Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
17. srp 2010

@ee.liska to mě asi fakt předběhneš 😀😀😀😀

ee.liska
17. srp 2010

a nebo budu ještě do září přenášet 😝 😀

nikissek28
17. srp 2010

@ee.liska ahoj, no mám se vlastně ani nevím jak 😒 ted jsem zas sama doma...přítel v práci, vrátí se až kolem 16hodiny....moc si ho poslední dobou neužiju...ráno v 5 vstává do práce vrací se pozdě, já odcházím bud v o půl 6 na ranní nebo ve 14 na odpolední a to se potom krásně míjíme.... 😠

nikissek28
17. srp 2010

@handm v pořádku, kontrola po revizi 20.7 dopadla dobře a mrcha už taky přišla a odešla 🙂

handm
17. srp 2010

@nikissek28 tak super! sice by bylo dobré, abyste se s přítelem kvůli snažení potkávali 🙂🙂🙂🙂 ale záleží na tom, jak se cítíš, jestli už budete zkoušet 🙂🙂🙂 držím moc palce, hlavně že je pryč a všechno je snad v těle v pořádku!!!

@ee.liska dvě slonice?! to je krásný výhled 😀

nikissek28
17. srp 2010

@handm no aspon že o těch víkendech se nemíjíme 🙂
no jinak já mám dneska v práci konečně volno...potom dělám až do pondělí.....samá ranní....no že by se mi chtělo nějak extrémně vstávat se říct nedá 🙂 hlavně o víkendu 😠

handm
17. srp 2010

@nikissek28 nooo, to je fajn, ze aspon ty víkendy 🙂
volno v práci já už mám měsíc a už se trochu nudim.. už aby tu bylo to mimo 😀 ale vstávám kolem seste s manzelem, abychom se aspon videli a spolu nasnídali 🙂

nikissek28
17. srp 2010

@handm tak já mám pracovní dobu tqakovou všelijakou že 🙂 někdy mám volno jednou za týden jindy třeba i čtyři dny v týdnu...a doma mě to teda moc samotnou nebaví...ted se zrovna koukám po jménech a řeknu ti že bych musela mít asi 30 dětí abych uplatnila všechny 😀 to potom bude hooooooodně těžké rozhodování až budeme muset vybrat jméno pro mimi 😀 😀 😀

handm
17. srp 2010

@nikissek28 no a počkej, az se do toho vlozi nastavajici tatinek 😝 to bude... to je hnusny, to pritepleny, to divny, to rusky, to takovy, to makovy a zjistis, ze ze 30 nemas nic 😀😀😀😀 takhle to probihalo u nas 😀

nikissek28
17. srp 2010

tak jméno pro kluka máme dohodnuté už dávno, oboum se nám líbí Daniel....ale pro holčičku to bude těžší....mu se líbí Natalie, Nela a Laura a mě se jich líbí tolik že to všechno t vypisovat nebudu, ale např. Bianka, Amálie, Sofie, Emma a z klučičích kromě Daniel je to Damián, Kryštof, Tadeáš, Ondřej....atd atd 😀 😀 😀

ee.liska
17. srp 2010

@nikissek28 jé to je dobře že už máš po 1. mrše, že tělíčko funguje 🙂

@handm slonice prý 😀 😀
jo a se jmény má handm pravdu, jak se do toho vloží chlap, tak je po výběru jmen, my jsme jméno na 100% vybrali až na začátku 8. měsíce

kopa
autor
17. srp 2010

Dobré ránko 🙂
Já před chvilkou vstala 😀
Koukám,že všichni jste v celku 😲

nikissek28
17. srp 2010

@ee.liska a jaké jména máte?
@kopa dobré ráno 🙂

ee.liska
17. srp 2010

@kopa dobré ráno 🙂

@nikissek28 nakonec jsme vybrali Matyáška

tercie
17. srp 2010

Dobré ránko!!! Včera mi to vypadlo a neměla jsem sílu tady lítat od kabelu ke kabelu a resetovat modemy, tak jdu teď rychle, dokud Lukýno spí, snad aspoň stihnu pogratulovat @hanana k narození Oliverka, ať se má krásně na světě 🙂 a už se těším na fotku broučka 🙂
No ještě na něco jsem chtěla včera reagovat, ale od včera si pamatuju kulový, tak se nezlobte 😅 a fotky jsem taky nestihla přidat, tak zkusím teď...

kopa
autor
17. srp 2010

@nikissek28 Moc hezká jména máte vybrané 😉 Mě se líbí klasické české jména.Líbí se mi i ted moderní jména jako Ema,Sofie,Amálka...Ale k tomu musí mít člověk příjmení 😅 navíc jsou tedka všude tyhle jména.A mě to občas příjde,jak jméno pro zvíře 😀 Já měla třeba křečka Nelynku a morče Sofinku a morče Žofku 😀 😝

kopa
autor
17. srp 2010

@ee.liska Eli Matyášek je moc hezké jméno 😵

kopa
autor
17. srp 2010

@tercie Tercí ahojky 🙂 Moc hezká fotečka 😵

nikissek28
17. srp 2010

@kopa 😀 😀 😀 tak my máme fenku Abby a pískomila Blacka....jinak mám u naších ještě potkanka Sherynku a andulky Pepíka a Žofinu 😀 😀 😀
@ee.liska Matyáš je hezké, ale jedna kámoška má Matyáše a druhá Matyase takže to by u nás asi neklaplo 😀

aja.83
17. srp 2010

Ahoj holky! Tak co miminečka? Už tu někdo z té fronty porodil? 😉 😀 Jůůů, v rychlosti koukám, že asi Hanana! Jdu vás tedy dočíst! 🙂

aja.83
17. srp 2010

@hanana Moc gratuluji k narození Oliverka a přeji hodně zdravíčka! 😉 😵 😵 😵

kopa
autor
17. srp 2010

@nikissek28 jé já měla taky pískomily 😀 Joachima a Alfréda 😀 Ale už mám jen fretky Kubíka,Jarmilku,Boženku 😀

handm
17. srp 2010

@ee.liska no, myslim to vazne 😀 slonice hadr... jsem vcera v cekarne cetla noviny a tam prave psali, ze nekde v ZOO bude za skoro rok rodit slonice a uz ted ji pripravujou, co a jak... aby vsechno zvladla... uci ji privazovat za nohy, aby nezabila mlade atd atd... a ze maj dost casu, jak oni jsou brezi tak dlouho..(až 22 měsíců, si to představuju adělá se mi nevolno..)😀😀😀😀

@kopa dobré ranko! co to bříško?! už tě to nebolí?!
@nikissek28 hezká jména. mě se taky moc líbil Daniel, hlavně že má spoustu zdrobnělin a možností, jak mu říkat, ale manžel nejdřív, že je to "přiteplelý" a pak jsme došli k tomu, že by to bylo jakoby po tchýni, a to že nechcem ani jeden..🙂
@tercie dobré ranko!
@aja.83 ahoooj!🙂

aja.83
17. srp 2010

@katyna6 Ahoj Katynko,včera jsem tě tu nestihla, ty moje nejbližší spolubojovnice 😉 ! Moc ti držím pěstičky, pěkně se snažílkujte, ať to teď vyjde a nemusíte do centra. My jsme na tom podobně, laparka a běhání po doktorech už mi klepe na dveře! 😝

nikissek28
17. srp 2010

@kopa a my zas chtěli fretku a nikde jsme jí nesehnaly a pár dní po tom co jsme koupily pískomila tak nám do zverimexu dovezli fretečky krásné....strašně se mi líbila jedna taková bílá....ale přítel prej ne...už máme pískomila 😢 no tak já mám doma u našich ještě další tři andulky venku ve voliéře( ted budou mít mladé) 😲 🙂 a snad ještě dva křečky 😀 😀 😀

aja.83
17. srp 2010

@handm Čau Haňule! 😉 Četla jsem, že kontrola ok, tak kdy se na to chystáš? 😀 A co mari, abyste se nepředbíhaly! 😉

nikissek28
17. srp 2010

@handm tak moje budoucí tchýne je Věra, tak to po tchýni nebude 🙂 a přiteplený se mi to nezdá 😀 ale mě se tak strašně líbí ta Bianka, že budu potom muset hóóóóóóóóóóódně ukecávat 🙂

nikissek28
17. srp 2010

@tercie @aja.83 ahojte holky

ee.liska
17. srp 2010

@kopa
@nikissek28 děkuju 🙂

@tercie já jsem si říkala, že tam žádné fotky nové nejsou 😀

@aja.83 určitě to běhání zvládnete a i s niki za chvíli budete mít // 🙂

@handm no 22 měsíců to by mě kleplo, to by bylo počítání: " už jsem v 56tt a ty? No já už v 84tt" 😀

holky já jsem nikdy zviřátko neměla, až teď po půl roce škěmrání jsem dostala aspoň rybičky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru