Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
16. srp 2010

@kopa baby vak mám od emitexu 🙂 já mám vůbec dost věcí od nich..mají kvalitní deky, fusaky, osušky 😉

kopa
autor
16. srp 2010

@sarlotta Já jsem si od emitexu objednala zavinovačku zimní do autosedajdy a kočárku.Ted mi volali kvůli tomu kočárku,tak by jim měl zítra dorazit,akorát nemají fusak x lander je prý lehounký,tak jsme si objednala ten fusak od emitexu ten combi na zimu.Tak nevím zda si mám sehnat od toho x landera 😕 😕 nebo kdy se nosí ten fusak? 😕

katyna6
16. srp 2010

Ahoj holky,měla jsem teď pár dní fofr,ale snažila jsem se vás aspoň dočítat.Teď mám 14 dní volno,tak se vám budu doufám věnovat víc 😀
já jsem dnes byla na folikulometrii,pak mi sestřička píchla Pregnil a nezbývá,než čekat.Pokud se do konce září nic nezmění,jsem s doktorem domluvená,že si u něj vyzvednu žádanku a obj.se někam do centra.ale kéž by to nebylo třeba...

handm
16. srp 2010

Ahoj holky!!! Tak jsem zpátky!🙂
a než začnu něco psát, tak předně @hanana VEEEELIKÁ GRATULACE k malému Oliverkovi, to je píďala hned odmala, když si takhle pěkně vybere datum 😀 a krásný! Tak ať je mu na světě dobře a dělá vám jen radost!🙂

takže @mari111 můžeš 😀😀😀😀
@paajaa mooc hgratuluju k chlapečkovi!!! sice tě tušení na holčičku zklamalo, ale neboooj, určitě holčička taky bude 🙂 a co se jménem?!🙂

@katyna, ahojik, tak ted nejen cekat, ale snazilkovat hlavně, ne_?!🙂 držím moc palce!!
@kopa, tedy super, že máš už dr, já tam budu dneska volat, tedy spíš zítra, dnes už je evidentně pozdě, jestli nás vezme ta doporučená...🙂
šarlotky jste šikulky!!!

handm
16. srp 2010

A jinak jsme byli dneska v Motole na první kontrole, byla jsem tam dvě hodky, i přes objednání na 9 😝 ale klasika, to se dalo čekat, byla jsem s tím smířená🙂 a měla dost čtení...
paní DR mě prohlédla, ani mi zatím nedelali ten monitor.. já se ho asi nedočkam..😀 říkala, že kdybych měla kontrakce, tak už bychom i rodili, že už je to ready a šlo by to hladce.. že hlavičku už nahmatá, otvírám se, tak prý " jsem zvědavá, jak dlouho vydržíte" 🙂 tak to já taky 😀😀😀 doufám, že neděle to jistí! 🙂
jinak kontrola přítší pondělí s monitorem v 9,30 😝 případně porod...

specialně pro Kopíka - byl tam medik, z posledního ročníku.-.. vypadal, že je mu 15 😀 tak se mnou probral anamnézu a pak jestli mi prý bude vadit u vyšetření.. 😉

sarlotta
16. srp 2010

@katyna6 tak držím palušky, to vypadá nadějně...pěkně to pojistěte 😎

@handm to jsi krásně nachystaná, tak ať je to fofr potom a nejlíp bez nástřihu 😉

@kopa fusak Ti stačí jeden... od emitexu je super.. dá se porozpínat perfektně a používat jen ty díly co potřebuješ zrovna..i do autosedačky, nebo jen díl pd záda 😉

katyna6
16. srp 2010

hani-velikánská gratulace k Oliverkovi a ať vám chlapeček dělá jen samou radost 😵 😵
@handm -děkuji,snažit se máme nejvíc zítra,ale moc šancí tomu nedávám,tak nějak se pomalu psychicky připravuju na to září 😖 .A co ten medik,byl i u toho vyšetření 😉

kopa
autor
16. srp 2010

@sarlotta Sarlottko díky za rychlou odpověď 😉 takže já si nechám jen ten zimní.A od kdy se tam dávají mimi? 😕
@handm Díky za info Motol a medik 😀 No vidíš,už můžeš jít rodit 😀 😀 A to se ted do Motola chodí každý týden? 😅

kopa
autor
16. srp 2010

@katyna6 Katynko moc držím palečky aby to klaplo 😵 😵 tak snažení zítra zdar!!! 😀 😀

katyna6
16. srp 2010

@sarlotta -děkuji šarlotko,dnes prý radši nic,ale zítra to máme pojmout zodpovědně 😀 .Moc bych chtěla takovou princeznu šikovnou jako máte vy! 😉 je moc krásná 😵 😵

katyna6
16. srp 2010

kopísku díky!
Moc vám všem děkuju za podporu,ani nevíte,jak moc bych si přála,aby nás mimísek už navštívil 😵

handm
16. srp 2010

@sarlotta noo, já na ní koukala jak blázen.. prý " hlavička naléhá krásně, už ji hmatám, tak to jsem zvědavá" a já co?!!!!! 😀😀😀 a představila jsem si Mari, jak špačkuje, že tedy předbíhat neee a musel ajsem se smát... 😀

@katyna6 ono je to lepší, že se ti hlavička chystá na tu pomoc ... vzpioměn si na Taurusenku.. 🙂 moc ti to přeju!!!
s medikem, co mimochodem vypadal, jak kdyby mu bylo sotva 15, jsme se nakonec dohodli, ze si to dáme napoprvé bez něj, když jsem tam poprvé u paní Dr 😀 že mi jeden nový doktor stačí, že až příště 😀....takové šalamounské 😀

handm
16. srp 2010

@kopa pak od toho 36TT (u mě 38TT) se pak chodí po týdnu, no... to ti museli dát papírek při registraci, že se tam máš hlásit pak v 36TT a pak už se chodí až do porodu po týdnu...🙂
a musím říct, že byli všichni co jsem potkala, sestry atd, moc milé...😀

akorát vám musím říct, jak mě paní dr vystrašila - nejdřív mi říká všechno tohle, jak naléhá hlavička a že to může být za chvilku.. a pak že poslechne srdíčko.. a jezdí mi tím "telefonem" po břiše a nic a nic a nic... už jsem začínala být trochu nervozni, jak se furt nic neozývalo... a ona říká, kde vás kope nejvíc, tak jí to říkám a ukazuju, tak zajela až napravo, do podbřišku a tam se schovávalo 🙂 a bušilo jako blázen, i paní DR se to líbilo..🙂 to jsem si oddychla...🙂

katyna6
16. srp 2010

@handm -vidíš,tak budeš mít broučka bobistu třeba za pár dní u sebe....To musí být kráááásnej pocit!Jak já vám to holky závidím! 😵 Ale samo,že v dobrým! 😉 každá si na to svoje vytoužený štěstí musíme počkat,co se dá dělat.A to jméno už máte rozhodnutý?

handm
16. srp 2010

@katyna6 já vím, že je to hrozně těžký věřit, že se to zrovna teď už povede a pořád poslouchat, že určitě ted už to bude a at se nebojíš!!!kdybych ti tak mohla pomoct nějak.... ☹ 😔 😔

na jméno jsem dostala lejstra, abychom vyplnili, tak jsem zvědavá, jestli se zas u nás něco nezměnilo 😀😀😀
.. ale myslím, že tam napíšeme nakonec Marek a Julie 🙂

katyna6
16. srp 2010

@handm -mně pomáhá už jenom to psaní s váma.Člověk má pocit,že na to není sám! 😉
Jména máte moc pěkný,obzvlášť Julinka se mi líbí.A Marečka má sestřenka 😉 😀

handm
16. srp 2010

@katyna6 🙂🙂🙂 To jsem ráda'!!!! hlavně že máš taky ted trochu volno od práce, aby sis odpočala i psychicky i fyzicky a bylo ti fajne...🙂 !!!!!!

Julinka se mě líbila od mala a naštěstí manžel nebyl proti, pak se nám společně začala hrozně líbit Stella (mě asi víc než Julie), ale jelikož mi manžel ustoupil v klučičím jméně a vzdal se svého milovaného Vašíka, tak holka bude Julinka 🙂 a Mareček je vlastně jediné jméno, na kterém se pořádně shodneme a je hezké 🙂 tak snad nám zas nepřeskočí 😉

katyna6
16. srp 2010

Jdeme se trochu projít,u nás je po dešti a teď tam svítí sluníčko.Večer zase mrknu.Pa holky

katyna6
16. srp 2010

@handm -jojo,Stella se mi taky líbí moc.A ještě Emma,ale těch je teď už hodně.
a už vážně jdu,pa

handm
16. srp 2010

@katyna6 paaa, hezky se projdete!🙂

sarlotta
16. srp 2010

@kopa no až bude kolem nuly 😎

kopa
autor
16. srp 2010

@sarlotta Sarlott aha 😀 😀 Jinak teda stačí mimi oblíknout a přikrýt dekou 😅 Já vím blbý dotaz 😀 😀

farmarska
16. srp 2010

ahoj holky!!! tak chvíli tu nejsem a tady se odrodilo 😵 😵 😵
Haničko moc gratuluju a přeju tobě i mimineškovi vše nej a hlavně zdravíčko 😵 😵 😵
Mari prdelko, ted už oficielně můžeš rodit 😉 schváleno 😉 😎 takže žádný flákání holka a šup na to, at moc nezdržuješ hadm a elču 😉 😀
šarlotko téda malá je šikovná 😨 😵 😵 😵 😵
katy tak hurá 14 dní si konečně odfrkneš od tý pakárny 🙂 🙂

farmarska
16. srp 2010

pájí tobě gratuluju ke kontrole 😉 ty ledvinky se dořešej, neboj 😉 🙂
já mám jít na kontrolu zítra dopolko, jenže mne z práce nepustěj, tak tam pofrčím až odpoledne dohodnout si nějakej jinej termín 😢

farmarska
16. srp 2010

hadm , tobě taky gratulka ke kontrole 🙂 ale žádný předbíhání 😉
kopi tobě gratulka k doktorce 🙂

farmarska
16. srp 2010

katuško a tobě moooc držím palečky 🙂 ted když máš volno, tak se ti bude plodit jedna báseň 😉 prostě musí!!! 🙂 tělíčko i dušička odpočatá , uvolněná 😵 moc držím palce 😵

farmarska
16. srp 2010

teda holky, no toto, já tady a tady nikdo jo 😠
no ale to se to bude vykecávat, až budu zítra zase v rachotě co 😠 😝

kopa
autor
16. srp 2010

Ahoj Farmíku 🙂
To je naprd s tou kontrolou ☹

m_artasek
16. srp 2010

@farmarska Ahojky, já jsem tu, byla jsem dát dobrou noc Bobkovi a jsem u PC. Manžel má odpolední, tak jsem na PC, chtěla jsem dnes umýt okna, ale jaksi se mi nechtělo a odpoledne byla bouřka, tak jsem se na to vybodla. A stejně je chceme měnit, ale chtěla jsem je umýt od toho, kde je barva, když se malovalo, to už snad udělat můžu. Si myslím, že už mě doktor pošle od příštího týdne do práce.

farmarska
16. srp 2010

kopi no to ti povím 😖 jsem se už ták těšila 😒 sem prcka pořádně ještě neviděla, doktor ted měl dlouho dovolenou, tak jsem tam už dlouho nebyla a ted toto 🙄 no jsem zvědavá kdy budu mít další termín 😕
ahoj marŤásku 🙂 Bobek musí krásně růst vid 😵 já to vidím na svejch kůzlatech 😵 ti malý broučci rostou jako z vody 😵 A co jinak, je hodnej? Jinak na okna se vykašli, raději si odpočiň, než tě pošlou makat, at si užiješ lenošení 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru