Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
27. srp 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. My si od 5 hrajeme 😀

handm
27. srp 2010

@aronek ahoj, to jste šikulky!🙂 🙂🙂🙂
@paajaa uričtě to bude v pořádku!! nenech se vynervovat!!! musíš myslet pozitivně i kvůli malému, jinak to bude vystresované miminko!!!!!!!!!!! a to určitě nechces!!! 🙂🙂🙂🙂 drž se!!!

aronek
27. srp 2010

@handm malý je šikulka a já jsem mrtvola 😀

handm
27. srp 2010

@aronek 😀😀😀😀 překvapivě.. maj energie jak tryskomyši, co?!🙂🙂🙂🙂

paajaa
27. srp 2010

@handm: já se snažím. Teď nám psali, že konečně mám objednanou dlažbu, takže pro ni jedeme do Prahy a zítra by mohli začít pokládat. Tak alespoň domeček mi bude dělat radost.

aronek
27. srp 2010

@handm on se na mně pořád řechtá a já usínám 😀

handm
27. srp 2010

@paajaa ale oni ti Oliverek udělá radost, neboj se nic!!!🙂 a dlažba super, aspon uz se vám to zase pohnulo.. !!!🙂 to je super!
@aronek 😀😀😀😀😀😀
si vždycky říkám, když jdu kolem půlnoci spát, že jsem měla jít dřív, že jestli v noci pojedem, tak už se nikdy nevyspím a že jsem měla naspat do zásoby 😀😀😀

madormi
27. srp 2010

dobre ranko holky, tak já zase ve 4 vyspáno a šílenej hlad a do šesti jsem čuměla do stropu :-/ jinak ted frčím pryč na víkend tak doufám že tu v neděli odpo uvidím 3 mimina na světě 🙂

aronek
27. srp 2010

@handm spi a psi, pak už nebudeš 😀 i když spí, tak spíš napůl, pořád čekáš, že se vzbudí 😉

ee.liska
27. srp 2010

ahoj tady další kindrevejce 😀 jdu s kámoškou ven tak pořádně dočtu pak, jen se jdu nahlásit 😉

sarlotta
27. srp 2010

hezký pátek kecalky🙂 u nás zataženo 😉 tak se dobře spí a aj se bude dobře rodit coo těhule 😎

sarlotta
27. srp 2010

@kopa náádherné věcičky.. ty rifličky jsou supeeer, to jsi kde koupila aj já cu 😝 😉 a kombinézka moc krásná 😎

@natalie77 juj nová láska jooo a on je to manža.. to je krásné 😵 😵

@mari111 to je kooooza, jsi jí měla říct a jak to mám asi ovlivnit ty jelito blbé 😎 😎 😎 zas by tě měli za hystérku 😀 😀 😀 ale nasere to... já poslouchala furt jestli tam nemám dvojčata... celý červen a na konci července se zas divili , že uuuuuuž ???? 😀 😀

sarlotta
27. srp 2010

@wlladka to víš, že se musí prcek i odložit, to neřeš🙂)) já taky hodně chovám a mazlím , ale snažím se ji odkládat často, když vytuhne 😎 😀 😀 nebo ji nechat jen tak ležet a mluvit na ni, zatímco si dělám svoje kolem ní... ale když usne na kojo polštáři a mám ji na klíně, tak se prostě dívám jak spinká, nebo háčkuju 😀 nádobí se nepos...

kopa
autor
27. srp 2010

Dobré deštivé ránko 😀

@wlladka Vladi to je moc hezká houpačka 😵 Ta by se mi taky líbila 🙂 ale už nemám v bytě skoro žádné místo 😒
@murynka Sofinka je šikovná 🙂 a užijte si skvěle dovolenou a těším se na fotečky 😎
@handm snažím se odpočívat,doma krom vaření a mytí nádobí + žehlení skoro nic nedělám 😅 Dneska mě zatím břuch nebolí.Napadlo mě že si raději povolím i gumu na těhu kalhotech.Tak uvidíme.Jinak jsem zjistila,že už mám značné problémy se zavazováním bot 😅 a tam dolu už si ani nevidím 😅 😀 😀 Handm to oblečení by ti mělo asi stačit 😉 Já to mám stejně připravené jako ty,akorát nemám rukavičky 😅 Když bude chladněji dítě přikryji ještě do deky.

farmarska
27. srp 2010

ahoj holky 🙂 hezké ráno 🙂 Tak kolik máme novejch miminešek? 😉 😀 Jdu vás rychle dočíst 😉
Jinak já hlásím, že dnes jdu naposledýýý!!!! 😵 😵 😵
Sem myslela, že k tomuto dni snad ani nedojde 😀 jak se to někdy vleklo 😀 kor ty celodenní 😝 ..no a je to tu 😎 A je to supr 😵 Akorád včera jsem si v práci dala pěkně na držku 😅 tak ted mám strach jestli se něco nestalo 😔 ale snad ne ☹ do břicha jsem se nebouchla, jen na kolena jsem spadla 😖 Jedna prodavačka totiž nechala večer na krámě louži a než jí stihla setřít, já o ní nevěděla, smakla jsem se a už jsem letěla 😖 jedno koleno mám pěkně opuchlý a modřinu jako kráva 😝 Sem přemejšlela, jestli nemám jít ještě večer na pohotovost, aby se raději koukli na mimíse.., ale pak jsme končili docela pozdě a pohotovost je až v jiném městě, tak jsem na to prděla ..si říkám, že kdyby něco, tak si tím ultrazvukem stejně nepomůžu 😔 ale já doufám, že je vše ok., když to odnesla jen kolena a ne břuch 😕

sarlotta
27. srp 2010

@hanana Olík je nááádherný, jak budeš mít čas přidej další fotečky... ať se pořádně pokocháme🙂 a písni jak se máte 😎 blahopřeju maminko 😉
@paajaa kakra to mě mrzí, ted máš nervičky, tak at máš tu kontrolku v Gennetu co nejdřív, nejhorší je nejistota 😒 víš co , mi řekla doktorka den před porodem na utz v nemocnici že tam nevidí druhou ledvinu... sem se vyděsila... do té doby bylo všechno ok 😝 😅 no a druhý den doktor na stejném utz viděl obě krásně... akorát se neuměla dobře podívat babizna jedna 😠 😠 😠
já moc držím palečky aby to nebylo nic vážného a aby se to srovnalo samo než porodíš. 😉

sarlotta
27. srp 2010

@farmarska tý jooo, poslední den🙂 a v práci to ví ? asi ne co 😀 😎 😎

sarlotta
27. srp 2010

@farmarska to bude ok, neboj, ještě že ty kolena máš 😀 😉

kopa
autor
27. srp 2010

@sarlotta To džínky měli v HM za 249 😉 Právě že jsou šikovný,že netlačí do bříška.Měli velký výběr.
@farmarska Farmíku neboj mimču se určitě nic nestalo!!!Zrovna včera jsem o tom četla,máš ho dobře chráněné v děloze a v plodovce.Mě to před 14dni doma podjelo na podlaze a dopadla jsme taky na kolena 😅 Ale v tom článku psali,že by bylo horší se bouchnout do břicha ted ve vysokém stádiu!!!Já se včera nabodla parapetem do břicha 😅 😒 Šla jsem otvírat okno a úplně jsem zapomněla,že se tam nevejdu(máme u okna hnedka sedačku)a tak jsem se napíchla na roh 😝

sarlotta
27. srp 2010

@murynka Ty se nenudíš🙂) no jo když spí v noci, tak musí být přes den vzhůru... po obědě by mohla spát déle.. ale to se ještě všelijak změní 😉 co v kočárku ? taky jen hodinku ?

je to šikulka šikovná... malý byl taky tak akční... chodil sám od 8 měs... takže sem byla celý den na kolenou... jooo už máš doma společníka místo miminka 😎

handm
27. srp 2010

@kopa já mám ty rukavičky hlavně kvůli poškrábání, když jsem viděla, jak se neteřinka podrapala.... 😔 tak je mam pro jistotu!!🙂 gumu si urcite povol, jestli to jde a o teniskách ani nemluv 🙂 já ted nosím furt bud pantofle, nebo boty jen nazouvací, naštěstí takový mam asi troje 😀😀😀
at ti pripadne zavaze botky manzel 😝
@farmarska gratuluju, poslední den si hezky uzij!!🙂 a k DR bych sla asi kdyby te pupik bolel, jinak to snad budou jen ta kolena!!!🙂

paajaa
27. srp 2010

@farmarska: téda ty už budeš konečně doma. Já se minule zase smekla po vytřené podlaze doma. Padla jsem na kolena a dobré. Ani bříško mě nebolelo. Jen jsem se hrozně lekla.

@sarlotta: no oni nám na ty ledviny nakonec koukali dvě lékařky, ale moc milé. Že raději mě ještě má můj Dr. někam poslat. Tak si myslím, že to bude ten Gennet. Hlavně, že ledviny fungují- minule se měchýř vyprázdnil během vyšetření.

@handm: práce se snad opravdu hnou. Do večera budeme asi s manžou na verandě skládat dlažbu, aby jsme věděli jak rozházel ozdobné dlaždice. To bude zase legrace až se budeme dohadovat. 😀

sarlotta
27. srp 2010

@handm přibírají 200g týdně🙂 a pošta teda nezabrala jooo 😎 😀 a do porodky možná by byli lepší polodupačky- aby se nevyhrnovali tepláčky... v té sedačce je to kolikrát boj tam prcka usadit 😉, rukavičky jsou myslím zbytečné- bodynko s dlouhým rukávem stačí- pacinky necháš v rukávech 😉 a tenkou deku auto uveze 😉
@cajori17 ach jooo, to by se stávat nemělo ☹ ... přeju Ti miminko do bříška... ať máme příští rok zas nějaká letňátka 😉

sarlotta
27. srp 2010

@handm na nehtíky si vem nůžky🙂 já malé nechala ostřihat už v porodce a doma cvakám cvakátkem 😉

kopa
autor
27. srp 2010

@handm jo tyhle rukavičky,tak ty mám taky 😉 No od manži nenechám zavázat 😀 😀 My jednou vázal moje boty na tůru a já myslela,že zhebnu bolestí 😝 😝 😀 Tak to bud asi jen nazouvat lžící 😀 To mě čeká ještě nákup bot teď na podzim 😒

sarlotta
27. srp 2010

@paajaa myslela jsem to tak, že utz není přesný, víš... a když fungují tak je to super.. bude to dobré uvidíš 😉

mari111
27. srp 2010

dobré ránko, hlási se další kinderko 😅 u nás taky nic. No venkuj e hnusně, lilo jak z konve celou noc a je tam pěkná zima.
Farmíííííku konečně budeš doma odpočívat, no hurááááá 😵 😵 😵 😵 😵 Holky ja jsem taky připravila malinkej na cestu domú bodýčko s dlouhym rukávkem, teplejší dupačky, kalhoty, kabátek, ponožtičky a čepičku. A tu zavinku do autosedajdy, snad to bude stačit. 🙂

mari111
27. srp 2010

Jo Šarlotko no dostala mne ta mladá v porodnici, jak mne chudáček nemohla obejmout, kakra, to se asi neříka těhulám, teda ja bych si to nedovolila anikdyby tam přišla dvěstě kilová slonice 😠

paajaa
27. srp 2010

@sarlotta: já vím, já si taky říkám, že to na dlaším vyšetření třeba uvidí jinak. Hlavně podruhé, když tam byla na druhá lékařka to paní doktorka ani nemohla najít, jak se malej mrskal. 😀

farmarska
27. srp 2010

holky dík 😵 jsem si to myslela, jen jsem to potřebovala jeětě slyšet od vás 😵
sarlotko, no to víš, že nevědí 😅 , kdyby to věděli, tak mi ještě ten den šoupnou vejpověď, dřív než já bych nějakou nemocenskou měla vypsanou 😅 Takhle půjdu v pondělí k mudroj, pro neschopnost (to mám v práci dovolenou) a hned pak jim zavolám, že už nepřijdu 😅 😅 jsem jinak měla jít v uterý na odpolední..až do konce týdne 🙂
No nasraný na mne budou asi jako hrom 😅 , ale co se dá dělat..oni se s nikým taky nepářou a ten jejich přístup, co se tam děje..to je taky vždycky jen tak, aby to vyhovovalo jim a na nikoho jinýho neberou ohledy 😠 no prostě jako skoro všude ted 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru