Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

asianine
19. črc 2009

Ahojky,loni jsem měla zamlklý potrat...to jsem tu psala na diskuzi ..Zamlklý potrat a následné těhotenství..nebo tak nějak se to jmenovalo. Teď jsem v 34tt a čekám holčičku 🙂 . Po potratu jsem myslela,že se otěhotnění nebude dlouho dařit,když na to první jsme čekali něco přez rok a ještě se špatným koncem a za dva měsíce po potratu se nám zadařilo a za chvilku budu rodit. Takže holky-protože jsem si prožila to co vy,tak vám přeju hlavně hodně trpělivosti a pohody a ono se to povede,když to budete nejmíň čekat 😉 Ať najdete brzy ty dvě vytoužené // 😅

tercie
19. črc 2009

kopretinko záleží jak se trefujete do ovu, to víš to zhodnotit nemůžu 😀

asianine děkujem za příspěvek, a za dodání naděje, to se máš, že se vám podařilo mimi tak brzo... tak teď jen abyste úspěšně zvládly konečnou fázi, viď? Tak ať se brzo dočkáš a dobře vám to dopadne 🙂

ee.liska
19. črc 2009

ahoj holky, byla jsem celý víkend pryč a nestíhám dočítat 🙂 Jak se všechny máte?
asianine 🙂 🙂 to je super že se vám takhle podařilo. přeju ti pohodový porod a krásné a zdravé miminko 😵

ee.liska
19. črc 2009

jo a u mě mrcha pořád nic 😠 😠 ani žádné příznaky 😒

tercie
19. črc 2009

eli ahojky, to mě poser nohu kde ta tvoje mrcha je, teda...

ee.liska
19. črc 2009

terci to teda nevím, má do pátku čas, jestli nedojde tak budu vzteklá...

tercie
19. črc 2009

tak do pátku to může přijít ještě desetkrát, ne? To doleze, si myslím. A jestli ne tak dostane do držky 😀

ee.liska
19. črc 2009

😀 😀

ikopretinka
19. črc 2009

asianine, velmi pozitivní příspěvek, hodně štěstí!!!
Tercie, trefujeme ovu, mám i ukázkové ovu testy, ovu mám přesně 15DC-16DC , MS vždy potom po 30-31dnech a nedaří se. I tehdy jsme se snažili 5 měsíců. Teď už 3 cykly po revizi a stále nic. ☹
Ale jednou to určo vyjde 😵

ikopretinka
19. črc 2009

Eli, kde se ti ta mrcha toulá!!! ????????? 😕

tercie
19. črc 2009

ikopreti tak třeba ještě tělíčko není úplně ready, každá to máme jinak... mě se po revizi povedlo až za 8 měsíců, a to jsme se začali snažit hned... Ono to asi vážně chce čas... Já si taky nedělám iluze že teď jsem po třetí mrše a otěhu raz dva...
Trpělivost růže přináší... jenže i já už jich mám 30 a už bych radši to mimi než kytky 😀

kopa
autor
19. črc 2009

ahoj 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
19. črc 2009

ted jsem vás dočetla 😉
asianine děkujeme ti za podporu a za dodání naděje 🙂 😵 To vždycky potěší 😵
Eli ta tvoje mrcha toulavá ☹

kopa
autor
19. črc 2009

Nici teplotky mám takové každý den 😕
Ale jak říkám jsem zvláštní případ.myslím že mrcha dorazí protože mě dost divně bolí břicho 😒
Ale dneska v noci jsem se vzbudila a tak mě boleli prsa,to byla bolest nesnesitelná-přesně tak jsem to měla v těhu že jsem ani nemohla spát tou bolestí.Tak jsem si ráno řikala super,budu těhu z těchto mejch poznatků,ale odpoledne jsem názor změnila kvůli bolestem břicha 🙄
Holky příští měsíc je náš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 🙂

nicollka
19. črc 2009

a maš někde grafik? podle mě by to mohlo být ono - ne mrcha ;) držím palec 😎

kopa
autor
19. črc 2009

Nici nevím jak ten graf vložit 😅

kopa
autor
19. črc 2009

ale od 6.7 mám 36.8 pak další den 37,5(asi ovule)pak mám 5 dní kolem 36.7-36.9,a, a ted 8 dní teplotka vždy kolem 37 a výš.
Ale jak říkám já jsem zvláštní případ 😀

kopa
autor
19. črc 2009

a dle výpočtu MS na fertility to mám dostat příští pátek,tak si vyberte 😅

kopa
autor
19. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt.............................22.8. UTZ 4D................................čeká holčičku............Sofie/Karolínka
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t................................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 14tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Kopa 26DC
Skritkova 24DC
Hanana 22DC
If.v 18DC
Nicollka 16DC
Samsa 15DC
Tercie 11DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 10DC
Ikopretinka 7DC
Farmarska 6DC
Paaja 3DC
Eeliska.......................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
19. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt.............................22.8. UTZ 4D................................čeká holčičku............Sofie/Karolínka
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t................................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 14tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Kopa 26DC
Skritkova 24DC
Hanana 22DC
If.v 18DC
Nicollka 16DC
Samsa 15DC
Tercie 11DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 9DC
Ikopretinka 7DC
Farmarska 6DC
Paaja 3DC
Eeliska.......................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

tercie
19. črc 2009

Zas jsem tu, jste tu někdo? Manža mi ještě nedorazil...

tercie
19. črc 2009

Kopi na FF v menu - sharing - print a tam nahoře máš v okýnku html odkaz, ten zkopíruješ a vložíš dodiskuse a my se budeme moct podívat 😉

tercie
19. črc 2009

Tenhle je můj, ale takhle hodně podobně by to mělo vypadat:
http://www.fertilityfriend.com/home/22aadd

kopa
autor
19. črc 2009

tak to není,tak to ještě zkusím 😅

murynka
19. črc 2009

ahojky holky

dneska byl den Káji 🙂
koupili jsme jí přebalovací pult, spací pytel,lahvičku,a krásnou deku do kočárku... 😎
sobě jsme koupila barvičky na sklo abychom to pak nazdobili 😉

vše v albu 🤐 😵

kerrie
19. črc 2009

Ahojík,

Mury, tak koukám, že o jméně už máte rozhodnuto? 😉

murynka
19. črc 2009

jo jo asi karolínka 😵 😵

kopa
autor
19. črc 2009

Tercíku nejde mi to 😅 Dala jsem co ty změnila jsem to na html ale ted nevím co dál 😅

kerrie
19. črc 2009

Koukala jsem, jak jste dneska nakupovali...........samý krásný věcičky 😉
Já viděla včera v Tescu nááádherný zimní kombinézky............ale měli jen růžový nebo modrý, žádný neutrální barvy.......škoda, že ještě nevím, jakou barvičku budem potřebovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru