Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
2. říj 2010

@sarlotta já mám philips SBC SC361.stála asi kolem 1800.dosah 150m.ale cosi sem ju na netu nenašla.už jimám doma tak rok.ale jsou tam inzeráty na ni za 900kč.ale tobe se vyplatí koupit nějaká levná když bydlíte na bytě.my máme velký barák a z obýváku je dálka na zahradu tak by mi to levnější nebrala signál . 😉

majjka24
2. říj 2010

@madormi nesmuť veverko, (nebo jak je ten název toho filmu 😅 ) dneska je Tvůj den, tak si zkus užít 😉 a přidávám se ke gratulaci - všechno NEJ, NEJ, NEJ 🙂 Hlavně zdravíčko a štěstí a peníze a lásku......atd. 😀

mari111
2. říj 2010

@petroska já bych měla krmit každé 4 hoďky, někdy spinká 5 aj 5 a púl už hajala tak jsem ji nechala, ale za to se někdy budí třeba aj po 2 hoďkách nebo po třech, no moc velký spáč není ta naše holčička 😅

wlladka
2. říj 2010

Ahojky 😉
Musím na vás mrknout. Jsem v jednom kole. Šimonkova viróza nás potrápila. Špatné spaní, dávení se, zvracení...... ☹ ☹ ☹ Běhali jsme 3x denně k dr., jelikož nás chtěl mít pod kontrolou.
Teď už "jenom" kašle. Zvracel jednou včera, tak už to snad bylo naposledy. 😔 Ten jeho kašel je děsný. Jak se při kašli dáví, tak zvrací a vyzvrátí hleny co spolyká. V noci nespíme a přes den pochoduju se Šímou po bytě. Když únavou usne, snažím se prát, žehlit, vařit, uklízet.....No, vždyť to znáte. 😖

Tak mne ženy omluvte, že jsem dlouho nebyla. Dočítat ani nebudu, to bych asi nezvládla. Teď prďolka leží v postýlce a je hodný. Uvidím jestli usne. Snad zatím zvládnu poklidit v kuchyni. 😒

wlladka
2. říj 2010

@majjka24 je to Neplakej veverko a @madormi - připojuji se ke gratulaci. Krásný věk! Taky bych ho brala. V tu dobu jsem ještě neměla žádné děti a stihla jsem tři. Máš ještě plno času jich kopu zvládnout. Moc ti přeju tu voňavou "vánočku" co možná nejdříve 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
2. říj 2010

Tak jsem si taky hodila čerstvější foto. Tamto už bylo 4 roky staré 😀

mari111
2. říj 2010

Ahoj wlladka , téda koukam že máš co dělat, já mám takovej strach aby malinká nebyla chorá, to musí bejt hrozné trápení.To miminko trpí a maminka s ním. Tak se už úplně uzdravte a ať se to už nikdy nevrátí, choroba jedna pitomá 😠 .Pusinku Šimonkovi posílam 😉

mari111
2. říj 2010

jéj drobeček jak kouka 😵

wlladka
2. říj 2010

@mari111 je to hrůza. Ještě u něj.... mám strach, jak to ty jeho plíce zvládnou ☹ S rýmou se nám podařilo zamést celkem brzy, ale ten kašel je potvora

wlladka
2. říj 2010
mari111
2. říj 2010

jaký je zlatunký a koukam taky se umý pořádně šklebíkovat 😵 😵 😵 😵

mari111
2. říj 2010

😲 Holky co jste po císaři kdy ste si dali vanu??? Mne už to sprchování nebaví, chci se naložit a pořádně nahřát, začínam trošku pokašlávat a teče mi z nosu, musím se hned vyléčit aby nebyla malinká odemne choroučka ☹

wlladka
2. říj 2010

Začíná se smát, tak se to snažím zachytit. Taky už občas zabrouká, když na něj mluvím. Je to zlatíčko.

wlladka
2. říj 2010

@mari111 já jsem byla dlouho po císaři v nemocnici a tam vana nebyla, tak nic. Ale po měsíci už bych se vůbec neostýchala do ní vlézt

mari111
2. říj 2010

tak myslíš že už múžu v klidu? Zítra to bude pět týdnu po porodu

wlladka
2. říj 2010

@mari111 to je skoro šestinedělí. Nelezla bych do tak horké, ale poválela bych se 😉

mari111
2. říj 2010

tak to jo, tak už se teším na večer, se tam teda poválím 😀

mari111
2. říj 2010

dík Wladěnko

lucierob
2. říj 2010

@wlladka tak ať už je malý konečně zase zdravý

farmarska
2. říj 2010

kuk 😉
předně přeju madoni vše nej k narozeninám!!! 🙂 Tý jo, kde je mejch 25 😅 😝
Wladěnce chci pochválit novou fotku v pasu, moc ti to sluší a taky máš moooc hezký kluky-oba! 😎 🙂 😎 Tak jen přeju aby maličkej už nemarůdkoval!
mari užij si vanu 😉 já byla po císaři naložená hned asi po příchodu z nemocnice domů 😅 já jsem děsně nezodpovědnej pacient 😅 😝 😀

madormi
2. říj 2010

@wlladka děkuji moc 🙂 a co šimonek už je mu dobře?

madormi
2. říj 2010

@wlladka tak snad už bude jen líp☹ je to chudáček ale velký bojovníček

madormi
2. říj 2010

farmi dekuji, ale nejak si to nemužu užit není nálada na slavení :-/

aja.83
2. říj 2010

Ahoj holčiny, moc nestíhám dočítat, ale doufám, že se tu máte všechny fajn! 😉 Chci jen nahlásit, že opět mě dostihla mrcha mrchovatá, tak prosím Kopíska, až bude dělat tabulku - dnes jsem 1DC! 😝 Ach jo, každý měsíc doufám, že už by se ta mrcha na mě mohla vyprdnout a pořád dolejzá 😀 . A to jsme se zrovna tento měsíc tak pilně snažílkovali 😅 ...No nic. Tak se mějte hezky, užívejte víkendu a nezlobte tu! 😉

farmarska
2. říj 2010

holky a ted si musím postěžovat na manžu 😠 právě jsme se chytli 😠 Jako on nic pořádně nedodělá do konce, vždycky něco začne dělat a pak to stojí 😠 kolem baráku máme tisíc věcí rozdělanejch 😠 ale jako tak jsem si říkala, nebudu se rozčilovat, kašlu na to.., ale před chvílí přišel s novým nápadem, že náš mladej chce schůdky nastrom, aby tam mohl líst, a že mu tam udělá nějakej posez. Jako to už jsem pěnila 😠 chce načít další věc! natož takovou kravinu-zbytečnost, když důležité věci pořád stojí!! 😠 Tak jsem mu to řekla a on se hrozně rozčílil, že jako není na maratonu, aby dělal jednu věc za druhou a že jsem netolerantní atd.. 😠 Já ! takovej zázrak tolerance! 😨
a to mi ještě řekl, že si to mám jít teda dělat, když to chci mít hotový...
Tak já mám jít kopat žumpu, stavět plot atd..jo?! 😠 a že prej co dělám já, že jen u koz! No to mi hnul žlučí!! To teda nevím, kdo každej den vaří, pere, uklízí,.. u nás máme asi skřítky co to dělají, když my jdeme spát 😠 Jako a to jsem zrovna předevčírem vygruntovala půl baráku..ale to asi nikdo nevidí..jak by mohl, si to ani představit neumí, páč co je rok dlouhej, tak co se týče domácích prací, tak nemusí hnout ani prstem 😠
Tak ted spolu nemluvíme. Já si šla lehnout..ale nekutečně to ve mě vře! 😠
No chápete to?! 😠 😠 😠

wlladka
2. říj 2010

Děkujeme za pochvaly a za přání k uzdravení. Teď už je to lepší, ale zase spal asi 20 minut a do teď jsem ho musela konejšit. Usnul a když jsem ho teď fala do postýlky, tak už zas pokašlává a kňourá. No děs. Už aby byl úplně fit.
@farmarska chlapi nepoznají rozdíl, když vygruntuješ barák. Oni tohle nevidí. Možná bych se na to vyprdla, aby vidět začal, ale pak to stejně budeš muset uklidit, vyprat atd. sama, bo ti to nikdo neudělá. Hlavně se nenervuj a´t máš klidné miminko 😉

wlladka
2. říj 2010

@farmarska dík za pochvalu na oba kluky, ale marně dumám, který z těch tří myslíš? 😀 😀 😀 Asi ty starší viď. Tak děkuji 😀 😵

wlladka
2. říj 2010

@aja.83 mrcha jedna mrchovatá!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ať táhne k nějaké puberťačce!

farmarska
2. říj 2010

wladí to se ti říká nenervovat 😠 když bych s ním nejraději pěkně zatřásla 😠
hele já myslela jako že není hezounký na těch fotkách jen ten nejmenší, ale i ten starší co ho drží je moc pěknej fešák! 😎 se za ním musí holky otáčet 😉

farmarska
2. říj 2010

ají přesně! řekni mrše at táhne k puberťačce, ta na ní beztak čeká jak na smilování boží!! 😀 😀 😀 🤐
jako fakt mne naštvala a vůbec to holky..katuš, ajuš a natál nechápu 😨 😨 japak to, že náš kocour nezabral, ani mé čáry a výhrušky!? 😨 jako to je pěknej sajrajt nevychovanej-ta mrcha 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru