Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
24. črc 2010

@kopa kopi taky mám problémy se spaním ale už snad měsíc nespím 😠 .usnu ve 23 hod a su vzhuru kolem 1 a pak se jen vrtím a pochoduju směr záchod a zase jen převalování 😠 .taky mě to serinká,protože su pak mrtvá přes den a nálada je pak pod psa když su nevyspaná...mlíko sem zkoušela jak tu píše Eli ale měla sem pak bolení břicha 😅

petroska
24. črc 2010

@ee.liska no bála.tady byli rany jak.... 😝 a pršelo teda brutálně.taky sem měla cosi tvrdé břicho a jen sem myslela na pověru když je bouřka že se rodí děti tak sem byla vyjukaná aby to fakt na mě nepřišlo.sem cosi nemohla ani dýchat.jako kdybych měla málo kyslíku.sem se zase celou noc jen proválela a pokukovala po ložnicic 😠 .

petroska
24. črc 2010

@martinkal malá roste teda jak z vody koukám 😅 .už je to slečna velká 🙂

ee.liska
24. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 36tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 35tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 32tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 32tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 9tt............................má srdíčko
Ivomal9tt.....................................29.7. UTZ na potvrzení
Maendy 28DC
Nicollka 26DC
M.aa.b 23DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 22DC
Katyna 20DC
Aja 20DC
Madormi 17DC
Natalie 12DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

kopa
autor
24. črc 2010

@paajaa No tedko toho v ca mají 😉 já to tam včera pořádně prokoukla 😀 Už prodávají body s dlouhým rukávkem,teploučké věci,kombinezky,overalky...Prodavačka tam říkala,že už jim chodí oblečení na podzim 😀
Já hodně nakupovala ze začátku a tedko mě to moc neba 😅 možná,že až budu vědět pohlaví,tak mě to zase chytne 😅
@ee.liska díky za zprávy o Šarlotkách 🙂 tak to je fajn,že půjdou v úterý domu a že se rozkojují 😉 No jinak Eli u nás je zima 😅 a furt prší.byli jsme se projít a já měla lehký svetřík.No a s tím spaním to je pravda,já zabrala ráno 🙂
@petroska no jr to nepříjemné to spaní,ale co naděláme že 😅 Já tedko dělám řízek s bramborovým salátkem,tak až se najím tak si půjdu na hodku zdřímnout 😀

paajaa
24. črc 2010

@kopa já doufám, že až pojedeme po nákupech, tak už budeme vědět pohlaví a už nebudou jen béžové odstíny. Vás se snad miminko taky ukáže. 😉

mari111
24. črc 2010

Ahojík holky, tak du do klubu nespavích, ale mne zas tak bolej kyčle a záda , proto nemúžu spát.Aspoň že je chladno venku, ty tepla, to bylo ještě horší.
No ja jsem tááák zvědavá na Šarlotku 😅 , už at je doma a dá foto 😵 😵 a popíše nám porod, to je dobře že byl rychlej, ja chci taky rychlej porod 😅

markee
24. črc 2010

ahojky,
Mari, přeju všem moc rychlé-ale né překotné, porody.
Ségra ho takový neměla. Sice jsme ho měli podobný,ale ona rychlejší otevírání porodních cest, i když nevím proč,jí PA tvrdila,že je vše jinak než má být. Což nechápu. Ona rodila od zavedení tablety do 4 a půl hodiny. Já za 11 hodin. Jenže ona má čerstvé zážitky a já starší. I tak vím,že to nebyla procházka růžovým sadem. Její porod bych krom času nechtěla, asi bych z toho taky byla dost zhrozená. Byli u ní 3 porodníci a 3 PA-no mazec.
Takže pohodové porody,co nejméně zbytečných zákroků a hodný personál.
Já se dnes s Johankou válím doma. Měli by jsme jít na prasátko,pže dnes je akcička,kvůli zapití Aleška,ale nikam nepůjdu. Je fakt zima a jsem nějaká lenivá 😀

mari111
24. črc 2010

Ahojky Markee, jé to je škoda že je zima a nechce se ti na prasátko, ona asi není ani moc nálada,co 😔 Tak si užívajte válení s Johankou 😉

markee
24. črc 2010

No nálady je i není, bylo by mi to jedno. Jen ta zima déšť mě odrazují. Určo tam bude hoooodně lidu, jen z naší rodinky nikdo. Míša v práci,já s malou doma. A můj brácha s přítelkyní jsou na vodě(sice počasí děs,ale i tak chtěli jet).

mari111
24. črc 2010

No u nás je taky chladno, tak se taky válim u bedny, ale nudím se, nějak nemám co dělat 😒 nebo spíš to co by se mělo udělat se mi nějak nechce, no ono vúbec mám dneska zlej den ☹

aronek
24. črc 2010

Ahoj, jsme na chalupě a je tu blbý signám, takže stránka se klidně načítá deset minut a pak spadne, teď má ale nějaké dobré období a pojilo se to. Takže všem děkuji za hlasy Rozárce, byla alespoň druhá 😉
Jinak dnes hnusný zážitek z obchodu. Malého hlídal brácha, tak jsme klidně nakupovali a v obchodě někdo hrozně řval. Znělo to jako zraněné zvíře. Pak jsem viděla na takovém velkém kočárku asi šestileté postižené dítě, které ty zvuky vydávalo. Mně ho bylo líto, ale kdyby jste viděli některé reakce. Jedna ženská tam normálně řekla, že by ho měli raději někam zavřít, aby nebyl vidět, přitom na rodičích bylo vidět jak ho mají rádi. Někteří lidé jsou fakt trubci 😠

mari111
24. črc 2010

No fakt hnusněj zážitek a ještě hnusnější lidi, někdy by měli někteří raděj držet hubu než z ní něco takového vypustit 😠 😔

aronek
24. črc 2010

@mari111 někteří lidé si fakt nevidí do pusy co říkaji 😠

mirax
24. črc 2010

ahooj , taky nakukuju 🙂 a koukám, že mimi Šarlotka je už mezi námi! 🙂
Velikánanánská gratulace mamince k tak krásně velikému miminku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
To jsou krásné zprávy na dobrou noc 🙂

hanana
25. črc 2010

Dobre ranko, tak uz tu mame Sarlotku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mooooc velika gratulace mam z vas velkou radost a doufam ze budete brzo doma.
Ja mam termin porodu den po nich to uz asi nestihnu co? 😀 😀 😀 u mne jen bolesti v podbrisku ale zatim jinak nic tak doufam ze jeste nebudu cekat dva tydny 😕

mirax
25. črc 2010

hanana ahoj 🙂 ..tak ty už jsi taky těsně před porodem 😲 Teď se rozjede další rodící vlna, jak tak koukám na tabulku 😀
Venku se tak krásně ochladilo 😀 , není to úplně vzorek krásného počasí, ale po těch vedrech mě tohle frišno hrozně láká ven!

Koukám, že dnes je tady mrtvo.

Nám dětičky spinkají, Bětuška nakojená, Tobík po obědě. Za týden začne Bětule papat příkrmy 🙂 , hrozně to uteklo. Jsem zvědavá, jak dlouho budu ještě kojit..bětuška ráda prso před spaním , pomáhá jí to usnout..to Tobík neměl. Ale déle než do roku se mi moc kojit nechce 😉 V říjnu už začnu trošku chodit do práce, to už bud potřebovat, aby se uměla nadlábnout i z nějaké lahvičky...

mari111
25. črc 2010

Ahojík, no koukam že je tu mrtvo, to asi to spací počasí.
Hani už jsi na řadě a pak jááááá 😅 . No ja už se nemúžu dočkat 😵 😵 , co ty?
No Mirax utíka to strašně rychle, z Bětušky už máš slečnu 😕

farmarska
25. črc 2010

ahoj holky, takže předně mooooooooc gratuluju malé i velké šarlotce!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 a hlavně hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a já hlásím, že mám oddělané šestníctky a na nějaký čas od nich budu mít zase klid 🙂 ted mám dokonce tři dny volna 🙂 dnes se budu věnovat rodince a zítra jsem tu jako na koni 😉

mirax
25. črc 2010

ahoj farmísku..tak si krásně užij volno a hodně bucej 😀
Moc gratuluju k srdíčku!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mari, ty jsi za chvíli taky na řadě 😀 , už to hrozně uteče a bude další uáááuááá 😀

mari111
25. črc 2010

Ahojík Farmíku, tak si uži volno ,zasloužiš si to, si se namakala jak kúň 😅
Jo Mirax, ja už se taky nemúžu dočkat, ja jsem tááák zvědavá na tu naší princezničku 😵 😵 😵 😵

katyna6
25. črc 2010

Přeji všem pěknou neděli 🙂
jsem zas v práci,tak snad vás stihnu aspoň dočíst 😠

ee.liska
25. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 36tt.......................... ....... ..KO 9.8............................. ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 35tt...............................KO ?
ee.liska 34tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........ozvy 28.7, KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 32tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 32tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 28tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 20tt.................................kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8.....čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 9tt............................má srdíčko
Ivomal9tt.....................................29.7. UTZ na potvrzení
Maendy 29DC
Nicollka 27DC
M.aa.b 24DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 23DC
Katyna 21DC
Aja 21DC
Madormi 18DC
Natalie 13DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

mari111
25. črc 2010

Jé Katynko ty si tam taky furt. My jedeme za chvíli na oslavu, švagrova aj jej přítel maj narozky. No moc se mi nechce ale co už. Je u nás jinak pěkná zima, soused už aj topit začal 😕 ale ten topí skoro furt 😅

katyna6
25. črc 2010

Tak dočteno,naštěstí toho nebylo moc.
Farmi-pořádně si odpočiň holka,ty si to opravdu zasloužíš.No,a já jdu zase makat,ach jo,tak hrozně mně tady už nebyví trávit celý dny a víkendy.Já už chci být doma s těhu bříškem 😵 😵 .Se mi zdá,že se snad nikdy nedočkám ☹ :pa holky

ee.liska
25. črc 2010

ahojky 🙂 takové teploty jako dneska by mi toto léto vyhovovali 😎
@hanana ale taky už to máš za pár 😉

@mirax to teda utíííká 😲 🙂

@farmarska tak si konečně odpočineš pořádně 🙂

@mari111 no ty už se taky můžeš chystat každou chvíli 😀 už máš zbalenou tašku?

@katyna6 pracovní neděle? to je na prd 😝 já mám taky dneska spoustu práce, říct manžovi co má všechno udělat 😀
no mě dneska v noci přepadli normálně MS bolesti tak se uklidňuju že to byly poslíci a ne Matyášek 😲 přemlouvala jsem ho že máme ještě do 36tt chvíli čas 😀

petroska
25. črc 2010

ajuj holky.takové počasíčko chladné bych brala celé léto 😀 ,je to paráda se v noci nebudit vedrem 😅 .
@ee.liska já mám menstr bolesti každý den ale nejsou čím dál silnější takže je beru jako poslíky 😀 ... Holky potřebuju takový ten dětský teploměr na měření teploty nebo mi stačí klasický pro nás?a pořizujete si do porodky jednorázové kalhotky nebo na ně kaslete a berete si klasické kalhotky a vložky sebou??jen jestli to potrebuju 😕

mari111
25. črc 2010

Eli já už se taky pomalu chystám, taška zbalená, co kdyby náhodou, nenechávala bych to na manžovi, co ten by mi zbalil, to si raděj nechci ani představit 😀 Já mám taky bolesti jak na ms a k tomu už tři dni 😅 srajdu 😠 tak nevím no 🙄 Já si petroš neberu jednorázovky, vzala jsem si takové bombarďáky věčší a pohodlné a vložky 😉

petroska
25. črc 2010

@mari111 takže je teda taky vypustím a taky mám nachystané bombardáky 😀 .už sem študovala porod co mě čeká tož žádná sláva asi ale jak se zda hlavní porod mimiška je asi nejlehčí 😉 .už vám dali na gyndě i papíry co se vyplnují před porodem?

mari111
25. črc 2010

Mně nic nedával, chtěl mi vypisovat mateřskou ale to jsem ho zastavila, bo ja du až ode dne porodu.Jinak mi říkal že až tak za týden-dva si mám zajít do porodky napsat porodopis

mari111
25. črc 2010

ja taky občas koukam na porody, no některej je lepší, některej horší, no ale vydržet to budeme muset, co nám zbejva 😅 De taťka k porodu Petroš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru