Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
12. srp 2010

kopi mě ten odkaz nejde otevřít 😅 😅 😅

tercie
12. srp 2010

Séééégra, no nekecej, že bysme se taky někdy potkaly online? 😀

farmarska
12. srp 2010

jo a ahooooj séééégra!!!! 😵 😵 😵 jak se má můj synoveček 😉 😀

farmarska
12. srp 2010

jééé ségra radí nakoupit zásobu špuntůů 😀 😀 😀 holky poslechněte jí, má v tom praxi 😀 😀 😀
hele ale raději ted porad , jak spíš porodit 😉 myslím, že to tu chce vědět víc holek, vid mari, hani 😉 😀 😎

tercie
12. srp 2010

Teto má se snad fajn, myslím, že si nestěžuje 😀 Dneska už spinká, vypadá to, že bude chtít ukládat už dřív, dnes i včera šel už po osmý hod. ale zas jsme okolo devátý vstávali, tak možná proto.
Jinak je muj šikulínek zlatej, ak si pořád prohlíží ručičky,a mudlá si je, vypadá to jako by si mnul ruce 😀 a nebo počítalprsty...vždycky si říkám, jejda, doufám, že jich nemáš 11 jako taťka 😀 no a začalse mi otáčet na bok, je to švanda,jak vždycky hodí tou nožičkou aby se překulil 😀 Kdyby mu nepřekážela ruka, tak už se dostane i na břicho 😀

tercie
12. srp 2010

Jak porodit? No jednoznačně provádět akrobacii na vaně 😀 to mě prdla voda 😀 a nebo trajdat na poštu a tak..holky, nastřádat horu složenek, a šup s nima na poštu 😀

farmarska
12. srp 2010

jinak na oblečení mám stejnej názor jako tercík 😉 ti maličcí, to většinou nestihnou unosit, ze všeho ták rychle rostou, tak proč za to vyhazovat mrtě peněz, když to stejně za chvilku bude malé 😉 já osobně budu mít věcičky tak půl na půl, nějaké nové pěkné, když se budeme chtít naparádit, třeba do města 😉 😎 a nějaké na doma, budou stačit aj už použité 😉 Hlavně když to bude všechno pěkně čisté a vyprané a voňavé 😵

farmarska
12. srp 2010

no jasně, kouknout na nějakej seriál a jít se chystat na poštu vid 😉 😀 😀 😀

aronek
12. srp 2010

koukám, že dnes se pěkně povídá 😀 já jsem na chalupě a blbne mi signál 😠

handm
12. srp 2010

Ahoj, jsem se zasekla u pradelka pidi 😀 a koukam, jak se to tu rozjelo 😀
tak my jsme snad ready... jediny co mi chybi, je umyt okno v pokoji, ktery je prozatimne detsky, i kdyz postylka bude v loznici, samozrejme... a povlect postylku, ale to si nechavam na pristi tyden az po umyti toho okna...😀
mam zabalene tasky pro me i pro miminko na cestu z porodky, stejne urcite neco mit nebudu 😝 se znam...jeste mi mamka doveze půjcenou postylku jednu do obyvaku - myslela jsem, ze koupime tu cestovni, ale kdyz je tahle k mani, tak nebudu utracet a bude za to neco jineho.. stejne jsem se porad nemohla rozhodnout, jakou barvu atd...

@e.eliska tedy to byl dneska výlet..🙂 šarlotky jsou fakt šikulky, malá je kouzelná🙂 a ty jo, 14 dní?!' ty si potvůrka, mě určitě předběhneš, uplně to vidim.... a díky za zprávy o PEtrosce, na malýho mrknu do albíka 🙂
@kopa, jojo, to já všechno beru, taky nebudu na větvi, když jich tam bude x, ale myslím, že stejně jsou tak po jednom-dvou, bo by jinak se neprostřídali..ale jak říkáš, je to věc názoru a každého věc... 🙂
jinak já mám skoro všechny hadříky od někoho, takže vlastně takový sekáč, všechno jsem přeprala v Lovele a většina fakt vypadá, jak když to nikdy nikdo nenosil 😀
@farmi, neboj, myslim ze je to v pohode, i kdyz pozdeji... jak pisou holky!!
a přemýšlím, na koho jsem zapomněla....... tak to jdu znovu projet..🙂

farmarska
12. srp 2010

a hlavní zásada je, nechtít rodit 😎 to se pak zákonem schválnosti ani nestihnete obout a už pojedete 😀
takže hani, mari, rozhodně neroďte 😀 😀 😀 😀

tercie
12. srp 2010

aronku nazdárek 🙂 Jéé to je škoda ten signál...tak snad ti dovolí aspoň trošku pokecat 😉
Co kolena, ještě bolí? Já musím zaklepat...trošku už je to lepší, zas mi ale začaly padat vlasy, ve velkým. Kdybyste si někdo chtěl nastřádat na paruku, tak pošlu 😀

farmarska
12. srp 2010

jéé tercí to je šikulínek ten maličkej 😵 😵 a spinká ti teda luxusně 🙂

farmarska
12. srp 2010

tercule ty bláho, co rozdáváš! 😨 až budeš plešule, víš jak se ti paruka může šiknout 😀 😀 😀

handm
12. srp 2010

@farmarska nerodit?!🙂 kdyz uz jsem si to naplanovala?!:-d😀😀😀😀
a na postu jdu tedy zítra, tak jsem zvedavá...😀

farmarska
12. srp 2010

jinak všem dík za uklidnění, s tím screningem 😉 🙂

tercie
12. srp 2010

Farmíku spí pěkně, já se bála jak budu nevychrápaná a úplně hotová matka, ale můžu říct, že si to fakt užívám...jako volnýho času na netování a podobně moc není, ale jinak všechno stíhám v pohodě, domácnost,prádlo, úklid, vaření, a i si s malým vyhrajem, jo a hodně začal teď poslední tejden povídat, holky ten vám toho namele,horší než vesnická drbna, a jak se u toho tváří 😀 Budu muset vymyslet, jak dostat nějaký video na net 😀

tercie
12. srp 2010

handm tak to jsem na tebe zejtra zvědavá, já si kvůli tomu snad aj přivstanu 😀

farmarska
12. srp 2010

hadm, žádný předbíhání, to by ti mari neodpustila 😀 poštu zruš a ty si plánuj dál 😀 😀
zaručeně ti to nevyjde 😀

farmarska
12. srp 2010

tercí jééé to vymysli a honéém!!! 😵 😵 to musí bejt papulka slaďoučká 😵 😵
holkýýý já ci už takýýý!!! 😵

tercie
12. srp 2010

Ochutnávka 🙂

tercie
12. srp 2010

Farmíku já to mám jen v mobilu, formát 3gp nebo co, a to nevím, jestli to přehrajete, mě to přehrává VLC přehrávač...

tercie
12. srp 2010

Jo a Farmi kukej, jsem se tetelila blahem ty jo po takový době jsem se svezla na koni 🙂

farmarska
12. srp 2010

tercí tý brĎo !! to už je velikej človíček!!! 😨 😨 😨 😨 uplně čučím 😨 se ti to mimineško proměňuje 😵 je to pušinka, vokatá, roztomilá 😵 😵

handm
12. srp 2010

@tercie tak ten je tedy sladoučkej 🙂 kukuč jakej má po ,mamče 🙂 supeer!!!
no a poštu musím dát, už se tam chystám týden 😝
ale klidně spi, terculíííí

@farmarska ale plány ruším.. já chci fakt porodit dřív než v termínu 😀😀😀😀

farmarska
12. srp 2010

jéé se ti ale krásně poštěstilo 😵 taky bych se po těch letech zase ráda někdy svezla 😵 ale ted to vzhledem k mému stavu asi (snad) dlouho nepůjde a navíc, by litovala koníka..ted s tou mou prdelí na něj sednout, tak jde do kolen 😀 😀 leda tak nějakej chlaďák 😅
ale tobě to na něm moc sluší 😎 se pozná koňák 😉 😎

farmarska
12. srp 2010

hadm nejsi na řadě, nic neruš 😀 jen tu poštu ..raději 😀 😀
to víš, musím chránit právě druhé Hanky a mari 😀 ty nejsi nařadě 😝

farmarska
12. srp 2010

jako tercí co mi to posíláš 😠 víš jak miluju colu? 😅 😝

farmarska
12. srp 2010

holky musím jít ještě před spaním skontrolovat kozu a pak si jdu dát něco k jídlu, mám hladíček 😅 😅

tercie
12. srp 2010

No Farmí když to srovnám s fotkama kdysi,tak si taky říkám chudákkobyla, prdel jsem sotva do sedla narvala 😀 Ale bylo to žůůůůůůůůůůůůůžooooooo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru