Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. srp 2010

květi zdání klame 😅 😅 😅 snažím se si to moc nepřipouštět, ale to víš, že na to v koutku mysli pořád myslím a strachuju se 😅 😅 😅 Ale prostě to musíííí bejt dobrý, prostě už musííí!!!
A jak válčíte vy?

tercie
31. srp 2010

@kvetinka7 Ahojky, jak se vede, co Adámek, co už všechno umí? 🙂

sarlotta
31. srp 2010

@farmarska palušky se držíííííííííííííííííííííííííííííííííííí, pošli smsku... jak jako čekat do 5 😠 😀

farmarska
31. srp 2010

Tercí a ty si založ živnost na plánované těhu-zaručeně dobře naplánované 😉 😎 😀 ségra dej za mě malýmu velkýho hubana!! 😵 😵 😵

farmarska
31. srp 2010

ok . napíšu hned po tom tercíkoj, tak snad když bude zrovna moct, tak vám dá vědět 😉
holky ale prostě s jinou něž dobrou zprávou se já vracet prostě ani nebudu 😠 😠 😠

farmarska
31. srp 2010

jo a tady ještě posílám všem snažilkám ten těhubacil, co si o něj včera psaly...
prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk těhubaciláka prsk prsk těhubaciláka prsk

farmarska
31. srp 2010

niki jé neteřinka byla na foteškách krásná 😵 ale neboj i ty budeš mít u sebe brzy už takovou kukačku 😉 😵

farmarska
31. srp 2010

hadm si mne pobavila s těma svejma kontrakcema 😀 jako rychlostí se ti řítí 😀 😀 hele ber to pozitivně, do řijna si na ně stihneš zvyknout , že tě pak už ani při porodu nic nezaskočí 😉 😀 hele a neboj na vánoce už jistě budete tři 😀 😀 😀

tercie
31. srp 2010

Už jsem tu, jsme měli nadělení v gatích 😀

tercie
31. srp 2010

Farmi no jo, v dnešní době by mi to mohlo docela sypat ne? 😀 Kam se hrabou CARy na zaručenou metodu Machačový 😀

farmarska
31. srp 2010

jé pájí i s panem pájískem cítili včera mimi mimi 😵 😵 😵

farmarska
31. srp 2010

jé se konalo překvápko v plínečkách 😀 😀
já si zatím pročítala to o tý mateřský, ten tvůj včerejší odkaz ..a teda řeknu vám vůbec to nechápu 😨 🤐

farmarska
31. srp 2010

tercí jasný, založ živnost 😉 to bude fajn přivídělek u mateřské 😉 😀

tercie
31. srp 2010

No co, prostě budem mít zas míň peněz... příděl na rodičák pro každýho je 220tis. a můžeš si rozložit jak to budeš chtít pobírat dlouho, ale jsou zadaný nějaký krajní termíny no a ve finále těch peněz prostě budem mít míň...když budu chtít třeba čerpat jen 3 roky, tak mi to dá jen 4500 měsíčně, a tak... prostě na houby. Prej kvůli tomu, aby nás motivovali k práci. Ale že nás z tý práce vyhodili kvůli tomu, že jsme čekaly mimino, na to už nikdo nekouká, kreténi.

farmarska
31. srp 2010

holky tak já vám tu asi přestanu ukazovat, jak funguje taková pravá samomluva a půjdu se pomalu chystat. 😝
musím ještě nejdřív nakrmit a podojit kozy, pak se vykoupat a frčííím 😵 😖 😵 😖 😵

farmarska
31. srp 2010

terci to jsou normální svině 😠 😠 😠 a já hlavně třeba kuli tříletý variantě rodičáku dřepěla až do ted v práci 😠 😠 a ted toto!!! 😠 😠 Hele a to ještě jako neodklepli ne? 😨 to ještě třeba není jistý né?? 😕 😅

handm
31. srp 2010

@farmarska no, já se tím taky vzdycky pobavím 😀😀😀😀 a je fakt, že říjen je pěknej měsíc a aspon pockam na Kopíska a budem spolu v porodnici 😀😀😀😀

jinak držím palce na KO!!!!
hlavně se moc nerozciluj s tou rodicovskou a Terculak taky.. neprospívá to mimiskovi a tercik prijde o mlicko...!!!🙂🙂🙂

wlladka
31. srp 2010

Ahojky 🙂
Moc nedočítám, jen tak letem světem, abych taky stihla něco písnout. 😅
Především děkuji Terci za přání, ale opravdu svátek nemám. Resp. neměla jsem. Jsem Vladimíra a svátek slavím 23.května 🙂
Niki - Meliska je moc pěkná holčička. Neboj, taky budeš mít vlastní. Jsi mlaďoučká, ještě bude dětí !!! 🙂 🙂
Na kontrolky držím palce.

já jsem se teď vrátila z ko na gyn Kontrola po šestinedělí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vše v poho, jen jsme se bavili o antikoncepci a on mi řekl, že v mém případě připadá v úvahu jen nitroděložní systém Mirena, nebo sterilizace. Tak teď nevím. Musím se rozmyslet. Do sterilky se mi nechce a když jsem měla posledně stříbrné tělísko, tak jsem měla MS 14dnů a to už teda nechci. U tý Mireny to tak prý není. Musím se mrknout, co o tom píšou. Stojí 6.000,- a je to na 5-6 let. Sterilizaci bych měla zdarma. 😖

kopa
autor
31. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Držím farmince palečky na kontrolu 😵 😵
A k té rodičovské co dodat 🤐 🤐 svině,svině,svině 😀 😀

wlladka
31. srp 2010

No, teď musím jít vařit, abych něco stihla, než se mi Šimonek vzbudí. Ještě chrní v kočíku 😵

kopa
autor
31. srp 2010

@wlladka Ahoj Vladi 🙂
To je naprd s tou antikoncepcí a nemůžeš ani ty náplastě? 😕 Chtěla jsem se tě ještě zeptat,s tím Dopegytem,když ho budu dál brát mohu s ním kojit??nebo ti změnily prášky? 😕

kopa
autor
31. srp 2010

@handm Tak na mě počkej 😀 já nemusím rodit v říjnu já mohu klidně koncem září 😀 Už ted jsem jak balon 😝

Holky a normálně jsem včera přemýšlela o porodu 😅 samozřejmě před spaním a já mám takovýýý strach 😔 😔 Nák to na mě začíná doléhat. 😅

wlladka
31. srp 2010

Holky, co se divíte? Vy jste někdy viděly, že by dnešní náš systém, s těma vyžírkama, co tam velí, podporovali rodiny s dětmi?? ba ne!! Na dětech vydělávají jiní. Vždyť se stačí kouknout na ceny. Čím menší spotřebitel, tím je zboží dražší 😠 😠
Chceš dítě? Tak si nejprv našetři, nebo si na něj vezmi půjčku. Taky můžeš jít po porodu hned dělat, a platit si chůvu. To bychom si ty děti nemusely ani pořizovat, když bychom je dávaly na výchovu jinam. Jak nějaký Vietnamci. Taky furt sedí ve stánku a děti jim vychovávají jiní.
Podpory od státu se tady prostě nedočkáme

handm
31. srp 2010

@kopa he, no už to tak klidně vypadá 😀😀😀😀 prosim te, balon nejsi!!! ... kukni na muj pupek v albu.. jsme tuhle s manzelem delali nejaky fotecky 😀😀😀 to je teprve balon...
a o porodu nepremyslej, ja to taky nedelam...😀 je to jistejsi.. zvladlo to tolik maminek pred tebou, ze to zvladnes levou zadni i ty!!!! niceho se neboj...

@wlladka teeda, to je vyber od gyn Dr.. nic moc opravdu... nezavidim ti to rozhodovani...

wlladka
31. srp 2010

@kopa Dopegyt beru pořád, ale už jen 2 denně. kojit s ním můžeš, ale ty ho asi vysadíš úplně. Určitě máš jen ten sekundární vysoký TK. Po porodu ti určo zase klesne. Před těhu jsi taky měla tlak OK, ne? Tak uvidíš. Když pak bude tlak OK, tak není důvod ho brát

kopa
autor
31. srp 2010

@handm balon teda jsem 😀 😠 Ty máš takové hezké bříško 😵 To já ho mám aspoň čtyřikrát větší 😅 Manža říká,že Víta bude vážit aspoň 5 kilo 😀 No asi o tom porodu nebudu přemýšlet...ale jde to těžce 😲

paajaa
31. srp 2010

@farmarska: no jo včera u nás bylo veselo. Tobě moooc držím palečky.

Jinak utz ve čt spojíme ještě s návštěnou Bauhausu a asi koupíme oblad na bar. To už jsou super nákupy. Už aby to bylo hotové. Taky jsou fotky spodní koupelny. Bohužel jen z chodby, protože se tam ještě nesmělo chodit- teď už je i položená dlažba a obezděna vaničky od sprchy. O víkendu nafotím i dlažby.

wlladka
31. srp 2010

@handm musím to prostudovat na netu. Jistě někde najdu reakce na tu Mirenu. Sterilka se mi fakt podstupovat nechce i když dr. říkal, že to na těle ženy nic nemění. Prostě se jen přeruší vejcovod

handm
31. srp 2010

@kopa bříško je opravdu eufemismus🙂🙂 přijde mi obří...🙂
prosim te, kde bys vzala 4x vetsi.. 🙂 vzdyt jsme videli fotky tady nedavno ab yl to krasnej pupicek 🙂
kamoska me taky strasi, ze jak furt nerodim, ze to bude petikilovy macek....ale zas bych toho spoustu nechala v porodce...😝😝😝 jsem zvedava, co mi po porodu zbyde...

kopa
autor
31. srp 2010

@wlladka Vladi díky za odpověď 😉 Já jdu příští týden na Kardiologii,tak se doktora zeptám co dál 😅 Ale taky beru dva denně a tlak mám 110/80 nejvíc do těch 120.Ty prášky mi nevadí,snáším je dobře.Před těhu myslím, že tlak byl v pohodě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru