Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já se byla dneska podívat za holkami v práci 🙂 bylo to fajn,jsme se nasmáli.Tak to bylo pro mně takové zpestření.Všichni mi polichotily jak mi to sluší 😅 😅 Tak jsem byla ráda 😀 😀 No a ještě říkali,že mám malý pupík 😅 Jsem si myslela,že si dělají srandu a oni to mysleli vážně 😀

Natálko díky za krásnou baásničku 😀 😀 to je skoro jak vyznání lásky 😝 😝 😝 😝

kopa
autor
2. zář 2010

@sarlotta Sarlott ty máš tak krásnou tu rodinku u vás musí být pěkně veselo(když se mrknu na fotečku Kryštůfka)
@farmarska farmí to je mi líto kočky ☹
@m.aa.b Tak takovéhle praktiky v zaměstnání taky znám,ale jim to prochází 😠 😠 tak snad bude brzy lépe a ty se koukneš po nové práci 🙂

kopa
autor
2. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm 😵 😵 😵
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm 😵 😵 😵
Handm 41tt.....................................................................................čeká bobistu
kytiii 39tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 38tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 38tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 34tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 25tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 24tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 14tt...........................KO?
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................našla //
Katyna 30DC
Nicollka 30DC
Aja 29DC
M.aa.b 27DC
Cajori 26DC
Nikissek 25DC
Natalie 23DC
Martasek 15DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

kopa
autor
2. zář 2010

Holky tady se bude furt ted rodit 😀 😀

nikissek28
2. zář 2010

@ee.liska gratuluju k prdolkovi malému a at vám dělá jen samou radost a at jste všichni zdraví 😀

martinkal
2. zář 2010

Ahoj holky 🙂

koukám, že se tu rodí o 106 😀 , to je superrrrr 😉

Mari a EEli přejeme Vám s Lucinkou hodně zdravíčka a štěstíčka Vám i mimískům 🙂

To je ale zima a hnusně co? Už aby bylo zase léto 😅

madormi
2. zář 2010

zpráva od mudry: jste tětotná, je tam 273 jednotek, takže to bude vidět 8.9. v 16,30. Ten
utrogestan užívejte samozřejmě dál.

handm
2. zář 2010

@kopa ale jak to vypada krom me 🙂🙂🙂🙂
@madormi supeeeeer!!!!!!!!!!!! gratuluju!!!!!!!!!!!!!! tak opatrne a davej na vas pozor!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucierob
2. zář 2010

@madormi moc gratuluju.

kopa
autor
2. zář 2010

@madormi Moc,moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@handm ten tvůj bobista asi opravdu čeká na Víťu 😀 😲

kopa
autor
2. zář 2010

@martinkal No venku je pěkně hnusně 😝 Ziminka,už se těším až začnou topit 😀

handm
2. zář 2010

@kopa asi nechce byt sam v porodnici 😝 dnes v noci jsem ani nemela zadny poslik... pohoda 😝

kopa
autor
2. zář 2010

@handm No asi to tak vypadá 😀 To víš,musí tam mít kámoše 😉
Hele já si včera večer lehla a otáčela jsem se na bok a chytla mě taková bolavá křeč do břicha,že jsem to sotva rozdejchala 😅 😅 Tak jsem si říkala,ted praskne voda a budeme dělat zase nové podlahy 😀 😀 No měla jsem strach,ale pak už nic!

handm
2. zář 2010

@kopa 😀 😀 😀 😀 novy podlahy by byly k nasr..... 😀 😀 😀 ale taky mas cas, jeste by byl malinkej, vitek!🙂
ja doufam, ze aspon praskne voda, kdyz kontra nula 😠 😠 😠 😠

kopa
autor
2. zář 2010

@handm já vím času ještě dost 😉 Mě dneska říkala kolegyně v práci,že jí praskla voda o měsíc dřív 😅 No a říká mi a víš proč? 😅 Protože den předtím jsme do toho bušily 😀 😀 Jsem se musela smát.

farmarska
2. zář 2010

mad moooooooc gratuluju !!!!!!!!!! supr!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 udělala jsi mi radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
No a já jinak načumnu až večer, jestli zase nevytuhnu, páč, za chvilku jedeme ke tchánovcům 😝 pozvali nás na veču, ale vůbec se mi tam k nim nece 😝 😝

handm
2. zář 2010

@kopa 🙂 joo, to se tak někdo má.. my vyzkoušeli už všechny triky 😀😀😀 ale už jsem se rozhodla, že ho tam prostě necham, at tam je a rozhodne se... holt je to umanutý miminko...
🙂🙂🙂
a v práci v pohodě, že?! koukala jsem, jak tě chválili, že ti to sluší a ty máš furt starosti, že máš obří pupík atd... tak aspon ti to někdo potvrdil!!!🙂🙂

@farmarska tak přežij večeři 🙂🙂 já jsem někdy fakt ráda, že mám tchyni 100km daleko, i když je docela fajn..🙂 a naši jsou taky tak podobně daleko... a i kdyz máme super vztahy, taky jsem ráda, že nejsou hned vedle 🙂

madormi
2. zář 2010

holky děkuji moc. mám radost, ale ještě není vyhráno. ve středu mě čeká další meta. to už musí být plod vidět tak snad !!!

handm
2. zář 2010

mad, určitě to bude v pořádku!!! držím palce!!!
já vypíínám, manžel je za chvilku doma!! tak pááá ráno!🙂

hanana
2. zář 2010

@madormi gratulace velika konecne jste se dockali tentokrate az do konce ju? 😵

Elisce a Matyjaskovi prejeme jen to nejlepsi, krasne jste to stihli jte sikulky tesime se na fotax 😵

Natali Matysek sel taky dneska poprve do skoly, uplne se mu tam libilo hnedka se vsema kamaradil

foto v uniforme
😀

natalie77
2. zář 2010

@madormi mooooooc blahopřeju, těhulko jedna těhulkovatá 😵 .
To je moc fajn, tak se opatruj a uvidíš, že 8.9. bude vše ok a za 8 měsíců na Těbě bude koukat okatý uzlíček 😵 . 😵
@farmarska Farmíku, kočičky je mi líto, no prostě si to příroda tak nějak sama reguluje....tohle byla poslední špatná zpráva a teď budou už jen ty dobré, jo? Neštěstí už máš vyčerpáno, tak nesmutni, budeš mít miminko, tak ať je veselé po mamince.

NO a teď zrpávy d mudry.....šla jsem na kontrolu, dneska je to přesně půlrok od první revize....tak jsem si myslela, že tento měsíc se prostě muselo zadařit.....tak nic....jsem zklamaná, hodně jsem tomu věřila. Poslala mě na krev, prý ta druhá revize nebyla, že by tam něco zbylo, ale nelíbí se jí výsledky, tak mě nechtěla strašit a já se neptala...raději, prý když ráno zavolá, buď řekne, ať dorazím co nejdříve a objedná mě na nějakou lehkou operaci nebo to bude ok a mám přijít 12 DC. tak nevím....ale jsem přešlá, no co nadělám, miminko prostě bude, ale chvíli to potrvá 😉

madormi
2. zář 2010

@natalie77 to je mi moc líto ☹ ale letos se nám to těhulení povede všem neboj 🙂

farmarska
2. zář 2010

ahoj holky, tak se už hlásím z domu 🙂 koukám na telemánii a vy asi taky, páč je tu nějak pusto 😕
natál tak snad máš pravdu 😉
mad kdy si dáš týdny do pasu? 😕 už by ti tam moooc slušely 😉 🙂

kopa
autor
2. zář 2010

@handm Jen ho tam nech 😀 Hele on se bobista umoudří 😀 Tak mu třeba povídej jak to má doma nachystané a třeba se bude chtít juknout 😀 Z té práce jsem byla nadšená 😵 Všichni se ke mně chovali moc hezky,donesla jsem jim i náké dobrůtky a fotky ze svatby aby se na ně mrkly.

@hanana Hani máš moc hezké klučíky 😵 a ta uniforma je fajn,mě se to líbí když se to nosí 😉
@natalie77 Tak držím na zítřek palce,aby vše bylo v pořádku 🙂
@farmarska farmí já koukám na primu 😉

farmarska
2. zář 2010

Natál ted jsem si to teprve všechno pořádně znovu přečetla 😨 Co s tebou teda je kočko? 😕 dej nám hned co budeš vědět, vědět 😕 Snad to nebude nic vážnýho 😕 😨 😨
kopi supr, že sis to v práci užila 😉 🙂 já ted taky koukám na primu..o tý narkoze..no hrůůůza fůůůj!! chudáci lidi 😖

farmarska
2. zář 2010

hani máš opravdu moooc hezkýýý kluky 🙂 a mě se ta uniforma taky moooc líbí 😅 škoda že to tak není i u nás 😅 😎

kopa
autor
2. zář 2010

@farmarska Já koukala na ty čápi s mákem.Novou moc nemusím a ta telemánie se mi moc nelíbí(je mi nesympatická ta Banášová 😅 )

natalie77
2. zář 2010

Ahoj, já na nic nekoukám 😀 .
No doufám, že to bude dobré..., ale moc Vám děkuji, asi ze mne opadl ten stres z té školky, tak jsem unavená a asi si všechno beru...
Jdu se umýt a číst si....ale nakouknu, kdyby se tu něco dělo 😉

kopa
autor
2. zář 2010

Holky já si dneska normálně po roce koupila párky(jsem byla v masně u práce a manžovi tam koupila jeho oblíbené klobásky)To jsem si pochutnala a snědla jsem k tomu i 4 pivní rohlíky 😅 Chudák mimík 😀

kopa
autor
2. zář 2010

Tak já jdu spát,dobrou noc všem přeji 😵 😵
Handm tak dneska to cítím,dneska ti praskne voda 😀 😀 Né že se ráno ukážeš 😀 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru