Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
4. říj 2010

@majjka24 wobenzym brala moje mamka, když měla po gynekologické operaci. Drahej, ale pomohl jí. Taky bych si ho teď pořídila, ale není prostě za co.

tercie
4. říj 2010

@markee načuhuješ, divizno? 😀 Hele jestli máte zbytků moc, tak já vám s nima přijedu klidně pomoct 😀 Připadám si poslední dobou jako popelnice, sežrala bych mrtvýmu voko 😀
Jo, podzimní depky a podzimní únava,to znám. Tak ať tě brzo přejde 🙂

@lenik_25 kys.listový bašti klidně víc než doporučenou dávku, předávkovat se jí nedá a bez ní já už bych netěhulila 😉
Hele a ten hrnec, když mám taky s dírkama, nedalo by se to vyřešit třeba vložením utěrky nebo tak?

Holky a taky tu hodně píšete o kuskusu, já už to kolikrát měla v krámě v ruce, ale nevím jak to vlastně chutná a k čemu se to dá jíst? Jsem to nikdy neochutnala, panna no 😀 😅 😀

tercie
4. říj 2010

@majjka24 jojo pochopilas to naprosto správně 🙂 Gynex jsou bylinky někdo to chválí, já nevím, alternativa je ještě Femigard, nebo Estrozin, ten jsem brala já, ale účinek jsem nezaznamenala. Ale je to spíš na úpravu cyklu, pokud jste neměly s otěhu problémy tak bych to nekupovala 😉

majjka24
4. říj 2010

@lenik_25 segra mi poslala toto (moudrá lékarnice 🙂 )http://www.energoweb.cz/cz/obchod/bylinne-extra...

majjka24
4. říj 2010

@tercie tak to jsem ráda, že jsem to pochopila. Děkujíí 🙂 No problémy, jak se to veme, neber Anti baby 3 roky a povedlo se až teď, 😒 neměřili jsem , nic, jen sexíkovali. Takže těžko říct

tercie
4. říj 2010

@majjka24 a cyklus máš pravidelnej? Tak třeba máš ovulku později a až teď jste se trefili nebo nevím. Mě hodně pomohlo měření BT...po prvním potratu jsem čekala na otěhu 8 měsíců...5 bez měření a to už jsem byla zoufalá, tak jsem s tím začala a bum, třetí cyklus se povedlo,a po druhým jsem začala měřit hned a taky to trvalo tři cykly😉

majjka24
4. říj 2010

@tercie aji jo, sem tam jsem ho měla delší ☹ tež chcem pak zkusit tu BT,

lenik_25
4. říj 2010

@tercie A co ty vitamíny calibrum baby plan? Jsou dobrý? Uvažovala jsem o femibionu 🙂

tercie
4. říj 2010

Ovulka by měla bejt cca 14 dní před začátkem mrchy, bráno zpětně...takže jasně ten, kdo má 33dní cyklus, nemůže mít ovulku 14-16DC ale spíš 18-20 😉 Já na BT fakt nedám dopustit 🙂

lenik_25
4. říj 2010

@tercie Já ani nevím, jaká má být BT a jak a kdy se měří. Tohle jsem nikdy nezkoušela.

tercie
4. říj 2010

@lenik_25 jsem myslela že jsi šla přešlapovat 😀 Babyplan je dobrej, ale taky jsem ho před posledním těhu vyměnila za femibion 800 s tím tentononc mi vypadlo jak se to jmenuje to co pomáhá vstřebávat listovku 😀 A k tomu jsem brala listovku forte, takže 1600jednotek, a doporučená dávka je 400. Jsem to nechtěla podcenit, protože jsme měli chromozomální aberaci předtím...

tercie
4. říj 2010

@lenik_25 já všechno načetla tady, udělala si registraci na fertilityfriend a ještě mi radily kámošky 😀
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

tercie
4. říj 2010

Metafolin se to jemnuje 😀

tercie
4. říj 2010

jmenuje... už ani psát neumím...

tercie
4. říj 2010

@majjka24 to je přesně vončo 😉

bobinka22
4. říj 2010

No holky me tu fotky nejdou dat...Ja to neumim.Vzdy mi to nejak spadne...
Vsechny moc zdravim a vsem drzim palecky at donosi miminka krasne zdravoucke do sameho konce.. 🙂)

bobinka22
4. říj 2010

@lenik_25
Mě to začaly říkat holky v druháku na škole.A jak jsme sly s manželem na koupaliště.Potkala jsem kámošku z učňáku a ona na mě volala BOBINO!Od te doby mi manžel říká ,bobino.A doma bobinko. 😀
Srandicky,jenze uz mi tak říka fakt celá rodina..Málo kdy slyším svoje jmeno..🙂

tercie
4. říj 2010

@bobinka22 to je škoda, a co na FB, tam nejsi?

majjka24
4. říj 2010

@tercie ty jsi na FB?

bobinka22
4. říj 2010

Jo jsem
a ty tercie

majjka24
4. říj 2010

Kdo chcete tak si mě přidejte Marie Bernatíková Janíková 🙂

tercie
4. říj 2010

@majjka24 to je dobrý😀 hlavně jak píšou že je to velmi delikátní systém, to mě pobavilo 😀 Ale kolik ženskejch třeba orgasmus ani nikdy nepozná a děti mají,takže bych to jako moc vážně nebrala 🙂

tercie
4. říj 2010

@bobinka22 jsem, Michaela Machačová 😉

bobinka22
4. říj 2010

No právě že tam mam fotky maleho,tady mi nejdou dat. 😀

majjka24
4. říj 2010

@tercie to mě nenapadlo, vidíš? Já si tě též přidám , ju?

bobinka22
4. říj 2010

Jana Bartoncová

tercie
4. říj 2010

Tak holky přidávám obě jo? 🙂

tercie
4. říj 2010

Jéééé Bobi ten má kukadla 🙂 Hned půjdu koukat na ostatrní fotky 🙂
Akorát holky já začínám mít problém, jak se tu známe podle nicků, tak mě se pak ty skutečný jména pletou 😀 a mám v tom bordel kdo je vlastně kdo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru