Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
28. zář 2010

@cajori17 tak ať se znásilnění povede 😉 😀 😀 😀

kopa
autor
28. zář 2010

@cajori17 caj tak držím palečky 😵 😵 😵
@madormi Já viděla kousek ulice,když jsem to přepínala a tu korbičku jak měla tak to je od x landera co mám taky já 😀
@murynka Markét to je jasný 😉 Já nechci mít profi fotky,jen prostě aby hezky vypadali 🙂 A výbavička slušná 😀

murynka
28. zář 2010

@cajori17 držíme moc moc pěsti 🙂
@kopa to chápu a souhlasím 😉 fotí to opravdu jinak 😉

petroska
28. zář 2010

ahoj holky.Trápí nás děsně prdíky tak mám co dělat ☹ .navíc máme menší pupeční kýlu takmá chudáček vystouplej pupík.snad se to spraví a nebude muset na operaci.nevíte někdo jestli operace dělaj malým mimčum?gratuluju k dalšímu mimišku 🙂 !
@madormi já mám hnědej Xlander 🙂

petroska
28. zář 2010

@cajori17 pořádně ho znásilni 😀

petroska
28. zář 2010

@mari111 krásná houpajda pro Laurinku 😵 .do kolika je to kg?

martina76
28. zář 2010

Ježíši zase jednou nakouknu a tolik nových miminek Holky moooc gratulujuuuu!!!! 😀

martina76
28. zář 2010

@kopa Užívej si bříška a pohody, koukám že už jsi na řadě. No to je mazec jak ten čas letí když jsou mimča už na světě a ostatním ty TT ubíhají tak rychle a mě se to těhotenství tak vleklo. 😉

markee
28. zář 2010

ahojky holky,
téda Kytii moc a moc gratuluju k Elišce 😉 A super,že byl porod rychlý a bez nástřihu. Na foto se těším.
Tak holky asi půjdu na měsíc na brigádku do lesa s tchýní. No moc se netěšim,že to je dřina a v tomhle počasí je to masakr,ale ona mi nabídne po odpočtu nákladů na dopravu o 3 stovky víc než mám teď. A penízky se hodí a budu to mít vše bokem. Jen nevim jak to říct v práci,pže tu potřebuju(tu brigádku kam chodím do teď). To mazání stromečků je tak na nejvýš na měsíc a pak už bych zas chodila tam. No fakt nevim. Zda se přiznat,či ne.
Jinak se máme snad fajn. Teda doufám.

martina76
28. zář 2010

@murynka Sofinka je nádhérná a mooc šikovná princezna. 😉 No jo předběhli jste nás porodem a koukám že i žvatláním. 😀 Mikuláš je rarach čekám že začne každou chvilku sám chodit, ale slova ještě neříká žádná. 😉 Pořád říkám máma, táta, Tom a on akorát be,be,be 😀 Ale nespěchám na něj a užívám si to a rozmazluju, je to přeci vytoužený miminko. 😀

murynka
28. zář 2010

@martina76 jéé děkuji a kde ty máš fota toho raráška 🙂 😀 to je moc šikovný na klučíka že už bude chodit... 🙂 my nevím jestli utečeme roku ale spíše neee,...

martina76
28. zář 2010

@farmarska No 18 tt, supeer, jsem ráda že jsi doma a šetříš se a co tvůj pubiš. Ten můj je na zabití a nechce mi dát pusu ani na dobrou noc. 😉 Ještě že se mám teď s kým mazlit. 😉

martina76
28. zář 2010

@murynka Nějak není čas. Mám přeci jenom děti dvě a vlastně tři když započítám manžu. 😀 Ale teď jsem něco stáhla do PC tak přidávám. 😉

murynka
28. zář 2010

@martina76 jéé kouzelný bobíšek 😵 😵 máš moc krásné děti 🙂 😉 😵

martina76
28. zář 2010

@murynka Mooc dík. Tak já se zase loučím jdu dělat těm svým žroutům na zítra svačiny. 😉

majjka24
28. zář 2010

Kyti, moooc gratuluju k Elišce, ať Vám dělá samou radost 🙂
Cajori - hezky znásilňuj a ať se brzo pochlubíš s // 😉 , já už se na to teda těším,na to znásilňování, ale jěště si musím nějaký ten pátek počkat 😉 🙂
U nás přestalo pršet, jupííí, doufám, že nebude ani zítra, musím ty svoje kosti a hafany pořádně provětrat. Pak člověk nemá přibírat na tom gauči 😉 🙂 Už se fakt těším na nějaký pořádný pohyb, už mi to chybí...
Martina76 máš moc krásné smišky 😀 Mikulášek má nádherné modré oči.

tercie
28. zář 2010

Ahoj holky, jdu se zahlásit že už jsme dobma, Lukášek spinká a manža je na noční, a já jdu dočíst 🙂

aronek
28. zář 2010

@kytiii moc a moc gratuluji k holčičce 😀 😀 😀 porodnice supr, že? 😉

tercie
28. zář 2010

Teda vy mi dáváte, takhle krafat😀 Dočítat takhle najednou je pěkná fuška 😉
Akorát jsem toho zas půlku zapomněla... jsem chtěla odepisovat průběžně, jenže jak jsem si to dolů psala, tak jsem pak přehodila stránky a dole mi neuloženej text zmizel, kojodebilita no 😀

@farmarska sééééééééégro moc gratuluju k pohybům, užívej!! A hošan ať je klidně Augustýn, hlavně když bude a když bude zdravej ne? 😀

tercie
28. zář 2010

@kytiii Veliká gratulace k narození Elišky, má krásný míry princezna, tak ať krásně roste a přeju jí na tom světě hodně štěstí 🙂

tercie
28. zář 2010

@lenik_25 gratuluju k miminku a srdíčku, je dobře že zlobil jen žlučník,už víš, že ho nesmíš provokovat, a bude to OK :_) Super, paráda 🙂
@ikopretinka taky mám velikou radost že je mrňousek v pořádku,šetři se 🙂

tercie
28. zář 2010

@cajori folíčky krásný tak do toho koukejte pořádně bušit 😀

kopa
autor
28. zář 2010

@martina76 Ahoj Marti 🙂 No už jsme na řadě 😅 Taky mi přijde,že to strašně rychle uteklo 😅 Však jsem se taky pěkně načekala 😀 Moc hezké fotky kluků,jsou to pěkný smíškové 😵

tercie
28. zář 2010

@martina76 kluci jsou fešáci oba 🙂 a s těma třema dětma máš recht, někdy spíš teda většinou mám pocit, že mám doma taky děti dvě 😀

tercie
28. zář 2010

@kopa Ahojky, zase nespíš? Budem likvidovat spolu pavoučiska? 😀

kopa
autor
28. zář 2010

@markee Markee tak super,budeš mít dobře placenou brigádku 😉
@tercie tak už jsi dorazila ju?Jak jste se měli?

handm
28. zář 2010

Ahój holky po delší době, vím, že mám neomluveno, ale užívám si doma 😀 jednak s Marečkem a jednak s manželem. Má druhý týden dovolenou a jsem moc ráda, že jsme spolu doma a můžeme všechno zažívat spolu, takže net jsme po strašně dlouhý době!🙂 Ale až tu budu sama, zas budu na koníkoj, určitě!🙂
Tak se omlouvám!!!🙂 polepším se!🙂
JInak Mareček je naše zlatíčko!!🙂 Sice ho trápí sem tam prdíky, tak to bojujeme pomocí kapiček, protože jsme vyzkoušeli nahřívání pytlíčku na bříško, cvičení s nožkama, masáž bříška a nic moc nepomáhalo, tak jsme sáhli po kapkách... a je to mnohem lepší.
Taky jdeme zítra na převážení k paní DR (vybrali jsme moc dobře!!, jsme spokojeni zatím moc u ní), posledně Mareček moc nepřibral, tak si nás pozvala znovu radši. Tak doufám, že baštil ted líp, museli jsme budit častěji na jídlo, abychom to dohnali, v noci on by chrněl, ale teď už se sám vzbudí i dříve, než předtím.... zato nám přijde, že s ehrozně protáhnul.. dneska jsem vedle něj dávala metr a podoma jsme naměřili 56 😀 což by bylo o tři cm víc než v porodce!🙂 Jo a dneska máme dvoutýdenní narozeniny, což je neuvěřitelný... že je to teprve dva týdny!!!🙂 nám přijde, že je tu odjakživa!!🙂
Můj podvozek už je lepší, díky bohu... výšivka pomalu odpadá a už je to celkově o x procent méně bolavé atd...
Jooo, a nejhorší zážitek jsou zatím plenky Huggies s organickou bavlnou... 😝 ty nám Mareček dokázal pohodlně pročůrat a "proonranžovět" 😀😀😀😀

Kytii a Sirelce mooooc gratuluju k dětičkám!!!!!!!! 🙂🙂:_)🙂🙂🙂🙂 at vám dělají samou radost a jsou zdravé jak řípy!!!!
Holkám smutným dušičkám posílám pohlazení, snad bude brzy líp!!!!!!!!!!!!!!! Musí!!!!! My tomu taky nevěřili a povedlo se a ted to štěstí spinká vedle v ložnici jak andílek!!🙂🙂🙂
A všem ostatním přeju at hezky těhulkujou a snažilkujou!!!!!!!!!
já zas přijdu!!🙂
paaa

Moc

tercie
28. zář 2010

@petroska na prdíky doporučuju fakt ty probiotický kapky... sab a podobný už jen likvidujou bublinky ve střívkách, ale probiotika pomáhají líp trávit aby bublinky ani nevznikaly 😉

kopa
autor
28. zář 2010

@tercie Nene za chvilku jdu spát 😀 Jsem včera četla,že mám hodně spát a nabírat sílu na první dny po porodu 😀 Tak tento týden spím v pohodě.

tercie
28. zář 2010

@handm to je krásný číst že se máte dobře, užívejte si to, už teď vím, o čem všechny mamky přede mnou mluvily, jak to strašně utíká!!!
Hele a Huggiesky Luky prosral taky😀 pokaždý 😀 Takže já je dala pryč a nic kromě pampersek už riskovat nebudu 😀 Dala jsem pryč i plíny co jsme dostali aniž bych je načla...ale nemaj s nima všichni jen špatný zkušenosti...zas abych nehaněla něco co druhým vyhovuje 😉
Moc gratuluju Marečkovi k dvoutýdninám 😉 Bobista jeden, pěkně roste 🙂
A podvozek NO comment, mě bolel pět neděl 😀 tak ať tě to brzo přejde úplně 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru