Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
20. črc 2009

Tak jednu jsem tam dala a to staci 😝 😀 😀 😀

murynka
20. črc 2009

bobi ty jo ty máš ale bříško 😀 😵 fakt velké 😨 😨 pr malé mimi jo 😀 😀
no jo když oni prostě někdy ty krémy nepomůžou ☹ stojí to peněz naslibují zázraky a nic 😠 😠

jo jo s tima oblečkami je to fakt více je na holčičky ale i kluci jsou frajeři 😎 s těmi šátky a tak 😵

jinak j zvládám suprově bříško mi zatím nevadí ani nepřekáží cítím se dobře 😵
těším se na to zařizování a atd 🙂 uvidíme jak budu mluvit ve 30tt 😀 😀

zítra máme poradnu tak jsme zvědavá kolik jsme přibrala 😨 jestli vůbec něco 😲 😀

bobinka22
20. črc 2009

JA mam poradnu taky zitra na 14:30.Tam se dozvim kolik maly vazi,Pred 3 tydny vazil 1,30kg.Prave ze malo.Ale on to urco dozene. 😀
Jako jo,Vojtisek bude taky vrajer.Mam tech oblecku moc.A jsou pekne,lhala bych kdyby ne.
Hlavne at uz je venku. 🙂
Uz se tesim az si ho pochovam a pomazlim se s nim.Tam budu brecet jak mala holka.Ze jsem se dockala takoveho stesti.A pritel je taky na meko.Moc se tesi..

markee
20. črc 2009

ahojky,
Jé teď jsem zahlídla info co jsem nevěděla. Murynko,moc a moc gratuluju k holčičce. To je krásná zpráva,aspoň nebudou samý kloučci 😀
Holky já podle toho jak jsem zprdelatěla,tak počítám taky s holkou 😀 No budeme v převaze na Míšu,se z toho picne.
Včera jsem zkoukla videa co máme s Johankou od narození a to ani není možné,že byla tak maličká a tak uřvaná 😀 😀 😀
Zítra jdu na kontrolu,zas mě vysajou a nechám si udělat utz a chci fotku 😀

kupina
20. črc 2009

Ahoj holky, zdravím Vás po víkendu 🙂.

Bobinko, koukala jsem na bříško 😉. Já se také mažu krémama proti striím, tak jsem zvědavá jestli to zabere, ale jak říkáš, důležité je, aby mimi bylo v pořádku a zdravé. S nakupováním věciček mám stejný problém jako ty. Připadá mi, že na holčičky mají daleko větší výběr než na kluky. Ale jak jsem byla v tom bazárku a také na nákupech v Německu, tak se nám pár kousků podařilo ulovit. 😉 Snažím se nakupovat různé velikosti, aby jsem nemusela všechno honit časem a navíc teď jsou i slevy.... 😉

Mury, do těch obrázků se dostaneš. Mně první tři obrázky také nešly moc lehce, ale čím jich uděláš víc, tak tím to lépe půjde 😉. A ta nádhera stojí za to 😉. Mrňousek bude mít určo radost 😵.

Kopi, s tou mrchou mě to mrzí ☹. Tak snad tento cyklus se zadaří 😉. Držím pěstičky.... 😵 😵 😵

kupina
20. črc 2009

Jé holky koukám, že všechny máte zítra kontrolu, tak to je super, to se určitě musíte těšit.

Bobi, o mimi se neboj, určitě to dožene. Bratránkova manželka měla 2 měsíce před porodem mimíska velkého okolo 1 kg a pak během jednoho měsíce nabral prcek 1,30 a kdyby neporodila o měsíc dřiv, tak je určitě na normální miminkovské váze. Tak se neboj 😉. A co kočárky, už máte vybráno? 😉

murynka
20. črc 2009

kupi ahojky ty obrázky to je věc ☹ ...ale snad to půjde 😵 😵

kočárek vybraný tento nebo příští týden ho koupíme 🙂 a vy?

bobinka22
20. črc 2009

Kupinko:
Jo,ja myslim ze to dozene,musiiii.
Kocarek jeste nemam chci to nechat na posledni chvili.A jeste jsem ani poradne radsi nekoukala.
Pristi mesic jedeme v polovine srpnu do polska tak tam kouknu.A vyberu.
Snad dobre.
Jinak vim ze chci trojkolku.A 4 kombinacku se sedackou se vsim vsudy.To je vse co chci.

markee
20. črc 2009

Bobinko,to jsou prdloušové,vždyť podle bříška se nepozná velikost mimča. Já i moje švagruša jsme měli břicho velikáááánské a já měla Johanku 3450g a ona 3300g,takže normální velikost.
A znám spoustu holek,které mimčo schovávali vevnitř,prostě jim nešlo moc ven a děti měli kolem 4kg. Krom toho tvoje bříško je fakt velké a né malinké,opravdu. 😉

bobinka22
20. črc 2009

jo,,ja si rikam ze mam az moc velke brisko vis?
Ale ostatni to mozna vidi jinak.
Dokonce tchyne mi rika ze bych mela byt tehotna cely zivot.
To urcite.,Dekuji nechci,Budu rada kdyz to jeste mesic vydrzim. 😀 😀

kupina
20. črc 2009

Mury, my kočárek ještě 100% vybraný nemáme, ale víme, že půjdeme pravděpodobně do Jané. V pátek si manžílek ještě chce vzít dovolenou a pojedeme se podívat do Mělníku. Tam by měl mít sídlo výrobce českých kočárků Patron, tak chceme omrknout ještě tyhle kočárky. Ale máme ještě čas, takže pořád hledáme, ale představu už máme.
Neboj, ty obrázky zmákneš, jsi holka šikovná 😉.

Bobi, mně zase říkají, že mám bříško větší - i když mě se zase až tak moc nezdá - a že budu mít větší dítě. No, tak jsem zvědavá, co z toho bude pravda... Hlavní je, aby byl prcek zdravý. 😵

bobinka22
20. črc 2009

presne tak Kupinko:
hlavne at jsou deticky zdrave ,to je hlavni!!!

murynka
20. črc 2009

jojo to zdraví!!!! 😵 😵
😵

kupi právě jsme strhla obrázek povedlo se 😵 😵 nalepila na komodu akorát musím lépe vybarvovat ale půjde to 😵 😵 mám radost že vím jak na to 😀 😀 😀

kerrie
20. črc 2009

Krásné ráno všem 🙂

Kopi, zatracená mrcha jedna bláznivá..............ale nic si z toho nedělej, tak si holt ještě měsíc počkáme, než nám nahlásíš // 😉

kupina
20. črc 2009

Mury, on je to kumšt. Já sice vybarvuji docela dobře, ale někdy tam toho zase dám víc a trošku se mi to slije nebo se mi tam tvoří vzduchové bublinky.... 😅 Ale nakonec to vždy vypadá hezky a mám radost z toho, jak se mi to povedlo... 😉

Ahoj Kerrie 🙂

secretacka
20. črc 2009

Ahojky holky, jak se máte? Doufám, že dobře. Mám na Vás jeden dotaz. Jaký máte názor na odběr choriových klků a která s tím máte zkušenosti? Díky za odpověď.

venuska
20. črc 2009

Bobinko: ty máš pěkný bříško. Prý malinký..ten dotyčný kdo ti to řekl, snad musí být slepý, nebo já nevím.
To popraskání je asi individuální a u každého jiné. Ale o to nejde, hlavně že mimi i ty budete v pořádku. Tobě se to ale blíží…to je neuvěřitelné.

Markét, a jakou barvu jsi nakonec vybrala toho kočárku? Ten černý s kytičkami nebo ten červený?
Já uvidím, co to bude, a budu taky váhat, zda šedivý nebo červený. ((

murynka
20. črc 2009

vendul vše v albu co je vybrané 😉

kupi ten jsme udělala íáčka 😀 a ten se mi povedl a schne 😵 😵

venuska
20. črc 2009

Ahoj Kupinko, Kerrie a Secretacko, jak se máte?
Kupi a Kerrie, jak se cítíte?

Četla jsem, že od středy mají být zase tropy, to abych nevycházela vůbec ven )o: Ach jo…

murynka
20. črc 2009

jéé tropy konečně bude bazén 😵 😵 😵

secretacka
20. črc 2009

Venuska: Ahojky, jak se máš? Venuško, nemáš náhodou nějakou zkušenost s odběry choriových klků anebo aspoň nějaký názor?

kerrie
20. črc 2009

Kuk....... 😀 Jůůůůů, tropyyy............to mě zas bude špatně v autobuseeee 😀 😀

kupina
20. črc 2009

Mury, šikulka 😵 😵 😵.

Ahoj Venusko, jsem celkem v pohodě, akorát máme hoňku okolo kolaudace bytu, takže se teď nezastavíme. Ale co se týká zdravotní stránky, tak jsem v pohodě, ale sem tam mě berou záda. Ale to je asi normální 😉.

Secretacko ahojky. Tak já osobně zkušenost s odběry choriových klků nemám, ale byla na tom moje kolegyně z práce a ta mi říkala, že už by na to nešla, že to nedoporučuje. Můžu jí napsat ještě ohledně toho sms. 😉

secretacka
20. črc 2009

kupina: Ahojky, to jsi hodná, že by jsi mi okolo toho něco zjistila, ale já bych taky asi na to nešla. Hlavně můj doktor je zásadně proti tomu. Doufám, že nebude potřeba abych to podstoupila.

kupina
20. črc 2009

Secretacko, tak jsem ji poslala sms a uvidíme, co mi k tomu napíše, ale vím, že říkala, že už by to nikdy nepodstoupila ☹.

murynka
20. črc 2009

secretecka IP 😉

secretacka
20. črc 2009

kupina: Tak uvidíme. Jsem zvědavá na názor ostatních žen.

kupina
20. črc 2009

Secretacko mrkni na tyhle stránky http://www.eurogentest.org/web/files/public/uni...

aronek
20. črc 2009

Ahoj, jen nakukuji, jestli nepsala Martikal a ono pořád nic ☹

venuska
20. črc 2009

Secretacka, mam se dobře, i když občas ta únava, ale o víkend jsem ten spánek dohnala, takže celkem v poho. Už se těším na dovču.
S odběry choriových klků zkušenosti opravdu nemám, a nikdy jsem od nikoho nic neslyšela. Takže bohužel )o: A co se podívat na internetu?

Kupinko, tak to já mam běhání ohledně vyřizování baráčku, takže jsme na tom podobně. Je to hrůza. Tak hlavně, že se cítíš dobře. ((o:

Holky, v jakém tt se chodí na tu cukrovku? Myslím tím na to pití té hnusné vody…))o:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru