Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. srp 2010

@handm já mám čtyř i tří šuplíkovou 🙂 a pupendo máš teda krásné 🙂 takové hezky tvarované 😵

handm
9. srp 2010

@kopa dííky, já mám právě pocit, že je to hrozný šišoid a co tam ještě bobista vyrábí občas za šišky, to je neuvěřitelný...
co Gennet?! anebo je to zítra?!

kopa
autor
9. srp 2010

No máš pupíček malinký 🙂 Gennet až zítra 😀

kopa
autor
9. srp 2010

@handm jo a byla jsme už pro ty plínky 😀

handm
9. srp 2010

@kopa hehehehhehehehe pry malinky............😀😀😀😀😀 to si představuju jinak 😀 ale jsem zvědavá hrozně na odhad váhy prcka, poslední mám z 32TT... takže jsem zvědav, jak to bude vypadat ted 🙂 na zítra držím palce..

handm
9. srp 2010

@kopa kolik si toho nakoupila?!🙂

kopa
autor
9. srp 2010

Koupila jsem jen jeden balík 3-6kg 😉 Doma mám ještě jedny ty newborn 43kusů a jedny ty premium 2-5kg.
A kolik to vážil prcek ve 32tt? 😕

ee.liska
9. srp 2010

http://www.dfk.cz/pelerina/index.php?page=/pele...

co tomu říkáte? ještě jsem to nikde neviděla a vypadá to celkem dobře 😲

kopa
autor
9. srp 2010

@ee.liska Eli já to už někde viděla 🙂 Vypadá to dobře,akorát třeba v restauraci nebo na úřadě či v bance 😀 aby si nemysleli,že tam máš pušku 😀 😀

handm
9. srp 2010

@kopa 1,75 kg myslím kopíku...🙂
tak jsem se šla kouknout a mám dvoje (pampers a huggies) 2-5 kg a dvoje (stejné značky) 3-6... tak snad něco užijeme 🙂

ee.liska
9. srp 2010

@kopa 😀 😀 😀

handm
9. srp 2010

@ee.liska já to tedy taky nikdy nikde neviděla... spíš maminky co kojí všude kde se dá.. já tedy nejsem žádnej zrovna typ na "vystavování se" a neumím si moc představit, jak kojím jen tak třeba v restauraci nebo tak, ale to radši někam odběhnu nebo tak něco anebo prostě stud překonám anebo mi to pak přijde normální...
tohle bych asi nepořizovala..

kopa
autor
9. srp 2010

@handm Takže zítra můj mimík bude vážit asi tak do kila a půl né? 😅 Já mám furt strach aby nebyl moc malý a nebo moc velký 😅
A ty plíny určo využijeme!

kopa
autor
9. srp 2010

@ee.liska Zase aby se v tom to dítě nezapařilo 😅 nevím,jako já bych kojila někde v soukromí takhle by ze mě lilo,že na mě každý čumí 😝

ee.liska
9. srp 2010

@handm já si to možná spíš ušiju než kupovat, to je zbytečně drahý, za to je balík plenek 😀

@kopa my jsme měli 30+5 1400 g

kopa
autor
9. srp 2010

@ee.liska Eli díky 😉 jsem zvědavá na tu váhu 🙂

handm
9. srp 2010

@ee.liska noo, ušít se to určitě dá🙂 to je dobrý nápad..🙂

@kopa kuk... http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

kopa
autor
9. srp 2010

@handm Díky,už jsem do toho koukala 😀

handm
9. srp 2010

akorat si stejně myslim, ze jsou to takovy spis věštění z koule 🙂🙂🙂 ty odhady...
ale zvědavá jsem taky, Bobista už by měl mít tak 2,8... hrůůza 🙂🙂🙂🙂

kopa
autor
9. srp 2010

Jo jsem vám zapomněla říct,že mě od včerejška tam dole pěkně svědělo 😅 🤐 Už jsem měla strach,že budu muset na gyndu...Tak jsem furt dumala co to jako je 🙄 manža mi pral spodní prádlo 😀 (tak jsem ho podezřívala,že dal moc prášku do pračky!) ale nakonec jsme na to přišla z čeho to bylo.Normálně mi začal vadit toaleták Zewa s heřmánkem 😨 😅

kopa
autor
9. srp 2010

@handm určitě se tím nedá řídit 😅 ale pro orientaci to stačí 😉

kopa
autor
9. srp 2010

holky a kde jste koupily ty novorozenecké capáčky?? 😕 Nebo co máte pro mimi na nohy? 😅

handm
9. srp 2010

@kopa 😀😀😀😀 tak ejstli to přešlo, když si s ním skončila, tak OK, jinak upaluj k DR.. jak já furt trpím na ty výtoky, tak mě sice nesvědí, ale je to humus.. já zas nesmím mít žádné parfemované či DEO intimky.. jen prostě obyč...
capáčky jsem většinou dostala, teda ve 100 % případů, ale koukala jsem, že je maj i v Tesco
a s váhou to je jasný kopi, jak říkám, jsem taky hrozně zvědavá, jak je bobista velikej.. 🙂

ee.liska
9. srp 2010

@kopa já mám asi troje capáčky, ty se dají koupit skoro všude kde prodávají dětské hadříky anpak na straší pár ponožek tak 6 párů, ale spíš chci dávat ty capáčky ještě na dupky

kopa
autor
9. srp 2010

@handm přešlo to.Já mám taky ten výtok je bílý,ale doktorka říkala,že je to v pořádku.Včera to svědělo ukrutně 😝 a dneska nic,pak jsme šla na wc a zapomněla na to otřela se tím toaletákem a zase to tu bylo 🤐 tak jsem si koupila obyč toaleták a je to v pořádku.
Tak já na ty capáčky budu muset někde mrknout já nemám ani jedny 😕

kopa
autor
9. srp 2010

@ee.liska no vidíš to mě nenapadlo 😅 já myslela,že to koupím někde v obuvi 😅 😅

handm
9. srp 2010

🙂 já zas nemám třeba odsavačku nebo lahvičky, dudlik jeden.. śi furt rikam, ze to dokoupim pozdeji, kdyztak... nebo manzel...🙂 tak jsem zvedava na realitu 😀

kopa
autor
9. srp 2010

@handm já taky nemám odsávačku ani lahvičku...zatím to neřeším,pak se to dá koupit na každém rohu.

handm
9. srp 2010

@kopa taky doufam 🙂

kopa
autor
9. srp 2010

@handm No ty už máš do porodu tak tři týdny néé? 😀 😀 jsem zvědavá kdy se bobista narodí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru