Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
29. srp 2010

@wlladka gratulujeme to leti jak blazen
Mari moc drzime pesticky at to vsechno probiha bez problemu 😵

@ee.liska @handm holky ja taky byla nedockava a ted nestiham, uplne jsem zapomela jake to je v noci vstavat a nemuzu si na to moc zvyknout, jeste ze je manzel doma ze muzu pres den dospat trochu...

holky kdy se to budzeni kazde tri hodiny zmeni??? 😵 😵

aronek
29. srp 2010

@hanana na buzení se neptej, my papáme co dvě hoďky celou noc 😖

madormi
29. srp 2010

holky tak jsme zpět z krásné svatby. co laurinka? ještě není na světě? farmi neber na ně žádné ohledy, taky by je na tebe nebrali, prostě to vybal po telefonu, bude to fér a budou si moci najít náhradu co nejdřív. jinak já dnes testovala a čárka leze pomalu ale je krásná. tak snad ještě malilinko zesíli a bude vše v pořádku

nikissek28
29. srp 2010

@mari přeju pohodový porod, ted už teda máš možná po, ale i tak...možná by se i hodila gratulace 🙂 ale na tu počkám až budu vědět jistě že máš Laurinku u sebe

veve.b
29. srp 2010

Ahoj holky, jsem se sem zase dotala po sto letech a koukám Mari bude mít nedělňátko 😵 😵 😵 tak držíme palečky ať je vše OK 😉

farmarska
29. srp 2010

ahoj koníkovky 🙂 dnešek je prostě fakt supr 🙂 ta představa, že zítra ani pozítří ani popozítří nemusím jít makat a konečně si stihnu dát dokupy zase trochu domácnost a hospodářství a ještě si u toho stihnu s váma pokecat a polenošit, je supr 😵 😵 😵 Dneska jsme si byli hezky v klídku na houbách, našli jsme plnej košík, psi se vylítali, pak jsme si nakoupili, pak jeli na výstavu zvířátek 🙂 pak manža udělal smaženici, stáhnul dva filmy a až dodělá br. kaši s houb. řízkama, tak je jdeme zkouknout 😵 prostě pohoda 😎 Jen mne teda pořád ještě bolí a puchne ta tvář, jak mi rvali ten zub 😝 asi tam bude něco v něpořádku, bo to už mi přijde dlouho.., když zub mi trhali ve středu 😝 sem tam si musím vzít aj paralen, jinak se snažím na bolest nemyslet a proplachuju to vším možným..už i vodkou 😅 ale tu poctivě zase plivu 😎 😀 ted si to stříkám propolisovým sprejem, před tím echynaceovejma kapkama,...i heřmánkem už jsem vyplachovala 🙄 No zítra zkusím zajet zpátky k zubařce, at mi poradí, co a jak ..jen doufám, že na mimi to nemá moc žádnej vliv 😅 😔

farmarska
29. srp 2010

jo a taky u toho všeho pořád myslím na mari!!!!!! furt si říkám, jestli už 😅 a jestli chuďátko ted zrovna třeba moc netrpí 😅 já už se tááák nemůžu dočkat na novinky od ní 😵 a hlavně na fotešku malé Laurinky!!! 😵 😵 😵

farmarska
29. srp 2010

jinak zítra je velkej den, budu volat do té práce 😅 narovinu řeknu, debrej den, v uterý na odpolední nepřijdu a vlastěně ani ve středu,..vlastně ted dlouho nepřijdu..zjistilo se, že jsem těhotná a vzhledem k mému zdravotnímu stavu, budu muset zůstat doma na riz., takže si budete muset najít nějakou náhradu 😎 No a jestli na mne do telefonu, ta naše vulgární a uječená vedoucí začne ječet, tak jí prostě položím telefon a bude 😎
No už se až těším, až vám napíšu, co se dělo 😀 😅

farmarska
29. srp 2010

mad těhulko supr 😉 znovu gratuluju 🙂 kdy půjdeš k mudroj 😉 a kdy si dáš týdny do pasu 😉 😉 😉

farmarska
29. srp 2010

veve tý jo, tobě ty týdny taky skáčou!!! 😕 😕 se tu vždycky po čase zjevíš a já se pak nestačím divit 😀

madormi
29. srp 2010

@farmarska zítra mudrovi zavolám a protože na víkend jedem do KV tak se k němu objednám na úterý, je asi ještě brzy to budu 5 plus dva ale tak aspon aby potvrdil, že něco v děloze je a vzal mi krev noo. a pak musím najítz mudru někde tu blíž. ale bojim bojim pořád ☹

farmarska
29. srp 2010

aron teda to se moc teda nevyspíš s Honzíkem 😅 no a ted do toho ta práce, tý jo, máš můj obdiv, to bych asi nedala 😝 ale ty jsi tuším psala, že budeš mít nějak zkrácenej uvazek vid? 😕
hani, no to spaní v noci... 😅 😅 😅 no některá miminka jsou holt spavá, ... jiná míň .. a některá uplně málo 😅 😅 tak držím palce, at se to zlepší a brzy jste v té první kategorii 😀

farmarska
29. srp 2010

mad to je jasný! šak já se taky bojím..pořád 😅 😅 😅 každej den, si říkám, jestli je vše v pořádku a hned se zase utěšuju, že snad je 😅 😅 ale je to o nervy 😝 zrovna včera jsem si říkala, sakra já byla v noci jen 2x čůrat, to je v prdeli, normálně chodím tak 5x 😨 a už nervy pracovaly ...a co když já si ted nechám vypsat neschopnost a v uterý mi v hradci řeknou nějakou blbou zprávu a mezitím už v práci budou vědět že jsem těhu a nebudou se mnou počítat.. 😅
no už vymejšlím katastrofický scénáře 😝 a pak si zase žíkám, že musím bejt v klidu, že takhle stejně nic neovlivním, zbytečnějma nervama... 😝 ale ten strach tam prostě je no 😔 tak se snažím na to myslet alspon co nejmíň 😔

farmarska
29. srp 2010

mad tak v uterý budu držet palce!!! 😵 budeme si je držet navzájem jo 😉 v uterý jedu totiž na ten screning (ultrazvuk) do Hradce 😕 Těším se a bojím zároveň 😅

madormi
29. srp 2010

@farmarska ty mi je drž v pondělí sedmého a já ti je budu drže v úterý jo? nebo víš co? já už ti je držím odteď a hotovo basta 🙂

madormi
29. srp 2010

teda v pondělí 6. září :D

farmarska
29. srp 2010

vladěnko gratuluju k tříměsíčninám 😵
petrosko tobě k dobře prospané noci 🙂
hadm, snad budeš i ty už brzy rodit 😉 podívej na mari, kručela, kňučela ..o slonici tu byla řeč..a už je to tu! 😎 😵
kopi co dělá bříško, bolí?
elí, jak jsi na tom ty??? 😕 😕 😕
sarlotko, co malá, jak se vám daří?
katynko a jak jsi na tom ty? představa nechození do práce je krásná, už aby jsi si taky mohla odfrknout! 🙂 kolikátej DC jsi?
natálko, nesmutni ☹ i na tebe se štěstí už musí usmát 😨 Když jse do sebe dva lidé zamilujou, je z toho mimi natošup 😉 moooc držím palečky 😵 😵 😵
holky snažilky vůbec všem vám mooooc držím palečky!!!!! 😵 😵 😵 ták nutně tu už potřebujeme novou vlnu těhulek!!!! 😵 😵 😵 ty starý už nám odroděj a co potom! 😎 🤐 😀 😀 😀

farmarska
29. srp 2010

mad aha, tak víš co, já tobě začnu držet na rukou až toho pátého, jo? zatím budu držet jen u nohou 😕 , potřebuju totiž volné ruce, abych do toho pátého alspon něco ještě stihla doma udělat 😎 a ty mi drž ted 31 od rána, jinak taky povol, at se zbytečně nevysílíš hned dneska 😕 pak by ti už do uterka nemusela stačit energie 😨 😕
😉 😀

madormi
29. srp 2010

@farmarska dobře tedy, budeme držet na intervaly 🙂

farmarska
29. srp 2010

holky a ještě vám musím teda říct, když už jsem se tak rozkecala 😀 že včera mne dostal manža, že když jsme usínali, tak mi znenadání říká, tak dobrou holky 😵 😵 😵 jako že já a to malé ve mě 😵 😵
no ale jinak vám řeknu, že mi to je tentokráde fakt už jedno, hočička by byla supr, ale pokud bude klučina, budu taky ráda 😵 😵 hlavně že bude malé uřvané mimčo 😀

aronek
29. srp 2010

@farmarska zkrácený je tak, že mi nechali celý a kolik odchodím je na mně, ale práci musím udělat všechnu 😝

paajaa
29. srp 2010

Krásný den,
koukám, že Mari už je v porodce, takže přeji co nejhladší porod.

Farmi: konečně doma. S tím oznámením si hlavu nelam. Prostě to oznámíš a konec- jinak mooc držím palce na screening. Jistě bude vše jak má být.

Madormi: tobě budu také moc držet palce na první kontorlu. 😉

Jinak už máme poleženou dlažbu v kuchyni, jídelně a verandě. Ještě se musí dodělat sokly a vyspárovat. Ale vypadá to super. Prostě už se nám to pomalu rýsuje. 😉

handm
29. srp 2010

Ahoj, tak jsem nakukuju, co ta @mari111 a ono furt zadne zpravy?!🙂 no snad moc netrpí a jen nestihla napsat smsku, ze uz má Laurinku u sebe!!!🙂
@e.eliska, je to přímo na palici... nic víc se k tomu nedá říct, fakt... ty už aspon ty bolesti, no ale já fakt nic, krom tech pocuranych pocitu...
ale udelali jsme si s manzelem hezky rano, trochu to postouchli a pak jsem cely odpo trnula, ze maly vubec necitim, ze se mnou nemluvi, ze se nehybe.. pak jsme byli na prochazce a taky nic moc pohyby, asi je na me nastvany.. ted tady sedim, tak sem tam milostive se jako ozve, ale.... jeste ze jdu zitra do ty porodnice, abych to tam na ne vsechno vysypala a neco se mnou udelali nebo poradili n ebo tak neco... jinak me z toho fakt jebne.. z ty nejistoty...😝

@hanana, já vím, ale já budu vstávat jak divá, hlavně at je v poradku uz na světě!!!🙂🙂 ale vím, že je to těžký pak... tedy dovedu si představit
@farmarska, ja ti to taaaaaak přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! že už budeš doma!!!!! a budeš si moct všechno užívat s manžou a v hospodářství atd... a NEBOJ!!!!!!!!!!!! vsechno bude v pořadku, urcite!!!! tolik konikovek na vas mysli a drzi ti palce!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 i kdyz samozrejme ten strach uplne chapu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@kopa, tak snad te prejde i ta bolest druha... !!!!
@madormi, tak super, ze jedete zrovna do KV a můzes zajit k dr co znas... a urcite si najdes nejakyho sikulku i tam co jste ted...🙂
@natalie, nesmutni, vzdyt ted bude snazenicko a za mesic je tu hlaseni // 🙂🙂🙂🙂 !!!🙂🙂🙂🙂
@wladka, to je neuveritelny, ze uz jsou vam 3mesice 🙂 vsechno nejlepsi simonkovi a pusinku na celo🙂

handm
29. srp 2010

to je dobrej elaborat 😀😀😀😀

farmarska
29. srp 2010

aron ahaaa 😅 😅 😅 no to jsou darebáci, takhle to na tebe naložit všechno 😠 😝
pají díky 🙂 a co ty? jak se držíš? 😕

handm
29. srp 2010

@paajaa moooc gratuluju k pokrokum na domecku... a s tim cerpadlem se to taky nejak pohnulo?!🙂 bylo by super, kdybyste to stihli do porodu oliverka, vid?!🙂🙂🙂

farmarska
29. srp 2010

hadm 😨 😨 😨 😨 😨 😨 děláš průpravu na dráhu spisovatelky 😀 😀 😀

madormi
29. srp 2010

@paajaa děkuji moc 🙂

handm
29. srp 2010

@farmarska já napůl jsem 😀😀😀 😉 😉 zvyk je železná košile 😀

paajaa
29. srp 2010

@handm: nová firma na vrty je objednaná na konec září a manžel tvrdí, že to bude za 2 dny hotové. Zatím to vypadá, že když všechno klapne, tak už si nás taťka poveze z porodky do nového. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru