Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
21. zář 2010

hele máme nové botičky na vítání 🙂)) pro řehtalku🙂

sarlotta
21. zář 2010

@sirella držííím palušek🙂)) a těším se na fotečky princezny. 😎
@handm jé to je fajn, že se máte dobře... v noci ho nech spát max 6hodin..ale ty 4 by byly opravdu lepší, aby se mlíčko dělalo dobře🙂 a foť, ať se máme čím kochat🙂

madormi
21. zář 2010

@maendy já jsem psala do repromedy,
@paajaa no vítej tenhle mesíc je tak na hovno, že už jsem se fakt bála co se děje 🙂

sarlotta
21. zář 2010

@tercie krásně papáte 😉 😉 😎 my taky jíme všude 😉 zoubků se neboj, normálně ho při kojču, když Tě bude stískat-kousat odlož na postel, vedle sebe a řekni důrazně že se to neděláááá... a pak mu zase dej, když znovu kousne, tak ho nech pobečat chvilu, on to pochopí 😀

mari111
21. zář 2010

Šarlotko no já už já už jsem volala doktorovi abych to mohla všechno domluvit.5íkal že když pojedeme 4 hoďky a pak přestávka u ségry, že tam přespíme a pak jen dvě hoďky tak že to je v pohodě.Klimošku samo že zapínat nebudu a kočárek bereme sebou takže jí po jídle klidně vyvětrám 😉 v něm 😅 No jsem z tej cesty trošku nervózní ale zvládneme to. Krásne botičky má princeznička Šarlotka 😵 je zlatunká. Laurinka už taky vníma zvuky a asi už taky líp vidí, dneska jsem jí musela třikrát pouštět kolotoč, asi se jí zalíbil 🙂 a už aj víc sleduje pohyby a tak.

majjka24
21. zář 2010

Mám další dotaz 😅 - za jak dlouho jste se pokoušely o další mimi po potratu??? Našla jsem několik odkazů, ale v každém se píše něco jiného..... 😖

lucierob
21. zář 2010

@majjka24 to jsme skoro sousedky. Já bydlím v Dolní Lutyni.
Po prvním potratu jsem čekala 6 měsíců a po druhém jsme to zkusili hned po první MS a vyšlo to. Mi tenkrát dr říkala, že mám počkat aspoň ty 3 měsíce, no ale že když budu dřív tak budu no. že ono se nedá jednoznačně říct kdy je to nejlepší. HOdně záleží taky na psychice.

farmarska
21. zář 2010

ahoj kočky moje 🙂 tak já mám vykydáno 😝 😝 teda zatím jen venku na kupě a na dvou plných vozejcích, ale ještě to budu muset naložit a poodvážet na hnojiště a tam vyházet 😝 ale to můžu už i jindy a rozdělit si to na etapy, takže dneska už nehnu ani prstíkem 😎 Kozy jsou na vysoký (celoroční) podestýlce a pak to jednou za rok kydat to je zabíračka..jak je to udusaný 😝 naštěstí mi pomáhala mamka 😅 kdyby ne, dělám to ještě tejden 😅
Ted si jdu dát květákovou polívku ze včerejška a dočíst vás 🙂

farmarska
21. zář 2010

mendy mě taky na tohle vyšetření poslal můj gyndař..po druhém potratu, říkal, že na ně už mám nárok...a mě zjistili právě jako, že mé tělo nepřijmá to mimi ve mě (ted si nevzpomenu na ten název té "nemoci" ale taky mám nasazenej prednison ..já ho musím brát celé těhu..co nejdřív, od uplného začátku. Tak snad te ten tvůj doktor na nějaký to vyšetření taky pošle 🙂

majjka24
21. zář 2010

@lucierob jééé, já tam mám tetku - Jak je Billa u nemocnice 🙂 Uvidíme jak to bude po 6 nedělí, co na to můj čípek 🙂

majjka24
21. zář 2010

@farmarska a oni posílají až po druhém potratu?? a to tě někde poslali??

mari111
21. zář 2010

téda Farmi ty se taky nezastavíš, koukej se šetřit holka zlatá

m_artasek
21. zář 2010

Ahoj holky, jak se máte? Až budeš dělat kopi tabulku, tak mi napiš prosím Tě pátý den cyklu. Díky moc, nestíhám Vám vůbec dočíst, jen handm, že už má chlapečka, tak gratuluji. Já jsem teď v lázních, ale už se těším domů.

mari111
21. zář 2010

martásku tak si to tam ještě užívej, pořádně si odpočiť a nazbírej hodně sil 😉

petroska
21. zář 2010

@lenik_25 já tam byla v 6tt a furt nic.jen váček a to prý na tyto týdny malý.tak hned že je to špatný.ale taky má rachotinu ultrazvuk!no a po týdnu už bylo krásně vidět i mimi jako tečička.taky sem byla asi pozdějc oplodněna a to mě chtěla hned poslat do nemocky 😠 .hodně holkám se to stává že jsoupozději oplodněné víš

paajaa
21. zář 2010

Kočky,
moc děkuji že na mě tak myslíte. Já to zítra napravím a hodím foto bříška a z 3D.
Jinak vám ukážu čím si vyplňuji čas. Teď bylo podzimní tvoření- čeká mě ještě jeden strašák pro tchýni.

farmarska
21. zář 2010

majko myslím, že tělo může reagovat takhle pozedě 😕 (ve 14tt 😔 Já když ted naposledy přišla o mimi, tak to bylo po vysazení těch léků, kdy si doktor myslel, že už by to mohlo jít bez nich..a to bylo někde kolem 18tt kdy jsem je přestala jíst a po týdnu a něco, už miminku nebylo srdíčko. 😔 Na žádnou příčinu nepřišli, ani pitvou, ani jinak,mimi bylo zdravé, atd.. tak si doktor holt myslí, že to mohlo být způsobeno těma práškama, že se vysadily. Ted už je prej raději budu brát až do porodu 😎

maendy
21. zář 2010

tak jsem zpátky od Gyn.... tak mám naplánované opět zoonozy,pošle mě na to vyš...... a do laparoskopie mám zákaz těhu ☹ ☹ ☹

Zítra zajdu do práce domluvit se co a jak,letos to už asi neabsolvuji ☹
Páč musím brát ohled na chod oddělení,ale pujdu na to hned po novem roce,pry hned po menzes nejak..... do té doby se máme chránit at nejsem tehu,že by to nemuselo zase dopanout a byla bych pak na tom spatně psych... tak se ted naprogramuju na to že budeme šetřit na mimo a domeček a budeme se jen mít rádi a basta.... 🙂

Kopi napiš mi tam zákaz těhulínkování do laparoskopie ☹

Ale jelikož mám moc dobrého a hodného gyn tak ho poslechnu.... at pak mužu jednou držet ten muj uzlíček....

petroska
21. zář 2010

ajuj holky.Dnes u mě byla kámojda s 9 měsíčním chlapečkem a ten teda byl.Zlobítko malé 😀 .Jestli tak bude řádit i náš malý tož potě koště 😀 .Dala mi hlafl věciček po něm tož jen peru peru.
@sarlotta teda malá se krásně vylízává .krásnoučká.botky supr 🙂 ,parádnice bude. Venku krásně tož jdeme kočárkovat dokud se počásko tak drží 😉

mari111
21. zář 2010

Maendy tak teď už jen trpělivost a už brzo se dočkáš.Ono to uteče ani se nenazdáš. Tak se jen hezky tulikovat a po novém roce šup na to a s úspěchem 😉

paajaa
21. zář 2010
farmarska
21. zář 2010

jééé já si tady v poklidu dočítám a vy si tu mezitím keckáte 😨 já tu nejsem jako vždy sama 😨 😀
a koukám, že už je tu i páája 😵 tak hurá 😵 už jsme o tebe začínaly mít strach kočko 😉

farmarska
21. zář 2010

no moc si ale asi nedočtu, ani nepokecám, právě přijel manža z práce 😅
tak později těpíc 😉

paajaa
21. zář 2010

Konečně se mi podařilo vložit obrázky. Nějak mi to zlobí.

mari111
21. zář 2010

jééé Pájuš to je moc hezké, jááá cíííí takýýýý 😨 😵 😵 😵 ty si ale šikovná

handm
21. zář 2010

Ahoj holky!!!
předbně gratuluju Miru ke krásné princezničce!!!! a má super datum narození!!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
šarlot, jojo, já ho vzbudím kdyztak, protoze mi rpijde, ze by mel pak hladik.. ale on se dneska vzbudil i sam, presne po tehc 4 hodkach.. kojila jsem v pulnoci, pak ve 4 a vstaval po osme...🙂 hodnoucky je to zlatickou nase!!!🙂🙂🙂

a ještě jsem chtěl poprosit o radu... z porodky když jsme přišli, tak uz mě spodek skoro nebolel, a ted den, dva me tak strasne tahne ten šev tam... uplně nevim, jak si sednout -potupně jsem se vrátila na nafukovací kruh 😀 ale nějak to vyšívání cítím při každém pohybu, nejhorsi je to v noci, kdyz se nemuzu poradne v klidu natahnout pro malyho a cely si to tam zas protahnu a boli to jak svi.a
.... za jak dlouho vás tyhle pocity opustily?!😝 do kdy se to tak nejak srovna?! díky moc!!!🙂

jinak jsem zaznamenala, ze Paaja je ok, slava, uz jsme meli starost, mala šarlotka byla privitana 🙂 fesanda jedna a mari pojede s laurinkou na Slovač 🙂 hezkyyy🙂 uz se taky moc tesim, az budem moct vyrazit nekam vic do sveta... ted nejdal na hodinku a supajdime jeste domu, navic kdyz mamu boli podvozek 😀😀😀

farmarska
21. zář 2010

tak manža se najedl a ještě na chvilenku musel odjet, něco dodělat, tak jsem zase tu 😉
pájí moc hezké výtvory máš, jsi šikulka 😉 já bych na to neměla trpělivost 😅 tý jo a ty tvoje týdny, to už je fakt mazec 😨 😵
mari já nemakám furt.... jen včera jsem konečně nechala polehávání a začlo trošku něco dělat a dneska jsem v tom trošku pokračovala 😉

farmarska
21. zář 2010

ted si jdu ale poslechnout srdíčko, jestli je i po kydání vše jak má 😉 😀 a pak si jdu dát zákusek, manža to vzal domů přes cukrárnu 🙂
pájí a co pohyby, cítíš nějak zřetelně? a od kdy? at vím na co se mám připravit 😉

mari111
21. zář 2010

@handm že podvozek 😀 😀 😀 tak ať se ti teda ten podvozek brzo zahojí. Malinkej je teda hodné miminko,jo.To Laurinka jen co se vzbudí už křičí jak šílená jak kdyby tejden nejedla.Jo je to hladová holčička 😅 ani se nerozkouka a už chce papat. Jsem zvědavá kdy se trošku srovná s tím papáním 😀

farmarska
21. zář 2010

mari aby z ní nebyl otesánek a nakonec nespapala i maminku s tatínkem 😀 😀 😀 😀
hadm malej je zlatej 😵 no ten tvůj podvozek už teda míň 😅 co ti poradit nevím 😅 jen vím, že tudle se bavil manža s kamarádem o nějakým podvozku, že je na hovno..a ten kamarád říkal, že by to chtělo vystříkat dutiny.. 😅 ..tak já nevím , jestli je teda ale todleto zrovna dobrá rada pro tebe 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru