Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
17. srp 2010

ahojda, tak ještě nerodím, a to táta múj říkal že dneska aby měl dárek k narozeninám a ono zas prdlačku, ja nevím jak to maj domluvený kakra 😠 No Eli žeby si byla rychlejší 😅 no ja měla taky poslíky nebo co tro bylo tak pět krát za den, a silné, že jsem si vždy říkala žeby už a teď to nějak přestalo, tak nevím jestli ticho před bouři nebo budu taky jak slonice 😖

sarlotta
17. srp 2010

mari do půlnoci času dost 😎 😎 holky se drží zuby nehty, aby Ti udělaly radost, hele jako joooo 😀

mari111
17. srp 2010

no to jo , drží se holky, to ja taky chválim. 🙂

ee.liska
17. srp 2010

@mari111 ahoj 🙂 no neboj, mám daný špunt 😀 ale radši moc nezdržuj 😉 😀
no a já jsem se akorát domluvila s dětskou dr, takže nás vezme 🙂

kopa
autor
17. srp 2010

@handm No to je taky pravda 😀 už ho vidím jak mi tam kouká s ohnutou hlavou 😀 😀 A co ten Epidurál?To snad nemůže píchat medik,když je to do páteře že? 😅 😅 Díky za tip s tím hroznovým cukrem 😉

ee.liska
17. srp 2010

@kopa ten by měl píchat zkušený anesteziolog 😉

kopa
autor
17. srp 2010

@mari111 Maríku určo to přijde každým dnem 😉 Víš jak když chceš,tak to nejde 😀

kopa
autor
17. srp 2010

@ee.liska Díky Eli,taky si to myslím 🙂 Doteď jsem byla ještě v klidu,ale už se to taky krátí tak zmatkuji 😀

ivomal
17. srp 2010

Ahojky, tak hlásím návrat z první porevizní kontroly. tělo homonálně je prý na dovolené, sliznice 0, ale jinak jsem OK. Čekáme na mrchu, pokud nedorazí do půlky září, mám se u dr stavit a nasadí mi klimonorm na restrt těla a pak už zase budem clostilovat....

mari111
17. srp 2010

Ivomal tak snad mrcha dorazí jak má a pak šup na snaženíčko.
Kopísku doufam že už brzo 😒
Eli snažím se nezdržovat 😖 Manža už má nervíky, jak z porodu tak z tej "změny" až bude malinká doma, jestli máme vše jak má bejt, jestli to zvládneme a jestli neuděláme nějakou chybu, no nějak zmatkuje víc než já, na mne to přide asi až po porodu 😅

ee.liska
17. srp 2010

@ivomal tak snad se z té dovolené brzo vrátí 😉 na sliznici zkus kontryhel, mě moc pomohl. No a pak už se můžete vrhnout na snažení?

@kopa jj zmatky před porodem, znám... 😀

ee.liska
17. srp 2010

@mari111 my máme ty stresy rozdělené, manža je div živý z porodu, toho se moc nebojím já a já zase stresuju z té změny po porodu jak budeme doma a to je zase v klidu on 😀

mari111
17. srp 2010

no ten múj to nějak moc žere, no ale lepčí jak kdyby to měl na háku ,že 😅

ee.liska
17. srp 2010

@mari111 šak jo, lepší starostlivý taťka 😉 no můj je zvyklý z práce že se v noci kolikrát nevyspí a skoro celý den bude pryč, dom dojede tak na koupání, proto je asi v klidu 🙂

ivomal
17. srp 2010

Kontryhel piju pravidelně už od revize.

ee.liska
17. srp 2010

no já se jdu chystat ať nechytnu zácpu v Kunovicích 😝 večer ještě pojedu za pejsáčkama, jestli jsou ok, chudáčci ještě pořádně nežerou jak je jim smutno ☹ tak večer zase nakouknu 🙂

ee.liska
17. srp 2010

@ivomal a chutná ti? mě přišel skoro jako obyč černý čaj, docela mi šmakoval 🙂

handm
17. srp 2010

ach jo, mela jsem odpovedi jak brno a ono mi zbuchlo pripojeni..☹

sarlotta
17. srp 2010

ivo kontryhel a femibion800... 😵

eli čekáme 😉

ee.liska
17. srp 2010

@sarlotta ok pomalu teda vyrážím 🙂

mari111
17. srp 2010

Eli tak opatrně a ty vlastně hlídaš ty hafíky mamě,co 😖

handm
17. srp 2010

@ee.liska fajn ze te vzala!🙂 ta nase byla moc mila🙂 dala mi mobil at volam kdyby neco 🙂

@kopa, to musi nekdo zkuseny, ja bych medika nedovolila.. do patere se bojim uz tak... jakoby ze se pohnu a nepovede se, jinak mi zadny jehly nevadi...

@ivomal super, ze je to jakztakz oka!!🙂 ted uz jen premluvit tu mrchu a sliznici, a pak se s mrchou rozloucit nadlouho...🙂

@sarlotta no, ale mela si aspon ramcovou predstavu 🙂

@mari111... moc to nezdrzuj.. ja uz myslela, ze si nekde v porodce a ty tady strasis 🙂my to tady mame s eliskou uz vymysleny a ty nas tady blokujes 🙂 🙂🙂🙂

jinak u nas se nestresujem zatim nejak moc ani jeden,a z je to podezrely 😀😀😀😀

sarlotta
17. srp 2010

tak sem malou přebalila a ona spokojeně prdká do čisté plenky 😠 😅 😀 😀

handm
17. srp 2010

@sarlotta no vzdyt, vis jak to krasne jde do ty cistounky?!🙂🙂🙂 prece si nebude prdet do toho špinavyho nebo procuranyho 😀😀😀 je cistotna 😀

sarlotta
17. srp 2010

hadm rámcově to bolí jako velká střevní příhodaa to je asi tak všechno 😀 první porod 22hod a druhý 1hod 🤐 😉

nikissek28
17. srp 2010

sakra baby.....valte rodit 😲 😀

handm
17. srp 2010

@sarlotta beru ten druhej 😀😀😀 to by byla lahoda 😀 rikala mi zrovna tuhle kamoska, ze 29h prvni a ted ceka druhy na konci zari, tak ze taky doufa v neco kratsiho 😀

sarlotta
17. srp 2010

holky už sem si objednala dárešek za princeznu 😎 náramek se zirkonky 😉

handm
17. srp 2010

@nikissek28 už se to neda poslouchat, co?! 😀😀😀😀

sarlotta
17. srp 2010

za malého mám zlatý dudlík 😉 s řetízkem, tak včíl zas něco jiného 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru