Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. zář 2010

tak už jsem zase tu 😉 prominte, že jsem se tak narychlo zdekovala, ale měli jsme povinnej večerní rodinnej ultrazvuk 😀 už jsme ale dosytosti naposlouchaný a už jsem zase jen vaše 😵 😎

farmarska
16. zář 2010

kopi to mě mrzí, že ti není pořád ok. 😒 noha zatracená 😠 a s tím porodem..no jen si plánuj, ale stejně to bude natuty jinak než ty chceš 😀 😀
ájuš, pozor na něj, at si ho hned neopotřebuješ! 😨 ti musí ještě posloužit třeba zítra nebo pozítří ne 😅 😉 😀
holky ti mužští jsou stejně chcípáčci 😀 😝 😀 nic to nevydrží 😀 😀
mari, no jo, už se těším, dopolko budeme mít jen pro sebe 🙂 Robča bude ve škole a my se plánujeme proválet až do oběda 😉 jen teda nevím, kdo ten oběd uvaří 😨 ted mne napadá, že jsme se nějak zapoměli dohodnout 😅 no ale vzhledem k tomu, že já jsem těžce těhotná, tak asi bude muset manža 😎 bo zítra jak na potvoru mi určitě zašne bejt v poledne nevolno 😀 🤐 nějak to cejtím v kostech 😉 😀 😀 😀

farmarska
16. zář 2010

mendy prej: správnej skok! 😀 😀 😀 hele tokhle se přeje u nás mezi kozákama 😀 když se jede s kozou na obskočení 😀 😀 😀

farmarska
16. zář 2010

stejně ty kozy to maj fajn..mnohem jednodužší..zčervená a neběhne jim frnda, dotáhnou se ke kozloj, většinou stačí, když kozel jednou skočí, (pro sichr se nechává dvojskok) a za pět minut se jede domů a za pět měsíců jsou zpravidla kůzlata 😵
a my! 😨 co se nejdřív natrápíme, nasvádíme, naznásilňujeme, než nás ten chlap správně obskočí 🤐 😀 a ani pak není nic moc jistého 😖

katyna6
16. zář 2010

Přišla jsem zase jen mrknout,protože,jak psala aja,ač vás mám moc,fakt moc ráda,tak teď jsou důležitější jiné věci.U nás byla vichřice před chvilkou a taky to přítel pak nemohl nějak rozdýchat.Nic ti chlapi nevydrží 😀 😀 😀 .Farminko a děkuji za pomoc při snažení.Podle toho tvýho popisu jsem si to živě představila 😀 😀 😀 😀 😀
markee-pejska je mi moc líto ☹ .Hlavní je,že teď už ho bobka nic nebolí.Ale já taky nesu hrozně těžko,když přijdu o zvíře,pokaždý bulím kolik dní...
tak já jdu taky do vany a pak se přitulit 😉 😉

farmarska
16. zář 2010

jéé ted mne napadá, jsem vám dala, ale hezkou biologickou přednášku "ze života koz" 😀

farmarska
16. zář 2010

katuš no nevím jak jsi si to představila ty, ale skutečnost byla taková, že kočka vrávorala na zádech a já v předklonu sebrala tři její chlupy z bundy, páč mi bylo líto j í je drasticky vytrhnout 😅 😅 😀

farmarska
16. zář 2010

no dyŤ to říkám jsou to chcípáčci! 😀 😝 člověk by v takovýchto chvílích fakt potřeboval minimálně dva 😎 😀

markee
16. zář 2010

Holky mě tak pálí oči. Nojo,bulení je náročná věc 😅
Míša má od zítra den otevřených dveří. Je hrozně nadšenej. Ono je deset let výročí od otevření hasičsk stanice v Sedlčanech,tak tam budou různé akce-zítra a pozítří. Dnes je Míša v práci,pak tam musí být povinně,pomáhat a v neděli je opět na své směně. No mazec. Ale zítra večer má být vodní fontána,bude připravená z hasičských hadic,tak jsem na to zvědavá. A v sobotu bude Míša vozit lidičky ve člunu po přehradě.

farmarska
16. zář 2010

mendy příští září už prostě v tom bříšku musí bejt novej poklad! 🙂 aby to září nebylo až tak smutné. Moc ti to přeju 😵

farmarska
16. zář 2010

jéé markee tak to bude hezký 🙂 doufám, že Míša sveze i tebe s Johankou 😉 Na ty očka by močná zabralo něco studeného..nejlépe dát pytlíky z čaje na chvíli do ledničky a pak šup s nima na víčka.

markee
16. zář 2010

Farmy,uvidíme zda to vyjde. Taky podle počasí. Když nebude nic moc,tak tam nepojedu. Hlavně si myslím,že tam bude hoooodně lidu. Svezl by nás určo až po skončení akce. No prostě nebudu plánovat.
Jo ty pytlíky na oči by nejspíš pomohli. Já si půjdu dát sprchu,napatlám si nožičky a půjdu spát. Jsem stahaná a hrozně mě unavuje ta tma- a bude hůř. Si nedokážu představit tmu už v půl čtvrtý 😕 A je to tak každý rok,ale fakt se netěším.

farmarska
16. zář 2010

holkýý jako kde štéé??? 😕 sem si vás ještě dost neužilááá?? 😕 😕 😨 😀

farmarska
16. zář 2010

no ještě že to markee za vás tady zachraňuje 🙂
no ale co tak čtu, tak ne na dlouho 😅 ale jasně kočko, že si musíš jít zdáchnout, páč, jako v práci to nemáš asi taky žádnej med 😝
hele já tu zimu taky nesníším už jen z toho důvodu, že je brzy tma 😝
Jsem prostě letní dítko 😎 miliju dlouhé teplé letní večery 😵

farmarska
16. zář 2010

ale zase třeba budete přes zimu víc tady krafat 😉 😕 tudíž všechno zlé, pro něco dobré 🙂

farmarska
16. zář 2010

holky nemáte některá kontakt na páju? 😕 😕 páč jako už se tady vážně dlouho neukázala a vypadá to, že ani nedočítá.., tak se o ní už trošku začínám bát 😕 😕
doufám, teda že zbytečně 😒

markee
16. zář 2010

Farmy,já bych krafala,ale nemám ještě na ráno připraveno nic. Jsem jak zpomalenej film a ráno bych tuplem nestíhala. To víš, dítku se moc vstávat nechce a tak mám ráda vše připraveno večer,ať se ráno z toho nepicnu.
Pája tu opravdu dlouho nebyla. I když nedočítám,tak tohohle jsem si teda všimla.
Mějte se tu krásně a já se zas ukážu. Třeba zítra,ještě uvidíme. Dobrou noc a ať vás blešky štípou celou noc 😉

farmarska
16. zář 2010

jsem se vám stihla zatím vyfotit 😎 své aktuelní foto 😉 aby jste mne vůbec bez paruky jednou poznaly, kdybychom se potkaly 😉 😀 ale ted koukám, že jsem na ní nějaká fialová 😨 To jako ale normální barvu mám normální.. 😨 ale aby jste mi věřily, tak se raději zkusím co nejdříve zase přeblejsknout 😎 ...
..jen při mém štěstí budu prozměnu zelená 😀 😎

farmarska
16. zář 2010

no to je jasný markee, já taky raději dělala večer, než pak ve schonu ráno 😉 tak se taky dobře vyspi a zítra tě tu zase ráda uvidím 😉 🙂

maendy
16. zář 2010

@farmarska Teda farmi ty tam vypadáš jako šmoulinka..... ale moc fešná šmoulinka.... 😀

farmarska
16. zář 2010

šak si tu už chvilku zpívám.. " Gargamel má svůj hrad a zkouší čarovovat , na to chci hlavu dát, šmoulííííí!!! " 😀 😀 😀
hele ale zase s modrou kebulí jsem tu opět nepřehlédnutelná 😎 😀

farmarska
16. zář 2010

hele holky, asi se půjdu přitulit ke svému taťkoj šmouloj 😉 😎
tak se tu mějte dobře a zítra načumnu, ale nevím kdy a jen na chvilku 😉

kopa
autor
16. zář 2010

@majjka24 Vítám tě mezi námi.To je mi líto,že jsi taky přišla o mimíka 😢 Hrozně to bolí 😔 Já po revizi brečela furt a bylo mi smutno,když třeba manža nebyl doma 😔 Ale pak jsem narazila na tuto diskuzi a vzájemně se s holkama podporujeme,fandíme si,prožíváme neúspěchy....Hlavní je dát se časem do pohody,i když je to těžké 😔

martinkal
16. zář 2010

Ahoj holky 🙂
dnes je nám stejně jako malému aronkovi 😀 půl roku, byly jsme v poradně, Lucinka váží 7870g a měří 66 cm. Prý krásně prospívá a je pěkná, tak mám radost. Taky jsem říkala dr., že chodíme na plavání, tak nám to doktorka jen chválila, že je to výborné pro vývoj dítěte.

Posílám čerstvou fotečku a všechny Vás moc pozdravujeme 🙂

kopa
autor
16. zář 2010

@maarrtina Marti u nás v porodce dávají všechno pro mímo 😉 (plenky,oblečení,kosmetiku...)ty vykrojený u pupíčku jsou plenky Bella.Mám nakoupené pampersky a ty mi manža v případě potřeby donese.

kopa
autor
16. zář 2010

@markee To mě mrzí s pejskem 😔 ale bude to tak určitě lepší....
Farmí teda ty jsi kočka 😀 😀 Jsi kočka,jsi kočka 😀 😀

kopa
autor
16. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
kytiii 41tt............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 40tt .......................................................................................čeká holčičku
miru.j 40tt........................................17.9.monitor..........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 36tt .........................23.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 32tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 32tt ...................KO 14.10..............................................čeká holčičku Adélku
veve.b 28tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO..............čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 16tt................29.9.KO
Ikopretinka 6tt
Nicollka 44DC
Nikissek 39DC
Martasek 29DC
Aja 14DC
Katyna 13DC
M.aa.b 11DC
Natalie 8DC
Cajori 3DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy
Madormi

kopa
autor
16. zář 2010

@martinkal Gratuluji Lucince k půl roku 🙂 Je moc krásná 😵

kopa
autor
16. zář 2010

Holky a to by už Handm mohli zítra pustit domu 😕 Nebo o víkendu.

farmarska
17. zář 2010

ahoj holky,
jen jsem přišla popřát hezké ráno 🙂
kopi, jsem kočká sem kočká sem kočká a perfektně urobená 😉 😀 😀 😀
Jinak teda já nevím, ale v nemocnici snad o víkendu ani domů nepouštějí ne? 😕 😕 to bud pustí už v pátek, nebo až v pondělí 😕 většinou 😉
martinko, Lucinka je už vééliká!! 🙂 🙂 🙂 japak to děláte, že vám ty dětičky tak rostou? 😨 je snad v noci musíte natahovat ne? 😅 😅 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru