Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
29. zář 2010

@lenik_25 děkuju za stránečky.kouknu co teda koupím a kdyžtak objednám.studuju to ted na netu co je nej a sem z toho jelen 😲

petroska
29. zář 2010

posílám ulovky z CaA 🙂 . miláčka v jeho prvních džínečkách 😵 a pokojíček který mu dělá tatínek 🙂

kopa
autor
29. zář 2010

@petroska Petros pěkně jsi nakoupila 😉 A pokojíček má moc hezké barvy.

petroska
29. zář 2010

@kopa děkuju 🙂 .

mari111
29. zář 2010

ahojda, Petroš malej je frajer hezky si nakoupila a pokojíček bude krásnej, jinak ta houpačka je jako houpačka do 9kg a lehátko a pak jako houpací křesílko do 18kg

sarlotta
29. zář 2010

@farmarska super, gratulka ke kontrolce🙂 😎

@petroska kontryhel je na ženské problémy..nemyslela si fenykl ? ale ten je určo PROTI prdíkům🙂)) v dětském nebo kojícím čaji nebude nic co by způsobovalo nadýmání..tím bych se řídila a kupovala jen takové 😎
petři pravidelné to nebude ještě dlouho to kakání 😉

mari111
29. zář 2010

Handm koukam že si prďolku krásně užívate aj s manžou 🙂

sarlotta
29. zář 2010

@petroska nádherné věci, zááááávidím..malý je super fešák 😎

mari111
29. zář 2010

Farmísku gratulka ke kontrole, mám z tebe a Augustýna 😀 😀 😀 radost 😵 😵 😵

kopa
autor
29. zář 2010

@farmarska Farmíčku gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵 jsem ráda,že je vše v pořádku 😉
Do tabulky zapíši 🙂

petroska
29. zář 2010

@sarlotta jj to bude fenykl.ale psali že neužívat ho že to dělá paseku,tak nevím no. 😕 .tak jeste že tak,že nemusíme kakat furt,už sem se bála že musí 😨

sarlotta
29. zář 2010

Tak slečna se vzbudila po 3,5hodinách 😲 😀 , tak sme jedli a půjdem ven 😉

@petroska víš co, ono není nic univerzální 😝 😉 se těším až Vás uvidím naživo 😎

petroska
29. zář 2010

@sarlotta já právě přemýšlela jestlimužu v takové zimě s malým ven?a ty se chystáš tak asi pujdem na pul hodky taky pojezdit kolem komína.ted toho máme strašně moc.samí doktoři každý týden jak sme nedonošení ale snad jak bude pěkně tak někdy zajdem i s Eli pocárat někde ulice 😉

sarlotta
29. zář 2010

tak u nás je 14st.. můžeš do -15st🙂 s miminkem ven 😎 jen ho obleč dobře a aby na něho nefoukalo...pusinka může být studená i ručky, nebo přetáhni rukávek a nebo dej rukavičky 😉

petroska
29. zář 2010

@sarlotta jj supr.tak du krmit a pak nababulit na prochajdu.sice se mi do zimy nechce ale vysmradit se musí 😀

mari111
29. zář 2010

jé Šarlotko pošli pár stupňu, u nás je 7° 😠

lenik_25
29. zář 2010

@petroska Krásně jsi pořídila! A teda pokojíček luxusní 🙂

lenik_25
29. zář 2010

Fenyklový čajíček můžou děti už od narození. Pokud maminka kojí, tak na lžičce a je dobré, když ho pije i sama několikrát denně. Jinak nekojeným dětem z flaštičky.

maarrtina
29. zář 2010

@petroska oblečky jsi pořídila moc pěkný. A pokojíček se Vám taky moc povedl, krásné výrazné barvy.
Jinak děkuji všem za rady. 😵

madormi
29. zář 2010

@farmarska to je super zpráva krásne už se tešíme až se augustýn nebo augustýna narodí :D :D
me dnes mudra odebral tri zkumavky krve, udelal mi utz zda je vše pryč a je tak aspon tak a dal mi doporučení do Prenatalu do Brna tak se to snad začne hýbat trochu, První výsledky budu mít za týden a pak mám volat nás objednat do Prenatalu

markee
29. zář 2010

ahojky holky,
takže s tchýní do lesa nejdu. Né že by mě nechtěla s sebou,ale prostě jsem se rozmyslela takhle. Tuhle brigádu co mám,tak mám jistou na 3/4roku. Většinou od půli prosince do začátku března nemaj moc práce, tak brigádníky nepotřebujou. A jít pomoct tchýni můžu jít kdykoliv. Sice mi dá víc,ale já bych kvůli měsíci u ní přišla o 3/4 roku aspoň nějakého výdělku. Prostě teď maj hodně práce a málo lidí-studenti už nemůžou chodit tak často. Nové přijímat nemůžou. Takže teď vím,že práci mít budu. Lákali mě ty penízky,ale fakt nejdu.
Jinak v rodině přibude další miminko. No plodí se úspěšně a to je dobře.
@petroska,krásný džíny a moooc hezounký pokojíček 😉

farmarska
29. zář 2010

ahoj holky,´japak se tu máte? 😉 My zrovna dokoukali jeden horror a ted jjsem si zapla Ulici..co tak\ jinýho dělat..u nás opět prší a venku je zima jako kráva! 😝
Hele to je nějaký divný v tý Ulici..jak maj tu malou Miriam pořád v tý autosedačce..chudák dítko 😠 😝 ještě že je to jen film 😅

farmarska
29. zář 2010

holkýý a nechte si toho s tím augustýnem! 😠 😀 nebo to pak s ním dopadne jako s malým bobistou, nikdo mu pak už jinak neřekne, i kdyby měl nastokrát jinčí jméno 😀 😀

farmarska
29. zář 2010

holky tak je to dobrý, už jsem se uklidnila..Miriam v Ulici ted už leží v korbičce 😀 😀
jsem švihlá co! 😀 😀 😀 😀

farmarska
29. zář 2010

a to jako se mnou není všechno! mám ted nějaké plačtivé období a dojme mne k slzám i každá druhá reklama v telce 😅 😀
hele měly jste to taky některá těhulka? 😕 já jestli se náhodou nemám objednat k psychiatroj 😀

farmarska
29. zář 2010

markee tak alspon nemusíš přemejšlet, co jim řekneš 😉 a kdopak u vás ted splodil?

farmarska
29. zář 2010

mad gratulka k doporučení od mudra..Bude jedno vyšetření, pak druhé a ani se nerozkoukáš a bude mimi na cestě 😎

farmarska
29. zář 2010

petros, malej je krááásnej fešák 😵 a pokojíček fakt supr! 🙂

markee
29. zář 2010

Farmy,no já jsem právě o tom mluvila s mamkou,že prostě na měsíc si půjdu vydělat víc. Ale když jsem jí řekla co a jak povídala tchýně,tak mi mamča říkala,že to zas zavání tím,že mi pak nic nedá jak minule,tak ať se na to vykašlu.
Já hlavně vím,že bych to odmarodila a to já nepotřebuju(kdo jo,že jo). A s Helčou z téhle práce jsem si pak promluvila na rovinu.
Jinak ten kdo počal není můj přímý příbuzný,ale setkáváme se na výlovu rybníka u mé tety(sestra mojí mamky). Jejího manžela synovec bude táta. Tak mám radost. Vychází to na únor.
Jinak gratuluju k pohybům 🙂

madormi
29. zář 2010

@farmarska no doufám, dáme v říjnu vyšetřelí v listopadu výlet do Pariže a pak na to zase skočíme a třeba budem mít mimi v říjnu jak to melo pôvodne být 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru