Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
17. črc 2009

holky já se ještě vzpamatovávám 😀 😀 byl to fakt docela šok 😅 😅
ale jsem fakt štastná za holčičku 😵 😵
nejenže váháme na jménu ale ted i na bervě kočárku 😀 😠 se picnu 🙄 🙄

za chvíli jdeme grilovat tak s etěším jak se nadlábnu 😀 😀

kopa
autor
17. črc 2009

Holky tak už vím co se u nás stalo 😔
Skočila tu stará paní z okna 😔 😔 je to hrozné,furt doma nad tím přemýšlím.... 🤐

Ted dělám dortíček 😵

murynka
17. črc 2009

leni cooože??? 😔 😔 ježiš ted je sebevražd hodně ☹ my máme známého měli jsme co se oběsil 😔 😔

murynka
17. črc 2009

u nás je bouřka 🤐

kopa
autor
17. črc 2009

Je to hrůza 😔 Ona totiž na ní tlačila dcera aby byt prodala a šla do menšího.
Mury uží si grilčo,já tu budu tak za 15min dělam želatinu 😉

kopa
autor
17. črc 2009

tady černo 😅

kopa
autor
17. črc 2009

jsem tu 🙂

kopa
autor
17. črc 2009

Paaji je mi líto,že MS došla 😔 ale příští měsíc už stopro nepříjde 😉
Já myslím,že 🤐 MS mi taky dojde,takže s tím už počítám 😒 tak další měsíc to jistí 😉

mabe
17. črc 2009

Paaji, budu drzet palecky, at pristi mesic nedorazi.

Holky, jakej mate nazor na barveni vlasu v tehu?

kopa
autor
17. črc 2009

Mabe sem bývalá kadeřnice 😀
Vlasy barvit můžeš,ale nemusí ti barva chytnout do požadovaného odstínu 😅 nic se mimi nestane,když se nabarvíš,ale někde jsem četla že je lepší až od 4 měsíce.Ale zase jse podívej na slavné celebrity 😀
Já jsem si teda řekla,že až budu těhu tak se barvit nebudu do 😅

mabe
17. črc 2009

Ja sem se prave mela nabarvit dneska a nejak jsem od toho ustoupila. Nechci, aby se neco po...Radsi nebudu riskovat.

kopa
autor
17. črc 2009

Mabe taky bych se bála,je to jen barvení...ale člověk nikdy neví vid?
Já sem se v těhu předtím nabarvila a dalo se to,furt jsem čekala až budu 4měsíci a vidíš ani jsem tam nedošla 😔

kopa
autor
17. črc 2009

nebarvila teda 😅

mabe
17. črc 2009

presne tak, do tretice nechci nic riskovat.

kopa
autor
17. črc 2009

Mabe zas gynekolog Koucký píše že barvení vlasů absolutně nevadí 🙂

kopa
autor
17. črc 2009

a kde je dneska Farmíček? 😕

kvetinka7
17. črc 2009

Ahoj holky,
dnes je krasnej den.. rano svitilo slunicko a bylo dusno..ted se vse procistilo..poprchava a stale je teplo.. vlahy letni den.. skoro nemusim zalivat kytky na balkone.
Jak je to leto cely opozdeny, tak jsem teprve tenhle tyden zacala sbirat jahody 🙂

hele.. co tu ctu? Mury ma holcicku?! 😀 Gratuluju.
U Market vse dobry?
Kopi, za chvili nam konci diskuse.. uz mas vymysleny novy nazev pro novou diskusi? Rika se,ze kdo zalozi diskusi,tak ten brzy otehotni.. schvalne, kdy tobe to vyjde. 😉

Ja dnes byla na prvotrimestralnim velkem screeningu a zatim vse vypada jako ma. Vypocet chromosomalnich vad dopadl taky na vybornou.
Uz mi delali prvni UZv pres bricho, byla jsem rada, protoze doktor se mi docela libil jako chlap 😉
A chlapik opet povyrostl(mozna je to i presnosti UZV)... ma 70,2mm 😀 Podle menstruace jsem 12+5, podle UZV uz 13+1. Prcek je 3 dny dopredu 🙂
Je fakt,ze mi bricho roste skoro pred ocima. Uz to poznavaji i lidi, co to nevi.
Zitra jedeme k nasim,jeste nevi,ze jsem tehotna.. chceme jim to rict,ale nechci ,aby to poznali sami... uz dva dny premyslim,co si vezmu na sebe. 😖 😉

sarlotta
17. črc 2009

Ahojky🙂)) tak sem zpět z bazééééénu.. dojeli jsme až v 7, malý už chrupká... eště aby nééé 😀 😀 😀 bylo tam milión skluzavek a tobogánků,vodotrysků a jiných blbin.... ještě že sme jeli všichni sama bych ho tam ani nezvládla... jeden pouštěl nahoře a druhý chytal dole 😎 jsem fajn unavená.... drahouš si ještě skočil na pivko s kamošem a já jsem udělala meruňkovou dřeň🙂 a teď si dělám pizzu 😉

Květi tak blahopřeju🙂)) máte šikulku🙂

kvetinka7
17. črc 2009

Ahoj Sarlot, kde jste byli na bazene? v Aquaparku? To muselo by super! 🙂 Wow, merunkova dren..
Jak ji delas? Jen rozmixujes a zmrazis nebo merunky i varis?

Holky, taky chodite tak casto curat jako ja? Dnes jsem si dala 2 kofci s kamaradkou a cestou domu jsem to musela zapichnout v obchodnaku na toaletach.. bala jsem se,jestli to jeste tu pulhodku v buse vydrzim 😠

kvetinka7
17. črc 2009

Ja budu za chvili jako ten chlapik z reklamy na leky na prostatu.. kudy chodi,tudy vidi pohyblivy pisoar ( tedy v me obmene v damske provedeni)

sarlotta
17. črc 2009

Kveti no nebyl to aquapark.. ale čoveče normal starší kupko vedle v městečku... ale hleděla jsem jak krásně předělané... z malého bazénu udělané korýtko dolů jako klouzačka pro nějmenší prďolky do menšího bazénku s takovým hřibem ze kterého pršelo dokola... super. ve velkém bazéně malý tobogánek pro děti.. 2 zatáčky.. akorát aby se nebáli🙂 a ze starých kolotočářských labutí a draků/z těch klasických lodiček- určo víš- labutě/ udělané stříkající vodopádky do vody a druhé na pružinách na trávě jako houpačka... pak tam byl holandský mlýn kam mohly děti jít, kolotoče, houpačky, klouzačky.... fakt pěkné.

Jinak do aquaparku jezdíme do Delfína v Uh.Brodě... tam je to taky fajn- v Zimě🙂 můžeš mrknout na netu jsou i kamerky.
malý to zbožňuje akorát je vždycky jak utržený ze řetězu..klape mu pusa Zimou ale on chcééééééé jít do vodyyyyy 😀

sarlotta
17. črc 2009

Paajaa... tak to je škoda☹ ale tělíčko funguje, Ms máš na čas.. tak to je taky dobře 😉

sarlotta
17. črc 2009

Květi tu dřeň jsem dělala na 1kg meruněk 200g cukru rozmixovat dohromady a naplnit a zmrazit. Chtěla jsem udělat malému juice, ale ten je lepší dohromady s jabkama a ty nemám a taky se musí pak sklenky zavařit a na to bych se vyprdla🙂))) kvůli jedné tašce meruní.

sarlotta
17. črc 2009

Kopi nechceš napsat nový název něco jako ,, Zamlklinky, snažilky, těhulinky a maminky" 😀

martinkal
17. črc 2009

Ahoj holky,
asi už všechny spinkáte, tak spinkejte 🙂
My slavili můj svátek i s dcerou, je taky Martinka.
Jinak všem děkuju za přání 😅

Tak jdu taky do hajan, jsem přežraná 😀 , přepitá ne, snad jedině jablečným džusíkem.

Tak dobrou noc a hezký víkend. 🙂

farmarska
17. črc 2009

ahoj kočky ozývám se až ted a jenom na chvilinku, není mi dobře 😖
včerejší noc jsem skoro nespala, teploty kolem 39 a bolest v krku taková, že nemůžu polknout vlastní slinu 😝
Rano jsem si frčela ke krčnímu, teplota 39,7 a diagnoza angína jako prase. Mám ant. po 8h a celej den jsem prospala a probloznila. Asi před dvěma hodkama mi konečně klesla teplota pod 38, tak mi to nedalo a hned nakukuju 😉
Mury moooooc gratuluju k holčičce!!! 😵 😵 😵

miraxíčku, jejda pozor na prstíky 😕 je dobře, že to dopadlo takhle reletivně dobře 😅

farmarska
17. črc 2009

jo a samozřejmě přeju dodatečně všem Martinkám 🙂

farmarska
17. črc 2009

holky o si mám dát na ten krk, abych mohla zase polykat 😕 to vám je taková bolest 🤐 sliny raději odplivávám do kelímku 😅 se nedá 😝
jsem už zkoušela kloktat tamtum verde, pak cucat pasltilky, pak kloktat vincentku a prostě nic, hrůůůza děs ☹
nemáte nějakej tip?

kopa
autor
18. črc 2009

dobré ránko 🙂
Připravuji se do práce a nejraději bych spala 😅

Holky ono se nové téma zakládat nebude 😕Vzdyt je to nově udělaný,že může být neomezený počet příspěvků 😉 Já spíš myslela,až všichni budeme maminy,že pak si založíme nové téma 😉 😀

kopa
autor
18. črc 2009

tercííííííííííííííííííííííííí má prkýnko 😀 😀 😀 Chodíš se furt na něj dívat 😀 😀 je hezké 😀 🙂

Květi gratuluji ke kontrole 🙂 Mám z tebe radost 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru