Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
5. zář 2010

@aronek už ti to došlo???

madormi
5. zář 2010

@petroska taky pravda, nesmím to řešit. ale to je ten blbej net no, tu celý dny něco hledám, příznaky, výšku hcg a vše mi přijde špatně :D :D

petroska
5. zář 2010

@madormi nic nehledat a neřešit!!já to taky dělala a zbytečně mě to pak deptalo a vidíš jak se podařil klouček 🙂 .musíš věřit že to prcek zvládne...co znám holky tak taky neměli těhu příznaky jako já žádné a všechny mají dětičky takže být špatně nemusí,bud ráda že je ti hej 😉

aronek
5. zář 2010

@petroska my dojeli dnes, je tu lístek, že je něco na poště, tak vyzvednem v pondělí. Ale to určitě bude ono. A penízky máš?

kytiii
5. zář 2010

Ahoj holčinky,

koukám, že tu máme nové miminečka- Laurinku a Matyáška, takže velká gratulace rodičům a mimískům přeji hlavně hodně zdravíčka.
Petroška-Filípekje nádherný klouček, je to malý štilipínek🙂
Tercie- sedačka super!
Madormi,maendy,ikopretinka- gratulka k //, ať mimískové pěkně rostou.

Jinak koukám, že je tady baby-boom🙂)) Také mě to už brzy čeká, ale já nehodlám nikoho předbíhat, mám toho ještě hodně na připravování, do toho ještě musím příští týden do práce a to mám 15.9. termín🙂)) Mně by vyhovovalo rodit po 19.9., kamarádka má totiž 18.9. svatbu, na kterou jsme pozvaný, tak bych ji ještě chtěla vidět🙂, pak se může malá Elí narodit. Všichni se mi smějou, jak to mám krásně naplánovaný, tak jsem zvědavá, zda si dá Elí říct 😀
Takže Sirela a Miru, dávám Vám holky přednost 😀

kytiii
5. zář 2010

@aronek IP

petroska
5. zář 2010

@aronek nevím jestli je neco na učtu,jeste sem se do bankomatu kouknout nedostal,ale snad jo 😒 .snad teda budeš spokojená jako my

madormi
5. zář 2010

@petroska já si to taky říkám. ono stejně můžu hledat jak chci můžzu mít vysoke hcg a můžet to být špatně apodobně vždy je to jinak no takže do středy jsem si naordinovala klid 🙂

handm
5. zář 2010

Ahoj, zdravím při pozdním odpoledni!🙂
Zase zklamání, ale opravdu se mu nechce🙂 zítra ráno jdu na KO do porodnice, tak uvidíme, jak to bude probíhat 🙂
děkuju všem za držení palců, snad už se rozmyslí, prdelka naše!!🙂

Byli jsme s manželem na dlouhé procházce...🙂 taky jsem vařila obídek, ale prostě zatím nic nic nic 😀
tak já se zas ozvu!!

snažilkám držím palečky a žádné depky!! 🙂🙂🙂🙂

ee.liska
5. zář 2010

ahoj 🙂 🙂 jdu jen pozdravit, už jsme doma 😵 😵 jak bude víc času tak dočtu, zatím pa 😎

sarlotta
5. zář 2010

@ee.liska ahojík 😉 tak jak válčíte s miláčkem Matýskem 😉 😎

sarlotta
5. zář 2010

@kytiii no termínek už se Ti blíží 😉 😎 držím palušky na porod a těším se na foteškyyyy 😀

sarlotta
5. zář 2010

@handm já toho bobistu tipuju na děvčátko 😀 to jinak není možné, aby Vás tak napínal 😲 😉

sarlotta
5. zář 2010

My byli dneska na 3hodinové procházce, najedli sme se trnek, jablek, ořechů 😀 😀 a nasbírali šípky,kaštany... uděláme si podzimní dekoračku na stůl 😉 léto už je fakt v čudu 😢 no co se dá dělat... se těším až vytahnu overálky teplé do kočárku....teď nevím jak malou obléct...na teploměru to skáče po 10st jak zajde slunko, fouká hrozně 😅 😝

handm
5. zář 2010

@sarlotta ahooj, no já nevím.. už jsme si říkali, jestli to ten dr tam všechno viděl správně 😀😀😀😀😀 všichni furt, že se tam čančá...😝
jo, je to smutný, léto v tahu... 😝 ale podzim je hezký, když je babí léto aspoň a barevný!! snad se vyvede a nebude hned hnusně s deštěm, případně časným sněhem...

handm
5. zář 2010

@ee.liska vítejte doma!!! a at vám to krásně jde s tím princátkem!!🙂 těšíme se na další info!!🙂🙂🙂🙂

lucierob
5. zář 2010

holky tady máte něco na povzbuzení do snaženíčka. Tohle je výsledek po 2 potratech.
První je v porodnici a druhá v 9 měsících 😉

lucierob
5. zář 2010

@handm bobista je určitě bobistka

farmarska
6. zář 2010

ahoj holky 🙂
tak bobista bude bobistka jo 😉 😀 No hele at je co to, co je to, jednou to z té hadm musí vylíst 😀 😀 😀
hadm držím palce na dnešní kontrolu 😉
Elíí ahoooj 🙂 🙂 🙂 jak se daří doma? 😉 🙂 🙂
sarlotko pěknej den jste si udělali, pěknou vycházku 🙂
tercí co dělá Lukyho rýma? 😕
Natál, co nového ve školce? 😕
aronku jak v práci? 😕

farmarska
6. zář 2010

Jinak všem hezké ráno přeju 🙂

farmarska
6. zář 2010

teda holkýý, kde všechny zase jste? 😕 😕
noo kopretinko, to bylo řečí, jak si budeme povídat 😀 😀 😀

farmarska
6. zář 2010

Dobře, jdu si ulovit něco ke snídani a zatím co budu pryč, tak´vy přijdete ju 😉 😀

ikopretinka
6. zář 2010

Ahoj,
no tak Farmi až teď jsem otevřela jedno oko 😀

handm
6. zář 2010

Dobré ranko! a já zrovna vylezla ze sprchy a začala se chystat na tu kontrolu.. 🙂 snad se mnou něco provedou....🙂
jinak tedy podle UTZ už přenáším týden a podle MS teprve tři dny.. a jak jsem včera prolízala net, tak tam psali, že nechávaj i 10-14 dní.. no to mě zabije...😝
všichni mi volaj, píšou: TAK CO, UŽ???? a začínám na to být alergická...😝
tedy tady mi to nevadí, tady si ráda postěžuju, jaký jsem chudák 😀😀😀😀 ale některý lidi fakt neví, kde je míra...
no nic 🙂
tak se mějte, já se ozvu...🙂 asi dojedu až večer, tak nebojte!!!🙂 případně vám dá zprávu manžel🙂 kdyby něco.. ale ono nic nebude 🙂🙂🙂

handm
6. zář 2010

@lucierob at je to co je to, hlavně at uz jde ven..
dneska v noci a ráno mě prtě navíc vyděsilo, se mi zdálo, že ho vůbec necítím.... vystresla jsem sebe i manžela, že ten už taky nadával, at už kouká vylézt ven....😀😀 naštěstí se pak milostivě pohnulo...😝 ale jsou to fakt stresy...

handm
6. zář 2010

tak to jdu vypnout a vypravit se... cesta zas bude dlouhá...😝 pááá

maendy
6. zář 2010

Ahoj holky.... 🙂
Tak u mě nic nového válím se a odpočívám.... včera mě přítulík večer tak rozesmíval že jsem myslela že ze mě ten utroš vyletí jak jsem se řechtala..... miluju ho.... je to moje sluníčko

@madormi ... kdy že ta kontrola u tebe?
Neříkej že tuhle středu.... a v kolik? Já totiž ve středu ve 3 odpoledne..... tak jsem zvědavá..... co ten náš
Gummy bear (tak mu nejak říkáme) dělá... zda se rozhodl tu s náma být nebo co..... 🙂

@handm jen aby jsi se nám vrátila... 😀 aby ne pak až s mimulínkem v náručí..... 😉

maendy
6. zář 2010

jo a tyky jsem zjistila že nemužu po tom malém chtět zázraky.... jsem zjistila že ovu musela byt až někdy kolem 20 DC.... protože jsme se tulili až tehdy kolem toho.... dřív to nešlo... byli jsme na dovci s rodiči... a tam šlo vše slyšet..... takže by jsme byli tak o tyden opoždění,,,,, musim to rict ve stredu gyn....

a taky jsem uz absolvvala kontrolu na hematologii.... mam poruchu srazlivosti.... ve stredu zasej odbery a dalsi tyden zase.... jsem jak cednik.... 😅

mari111
6. zář 2010

Ahojík holky, pjosím moc o hlásky pro naši Laurinku, de hlasovat každou hodinu. Mo děkujeme za každej hlas 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru