Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
22. zář 2010

mab supr zprávy! 🙂 tu dobrou práci ti moc přeju 😵 pak hned půjde všechno líp 😉 jako po másle 😉 😵

majjka24
22. zář 2010

@farmarska určo duto nemáš 🙂 no to jo z té reklamy, jsem věděla, že to odněkud znám 😉 , ale jinak jsem úplně nomááájní 😀 Však počkej, až já budu těhu a dostaví se těhu demence, to mi tu budete muset vše vysvětlovat tak na 3x 😕 😀 minimálně 😉 To už i manža ze mě nemoh a jak jsem bylá hluchá, no děs....

majjka24
22. zář 2010

@m.aa.b gratulace k nové práci 🙂 , tež uvažuju nad změnou, sice to odpovídá kavalifikaci, ale ...., je tu ale. uvidí se, pokud do roka nebude mimi, tak aspoň chcu novou práci. A můžu se zeptat co budeš teda dělat???

m.aa.b
22. zář 2010

@farmarska v to plně doufám 😀 😀 😀 Farmi krásně Ti naskakují týdny 😵 😵 😵 😵 už víte co to bude?

m.aa.b
22. zář 2010

@majjka24 děkuji, já jsem byla k změně donucena ☹ v srpnu jsem po půl roce na pracáku sehnala jedinou práci jako prodavačka v menším krámu, ale to jsem fakt nezažila to co tady 😒 😠 😖 a ted ze mě bude státní zaměstnanec 😀 akorat je škoda že zrovna na nich začnou šetřit 😒 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@wlladka , @farmarska díky za vysvětlení ohledně toho streptokoka 🙂
@wlladka Jé to by se mi líbilo kdyby jsi mě krmila 😀 😀
@farmarska Hele to triko je z Ca a je přímo pro těhule a dala jsem za něj 398 😉 Což je krása,na to že tam mají husté ceny 😲
@majjka24 Tak máš k tomu hezký přístup 🙂 🙂 Neboj po novým roce to určo výjde 😵
@m.aa.b gratuluji k nové práci 😵

majjka24
22. zář 2010

@m.aa.b státní zaměstnanec?? To já jsem též, Ale o nic jsi nepřišla, pořád stejný bordel 🙂
@kopa .....bych se asi z toho úplně zhlupla, pozitivní mysl, půl zdraví 🙂 Ale když mám depku, tak to pak stojí za to, všichni mi musejí dát pokoj...... Jak budem snažilkovat tak to tu pisnu a všichni povinně držet palečky 😉 😉 🙂 🙂

majjka24
22. zář 2010

Mám zase dotaz 😀 😀 😀 Když jste se snažilkovaly, tak jak jste si hlídali ovulku?Počítaly jste si to, nebo měřily bazální teplotu? A co je lepší??

majjka24
22. zář 2010

To mám starosti, co???

kopa
autor
22. zář 2010

@majjka24 Držet palečky budu 😉 a depka určo nebude 🙂 I když já je měla furt 😅 Holky tu hodně měřily a měřej bazalku.Já měřila jen párkrát 😅 Mě to nebavilo 😅

m.aa.b
22. zář 2010

@majjka24 já měřila poctivě - než jsem zjistila že je mi to stejně houby platné 😒 🙂

majjka24
22. zář 2010

Děkuji a já pokračuju 🙂 A Jakým teploměr?? Klasicky, nebo na to je nějaký spešl??Maab a proč houby platné?? Pokud se můžu zeptat 😅 😅 Máš pod jménem - snaží se, tak ......

kopa
autor
22. zář 2010

@majjka24 Klasický teploměr a měřit ve stejnou dobu ráno a vleže 😉

majjka24
22. zář 2010

@kopa aaaa, děkuji, bych to stejně jinak asi neuměla 😅 🙂 Jsem si to jěště nikdy neměřila, tak to bude prdel 😵

kopa
autor
22. zář 2010

Já měřila,jenže mě to nebavilo ráno ve stejnou dobu a navíc vleže a ještě před manžou 😅 navíc já nepotřebovala měřit abych zjistila kdy mám ovuli.Páč my sexily každý den 😅

majjka24
22. zář 2010

@kopy co že to máš??

kopa
autor
22. zář 2010

@majjka24 Co mám?? 😅 😕

majjka24
22. zář 2010

@kopa no co že to máš každý den?? Proč sis neměřila tu teplotu....

kopa
autor
22. zář 2010

@majjka24 sex jsem měla každý den 😀 Holky používaj tu bazalku aby zjistily kdy mají ovulaci a pak se trefily do plodných dnů.Pro mě to bylo zbytečné když byl sex každý den,tak jsem spoléhala na to,že to výjde jednou.

majjka24
22. zář 2010

@kopa Než mi něco dojde, promiň 😅 😅 Však ta ovulka jsou plodné dny, ne??

natalie77
22. zář 2010

Ahoj, jen na skok....jsem jako chodící mrtvola, Mára je na tom dost špatně.... ☹ . HOrečka, kašle, hrozně pláče....
Už aby ty antibiotika zabrala....bohužel večerní dávku léku vyzvracell, naštěstí antibiotika dostal až potom, těsně než usnul....jenže ho asi bolí břicho, protože celý den nechtěl nic jíst, k večeři jen asi pět lžic vývaru s nudlemi....no a to vyhodil....
Holky, jak jste to dělaly, když jste chodily do práce a měly děti nemocné? Hlídal Vám je někdo, nebo jste si vždycky vzaly ošetřovačku? Mám obavu, že bych byla doma celý měsíc a tři dny v práci...
Vůbec nevím, co dělat....měla jsem si dát to odstupné a být doma...Dneska mi doktorka řekla, ať ho do školky už nedávám, že on nemá olabenou imunitu, jako jiné děti, on prý nemá žádnou, takže si nemůže budovat ani protilátky...
NO jsem z toho špatná....vůbec nevím, jak to uděla, asi odejdu z práce....nebo se budu modlit, že budu brzo těhule, ale to by nesměl být Mareček v takovém stavu zrovna uprostřed cyklu....
Přece nebudu najímat chůvu, abych jí pak platila....a celý den byl s Márou někdo cizí...... Naši pomůžou se ségrou to jo, ale zase není to na celodenní výpomoc.....také mají svojí práci, ségra rodinu....
musím letět......

tercie
22. zář 2010

Čau holky, dneska jsem dřív nestíhala, měla jsem tu známou, dělala nám pojištění na domeček.
Čtu ten poslední kousek a musím se smát, holky sorry 😀 ale krásnej rozhovor 😀

@majjka24 já jsem měřila, protože sex jsem rozhodně každej den neměla 😀jako Kopi, takže já jsem si to hlídala, abysme se vůbec trefili,a povedlo se mi díky tomu otěhu dvakrát 😉 Mrknu, jestli mám ještě uložený stránky kde jsem čerpala info 😉

@kopa Víťa bude frajírek, čepička krásná, i já sháním něco už na zimu. A tríča taky super, budeš kočka mamina, hlavně se daj nosit i pak, to je fajn.

tercie
22. zář 2010

@natalie77 Natálko broučku to je mi tak moc líto že je Marečkovi špatně...a tebe taky, je dobře že jsi s ním zůstala doma, práci vem čert, to snad každej musí pochopit, že když je dítě marod, že potřebuje mámu... Hele a nešlo by to v práci nějak zařídit abys mohla pracovat z domova, případně tam chodila jen na nějakou úplně nejnutnější dobu...? Nic jinýho mě teď nenapadá ☹
Samo že těhu by to všechno vyřešilo, ale na to se spolehnout nejde že to vyjde, já z toho byla vždycky akorát na nervy...

natalie77
22. zář 2010

Terci, děkuju moc. To by určitě nešlo, jsem vedoucí oddělení mám tam třicet lidí...takže práce jako na kostele, samé metodiky, předpisy, práce, jako na kostele....z domova by šlo dělat nejnutnější nějaké analýzi, docházku, grafy, statistiky....ale na to by nepřistoupili...to vím určitě.....šlo by to jednou do měsíce, ale tak nějak na stálo určitě ne. No jsi hodná, ale budu to muset pořešit...
Už zase pláče...mažu....umyju se a jdu k němu...dobrou.

tercie
22. zář 2010

@natalie77 aha, no to by asi vážně nešlo... Tak jsem ti neporadila, ale třeba se to nějak vyřeší samo, nech to jak se říká "vykysat" a řeš to co je bezpodmínečně teď nejdůležitější, nestresuj se zbytečně... no rady nad zlato viď... Tak dobrou, snad se vyspíte, ty i Mareček!!! Papapa

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Tercíku všude mají krásně čapky na zimu.Měli i teplejší,ale zas když mám tu teplou kombinézku tak aby mu pak nebylo horko na hlavičku 😅 Mám tu ještě náky čepice od švagrovky.Jo ještě dělají takový teplý přehoz pro děti(něco jako bryndák a nebo malé pončo 😅 )Jsem koukala jak blázen 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@natalie77 Nat to mě mrzí,že se to nelepší 😔 Chudáček Mareček....

tercie
22. zář 2010

@kopa to bych se taky někdy musela dostat do nějakýho pořádnýho krámu,víš 😀 Musím něco naplánovat.Mám nějaký čepičky od babičky, ta pořád něco shání,jenže jsou kupovaný s předstihem, a asi je vezmem párkrát a už mu nebudou, tak jsem chtěla mít něco v záloze. No na zimu bych nejradši pořídila nějakou pořádnou beranici...tělíčko je v kombinézce nebo ve fusaku,ale makovička kouká, tak to chce fakt něco hodně teplýho. A ty nákrčníky jsou fajn věc, to taky pořídím až na to někde natrefím. Kolikrát když v zimě vidím ty dětičky jak mají bundičku a šálu neomotanou, jen přehozenou a pod krkem na jeden uzel a celej krk holej,to je děs běs!!! a ještě na bundě nevyteplenej límec, šusťákovej, fuj je mi zima jen na to pomyslím. Já v zimě chodím omotaná v šále až po nos!!! 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie No vidíš to mně nenapadlo 😀 😀 Beranici seženeš 😉 já mám ještě teplou čapku s bambulí 😀 No já jsem zvědavá jestli se v zimě vejdu ještě do kabátku 😀 Dneska jsem v Ca viděla krásný kabátek a i velké velikosti,ale kupuj něco když nevím jaké budu mít proporce že 😝 Co ty že nespíš? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru