Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. srp 2010

@handm No manža jen konstatoval,že mít dítě není levná záležitost a že se těší až mu přijde výpis 😀 😀

handm
25. srp 2010

@kopa má pravdu.. tyhle první nákupy jsou fakt darda 🙂 ale zas je to poprvé, tak si to musíme užít, no ne?!🙂

mě tak napadlo.. co práce?! už? 😕

ee.liska
25. srp 2010

@handm máme to asi 15 min, necelých osm km tak je to v pohodě

nikissek28
25. srp 2010

@ee.liska @handm @mari111 DÁMY,jako vy se vůbec nedržíte mé předpovědi 😀 😠

kopa
autor
25. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3,29 Kg
Mari 40tt...........................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 39tt.....................................................................................čeká bobistu
ee.liska 38tt ...........................KO 26.8..........................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 37tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 36tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 36tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 33tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 29tt ..................... .... ..KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 28tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 24tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 23tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 13tt...........................KO?
maendy 33DC
Madormi 26DC
Katyna 22DC
Nicollka 22DC
Aja 21DC
M.aa.b 19DC
Cajori 18DC
Nikissek 17DC
Natalie 15DC
Martasek 7DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

ee.liska
25. srp 2010

@nikissek28 😀 😀 😀 😀 ale já se opravdu snažím, jenže holky řekli nepředbíhat tak poslouchám 😀 oniy strašně zdržují 😀

ee.liska
25. srp 2010

@kopa jak budeš zítra dělat tabulku, tak prosím KO 30.9., děkuji 🙂

nikissek28
25. srp 2010

@ee.liska kašli na ně...klidně předbíhej 😀 😀 😀 někdo musí být první :D

ee.liska
25. srp 2010

@nikissek28 ok, říkalas ve středu, Jo? tak to mám do půlnoci pár hodin čas 🙂

nikissek28
25. srp 2010

@ee.liska no už ani moc ne 🙂

handm
25. srp 2010

ahoj @nikissek28 já bych tě ráda taky poselchla, ale to dítě si dělá co chce...😝
já bych dala klidně už ten čtvrtek už ted 🙂 vlastně cokoliv....🙂

hele, kdepak máme tu Mari?!🙂 nějak se na té kontrole zasekla... snad nám fakt nezačala rodit 🙂
že bychom nakonec měly "trojčata" 😀😀😀

mari111
25. srp 2010

tak jsem tu

mari111
25. srp 2010

a pouštim teda na řadu Eli , pak Handm a ještě se tam n+ěkdo klidně vejde. 4ípek teda skrácenej ale neotevřenej, sakra ja fakt pudu o vánocích, to mám za to jak mi slibovali že pudu dřív a to o hodně. No a to mi ještě dr říka, chcete prohlídnout nebo to necháte jako překvapení, říkam no to ne, my už z holkama uzavírame stávy kdo pude dřív tak chci vědět jak na tom sem, no jak mi řekl že se neotvíram tak neležet na ty koze tak asi z toho lehnu 😠 mám to asi proto, jak mám ten čípek ohnutej jako dozádu tak ona naněj síce tlačí ale né jako na ten otvor ale na stěnu čípku, no tak proto se asi neotvíram, no ale zas mne utěšoval že to nemusí nic znamenat, že múžu jít klidně dneska večer, no ale na to já už mu neskočím. a prej uvidím zítra na natáčkach. Ach jo, já už holky chci rodíííííít, ja se začínam bát že bude veliká a že to bude těžky porod, kurňa, do teď jsem se fakt ani trošičku nebála 😅

nikissek28
25. srp 2010

@ee.liska @handm @mari111 kouknout a vzít si z toho příklad!!! http://www.celostnimedicina.cz/alternativni-zpu... a prej ještě papat třešně 😀 😀 😀 a nebo nějakej ricinovej koktejl či co 😀 😀 😀

mari111
25. srp 2010

Nikisek dík za tipy 😅 ty chceš aby ti vyšel aspoň jedna tvoje předpověď, co 😀

nikissek28
25. srp 2010

@mari111 no jistě, jak jinak 🙂

mari111
25. srp 2010

du se válet k tv, tak zítra pá a dobrou

ee.liska
26. srp 2010

dobré ráno, tak pořád nic 😒 ani žádný příznak

@mari111 tak třeba opravdu to u tebe bude šup šup a dneska monitor ukáže, že se Laurinka chystá

@nikissek28 koukala jsem na příklady, něco vyzkoušela a NIC 🙂

@handm takže asi opravdu budu na řadě podle tabulky, protože Maty je hodné mimi a čaká až porodíte vy dvě 😎

ještě jdu zkusit chvilku usnout, protože se určitě budu celý den nudit a ven se sama někam dál bojím jít

handm
26. srp 2010

Dobré ranko, tady druhá do party a taky hlásím, že kulový 😀😀😀
včera večer jsme šli ještě na procházku, dala jsem si v hospo dva bramboráčky, ale nic ho nevyžene 😀 😠 sice když jsem tu pak někdy v 11 vytuhla u TV, tak jsem se probudila s bolestí břicha, ale to nejspíš bylo z těch bramboráčků... protože to za chvilku bylo pryč 😒
no a do rána taky nic, ani tuk...

@mari111 @ee.liska takže klidně už to odrodte, protože ten nás puclík tam asi hodlá strávit mládí...😝
ale koukám, že jsme na tom všechny furt stejně.... NIJAK...😝

každopádně dneska musím do Prahy a mám nějaké zařizování, tak jsem zvědavá, jestli ho to popostrčí.. a ted ráno jsem si nandala taky nějaké úkoly, tak snad ho trošku popoženu...

handm
26. srp 2010

@nikissek28 díky za tipy, ale jak říká eli, něco jsem i zkoušela a prd 😕

aronek
26. srp 2010

nakukuji, jestli se rodí a ono nic 😢

handm
26. srp 2010

@aronek ahoj, jojo, začíná to být trapně nudné !🙂🙂🙂 Nadějí je ještě Mari 🙂

aronek
26. srp 2010

@handm já vím jak se mi konec táhl 😖 kdyby člověk alespoň věděl kdy to přesně bude 😠

handm
26. srp 2010

@aronek prááávě... sem tam si něco naplánuju a říkám si, tak ted to určitě bude, protože potřebuju ještě udělat to a to... a ono stejně nic.. a je to přesně nekonečný...
jak už jsem psala, mě nic nechybí, je mi fajn, krom občas nudy, ale už se těším na ty změny, na miminko, na všechno a taky ten porod že už by byl za mnou, i když nemam nějaký strach nebo tak..

aronek
26. srp 2010

@handm to jsem si přesně říkala. Kdyby člověk věděl přesné datum, tak by si vše naplánoval a připravil a takhle jen čeká 😖 ale je to krásné čekání 😀

handm
26. srp 2010

@aronek na jednu stranu krásné čekání, ale taky ze všech stran chodí smsky a telefonáty typu: tak co, už?!😀 tak to leze občas na nervy.. jak kdybychom to mohli ovlivnit, ze...🙂
a je to jak když člověk ještě těhotný nebyl - to zas bylo, tak co už?!jste těhotný... ??

aronek
26. srp 2010

@handm mně mamka volala i 8x denně, jestli už 😀

madormi
26. srp 2010

dobré ranko holky, tak jsem si dělala testík ráno. čárka moc nespěchala aby na mě vykoukla ale vykoukl a je krásně viditelná. Není ještě taková jako kontrolní ale je hezčí než ty předchozí. tak další testík zkusím v sobotu. ale tato už vypadá věrohodně, ale dávala si na čas mrška až v posledním okamžiku se zbarvila. Tak já jdu vyvenčit psa pak si musím udělat gelovky na sobotní svatbu a pak vás dočtu tak snad tu do té doby porodíte vy tři 🙂

ee.liska
26. srp 2010

@madormi jupííííííí 😵 😀 😀 máš někde fotečku?

@aronek nerodí ☹ a já už bych tak chtěla, celé těhu ležím, třikrát dokonce v nemocnici a k ničemu 😠 kdybych věděla, že budu ještě ve 38tt celá, tak neležím tak poctivě 😝

@handm přesně, na větu ještě jsi celá, nebo ještě jsi neporodila jsem silně alergická

handm
26. srp 2010

@aronek no tak to bych ji asi uškrtila pri privní příležitosti...🙂🙂🙂
naštěstí má moje mamka ještě "starosti" s vnučkou od bráchy, co jí je měsíc, takže volá tak jednou dvakrát týdně... 🙂

@madormi tak supeeeeer!!!!!!!! potichounku gratuluju!!! a preju, at krásně sílí dál,... jsi zatím 26DC 🙂 tak má nárok trošinku otálet...

jdu proběhnout sprchou!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru