,co šarlotka a ony už to mají za sebou,holky šikovný!!!! 😵 😵 Velikanánská gratulace k narození princezničky a ať vám roste do krásy a dělá samou radost 🙂

ivomal-i já tě tady moc vítám a držím plaečky,aby všechno dobře dopadlo!ještě je naděje! 😉 🙂

aji-sakryš,todle mně moc mrzí,já navím,co se to děje,ale vůbec se mi to nelíbí!Já takhle dopadla s kamarádkou.Má už dvě děti,v prosinci otěhotněla,já nejdřív ořvala to,že ona je těhu a my pořád nic,i když jsem jí to hrozně přála,to je jasný a když o 2 týdny později měla taky MA,tak jsem bulila znovu,ach jo ☹
tak já jdu zase do pracovního procesu,snad brzo juknu a třeba už budou fotečky našich holek 😵 ,tak pa pa

mari111
23. črc 2010

Petroš, každé mimi je jiné, moje Laurinka řádi jak ďábel a ségrina malinka v posledních týdnech se taky vúbec nehla a je to holka čiperná. Ja vím že sou to nervy ale musíš to ještě vydržet , ono to už uteče 😉 Ja si du dat dneska kiwi a do postele, tak pa

martinkal
23. črc 2010

Ahoj holčiny 🙂

Jéééé co to čtu Šarlotka je už mezi námi 😀 😀 😀 😀 😀 , přeju jí hodně zdravíčka a štěstíčka 😀 😀 😀

Wladěnko Šimonek je šikulka viď? Mám z vás radost 😉

Kopi blahopřeju mladá paní 😀

HOLKY teď budete rodit jedna za druhou až do října 😝

Všem přejeme s Lucinkou krásné léto a krátké porody

kopa
autor
24. črc 2010

Ahoj holky 🙂
@martinkal díky za blahopřání 😀 Lucinka je krasavice 😵
Holky už třetí den mě trápí nespavost 🤐 🤐 celou noc nespím jen se převaluji 😒 Nevíte co na to? 😅A to jsem včera byla dost unavená 🙄

paajaa
24. črc 2010

Krásné ráno,
Sarlotka: moccc gratuluji k tomu malému uzlíčku a ať vám dělá jen samou radost.

Kopi: to je super, že už máš kompletní oblečky. Já jsem dnes sundala krabici mimi věcí od ségry. Taky jsem zbalila spoustu svých věcí co už neobléknu a mimi má místo v komodě. Už se těším na nákupy, protože toho zas moc nebylo, takže mohu směle nakupovat. 😉 Docela bych vyrazila do CaA, ale musím vydržet na srpen- to plánujeme nákupy se ségrou.

ee.liska
24. črc 2010

tak jsem šarlotce psala, že doufám, že jsou v pořádku a že měla rychlý porod a napsala, že byl rychlý až moc a že tatínek to skoro nestihl. v úterý půjdou asi dom a psala že se statečně rozkojují 😵 Mám všechny pozdravovat a pak že napíše 🙂

petroska
24. črc 2010

ahoj holky.u nas bouřilo konenčně a dnes je chládeček že je to paráda 😀 .
@ee.liska takže byl klasickej porod si myslím.teda tož to měla rychlovku když to tatudla skoro nestihl 😀

ee.liska
24. črc 2010

@martinkal to není možné že už je tak veliká 😵

@kopa někdo říká teplé mléko s medem, nebo teplá sprška, ale v tomto vedru nepomůže snad nic 😝 já dospávám mezi pátou a devátou ráno 🙂

@paajaa jé nákupy, to si užijete 😎

tady byla včera večer taková bouřka, déšť a vítr, že jsem se normálně bála 😅 břicho jsem měla tvrdé celou noc, asi se bál i matyášek, jsem zvědavá co mi ve čt řeknou na KO. Byla jsem tak vyjukaná, že se manža bál, že mi praskne voda 😀 😀 ale aspoň je dneska dobře, od rána jsem zakrytá peřinou a je mi v posteli taaaak dobře, že jsem ještě v pyžamu. normálně se přes den převlékám do domácích ležících věcí ale dneska na to prdím 😎

ee.liska
24. črc 2010

@petroska ahoj 🙂 taky si myslím, už jsem zvědavá jak nám to popíše 🙂

ee.liska
24. črc 2010

ty ses v noci nebála? já jsem byla poserinkaná až za ušima, okna máme na kopci směrem na Buchlov Hradiště a k vám a blýskalo a bouchalo to jako blázen

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru