Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. srp 2010

Koukám jak je tu poslední dobou mrtvo 😀 😀 maminky se všechny pilně starají o děti 😀

kopa
autor
11. srp 2010

@murynka No dělám 😅 jako o mě nejde,ale jde o to malé že 😅

murynka
11. srp 2010

@kopa aby ne však to za chvíli poznáš já tu jsme jen večer když spí 🙂 a to už také málo protože jsme se vrhla na focení tak upravuji ted jsme fotila kámošce svatbičku 🙂

natalie77
11. srp 2010

Ahoj holky, no fakt to tady teď nejede...ale počkejte, až tady bude Farmík, tak to po práci budu dočítat do půlnoci a než stačím odpovědět, už tu budu zase sama 😀 😀 .

Kopi, kupovala jsem kombinézy na mimibazaru....Next má věci krásné, jak psala Mury, tak jsou propracované a také mi malého chválili, jak je krásně oblečený a načančaný....i když na kluky je to horší....holčičky mají větší výběr, ale i tak to je parádní...na sobě šetřím a malému pěkně nakupuji...však to znáte 😀 .
V zimě měl jen kombinézu, fak potřbeují teplo, žádný průvan a obléknout ho do kombinézy je jednodušší než do bundy...hlavně budna jim leze nahoru, takže mají vše u brady...kombinéza drží, že jí nožky nepustí...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36183282&tab=2 my měli první tuhle a pak takovou tmavou s pejskem..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36114229&tab=4
no a loni jsme prvně koupili od Crossu bundu a oteplováky 😉
Ze všech nákupů na MMB se mi jeden neosvědčil, a to jsem kupovala celou výbavu, věci nové nebo minimálně nošené....protože jsem jako těhu musela ležet...takže já si to chválím 🙂 .Ale je fakt, že někdo si to musí ošahat, tak to respektuji, já zase nemůžu chodit po second handech, nikdy jsem nic neulovila, neumím se přehrabovat...a taky je mi blbě z prachu...takže jsem na netu koupila vše značkové za super ceny.... 😉 .

ee.liska
12. srp 2010

ahojky, včera jsem se už sem nedostala a dnes už mám zase nervy z poradny tak nemůžu spát 😅 🙂
@murynka sleduju ti fotky a fakt není možné jak Sofi rychlo roste 😵

@veve.b to jsou krásné nožky 😵 gratuluji k UTZ 🙂

ee.liska
12. srp 2010

jo a mám strašný hlad ale ještě mě čekají nějaké odběry tak mám smůlu 😅 já bych jedla až bych bečala a to musím vydržet do devíti hodin 😢 😢 😀

handm
12. srp 2010

Dobré ranko,
koukám, že se tu nespalo 😀 naštěstí já spím jak špalek furt, i dkyž dneska mě vzbudila bolest zad, ale asi pět minut před budíkem, tak to tolik nevadilo 😝

@ee.liska na jaké jdeš zas odběry?!
@natalie77 moc mě mrzí ta mrcha, ale ona už bude poslední červená návštěva, tak si ji užij, pak ji devět a víc měsíců nepotkáš 😉 😉 😉
@ Kopa, dočetla ses to v ty porodnici?! jeste mě napadlo, ze tam muzes klidne sama, na tu instruktaz...
@veve.b krásný nožky, uplný baleták/baletka, nemůžu si vybavit, co že to čekáte 🙂

a copak asi Hanana?! moc na ní myslím... a Mari snad nerodí...😝
já včera složila pidi věci, ještě mám půlku na šnure.. a musim preorganizovat celou komodku, bo se to tam asi nevejde.. a zapomněla jsem vcera volat na objednani do te porodniceke poradny, tak dneska...😝

murynka
12. srp 2010

@natalie77 jsme na tom podobně do secohandu bych také nešla..ale na mimáči s enakupuje naprosto báječně 😵 😵 😵
@ee.liska jaké pak nervy??čeho se bojíš?Držím palečky jj roste až moc 😅
@handm jéé ty přípravy ty jsou 🙂 užívej si to 😵

sarlotta
12. srp 2010

kuk holky, malá mi chrupe v náručí 😅 😎 ,pže jak ju odložím tak začne srdceryvně húkat 🤐 😅 žvýkám salát s kuskusem - special bez rajčat 🤐
elis už má po kontrolce,myslím, že ok, už sme se domluvili na kafíko 😎 😎

@kopa když budeš chtít bundičku na malého, tak kup komplet i vyteplené gatě nějaké... ty kombinézky jsou fajn, že když potřebuješ dítko přenést venku, tak mu zaručeně nepotáhne na záda 😉 jéště určo na nějakou krásnou trefíš 😉

mari111
12. srp 2010

Ahojík holky, tak už jsem túúú, ještě nerodím,už jsem zas sama, kámoška odjela a mne je smutno, už abych tady měla tu naší prťavku abych se nenudila. Šarlotka je ale zlatučká 😵 😵
Veve no krásne nožičky 😀 😵 😵 😵
Kopísek zas koukam nakupuje 🙂
Eli doufam že kontrola dobře ale určitě jo 😉
A co ta Hanana, už či jak , ja jen jestli bych teda jako zítra až pojedu na ty natáčky a porodopis tam už mohla zústat a rodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
12. srp 2010

ahojík @mari111 jako aby ses nepředbíhala joooo🙂)) tak snad už hanana rodí... přála bych jí to 😎

mari111
12. srp 2010

no šak ja se snažím nepředbíhat, ale ať už kouka Hani rodit 😀 bo ja už chci taky 😅

aronek
12. srp 2010

Ahoj, koukám, že se to tu zase chystá a budou miminka 😀 třeba to u hanana zabralo, ještě tu dnes nebyla 😉

handm
12. srp 2010

@mari111 teda ty si nedockava 🙂🙂🙂🙂

mari111
12. srp 2010

Handm ja jo, ja když něco chci tak to musím mít a nejlíp hned 😀 😀 😀 ale už to nějak vydržím co mi taky zbejva, že 😅

hanana
12. srp 2010

kuk holky moje ..............nerodim 😠 😠 😠 😠

hanana
12. srp 2010

ja uz nevim co bych malimu se nechce ven.....

hanana
12. srp 2010

Mari zadne predbihani jasnacka prvne ja ..................

aja.83
12. srp 2010

Ahoj holky, zdravím vás! 🙂
Tak tady se bude hromadně rodit! A Mari je nedočkavá 😀 ! To jsem na vás ženský zvědavá, která budete první! 😉 Myslím na vás a Hanana-snad to bude brzy! 😉

hanana
12. srp 2010

aji dik uz se nemuzu dockat.... a co ty jak je?

@sarlotta mala je princezna krasnoucka docela zavidim tu ruzovou 😵

aja.83
12. srp 2010

@hanana Ale jo, jde to. 😉 Sice poslední dobou se mi zas oživily negativní myšlenky a vzpomínky na potrat (tím jak moje ségra taky teď potratila), ale snažím se to neřešit. Taky mě sem tam chytne depka, že se mimi pořád nedaří a nechce se mu k nám 😒 .Ale nevzdávám to! 😉

mari111
12. srp 2010

Ajuš to je dobře že to nevzdávaš 😉 držím palečky aby to brzo vyšlo.
Hani ty tak tomu tvojmu mimíkovy něco naslibuj ať už de ven 😀 😀 😀

aja.83
12. srp 2010

@mari111 Mari děkuju! 🙂
Já už se tak těším na ta vaše miminečka! Tak šup s nimi ven! 😀

mari111
12. srp 2010

Ajuš není zač, no my se taky těšíme, mimineška šup šup ale jak když Hani zdržuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aja.83
12. srp 2010

Sakra práce, Haňule jedna! 😀 Se tady za chvíli utvoří fronta na porod, jak na banány! 😀

mari111
12. srp 2010

jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@aja.83

handm
12. srp 2010

holky, ja tedy ted byla na "velky strane" a mysella jsem, ze porodim tam... jsem se uplne bala.. :-d😀😀😀😀😀😀

handm
12. srp 2010

@hanana tyyy blaho, ja myslela, ze uz.. a ty tady stale, to je tedy potvurka, ten prdoch tvuj malej...😀
@aja.83 ahooj 🙂

nikissek28
12. srp 2010

@sarlotta malá je opravdu krásná 😉 🙂
@hanana mari chce rodit a ty zdržuješ 😀

martinkal
12. srp 2010

Ahoj holky 🙂
koukám jestli nepřibylo nějaké miminko.....

@sarlotta šarlotka je nádherná. 🙂

posíláme s Lucinkou fotku s jejím malým kámošem 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru