Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
5. srp 2010

@kopa 😀 😀 😀 😀 takže nevíš jestli holčičku nebo chlapečka?

mari111
5. srp 2010

Martinko asi se tam dá hlasovat jen jednou, jsem to teď ještě skoušela a psalo mi to že už jsem hlasovala 😒

hanana
5. srp 2010

@martinkal na jake jste strane taky zahlasuji

hanana
5. srp 2010

uz to mam 😵

mari111
5. srp 2010

Hani tak co, jak je, ještě se nerodí 😅

mari111
5. srp 2010

jak se cítiš, máš nějaké= náznaky blížicího se porodu 😵

kopa
autor
5. srp 2010

@martinkal Opravdu nevím 😅 😅 možná v úterý budu vědět 😅

paajaa
5. srp 2010

Tak taky jsou ty dnešní výtvory. Opička je malovaná ručně barvou na testil, tak není tak přesná. Přístě to bude snad lepší. Jinak tričko jsem jen zkusila. Musím ho nosit protože mi za chvilku nebude. Tak pořídím větší, aby ho měla až do konce.

ee.liska
5. srp 2010

@paajaa tož to je super 😵

mari111
5. srp 2010

no paráda Pajuš, krásne výtvory 😵 😵 😵

aronek
5. srp 2010

Ahoj, tak jsem se byla domluvit v práci a od září nastupuji. Na zkrácený, takový pružný. Dá se to měnit každý měsíc a v nejhorším zpětně. Můžu si i kdykoliv měnit směny. 🙂 A vzhledem k novým nařízením si musím dodělat Mgr, 😠 To ale začnu až příští rok, teď by toho bylo moc 😉

mari111
5. srp 2010

Aronku z tebe bude magistra jo 🙂 no aspoň že si mužeš měnit směny, uvidíš jak ti to bude vyhovovat

aronek
5. srp 2010

@mari111 už jsem z jednoho Ing. z druhého Bc., tak teď jen navážu na Bc., takže za dva roky hotovo 😉

mari111
5. srp 2010

no jo tak to bude rychlovka 😉

natalie77
5. srp 2010

Ahoooooj,
no koukám tady to jede...
Kopa pořád neví s čím těhulí 😉 , ale neboj v Gennetu jsou šikovní a odhalí to 😵 .
Aronku, dva roky to uteče jako nic....i když práci, domácnost, malého a školu.....holka moje zlatá, to bude mazec.. 😝
Co budeš studovat, práva? Ty bláho, to abychom Tě titulovali paní bakalářko nevím čeho a inženýrko ekonomie? 😕 ještě doplň kandidátka věd ať máš titul i za jménem 😉

natalie77
5. srp 2010

A ostatní jsem zapomněla....jsem nějaká unavená...a nic se mi nechce, tak tu čučím...

natalie77
5. srp 2010

KOukám, tady nikdo, tak mažu čučet v poloze ležmo...
Dobrou noc.

petroska
5. srp 2010

Ahojky tady tatinek Filipka...Peťulka vás všechny moc s Filipkem zdraví a moooc děkuji za palečky a podporu od vas moc ji to potěšilo..nedalo mi to a zabrouzdal jsem kvám sem na forum když to Peťulka měla v prohlížeči otevřene.Neco malo jsem ji z vašich příspěvku vyřidil a byla moc rada a řekl jsem si že budete take třeba radi když vám napíšu jakpak bojujeme....Dnes nám Filípek dostal žloutenku a byl pod světelnou lampou,byli jsme ztoho smutni protože měl i udělane brýlečky aby mu to světlo nepoškodilo zrak a to už včera nanás tak otvíral očka,ale přes to vše se malý krasně drží a má se k světu chviličku v klidu nepoleží,papaní mu krasně jde a už od maminky dostava trochu mlíčka na zitřek měl už i nachystane papíry na propuštení za maminkou tak snad žloutenka ustopí a a neoddalí to propuštení......Peťulka vzkazuje že kdo teda má navíc plinecky pro trpaslíka ad pošle a napíše si cenu že budou zaně moc radi oba 🙂)) tady je naše adresa:: Petra Dušková,Kálavice 540,Spyťihněv 763 64 ....MOC VÁM VŠEM DĚKUJEM ZA PŘANÍČKA

cajori17
5. srp 2010

ahojky...........dlouho jsem tu nebyla a ani jsem vas nedocetla......... 😅
ale zaregistrovala jsem ,ze tu mame dve nova miminka!!!!!!gatuluji Sarlotce a Petrosce 🙂 holky drzte se a uzivijte si sva miminka 🙂
mam dotaz......gyndar ma dovcu a zSTUP JE NEMOCNY......dnes jsem mela dva pozitivni testiky.....a chtela bych si skocit dat krev do laborky.....kdo mi muze odebrat tu krev,kdyz ne gynekolog????a potrebuju zadanku?prosim poradte jsem zoufala....rano zas budu testit a jestli to bude zas pozitivni tak chci na tu krev,ale nevim jak dal...poradte

natalie77
5. srp 2010

Zdravím tatínka Filípka, moc děkujeme za zprávy. A ještě jendou blahppřejeme, Filípek je krásný a hlavně pašák, jak vše zvládá.
Peťulku moc pozdravujte 🙂 . A nemějte obavy, Mareček byl také trpaslíček dvoukilový, také měl žloutenku a je v pořádku, jen nám prvních 14 dnů prospal....no ale pak jako když utne a zase ne a ne spát...to mu vydželo 3 roky 😝 😉 😀 .
Držím pěsti, ať krásně přibírá, ať jste všichni tři doma. Vy hlavně odpočívejte, protože šestinedělí ženských je někdy pro chlapy náročné...můj muž měl dostat medaily, že to se mnou vydržel 🙂 ..ale já byla dlouho v nemocnici, tak jsem asi byla moooc přecitlivělá a taky dítko vymodlené....tak to se mnou mávalo, jako s puberťákem 😉 .
Petrošku i Filípka pozdravujte a děkujeme za zprávu, jste super, můj manžel by sem nevlezl ani za nic 😀 .

natalie77
5. srp 2010

@cajori17 mooooooc držím tiše pěsti 😵 😵 😵
Zajdi normálně na krev na polikliniku, sice se platí asi 100 Kč, ale to dáš 🙂 .

Jééé a pak že si nepokecám...tatínek Filípka a cajori mě zachránili...
no a teď už mi nadává manža, že mám jít spát....prý jsem bledá.... 😝 😉
tak dobrou noc...a jsem ráda, že se třeba zase koneček tabulky posune nahoru, když my s holkama dneska stávkovaly.... ☹

natalie77
5. srp 2010

žádanku nepotřebuješ... 🙂
ale už jduuuuu

cajori17
5. srp 2010

@natalie77 ahoj.......
ja si delala test dokonce az odpoledne a vecer a byly oba pozitivni,tak nevim no....a kde mi vezmou tu krev?nemam jit k obvodnimu?

cajori17
5. srp 2010

dekuju z Ra du dobrou noc 🙂

aronek
6. srp 2010

Přeji dobré ráno.

@natalie77 dodělat si musím speciální pedagogiku. Asi v Praze, mám tam mamku, takže můžu jezdit s malým a babička bude hlídat 😉
@cajori17 držím palečky, aby to tentokrát vyšlo, pak dej rychle info, jsme koníkovky zvědavé 😀

cajori17
6. srp 2010

cus.... 🙂 tak jsem byla na te krvi a vysledky budou ve 14 h,ale to uz budu v praci 😒
jinak vcera jsem si delala prvni test odpoledne(bohuzel best 2,jiny jsem nemela)vysel pozitivne-slabe,ale viditelne-zadny stin..........
dnes rano jsem delala pepino test -taky slabe pozitivni .........a pred chvilkou jsem delala mama test comfort a je tam taky slaba //.....tak nevim co si mam myslet.ovulka byla 22,7.je mozne an´by byly ty testy tak slabe pozitivni?mozna to je mimodelozni-holky ja se bojim......
vsechny testy jsou opravdu slabe pozitivni-zadne stiny....az se pritel vzbudi-hodim fota 😅

handm
6. srp 2010

Ahoj holky a tatínku od Filípka!🙂
Děkujem moc za zprávy, to je super, jak to Fildovi jde, papká.. jen ta mrcha žloutenka.. snad ji brzy přemůže, oni ho "dopečou" raz dva a snad půjdete brzy domů!!!! Petulu pozdravuj a že už se moooc těšíme na další fotky prďolky a spokojené rodinky!!!🙂🙂🙂

@cajori17 jeeeeeeee, super, moc potichu gratuluju!!!!!!!!!!! zajdi normal na polikliniku na odběr, přesně jak psala Natali!
@aronek, jen jestli nebudeš mít těch titulů nějak příliš 😀😀😀😀:- D to je děs, co si vymyslí.. místo aby byli rádi, že jim vůbec přijdeš pomoct, tak ještě musíš študýrovat dál... a co přítel a práce?! furt nic?! To je taky na palici...
@farmarska- ještě že máš tak šikovnýho a rozumnýho kluka 🙂
@ Aja83, @katyna ty vaše mrchy mě jednou fakt zabijou...☹ 😠 😠 to je fakt peklo... moc držím oběma palce, at uz dr pomohou.. tohle čekání je nekonečný... a na pomoci není nic špatného...!!!!🙂
@sarlotka, teeeda, vy jste fkat neuvěřitelný.. je vidět praxe zkušené maminky... to u nás to pak bude jeden velký výbuch 😀😀😀
@kopa tééédy, vy máte ale stydlína.. jsem zvědavá, jestli v Gennetu odhalí tajemství malého kopátka 😀😀😀😀
@mari111 hele, žádné předbíhání platí i pro tebe!🙂 Pěkně na mě počkej... třeba budem mít dvojčata 😀😀😀😀😀😀
@e.eliska, tak s tím pak něco provedeme.. kdy máš 38TT? září?!🙂

aronek
6. srp 2010

@cajori17 nestraš mimoděložním, ovulka mohla být trouchu později a hlavní je, že // jsou 😉 Moc bych ti to přála. Co přítel? Nezlobí?

cajori17
6. srp 2010

holky-snad to vyjde........ 🙂
@aronek pritel nezlobi.........myslite ze ten mamatest comfort je spolehlivy?carecka tam opravdu je 😎

handm
6. srp 2010

@cajori17 nestraš mimoděložním... prostě jen testovani bylo dřív.. vydrz do dvou, pak se uvidí!!! určitě to dobre dopadne!!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru