Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
19. srp 2010

@mari111 pojed, cekam te na gauci 😀
@nicollka ☹ to je tedy pech... a nemuzes za manzou nekam dojet?!😀 ze bys ho prepadla a znasilnila ?!😀😀😀

nicollka
19. srp 2010

@handm to nejde 🙂 odjizdi na tu jachtu s klukama...ale mel by se na noc ještě předtím ukázat, sama nevím

handm
19. srp 2010

@nicollka ähaa ☹ no tak snad jeste namornik zajede na "rozlucku" s manzelkou...🙂
a co v domecku, jak se vam bydli?!🙂

nicollka
19. srp 2010

@handm super 🙂 konečně sme zabydlený. Malej si zvykl, ted jen plaší se školkou že do iné nejde, že chce zpátky za Štěpánkem ale tak zvykne si ..

handm
19. srp 2010

@nicollka tak to je parada 🙂 a maly si jiste zvykne, za chvilku nebude ani vedet, kdo je stepanek 🙂
tak držím palce, at se povede s manželem🙂!!!

nicollka
19. srp 2010

@handm děkuji 🙂 snad to stihne

handm
19. srp 2010

@nicollka no měl by se snažit taky!!!😝 chlapi.... 😠 nekdy fakt....

m_artasek
19. srp 2010

@handm ne ne pejsek hezky bude doma, do práce si ho vzít nesmím, no to bych toho hodně udělala, kdybych tam měla Bobka. Je na dvoře hodnej, už ani neteskní, jen když jdeme pryč a necháme ho tam samotnýho, ale je suprovej. No snad je v těle vše OK, taky je mi dnes pěkně blbě, dokonce jsem odpoledne 2 hodiny spala, jak jsem přijela vyřízená. To nechci vidět, až přijdu v pondělí z práce, to budu hotová a to mě čeká pěknej záhul ☹

mari111
19. srp 2010

Jé Mar´tásku, záhul v práci,jo. No jo, si tam dlouho nebyla tak se ti to tam asi nazbíralo,co 😨

mari111
19. srp 2010

@handm jo na gauči,jóó 😀 😀 😀

m_artasek
19. srp 2010

@mari111 no sice nějaký věci za mě dělali kolegyně, ale zrovna jedna, která za mě hodně věcí dělala, tak taky marodí. Jeli na dovolenou do Chorvatska a měli nehodu, takže si doma pěkně dlouho pobude, dnes jsem za ní byla na návštěvě a bylo mi jí tak líto, nemůže chodit, bude teď asi 6-8 týdnů na vozíčku, než bude moci aspoň na jednu nohu stoupnout.

handm
19. srp 2010

@mari111 no, ja budu koukAT A ty makat 😀😀😀
tedy jinak zas ze me neco tece, a v tomhle tydnu uz jsem fkat trochu nervozni, jestli to neni voda... ty moje vytoky a zvysena sekrece, jak to nazyva DR, strasny me fakt deptaj ☹ 😠 😠 😠 clovek to ani nepozna..

kopa
autor
19. srp 2010

@handm No těch vaší keců,se tady směji 😀 😀
@m_artasek já to chtěla vyndat,ale bylo to moc těžké 🤐 tak jsme musela čekat 😅 A fajn,že mrška došla 🙂
@ee.liska Eli kontrolku zapíši 🙂
@mari111 no však jsme nic neskládali 😨
Tak jsme to všechno vybalily,akorát jsme nenasazovaly kola,takže jsme to jen zkoukli,zda je vše o.k. 😅 Manža že namontuje kola a že to dáme k nám do sklípku(máme jednu velkou místnost sami pro sebe,vedle bytu)Jenže pak zas řekl,že se mu to tam nechce dávat 😅 No bych ho kopla,já natěšená,že vyzkouším jak jezdí....Takže jsem zkoušela korbu,autosedačku...a už to máme zase v krabicích.Vyfotila jsem jen korbu a autosedačku 😉

Jinak korba je dost luxusně veliká 😀 😀 Já na to čuměla jak blázen,jak je dlouhá 😀

kopa
autor
19. srp 2010

Jdu to stáhnout do PC 😉

mari111
19. srp 2010

@handm no to by se ti líbilo. Ty jo aby to už fakt nebyla voda, to by Eli koukala kdyby si byla ještě dřív než ona,co 😅 😀 😀 😀

mari111
19. srp 2010

@kopa jsem zvědavá na foto, to já ho hned složila a hned aj jezdila po bytě a skoušela 😅

kopa
autor
19. srp 2010

@mari111 Mari to já chtěla taky,ale manža,že by zas pak sundaval ty kola... 🤐

handm
19. srp 2010

@kopa nojooo, my jsme tady jak maly děti co se těší na dárky k vánocům 😀
a tedy myslím, že toho tvýho manžela asi zavraždíme ... snad se dočkáme foteček aspon té korby bez koleček atd 😀😀😀 jdu do albíka načuhovat..🙂

@mari111 no já nevim, všichni tvrdí, že to šplouchne, ale je fakt, že ze mě vytéká něco pravidelně, takže já to už nějak nesleduju.. ale dneska cítím jakoby větší čurky...😀😀😀😀 a čekám furt na tu loužičku, tohle všechno pobere slipovka, i když měním poctivě... už aby tu byl manžel, doopravil tu vodu a mohla sjem se vyspršit a tudíž zjistit co a jak...😀
eliška by mrkala na drát, dkybych byla první... 😀😀 měly jsme se vsadit 😝

kopa
autor
19. srp 2010

já ty fotky dám sem,tak vydržte 😉

handm
19. srp 2010

@kopa tak já tedy držím.. 😀 i když je to holky peklo.. mezi nohama špunt, abych nepředbíhala mari, ted zas držet tohle 😀😀😀😀😀

kopa
autor
19. srp 2010

tak tady,ze všech úhlů 😀

kopa
autor
19. srp 2010

a ještě zde 😀

handm
19. srp 2010

@kopa fakt super!!!!!!!!!!!!
barvicky i rozloha 😀😀😀 sportacek se ti taky zalibil?! anebo jste koupili dvojkombinaci a jen jsem to nezachytila?!😀 a ten fusak s nohavickama je taky emitexovy?! a neni to v mimiskovi hic, pak?! nebo tomu nerozumim..

kopa
autor
19. srp 2010

@handm Sporták je taky tak stejný 😉 akorát jsem nestihla vyfotit,páč manža byl v zandavání rychlejší 😖
Ten fusak-to je zimní zavinovačka do autosedačky a dá se dát i do korby.Je příjemná a teploučká 😉 Jo je to emitex 😉

kopa
autor
19. srp 2010

Ještě k tomu mám velkou tašku s přihrádkami na korbu,deštník,moskytieru,deku,pláštěnku...Fakt jsme nadšená.
Hlavně ta velká korba 😎

m_artasek
19. srp 2010

@kopa no nádhera, tady ta barevná kombinace se mi hrozně líbí a čím dál víc se mi líbí kočárky x-lander, no ale na to já mám ještě spoustu času, že

kopa
autor
19. srp 2010

@m_artasek děkuji 😉 Však se taky dočkáš 😵 a až budeš těhule ty,budou mít zas novou a ještě hezčí kolekci, 😉

mari111
19. srp 2010

@m_artasek jé jé chudák kolegiňka, to je děs na vozíčku, z toho já mám děsnej strach, když mi dr. jednou říkala , bacham, aby ste neskončila na vozíku s těma mejma zádama, to se o mne aj bála jak budu zvládat těhu ale naštěstí je to dobré, jen musím se šetřit, i když mi to moc nejde, ja dělám ráda, no ale pak trpím 😖

mari111
19. srp 2010

@kopa no kráááása, fakt, mne se taky moc líbi x-lander, ty barvi se jim povedli 😉

m_artasek
19. srp 2010

@mari111 na vozíčku bych taky skončit nechtěla, ale aspoň že ví, že se postaví, že to není na pořád, aspoň, že dětem se nic nestalo, jen ona s manželem jsou zranění
@kopa doufám, že se jednou dočkám, ale nebudu tomu asi věřit, dokud prcka nebudu držet v náručí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru