Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
25. srp 2010

@handm no ale nechtěla bych aby mi v buse třeba praskla voda, chodila bych jak pochcaná, no to fakt nevím co bych dělala 😨 😅

aja.83
25. srp 2010

Ee.li už se dnes chystá rodit? Tak to já musím večer ještě nakouknout! 🙂

mari111
25. srp 2010

@aja.83 jasně že budu informovat 😉

handm
25. srp 2010

@mari111 to je u nas stejny..
manzel se boji kamkoliv dal nez do prace, odkud je tu do pul hodky 😀😀😀

aja.83
25. srp 2010

@mari111 To máš jedno, pochcaná - nepochcaná 😉 , každej by viděl, že jsi těhu a že se teda asi děje něco jinýho než čůrání! 😀

handm
25. srp 2010

@mari111 vezmi si laurinčinu plinku 😀😀😀😀😀 pokud mozno větší nějakou 😀😀😀😀

mari111
25. srp 2010

tak já mažu holky, pak jedeme k tchýni, zas nas pozvala na véču, bude smaženice, našli hodně hub, tak se ukážu až večer. Kdyby něco, písnu šarlotce, jestli to budu zvládat 😅 ale snad jo, pak mi budete aspoň držet palečky a pude to líp 😉

mari111
25. srp 2010

@handm taky sem si říkala že si od ní pučím plýny 🙂

aja.83
25. srp 2010

Teda holky, já jsem zvědavá, až se jednou já budu chystat na porod, jak u mě manža bude hlídkovat, když je v práci 90km od domova! Se vsadím, že zrovna bude na noční a než to dojede domů, tak už budu mít třeba odrodíno! 😎

mari111
25. srp 2010

a už fakt musím, tak zatím páááá

aja.83
25. srp 2010

@handm Teda handm, to se ti to směje, co? 😀 Počkej, abys za chvíli nepotřebovala plínku ty s bobistou! 😉

aja.83
25. srp 2010

@mari111 Papa a držte se v buse! Budem na vás kdyžtak myslet! 🙂

handm
25. srp 2010

@mari111 drzime palce na KO i na případný porod 🙂 a užij si smaženici, mnam!!!🙂🙂🙂🙂

@aja.83 noo, sice směje,a le uz bych radsi aby mě humor přešel a začla jsem rodit 🙂

aja.83
25. srp 2010

@handm To jo, to věřím! Snad se bobista brzy umoudří, budu na tebe taky myslet! 😉 Musí to být takhle ke konci už fakt zabíračka, co? 😒

aronek
25. srp 2010

@mari111 byl statečný, plakal jen chvilku 😉 fotky hodím až budu na lepším signálu 😉

katyna6
25. srp 2010

tak jsem na vás ještě mrkla,mám vypraný dvě pračky,uvařeno,uklizeno a mažu do té realitky,tak se tu zatím měje pěkně
a aji, ty dobře dopadni u mudra.papa

handm
25. srp 2010

@aja.83 to mi ani jako zabiracka neprijde, já spím dobře, sem tam mě bolí kyčle, ale jinak pohoda... jen už je to takové na pytel to čekání na tu minutku, hodinku, den... spíš na hlavu, než na tělo...🙂 napětí, nervozita.. jinak fyzicky mi nic nechybí, nic nebolí....
no uvidíš brzy sama...🙂🙂🙂🙂

handm
25. srp 2010

@katyna6 držím palce na rk...🙂 snad to bude dobrý krok a lepší situace..!!!🙂

katyna6
25. srp 2010

@handm -díky za palce,brzo oplatím,jak budeš v porodce 😉 😉 🙂

ee.liska
25. srp 2010

tak místo spánku jsem vyžehlila, ještě uklidím kuchyň koupelnu a vytřu, za tři hodiny je olda doma tak by to bylo akorát 🙂

@mari111 já s sebou všude nosím v kabelce 2 vložky kdyby mi prdla voda, že bych si je tam jako "nenápadně" strčila 😀 😀 držím palce na ko

@aja.83 já bych se i chystala ale Maty to sabotuje 🙂

@handm manža to má z práce 2 hodiny 😒

@katyna6 ty jsi pilná včelka 🙂

handm
25. srp 2010

@ee.liska ty si nejaka pilna včelka, ty to fakt chces dneska protrhnout 🙂🙂🙂🙂🙂
jak nenápadne strcis ty vlozky v autobuse.... 😀😀😀 si to predstavuju a tlemim se tu jak blazen..😀
dve hodky je husty, na dojezd, to jo... my to ted mame lepsi, jak jsme se prestehovali... tak prave pul hodka a je tu..🙂
tak rpi nejhorsim volas sanitku, ne?!🙂 nám to rikali v porodce, ze proste volat, kdyby cokoliv, ze musi vyrazit...

aja.83
25. srp 2010

@ee.liska 😀 To jsem se taky zasmála, jak se nenápadně strká vložka kamsi??? 😀 😀 😀 Neboj, určitě to manža z práce stihne! 😉

aja.83
25. srp 2010

Holky, já vas opustím, jedu domů z práce. Zase nakouknu a zítra přijdu říct, jak jsem dopadla u gyndr.! Hezký zbytek dne a moc nekafrejte, ať zas nemusím půl dne dočítat! 😉 🙂 A tři adeptky pěkně rodit, šup šup šup! 😉 🙂

aronek
25. srp 2010

teda vy nás s tím rozením napínáte 😠 jak je to podle termínů? kdo má první? 😠

kopa
autor
25. srp 2010

@ee.liska Eli já předbíhat nehodlám 😀 Se svým čípkem 0 tu budu taky dlouho 😀
@tercie Tercíku já mám vše připravené na jednom místě ve skříni,tak jsem zvědavá kdyby se něco dělo jestli manža bude vědět co zabalit 😀 A díky za pochvalu kočárku 🙂 četla jsem jak se máte s Lukáškem moc hezky 🙂 No dlouhán,má být po kom né? 😀

kopa
autor
25. srp 2010

@ee.liska Eli já předbíhat nehodlám 😀 Se svým čípkem 0 tu budu taky dlouho 😀
@tercie Tercíku já mám vše připravené na jednom místě ve skříni,tak jsem zvědavá kdyby se něco dělo jestli manža bude vědět co zabalit 😀 A díky za pochvalu kočárku 🙂 četla jsem jak se máte s Lukáškem moc hezky 🙂 No dlouhán,má být po kom né? 😀

kopa
autor
25. srp 2010

@sarlotta Sarlottko díky moc za odpověd,mě to úplně děsí.Pročůrat až na bříško 😅 To máš ještě něco na té matraci?
Já mám normálně matraci,na to ochranný potah a ještě jsem koupila takovou podložku nepromokavou a pak už jen prostěradlo.

kopa
autor
25. srp 2010

@petroska Petrosko díky že sis udělala čas a napsala mi 😵 Já mám dvě balení teda vložek a v porodce je dávají automaticky.Ty kalhotky si vemu své,to jsem rozhodnutá 🙂 Jsme ráda,že se vám pampersky osvědčily 🙂
@ee.liska Eli vid,to tak strašně uteklo 😀 a já už budu na mateřské no pohoda 😀
@sarlotta No nákupy super,manža držel ramínka a já přidávala,přidávala 😀 😀

kopa
autor
25. srp 2010

@aja.83 Aji budu držet palečky na zítřejší kontrolku 🙂

ee.liska
25. srp 2010

@handm no právě že " nenápadně" 😀 😀 😀 stahnu gatě pod kolena nacpu jí do kalhotek a u toho budu hystericky vřeštět: praskla mi vodaaa, jako v americkém filmu 😀 😀 jo a manža to podle dr nestihne dojet, takže doufám, že bude doma až to přijde 😒 mě pořád straší ta její věta, že snad od nás do porodky stihnu vůbec dojet 😅

@aja.83 ok, dneska jdu na to 😎 tak ať zítra dopadneš dobře 🙂¨

@aronek mari handm já 😉

handm
25. srp 2010

@aronek jo🙂 a nejvic sebe 🙂
jsme jak domino... mari, ja, eli... ale pujde to urcite napreskacku, protoze NĚKTEŘÍ jsou tu otevření na 5 cm.. a někteří ještě ani neměli poslíka....😝

@ee.liska he, ta Dr je fakt ftipná... prý jestli stihnes od vas do porodky.. kolik to mate?!
my tak 45 minut a to zaleži na zácpe...😝 😝 😝

handm
25. srp 2010

@kopa gratuluju k oficialni materske, si tedy nakupci!🙂 kam se na tebe hrabeme🙂🙂🙂 aspon, ze byl manzel pomocnik🙂
jinak ja na matraci planuju klasicky "povlak", pak mam tu neprocuraci podlozku a pak prosteradlo..
snad to bude stacit.. a kdyz ne, tak holt budeme furt prát 🙂 spíš přemýšlím, že budu muset asi koupit ještě jednu tu neprocuraci podlozku, kdyz budu mit druhou postylku v obyvaku....co myslite?!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru