Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
21. zář 2010

@farmarska :-d😀😀😀😀😀😀
ty voe, ted me to boli jeste vic, jak se tlemim 😀😀😀😀
a ted uz musim, prdelka se vzbudila v kocarku, co jsem ho nechali, kdyz jsme prijeli z prochazky... budem muset bastit... aby nam hezyk pribiral..🙂 jeste nejsme na porodni vaze...🙂 ale blizime se!🙂

mari111
21. zář 2010

@farmarska 😀 😀 😀 😀 😀 ježkovi voči, no téééda, že vystříkat 😀 😀 😀 😀 No taky sii říkam že nás jednou spapá 😕

kopa
autor
21. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Jdu vás pozdravit 😀 Hele já jsem od neděle totálně vyčerpaná,je to normální? 😅 Dnes jsem se byla jen projít a jak jsem vylezla ven začalo mě vše bolet a celkově se necítím moc dobře 😒 Stále se mi chce spát,ale tak si vždy jen sednu do křesla,páč kdybych se natáhla tak mě bude bolet to tříslo jak hrom.

tercie
21. zář 2010

Tak holky, je to tu, máme další miminkoooooooooo!!!!!!!!!!!!!§

cituji😉
Veronika už je na světě, míry jsou 3600g a 53cm😉. Byl to císař ve spinální an. jsem děsně unavená ale šíleně šťastná. Malá je zdravá a krásná 🙂Jen kojčo zatím nic, ale to prý ještě přijde. Za palečky moc díky a všechny zdravím!!! Foto pošlu až budu moct vstát, z jiného mobilu. Zatím pa 🙂

Takže sirellko, @sirella veliká gratulace k Verunce ať vám dělá radost a hezky roste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

ikopretinka
21. zář 2010

@maendy ahoj, tak jsem doma. Tak upřímně, prý se to děla po druhém potratu. Má gyn. mi říkala když se nám nedařilo nějak půl roku otěhu, že si myslí, že mám alergii na spermie, protože jsem byla po gyn. stránce v pořádku, ale že mi žádanku do viamedy nedá, že může až po tom druhém potratu. No a já kontaktovala mudr.láníkovou a ta mi řekla, že mohu mít žádanku i od praktického a nebudu platit nic, že to uhradí pojiš´tovna. No tak jsem zašla k praktické a normálně ji řekla , že moje gyn. ji vzkazuje ať mi napíše tu žádanku a ona mi ji napsala 😀 . Jsem totiž astmatička a alergička, takže jsem si říkala, že pokud je alergie na mimi i sperma, určo ji mám. A mám.
Na odběry jsme jeli oba přímo do viamedy.

madormi
21. zář 2010

@ikopretinka a v té viamede vše v poho? já totiž psala do repromedy (tohle první se mi ukázalo na seznamu). a alergie na sperma to jako, že otěhotníš a tvé tělo to zabije dřív než je z toho embryo nebo jak? já totiž furt přemýšlím co za tím vše u mě môže být 😒

ikopretinka
21. zář 2010

@madormi tak jak jsem to pochopila já, tak buď se ti nedaří otěhu nebo otěhotníš, ale pak se ta imunita vzbouří proti plodu a buď je z toho MA nebo samovolný potrat. Já otěhotněla tehdy po půl roku a pak samovolně potratila v 17tt. Teď už jsem zase nemohla ani otěhotnět. Jo Viameda je v pohodě, vše bez problémů a ani se dlouho nečeká. Jen výsledky trvají cca měsíc (poštou), ale pokud se to potřebuje rychle tak i 14 dní.(telefonicky). Jako podle mě je lepší to překontrolovat ať máš jasno. Mě ta doktorka dělala i lepek, štítku, chlamydie a mnoho dalších rozborů. Dokonce chtěli i manžovo sperma a dělali rozbor na protilátky proti všem spermiím a i jen jeho.

kopa
autor
21. zář 2010

@maarrtina Marti já se taky bojím 😅 Je to úplně normální 🙂 No jsem zvědavá,to zas budou nové zážitky 😀 A jak ti roste bříško?Mě furt přišlo,že je větší,ale ted mám úplně mega,mega břuch už si ze mě i manža dělá srandu,že to bdue každým dnem 😅 😀
@paajaa Paji super,že jsi se ozvala 🙂 měli jsme všichni strach 😅 tak hlavně,že je vše v pořádku 😉
@sarlotta teda takový krásný botky dostala Šarlotka 😵 😵 nádhera!!!

kopa
autor
21. zář 2010

@m_artasek Ahojky,jsem si říkala kde se touláš 🙂 Tak to je dobře,že to ty lázně vyšli 😉 Tak pěkně rekreuj a brzy se nám vrať.
@maendy To mě mrzí,že budeš muset čekat na snaženíčko 😔 Ale jak jsi psala ušetříte si náké penízky,na mimčo a baráček a pak i ty otěhu 😵 😵
@handm Tak at se podvozek moc dlouho nebolí 😅 😅 auau 😔

kopa
autor
21. zář 2010

@m_artasek Ahojky,jsem si říkala kde se touláš 🙂 Tak to je dobře,že to ty lázně vyšli 😉 Tak pěkně rekreuj a brzy se nám vrať.
@maendy To mě mrzí,že budeš muset čekat na snaženíčko 😔 Ale jak jsi psala ušetříte si náké penízky,na mimčo a baráček a pak i ty otěhu 😵 😵
@handm Tak at se podvozek moc dlouho nebolí 😅 😅 auau 😔

kopa
autor
21. zář 2010

@sirella Sirellko moc gratuluji k Verunce 😵 😵 Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucierob
21. zář 2010

ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla. Ale byla to teda fuška 🙂
před hodinou jsem se vrátila ze cvičení, tak jsem trochu dobitá energii.
Gratuluju k novým mimčům sirel a miru. Ať vám holky rostou do krásy a dělají jen samou radost.

Handm no s tím podvozkem ti moc neporadím. Já měla problémy tak 5 dní. Ale po prvním porodu se mi udělal přes jizvu otok,dostala jsem tam infekci a po týdnu jsem musela jít na nové šití. NO ale pokud by to bylo fakt nesnesitelné, tak si raději skoč k dr a nečekej na konec šestinedělí.

kopa
autor
21. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm 😵 😵 😵
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm 😵 😵 😵 😵
kytiii 41tt..............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Kopa 37tt .........................23.9.KO+monitor...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 33tt .....................KO ?........................................................čeká chlapečka
Maarrtina 32tt ...................KO 14.10................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 28tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 27tt..........................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 17tt................29.9.KO
Ikopretinka 7tt
Nicollka 49DC
Nikissek 44DC
Aja 19DC
Katyna 18DC
M.aa.b 16DC
Natalie 13DC
Martasek 5DC
Cajori 8DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24

madormi
21. zář 2010

@ikopretinka tak to je dobrý mi hodláme podstopit vše ať jsem v klidu a mužeme na to skočit při dlouhých podzimních večerech 🙂

maarrtina
21. zář 2010

@kopa Ahoj jelikož jsme měla břich i před těhu tak mám takový divný břicho. Dělá se mě břicho pod prsy a pak dolík a dole mám pneumatiku. Jinak to popsat neumím. 🤐 Příjde mi, že takový to pěkný těhu bříško nemám.
Holky chci se zaptat poslední dobou mě dost často bolí spodek někdy na straně někdy víc vepředu. je to normální?
Jdu Vás dočíst.

lucierob
21. zář 2010

@maarrtina to si asi mimčo dělá prostor. 😉 no jo, už to nejsou žádní drobci. Počkej, bude hůř 🙂

murynka
21. zář 2010

@miru.j gratulace velikáááááá 😵 😵 😵 😵 to je krása!!!!
@kopa ty budeš za chvilku na ředě co 😀 😀 😀 jinak ten monitor chápu my ho měli půjčený 😉 ale já ho ani nezapínala 😅 bylo mi líp bez něj...

kopa
autor
21. zář 2010

@maarrtina Marti já měla taky divný břicho 😅 já měla pneumošku a nad ní ještě pupek 😅 Dlouho dobu když jsem si sedla,tak se mi to rozdělovalo na dvě části a ted se mi to krásně spojilo 😉 Se mi hezky vytvarovalo,tak počkej on se tam mimík uvelebí a budeš mít taky krásný bříško 😵 😵

murynka
21. zář 2010

@sirella 😵 😵 😵 také maminka jéé to je super!!nádhera také gratulace velikáá 😵 😵

maarrtina
21. zář 2010

@kopa no snad jo tak to máme stejnmý jak to popisuješ. Teď mě spíš trápí ten spodek. Je to hrůza.Co všechno pro ty mrňousky vytrpíme.
Jinak gratuluji k Verunce. 😵 😵

kopa
autor
21. zář 2010

@maarrtina Marti a jak tě bolí jako táhnutí? 😅 To mě tam táhlo a tedko tam mám divný tlaky při chůzi 😅
@murynka Markét já nechci být na řadě 😀 😀 já se nechám klído předběhnout 😀

maarrtina
21. zář 2010

@kopa no spíš tlačí, hlavně když chodím.

kopa
autor
21. zář 2010

Tak to mě taky takhle občas tlačí a nebo když dlouho sedím,tak mi to jakoby dole ztěžkne 😅

Holky a já vůbec nemám poslíčky 😅 😅

maarrtina
21. zář 2010

@kopa tak je to asi normální. Mějte se tu hezky jdu koukat na růžovky, zítra ráno dočtu. 😀

maendy
21. zář 2010

@ikopretinka teda moc díky za info...jsem ráda že mě radíš.... a brali vam tu krev u ni v ambulanci nebo jste pak museli do te laboratoře...protože ta je uplně jinde... ☹

mari111
21. zář 2010

jéé a máme další miminko, sirel moc gratuluju k Veroničke a přejí jí aby byla šťastná a hlavně zdravá.Už se moc těším na fotečky 😵 😵 😵

ikopretinka
21. zář 2010

@maendy krev nám brali v ordinaci, na sperma musel manžel na wc taky v ordinaci 😀 a potom jsme to museli doručit do laboratoře. Je to ale kousíček od ordinace, takže v poho, navíc ti dají plánek cesty. A taky někdy pokud je tam víc párů v tu dobu, se mohou domluvit a zaveze to tam jeden z nich všechno.

maendy
21. zář 2010

tak nic holky jdu spát,mám takovej splín.... dneska jsem potkala přítulovu maminu,hlídala známé klučíka...asi tak rok... anějak to ve mě stisklo tlačítko...tak to na mě padlo...tak to jdu zaspat.....tak dobrou

maendy
21. zář 2010

@ikopretinka A jeje to bude něco na toho mojeho chlapa..... 😀 ale co,když já mám podstoupit laparku a všecko...tak co by nedal pár klučíků do lahvičky že... 😀 díky moc za ty informace..jsi zlato.... 😉

ikopretinka
21. zář 2010

@maendy 😀 😀 to jo ať se taky snaží 😀 . Má to v pohodě, narozdíl od nás že? Jdu chrnět, jsem KO.

kerrie
21. zář 2010

Krásný večer, holčinky

a koukám, že i krásné zprávičky 😵 Miru a Sirelko.............moc a moc gratuluju k nádherným zdravým miminkům..........užívejte si to štěstíčko a přeju hodně zdraví 🙂 😵 😵 😵

Sarlottko....................ty botičky jsou naprosto kouzelnýýýý 😵 Ať se vám vítání vydaří............ 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru