Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
21. črc 2009

ahojky

v poradně ok.dostala jsme vynadáno že nepřibírám 😎
máme 2 kg nahoře......tlak moč v pořádku čípek také.....
pak jsem byla u zubaře kde mi dal jen razítko protože jsme tam na začátku těhu byla a neměla průkazku tak mi to jen potvrdil 🙂

zase jsme koupila něco malé v tescu 😵 😵

ale nejlepší zpráva dne 😀 zapoměla jsem že v 18 letech jsme se s tatínkem vsadili on že budu mít první dítě kluka já tvrdila holku a kdyby vyhrál no dostane flašku a pusu jenže jsme vyhrála já 😀 takže mi dá celý svůj důchod ož je asi 7 tis. 😀 já na tu sázku úplně zapoměla až mamka to dnes vytáhla jak jsme to tenkrát sepsali 🙂

kerrie
21. črc 2009

Čus mury,

😀 týýý brďo, tatínek si pěkně naběh, co? 😀 Tak budeš mít aspoň pořádný příspěvek na kočárek 😉

murynka
21. črc 2009

kerie kočárek platí také on 😀 😀 zvlášt 😀 😀

murynka
21. črc 2009

martince moc moc gratuluji k srdíčku 😵 😵 jen tak dál 😵 😵

kerrie
21. črc 2009

😀 😀 😀 Tatínek bude mít pěkný průvan ve šrajtofli 😀 Ale určitě bude mít radost z toho, když za to malý berušce koupíte něco krásnýho 🙂

ee.liska
21. črc 2009

ahojky 🙂
jak se všechny máte?
já jsem se dozvěděla že dneska moje švagrová asi přišla o miminko 😔 ☹ je to hrozné je ve 14 tt a dr to vidí, že od 10 tt mimi neprospívá ☹ zítra jdou ráno do nemocnice na kontrolu co a jak, třeba ješte najdou srdíčko a půjde něco udělat ☹ je mi z toho hrozně, ještě k tomu mám dneska jakoby termín porodu 😠
ale asi se mi rozjíždí mrcha, trochu špiním takže možná zítra dojde. juchůůů

murynka
21. črc 2009

eli to je mi tedy moc líto ☹ je toho ted opravdu nějak hodně 😔 😔

ee.liska
21. črc 2009

tak jsem dočetla 🙂
mury to máš super 😀
martikal dobrá zpráva, gratuluji 🙂
sarlot a jak dlouho budeš v nemocnici?

kerrie
21. črc 2009

ee.li........to je hrůza ☹ ............ale třeba to ještě zítra dopadne dobře. Už jsme tu přece i slyšeli o případech, že se MUDr. spletl.........kéž by to tak bylo, viď?
Alespoň že mrška se Ti blíží.........to by bylo moooc dobře.........už se Tě natrápila dost 🙂

ee.liska
21. črc 2009

kerrie taky doufám, že to bude zítra v pohodě 😔
a co ty, jak ti je?

mabe
21. črc 2009

elly, tak to je hruza. ☹

bobinka22
21. črc 2009

Ahoj holky,
poradna dopadla dobre,Jdu znova za 14 dnu a pak budu chodit 1 tydne .
to to uteklo ze?
Vahumi rekne az priste od mimi,Jen me zkontroloval.Zadny ultrazvuk nic.
Tak se zase loucim.Jsem nejaka unavena.
Vsem co meli poradnu a dopadla dobre,Preji jen tak dal.At je to lepsi a lepsi 🙂

kerrie
21. črc 2009

ee.li.........já se mám fajn.........nevolnosti už jsou fuč, tak si to teď docela užívám............akorát z toho horka je mi občas šoufl........ale žádná trága, dá se to vydržet 🙂

bobi.........to je dobře, že jste oba s prckem v pořádku........teď už to stopro dotáhnete do zdárného konce.....za pár týdnů ho budeš mít v náruči 🙂

martinkal
21. črc 2009

Ahoj holky 🙂
všem moc děkuju za přání, vím, že tady si to všechny navzájem moc přejeme, takže vím, že je to upřímné 🙂

Teď už jen čekat a doufat, že vše bude dobré i těch následujících 33 týdnů 😀 .

Všem gratuluju k dobrým výsledkům v poradně 🙂

Holky můj mužíček se opil radostí, že vše dopadlo dobře, normálně on vůbec nepije, a dneska si koupil flašku broskvový vodky, a za hodinu jí celou vypil, teď je na balkoně, já na něj přes okno koukám, a tam se nahlas sám směje a holky dělá veverku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , normálně cení zuby a říká: Já jsem veverka 😀 😀 😀 😀 😀
Je normální?

kerrie
21. črc 2009

Marti.........tak to nemá chybu 😀 😀 😀 Natoč nám manžu na video 😀

markee
21. črc 2009

ahojky holky,tak nám dnes nešla celý den elektrika,takže se hlásím jen teď a na chvilku,pže za chvíli jedeme k našim grilovat. Dočtu vás snad zítra,ale snad,pže od rána budu s mojí mamčou u doktora a nevím kdy se vrátíme.
Jinak kontrola dopadla dobře,odběry krve z minula dopadly moc dobře,krevní obraz mám prý ukázkový. Za měsíc jsem přibrala jen 0.5kg. Pan doktor by mi dnes utz nedělal,ale chtěla jsem fotku,takže mi vyhověl. No mrňous se hezky hýbal,ale hlavně mu tlouklo srdíčko-byl to jen chviličkový utz. No a opět jak před měsíce, tak stál na hlavě https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... . Sestřička mi vzala krev na genetické vady a do 14dnů když to bude špatné,tak se mi ozvou z genetické poradny. Jinak další kontrolu mám 4.8.,kvůli utz na to jak mimčo dobře roste a zda nemá nějakou vadu a tak. Měla bych jít 11.8.,ale to dr. bude pryč,takže jdu o týden dřív.

martinkal
21. črc 2009

Nemám videokameru, ale jinak bych ho natočila, myslím, že by jste se počůraly smíchy 😀 😀 😀

Normálně cení zuby jako veverka a dělá pacinky jako veverka. 😀 No nevím, jestli se takhle chová budoucí otec co myslíte???

kerrie
21. črc 2009

😀 Marti..........určitě chová, když má radost 😀 To jsem zvědavá, jak se bude tvářit, až mu to zítra budeš vypravovat a předvádět 😀

martinkal
21. črc 2009

Kerrie no to jsem taky zvědavá, ale mám tady svědka, kterej mi dosvědčí všechno 😀 😀 😀

sarlotta
21. črc 2009

ee.liska, no snad jen do pátku...doufám🙂))

martinkal🙂 tak ho běž radši uložit do pelíšku🙂)))))))))))))))))))))))))))))

markee blahopřeju, všechno je v pořádku a bude dál 😉

Bobinko... tak to je super🙂 a co Ti říkal doc na ty bolesti ?

sarlotta
21. črc 2009

a kde je Kopinka ? viděla jsem že mrška přišla, to mě mrzí... 😒

martinkal
21. črc 2009

Šarlotko on nechce do pelíšku 😀 😀 😀 😀

Jen můžu být ráda, že dělá veverku, a ne třeba kosatku...... 😀 😀 😀 😀

sarlotta
21. črc 2009

No já jen opatrně na tom balkoně🙂)))))))))))))))))

martinkal
21. črc 2009

My bydlíme ve zvýšeném přízemí, takže nic nehrozí 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
21. črc 2009

,, jo tak to jooooo🙂))) ale vzal to z gruntu budoucí otec🙂)))) aspoň máte krásnou historku 😎

martinkal
21. črc 2009

Aronku vím, že máš obavy jít dřív k dr., ale doktor mi řekl, že je dobře, že jsem přišla dřím, že mi dal aspoŇ hned utrogestan na udržení těhotenství. Zkus si to ještě promyslet ju? 🙂

mabe
21. črc 2009

ja jsem taky toho nazoru jako martinka

martinkal
21. črc 2009

moje manželeka je ta njbáječnější ženská na světě zdraví veverka

sarlotta
21. črc 2009

Aronku tak já se přidám🙂)) myslím, že se nemáš čeho bát sluníčko, všechno bude v pořádku.

martinkal
21. črc 2009

Teď jsem se vrátila z koupelny, a on si tu s váma píše, já se z něj opupínkuju 😀 😀 😀 :
Omlouvám se za něj.-D 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru