Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
6. srp 2010

dekuji🙂
ale mam jiny problem...gynekolog a jeho zastup maji dovcu-obvodak taky......pracuji jako delnice ve vyparech a zvedam tezke bedny, a mam jit dnes na odpoledni,ale nechci nic v praci riskovat,ze by se mimicu mohlo neco stat,co mam delat?

cajori17
6. srp 2010

pritelak na 5 minut otevrel oci,tak jsem mu to ukazala usmal se a 2 sekundy zas usnul-teda ti chlapy 😀

cajori17
6. srp 2010

ja jsem tu opet sama 😠

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 ahojky, neboj se, já měla ovulku cca v půlce cyklu a ještě v den, kdy by jako měla přijít menzes byla čárka slabá a jak se teď hezky kulatím 😀

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 a nemůžeš si dneska vzít narychlo třeba dovču, jako že ti je špatně????

cajori17
6. srp 2010

vkladam ten dnesni testik-vidite ji?

aronek
6. srp 2010

@cajori17 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cajori17
6. srp 2010

tady je to mozna lip videt

cajori17
6. srp 2010

tak co?

cajori17
6. srp 2010

mam tomu verit?????????jsem uplne zmagorena-srdce mam az v gatkach

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 já bych řekla že je tam 😀 😀 😀 😀 to já měla na takovémhle testu naprosto bílo 😅 😅 a // jen na mamatestu 😅 😅

cajori17
6. srp 2010

volala jsem do prace a dali mi dnes dovcu-brblali,ze jsem furt nemocna a ze uz mam jen 5 dni dovci,ale seru na ne.....uvidim jak dopadne dnes ta krev a pak uvidim co v pondeli.........
@aronek ty ji vidis?takze nejsem blazen?

cajori17
6. srp 2010

tohle je mama test comfort....pozitivne taky slabe mi vysel best a pepino,takze jsem delala tri ruzne znacky-ale tenhle je videt nejlip

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 hele já bych řekla, že tam je na 100% a blázen nejsi. ak dneska užívej volníčka, na odpolko držíme palečky a v pondělí hezky pro neschopenku 😵 😵

cajori17
6. srp 2010

dekuji 🙂

farmarska
6. srp 2010

ahoj holky, včera jsem přijela z práce až před půlnocí, jsem hotová ještě dnes. Byly jsme zase na prodejnu jen sami dvě a byla přeceňovačka a práce jak na kostele 😝
ted si vás jdu dočíst, jen vám ještě musím napsat jjak jsou ti mý tchánovci opravdu nenormální 😀 Tak po fiasku s chorvatskem, byl za mnou odpoledne v práci tchán a prej, že sehnali místo toho letecky Bulharsko a at mu nadiktuju datum narození Robči a at zjistím jestli by s nima teda jel a že jde rovnou odemne zaplatit ten zájezd..Takže jsem Robertkoj oznámila, že pojedou příští tejden do Bulharska, jestli má teda zájem...a on celej natěšenej, že to je supr! a že poletí letadlem! 😵 No znova natěšenej jak blázen na příští pátek 😀 Zjišťoval si prej hned, jaký tam je hlavní město a kde Bulharsko leží.... No a pozdě večer zpráva od tchánovců, že Bulharsko neplatí a zkusej se kouknout po něčem jiným 🙄 Holky oni snad nejsou normální 🙄 Takže já dnes (už druhej den po sobě) budu opět Roboj až se vzbudí kazit náladu tím, že to opět padá 🙄 🙄 🙄
jsem zvědavá jak to přijme podruhé 😅

farmarska
6. srp 2010

Já nevím, že si neuvědomujou, že děti todle všechno prožívaj uplně jinak, že jim se to nemůže takhle furt měnit 😠

farmarska
6. srp 2010

no nic, jdu se konečně nasnídat a pak vás dočíst 😉

veve.b
6. srp 2010

@farmarska Ahojky, no koukám, že tchánovci by potřebovali přes papulu 😠 😠

cajori17
6. srp 2010

Farmi,chudak klucina........ 😠

holky,mam doma utrogestan,ma ho brat pro jistotu??a jak?to si muzu vzit normalne dnes...beru ho vzdy od 17 Dc a mudr,rikal ze jestli otehu mam ho brat.ale jak?

cajori17
6. srp 2010

ted jsem si merila teplotu v puse a mam 37.3 😨

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Cajori já tam čárečku vidím 😀 😀 😀Tak potichu gratuluji a at čárečka sílí!!! 😵 😵
ale udělala bych si ještě pro jistotu klasický proužkový mamatest 😅 tyhle ty testy v těch krabičkách mají tendenci rozpíjet a dělat čárku(tím tě nechci zneklidnovat,ale znám zvlastní zkušenosti ☹ )

cajori17
6. srp 2010

Kopi,proukovy jsem taky zkousela....pepino carecka tam je tez i na tom smejdovnim best 2 byla ale tem ja neverim

cajori17
6. srp 2010

ja tech 14h snad nedockam

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Tak uvidíš 😉jsem zvědavá na tu krev 🙂 snad ti to vyleze 😉

natalie77
6. srp 2010

@farmarska oni jsou tataři, fakt!!! Asi bych Robčovi už nic neříkala, počkala co vymyslí a až bude čas odletu, tak mu řekla, že třeba místo Bulharska se pojede do Turecka....nebo Řecka, asi bych mu nekazila náladu....a tchánovcům bych řekla, že je Ti to líto za RObču, že je sice už velikej, ale na takové změny a zklamání je ještě malý prďolka.....bych je nakopala do zadku!!!!

@cajori17 držím pěsti...... uvidíš odpoledne.....jen nevím,jak to udělat v práci...myslíš, že bys šla hned na neschopenku? Tak to Ti můžou napsat zpětně....tak o dovolenou nepřijdeš.....holka jsem zvědavá a moooooooc držím pěsti, tak alespoň někdo tento měsíc.....
😵

Já dneska ráno testila, tak pro jistotu a bílo ani náznach ducha a to jsem na to čuměla skoro s lupou... 😝 .a to ovulka byla dříve...u Marka i sněhuláka to bylo vidět už 10 DPO.

cajori17
6. srp 2010

kolik bych mela mit hcg? zhruba 12 dni po oplodneni?

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 já brala utroš jeden ráno a druhej večer, teda brala, zaváděla 😅

cajori17
6. srp 2010

farmi,ti tchanovci jsou na vrazdu..........chudak Robca....udelala bych to,tak jak rekla natalka

cajori17
6. srp 2010

veve dik.jestli se to potvrdi z krve,tak si vecer zavedu...a to jako kazdy den az do 12 tydne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru