Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
14. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 43tt............funí na sále 😀 ..............................................čeká bobistu
kytiii 40tt............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt .......................................................................................čeká holčičku
miru.j 39tt........................................17.9.monitor..........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 36tt .........................16.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 31tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 27tt.........................15.9.KO.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 16tt................29.9.KO
Ikopretinka 6tt
Madormi 7tt..............................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10
Nicollka 42DC
Nikissek 37DC
Martasek 27DC
Aja 12DC
Katyna 11DC
M.aa.b 9DC
Natalie 6DC
Cajori 1DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy


@farmarska doplněno 😉

kopa
autor
14. zář 2010

@markee Děláš mi chutě 😀 😀 štrůdl bych si fakt dala 😉

kopa
autor
14. zář 2010

Musím jít,kdyby něco dám vědět 😉

tercie
14. zář 2010

@kopa no pěkná tabule 😀 😀 😀 a kozu vždycky vyhodím vrchem, a mám jí vlastně i zespodu trochu podepřenou tak mi nepadá dolů a i malej na ní líp může 😵 😉

markee
14. zář 2010

Tak jeden štrůdlík upečen,ale mrcha mi prasknul z boku dole 😠
@tercie, takhle to dělala i kamarádka a i vlastně Míši příbuzná,vždy vyndá jen prso přímo z klasické podprdy-horem-a jdou hned na věc 😉
Holky, včera mě bolelo pravé stehno,teď mě bolí šlachy na obou rukách. Chjo. Dnes mě to v práci fakt nebavilo, občas jsou tam tak stupidní práce,že se člověk šíleně nudí. Já fakt nevim co tam budu dělat,až mi kamarádky odejdou. Jdou teď v pátek naposledy,daj si 14 dnů voraz a pak nastoupí do hlavního pracovního poměru. Jen já budu jak trubka na brigošce.

farmarska
14. zář 2010

tak jsem se právě přežrala květákovým mozečkem 🙂 mňam manža to nemusí, ten měl obalovanej květák, ale já ho takhle s vajíčkem miluju 🙂 Ted rychle ještě před Ulicí nakukuju, jestli něco novýho s Hadm 😕 ale koukám že zatím o sobě vědět nedala, to už fakt určo tlačí bob 😉 😎 Tý jo moc na ní myslím! uplně jsem z toho rozrušená, dyt takovou dobu jsme na něj čekaly! 😀
markee ňam já měla štrůdl minulej týden, ale já bych ho mohla pořád, to já můžu 😵
kopi díky za doplnění v tabulce 😵 😉

kopa
autor
14. zář 2010

@tercie To mě nenapadlo 😅 Jen aby na mě v porodce divně nekoukali 😅 Tak když na svoje mega cecky neseženu,tak se tím nemusím trápit 😀
@markee A tebe by nevzali na hl.prac.poměr?Neptala jsi se šéfa?? 😕
@farmarska Zatím se Handm neozvala 🙂

markee
14. zář 2010

@kopa, oni jdou do jiné práce,dé té LDNky. Ve firmě co brigádkuju,tak na stálo neberou. Po roce vzali teď od srpna jednu(co tam dělala brigošku právě ten rok).

tercie
14. zář 2010

Holkýýýýýýýýýýýýý já mám radooooooooost, dneska je Lukáškovi přesně 5. měsíců, a teď jsem objevila první ZOUBEK!!!!!!!!
Ještě není vidět, ale na prst je pěkně ostrej 😀

tercie
14. zář 2010

@kopa v poorodce jsme chodily navolno, páč po těch prvních přisátích většinou citlivý bradavky popraskaj, tak to musí větrat 😉 a mě v tý kojo podprdě bylo i hrozně protivný že jsem měla spláclý kozy a k tomu jsem je měla pomalu na břiše...prostě podpora žádná, a to jsem měla celkem drahou a kvalitní podprdu 😉

kopa
autor
14. zář 2010

@markee Aha,to je škoda ☹
@tercie teda gratuluji Lukáškovi k prvnímu zoubku 😀 Tak já to nebudu hrotit s tou podprdou. 😉

markee
14. zář 2010

Tercinko,gratulace k prvnímu zoubku 😉

farmarska
14. zář 2010

tercííí gratuluju k zoubečku!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucierob
14. zář 2010

ahoj holky,
nakukuju co handm. Tak zatím ještě žádné zprávy? To bude určitě chlap, ti na sebe rádi nechávají čekat 😵
tak jdu dočíst

farmarska
14. zář 2010

Lukašku od Tercíka, to se budou hezky maminkce okusovat bradavky vid 😉 😀 😀 😀 🤐 😀

markee
14. zář 2010

Já mám dnes smutnou náladu, náš pejsek je na tom hůř a hůř-má rakovinu. Sice jsem si to nechtěla připustit,ale budeme ho muset nechat utratit. Už nemá pořádnou motoriku nožiček,než vstane,tak to je doba pak neví,kterou nožičkou vykročit. Čůrá a kajdí všude, jen né tam kde má. Sice jí,ale jinak už i špatně dýchá,když teda má někam dojít. Doktor říkal,že až začne špatně dýchat,tak už to má i na plicích a máme mu zavolat. Mě je ho strašně líto,ale víc je mi líto vědění,že se trápí. Byl to strašně hodný pes a prostě nechci aby trpěl. Je to tááák těžký.
No bulim,jak jinak. Jdu dát spinkat malou, půjdu žehlit a snad na to nebudu myslet. ☹ ☹ ☹

lucierob
14. zář 2010

kopy, já jsem měla jednu kojopodprdu. Měla jsem jí ssebou i v porodce. Doma jsem jí střídala s normálními. Některé jsem měla se sundávacími ramínky, takže jsem si ho odepla a bylo to. No akorát jsem to ramínko občas musela hledat, když uteklo 😅 😅 😅

lucierob
14. zář 2010

terci gratuluju k 5.měsícům a prvnímu zoubku. Luky to teda vzal hopem. My měly první zoubek až v 9 měsících

lucierob
14. zář 2010

@markee vím jak ti je. My tohle řešili před 5 lety. Měla nádory na mléčných žlázách a pak i na plicích. A pomalu přestávala vidět a slyšet. A když už začala mýt problémy s chůzí, tak jsme jí nechali uspat. No bylo to těžké, ale pro ní to bylo vysvobození. ☹

mari111
14. zář 2010

Lukýýýý gratuluji k prvnímu zoubku, pořádně maminku pokousej ať si to moc dobře pamatuje 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mari111
14. zář 2010

Handm moc na tebe myslím 🙂

farmarska
14. zář 2010

markee, holky to mě mrzí ☹ ☹ ☹ Fůj si to ani nechci a neumím představit, je to těžký rozhodnutí ☹ ☹ Nás to určo taky jednou bude čekat, pesany máme tři 😔 ale zatím na to nechci ani pomyslet, nejde to ☹ 😔 páč je taky máme fakt jako členy rodińy 😔
markee já bych taky bulela jako kráva a to nejmíň tejden v kuse 😔 bud statečná kočko a udělejte co je nezbytné 😔 😔 😔 😔 😔

markee
14. zář 2010

Holky je to opravdu těžký. No bez slz to prostě nejde. Míša tvrdí,že zítra doktoru zavolá,ale třeba na to ještě nebude mít. No uvidíme,ale čeká nás to hodně brzo.

cajori17
14. zář 2010

markee je mi to lito, my taky muselu nechat utratit rotweilera-mel rakovinu konecniku ,potom fenecku shih tzu ta mela nemocne srdicko,byly to tezke chvile ale myslim ze jsme se rozhodli spravne.......posilam psi motlitbu:

Můj život trvá 10-15 let. Každé odloučení od Tebe mi působí smutek. Pamatuj:

Dej mi čas, abych pochopil co ode mě chceš.

Důvěřuj mi! Nikdy tě úmyslně nezklamu.

Nehněvej se na mě dlouho a za trest mě nezavírej. Ty máš své přátelé a zábavu a já mám jenom tebe!

Povídej si se mnou i když slovům úplně nerozumím. Stačí mi když slyším tvůj hlas.

Uvědom si, že když mě biješ, mohl bych tě hravě kousnout, ale já to neudělám.

Jestli jsem někdy při práci špatný,dělám chyby,nebo jsem líný, uvažuj, že mi třeba není dobře, nebo že jsem unavený.

Starej se o mne, jsem li starý, i ty jednou zestárneš.

Bud v mých těžkých chvílích vždycky se mnou, s tebou je pro mne všechno lehčí.

Až se můj čas naplní, nenech mě trpět.V případě nutnosti skonči mé trápení včas, jen tě prosím - zůstaň v té chvíli se mnou.

cajori17
14. zář 2010

poslala jsem ji kvuli te posledni pasazi :Bud v mých těžkých chvílích vždycky se mnou, s tebou je pro mne všechno lehčí.

Až se můj čas naplní, nenech mě trpět.V případě nutnosti skonči mé trápení včas, jen tě prosím - zůstaň v té chvíli se mnou.

cajori17
14. zář 2010

gratuluji Lukaskovi k prvnimu zoubku 🙂 holky ukazu se zitra.papa

myslim na Hadm a drzim palecky,Markee tobe taky berusko 😔

mari111
14. zář 2010

jé jé čajdo ty mne rozbrečíš

farmarska
14. zář 2010

čajdo ty mi dáváš, ted tu bulím jako želva už i já..po tom přečtení si modlidby 😔 😔 😔 to je táák smutný ☹ ☹ ☹ ☹
markee ☹ ☹ ☹ ☹
holky potřebovalo by to nějakou novou veselejší zprávičku 😕 třeba od hadm 😕

farmarska
14. zář 2010

mari já už bulím ☹ ☹ ☹

holky dejte něco povzbudivějšího a veselejšího 😖 nebo budu mít uplakaní mimi 😔

farmarska
14. zář 2010

jako já busela dát jednou utratit "jen" freťáka a to jsem ho neměla dlouho.. a měla jsem to dlouho před očima a oči vyřvaný asi tejden.., ale pesánka! to si vůbec neumím ani představit 😔 musí to bejt fakt těžký 😢 mě stačí, když náhodou onemocní, tudle mi jeden chvíli pajdal ..a už to mi rve srdce 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru