Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. srp 2010

@sarlotta děkuji za rady ohledně té vložky v korbě 😉 Akorát jsem nepochopila na co je na té boudičce zip 😅 a když se to rozepne,tak ta černá síťkovina 😅 Asi aby to větralo ne? 😅
@sirella děkuji za gratulku 😵 Koukám,jak to to taky utíká 😵 Za chvíli budeme mít mimča u sebe 🙂
@kytii já teď prala prádlo a mám taky ten Persil sensitive a už jsem si v tom prala i svoje oblečení,příjemně to voní 😉

ee.liska
21. srp 2010

ahoj 🙂 já se dneska válím 😀 akorát jsem udělala oběd,jinak nic a odpoledne pojedu na fotbal 🙂

kopa
autor
21. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3,29 Kg
Mari 40tt.....................................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 39tt..................................................poradna Motol 23.8..........čeká překvapení
ee.liska 37tt ...........................KO 26.8....................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 37tt.....................................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 36tt .............................KO 31.8.....................................................čeká holčičku
miru.j 36tt...................................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 33tt ................................25.8.KO, kardio 8.9................................čeká chlapečka ...Vítek
Maarrtina 27tt ...........................................................................................čeká holčičku Adélku
Zlababa 27tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 24tt..................................KO 13.8 v pořádku ,KO 15.9..............čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 22tt............................... KO 30.8..................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 13tt...........................KO?
maendy 29DC
Madormi 22DC
Katyna 18DC
Nicollka 18DC
Aja 17DC
M.aa.b 15DC
Cajori 14DC
Nikissek 13DC
Natalie 11DC
Martasek 3DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

martinkal
21. srp 2010

@kopa Ahojky já mám taky X-lander, ten zip když rozepneš a boudičku vzadu vyroluješ nahoru je tam suchý zip, tím to přilepíš k sobě a mimi má vzduch a kouká ven. Lucinka to má moc ráda 😉
My máme tento X - lander - trojkombinaci:

martinkal
21. srp 2010

a ještě autosedačka a kočárek uvnitř, teda to byla Lucinka maličká

martinkal
21. srp 2010

teď se do kočárku skoro nevejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinkal
21. srp 2010

a to je tam bez pytle a kožíškové kombinézy, no za chvilku už půjde z hlubokého do sporťáku 😉

nikissek28
21. srp 2010

Baby ukecané 🙂 člověk je dva dny v práci a pak nestíhá dočítat 😠

nikissek28
21. srp 2010

@ee.liska tipuju neděli(hezké datum), pondělí a středu a vy už si vyberte jak chcete 😀

mari111
21. srp 2010

No Martinko se tam už opraqvdu nevejde 😅 jo teď dělaj malinké kočárky.
Niki takle tipuješ,jo 🙂 No jsem zvědavá jak to to vyjde 🙂

nikissek28
21. srp 2010

@mari111 jistě 😀 😀 😀 zítra Eli, v neděli ty a ve středu Handm 😀 😀 😀 😲 😲 😲
akorát bych se hodně divila, kdybych se trefila aspon u jedné 😀 😀 😀

mari111
21. srp 2010

@nikissek28 jo myslíš v pondělí já? no klidně, jestli ti to vyjde, tak máš u mne čikoládku nebo panáka 😉

mari111
21. srp 2010

U Eli bych ce teda nedivila 🙂

mari111
21. srp 2010

Markee kdyby si nakoukla tak malej Johanke všechvo nej k svátku 😉

mari111
21. srp 2010

My jedeme na ty špízi, ak zatím paa

aronek
21. srp 2010

Koukám, že tady nikdo, my dnes byli s taťkou a kamarádkou celé odpo na hřišti, bylo fakt krásně 😉

nikissek28
21. srp 2010

@mari111 jo jo pondělí to mělo být 🙂 ty, já se spokojím i s těhu bacilkama 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲

farmarska
22. srp 2010

ahoj holky 🙂 tak hnusnej celodenní včerejšek za sebou a ted už jen poslední příští týden-odpoledních 😎 😵 😵 a jen od pondělí do pátku 😵 😵 sobotu bych měl mít volnou v pondělí si jdu pro neschopenku 😀
A co tady, už se rodí?
😕 😕

farmarska
22. srp 2010

niki tdy posílám těhubaciloše 😉
prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk frk prsk
snd pomůžou 😉 😀

farmarska
22. srp 2010

Holky a neměla by se nám vrátit už natálka z dovči? 😕 Jsem zvědavá, co u ní nového 🙂
a co katuška, japak šlo páření? 😕 😕
tercí a co u vás nového?? jsi tu ted málo 😕 zlobí synek, manža, nebo internet? 😀 😀

farmarska
22. srp 2010

Jinak holky já teda tipuju, že první půjde Elí, že teda bude jako předbíhat, páč 4cm jsou 4cm a to žádnej špunt už nemůže udržet 😅 navíc to dnes vyskáká na tom fotbale 😀 😀
no a pak už to půjde hezky podle seznámku 🙂 Laurinka se dočančá a šup na svět a pak si hnedle za ní dá říct i malej bobista..naskočí na bob... a to bude jízda 😀 😀

farmarska
22. srp 2010

no holky, tak já zase jdu, procvičila jsem si svojí samomluvu, abych nevyšla ze zvyku 😀 😀 😀 a jdu si nachystat něco k papů 🙂

farmarska
22. srp 2010

jo holky jen vám teda ještě napíšu, že zítra mám první velkej ultrazvuk u mudra 😵 už se děsně těšííím!!! 😵 😵 😵 ale zároveň taky trošku bojím 😅 no šak to znáte, nervozita stoupá 😅

handm
22. srp 2010

Ahoj, kočky!!🙂 tak hlásím, že ....NIC 😀😀😀😀😀😀
včera peklo den, výlet v autě, výlet do kopců, hic jak blázen, nákupy, návštěvy, procházky, večer pokus o vyhánění (moc to tedy nešlo... jsem zvědavá, jestli to ještě budu umět vůbec: 😀😀😀😀) a bobista furt vesele zlobí uvnitř.... 😠 😠 😠 😠 jako do půlnoci času dost, ale.... krátí se to krátí...
dneska zkusím zas něco jiného, uvidíme...
ale asi ho hotl nechám, at si vybere svůj den.. a začnu se smiřovat že búde na dosmrti panna 😀😀😀😀😀

jinak tipuju to tak nějak Eli - Mari - já... 😀😀
tak jsem zvědav...

mějte se krásně, holky, těhulte všechny pohodově...🙂
pááá

ee.liska
22. srp 2010

dobré ráno, dneska jsem si teda přispala 🙂 včera jsme byli ještě na zábavě, tak už jsem ani nanakoukla tak to jdu napravit

@nikissek28 tak jsem zvědavá jestli teda dneska už 😀 ale popravdě mi to ani nepřijde, tak uvidíme a tady máš těhubacilky prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 🙂

ee.liska
22. srp 2010

@farmarska tak super, poslední týden v práci, jupí 😵 😀 😀 na utz moc držím palečky 🙂

@handm to jsi měla pěkně náročný den 🙂 a s tím vyháněním, my jsme to včera taky zkusili a spíš než eritickému nebo romantickému filmu se to podobalo komedii 😀 😀

4cm jsou sice 4cm ale přijde mi, že se opravdu NIC neděje, už ani žádná MS bolest, jen sem tam tvrdnutí a taky už ne tolik co dřív 😲 abych tu fakt nebyla s Mari pak ještě do Vánoc 😀 😀 Ale neee, doktorka mě prý přenášet nenechá, takže ode dneška max 3tt a je to tu 😀
No a dneska jedeme na výlet, buď na Velehrad nebo do Buchlovic, pak na oběd, pak na hasičské závody a ještě mrknout na jeden fotbal, večer na jedno pivko a dom, já bych teda klidně do programu přidala večer porodnici, ale uvidíme, co nato řekne Matyášek 😀 😀

kopa
autor
22. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já měla včera prvně asi poslíčky 😅 je to možné? 😕 Normálně mě bolel spodek po straně a byli to takové bodavé křeče 😅 I mě do toho boleli lehce záda.Několikrát se to opakovalo,já nemohla ani spát.Pak jsem měla strach abych už nerodila 😅 ale šla jsem si v noci sednout k pc a pak to přestalo.

ee.liska
22. srp 2010

@kopa jj je to možné, někde se uvádí, že poslíčky můžeš cítit od 30tt 🙂

maarrtina
22. srp 2010

Krásné poledne. Přítel nám dělá skříně do ložnice takže peru a peru, když je hezky asi už 10 pračku a od zítra budu žehlit a uklízet nové skříně. Zítra odjede asi na 10 dnů na montáže takže to pěkně uklidím a jak přijede tak budem dělat pokojíček pro Adélku a pak začnu prát její věci.
Ještě musím doobjenat nějaké věci pro prcka apod.
Jinka KO dobrý, malá je hlavičkou dolů.

sarlotta
22. srp 2010

@petroska tak stejně to zvládáš báječně 😉 malý je prcek, není se co divit, že kojčo jde špatně 😉 zkus ještě injekční stříkačkou krmit, pak by mohl vzít prso na milost, měla bys to jednodušší, než vyvařovat furt flašky a chystat jídlo, když mlíčko máš 😎 dobrá finta je tenká kanyla + stříkačka s odstříkaným mlékem a přidělat k orsu, aby tahal i bradavku a zároveň mu dost teklo ze stříkačky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru