Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
5. říj 2010

@tercie ahojky.no vystrašili mě pěkně až mi prdelka cvakala 😀 .a to sem z domu vyletěla i nenamalovaná 😨 přitom mě s nenamalovaným ksychtem pomali ani muj neviděl 😀jak se bez řasenky prostě necítím .nám se pás na vajíčkou upevnuje do třech zarážek.ale stejně nadávám že ty vajíčka mohli vymyslet jinak než je obmotávat pásem 😝 .trvá mi to vždycky snad pul hodky 😠

petroska
5. říj 2010

@lenik_25 to je teda zázrak.myslela sem že umělé oplodnění se podaří hned na poprví a prd.chudina na 4pokus a to si tam nechala jeste zavest 3 vajíčka a hleděli na ni že aby pak nelitovala trojčata a asi udělala dobře.čeká jedno dítě a náhoda mohla být že zrovna to tretí vajíčko se uchytilo.jindy prý měla jen dvě a nevyšlo to.

lenik_25
5. říj 2010

@petroska To jsou stresy s dětma co? Já jich už s Danečkem prožila! A kolik jsem toho už kvůli němu nabrečela! Třeba když měl laryngitidu a vezla mi ho v 1 ráno do špitálu rychlá, protože nemohl dýchat. No děs!

lenik_25
5. říj 2010

@petroska Kamarádka umělko absolvovala 3x a potřetí to vyšlo, ale musela si za příplatek nechat provést přímé oplodnění, nevím jak se tomu říká, ale prostě to přesně umístěj. A má dvojčátka, dvě holčičky.

petroska
5. říj 2010

@lenik_25 to jsou teda.stres v těhu a ani když se to narodí není stresu klid.taky ho furt poslouchám u postýlky když dlouho spí jestli dýchá a přitom mám monitor dechu a ani tomu nevěřím že by začal houkat 😕 .chudáček malej,bych nevěděla co dělat kdybych zažila co ty.pro mě je ted nejduležitější malý na světě tak se mu snažím dopřát vše o udělat pro něj vše.

madormi
5. říj 2010

@lenik_25 neboj, alespon u nás chodili holky od 14 do 50 od 40kg do 90 a bavily se všechny fakt je to jedno 🙂

madormi
5. říj 2010

@lenik_25 umelko není hrazeno pojišťovnou?

tercie
5. říj 2010

@madormi a nedá se to provozovat doma, aby na mě nikdo nečuměl? 😀 Já totiž nebyla ani v tanečních 😀 Protože jsem se styděla 😀

@lenik_25 jo oplácaný poleno to sedí, tak si připadám taky😀 Kuře na paprice mě taky napadlo jen tak náhodou, furt dělám smažený zapečený a tak tak aby byla nějaká změna 😉 Jsem ráda, že jsem tě inspirovala 🙂

@petroska já se taky maluju i doma, bez mejkapu ani ránu, si přiapdám jak nahá😀 Maluju se hned ráno protože pak nikdy nevím jak vyjde mezi kojením čas jít ven tak abych se pak už nezdržovala. Akorát dneska jsem se na to vys... protože je venku hnusně a to se tu potuluju venku jenom já s kočárem, jinak nepotkáš živáčka ani mrtváčka 😀
A se sedačkou už se těším na normální😀 ta už bude upnutá a nemusím jí nikde šmejkat a ani kurtovat 😝 😀

petroska
5. říj 2010

@lenik_25 asi přijít do jiného stavu není jen tak brnkačka jak dřív ženské plodily jedno za druhým co?ona měla hrazený jen jedno oplodnění aty 3 už musela sama.a prý 180 tisíc je to do ted stálo.je to mazec.a do ted i když je ve 20 týdnu říkala že nekoupí jedinou věc pro mimi jen až se to narodí že tatínek vše oběhá ,koupí a nachystá.prostě tomu nevěří ani ted že to donosí.příroda je v dnešní době fakt krutá na nás

lenik_25
5. říj 2010

@petroska no a to ještě počkej, až ti začne monitor spouštět plané poplachy! To je taky chuťovka!

petroska
5. říj 2010

@tercie já sice makeup nemusím,nějak ho asi neumím používat ale stačí mi oči a už se cítím že su to já.jinak nevylezu nikam dokud aspon to nemám.taky už se těším na autosedajdu.je to pohodlnější i pro prcka.když ho dávám do vajíčka a leží tam zkroucený tak je to děs.se mě vajíčka ani jako nelíbí.si kazej záda prdoši.

lenik_25
5. říj 2010

@madormi Ano, je, ale třeba léky a hormony, které k tomu jsou potřeba, už si pacienty hradí samy. Navíc pojišťovna hradí pouze základní umělko, ale to já nedokážu vysvětlit. Jako že to do tebe daj a děj se vůle boží. Pokud ti to zavedou tak, že tě vlastně přímo oplodněj, tak se připlácí asi 7 tisíc.

petroska
5. říj 2010

@lenik_25 jj jeden už byl.vybili se mi baterky tak to začlo cvakat a houkat.sem byla u postýlky rychlej jak superman 😀 .blééé jak ve mě hrklo a budila sem malýho.

lenik_25
5. říj 2010

@tercie Náš Daneček totiž kuře na paprice miluje!

lenik_25
5. říj 2010

@petroska My vybitý baterky neměli, ale nechali jsme monitor Danečkovi dlouho a poprvé se spustil v 11 měsících, kdy jsem ho chtěla už odepnout a půjčit kamarádce. Doktoři plašili, že to může být spánková apnoe, jako že Daneček se třeba minutu nenadechne. No posílali nás na neurologii, na kardio a samozřejmě mu nic nenašli, jen nás vyděsili. Pak nám monitor spustil ještě párkrát a já už se bála v noci chodit spát, úpně jsem panikařila, co nás zase čeká.

madormi
5. říj 2010

@lenik_25 no tak snad to zvládnem prirozene, ale tak já i kdych mela prodat byt tak bych do toho šla :D :D

lenik_25
5. říj 2010

@madormi Zvládneme to!

madormi
5. říj 2010

@lenik_25 no musíme 🙂 po prvním neúspechu jsem nepochybovala ted už jo, ale nesmím musím věřit 😀

majjka24
5. říj 2010

@madormi co vím od známých tak 3x ti to hradí pojišťovna, pak už sama 😖 Ale 180 tis.to je šílené 🤐

madormi
5. říj 2010

Holky poraďte, v sobotu k nám přijedou moji rodiče se znamýma. Vrací se z Albánie,kde byly 14 dní tak na čínských polévkách 🙂 co jim mám uvařit? táta je masožravec, tak pro něj něco hooodně od masa a pak asi udělám ještě nějakou omáčku nebo nevím. Co radíte? Pomoooc já a vaření není žádná sláva 🙂

majjka24
5. říj 2010

@madormi tak něco typicky českého, když tam jedli samou cizinu 😉 Guláš, řízek (řízek naruby), nebo nějakou roládu.....

majjka24
5. říj 2010

Nikdo si nechce povídat? ☹

tercie
5. říj 2010

@madormi knedlo vepřo zelo ne? 😉
My už jsme po obědě, šmákli jsme si a dostala jsem pochvalu 🙂 teď čekám až dostane hlad Lukášek, nakrmíme a valíme ven na chvíli. Sice je tam hnusně ale co furt doma celej den.

Holky a s tím umělkem toho taky nechte jo😀 Šlo vám to přirozeně jednou, půjde to zase, žádný pochyby nic takovýho, přece svým tělíčkům věříte ne? 😉

majjka24
5. říj 2010

Mám dotaz, už tu skoro všechny máte dítka, tak dodrželi jste 6 nedělí bez sexu?? Jsem několikrát četla, že se může po 14 dnech - po revizi - , pokud všechno odešlo z těla a žena se cítí v pohodě....jsem našla i toto http://pripravakporodu.atin.cz/sestinedeli.html, ale radši se poptám zkušených 😀

lenik_25
5. říj 2010

@madormi Nejjednodušší je asi guláš. Kup hodně masa a udělej ho pro tatínka hodně masový.

lenik_25
5. říj 2010

@majjka24 Tak když se mi narodil Daneček, tak jsem už týden po porodu (císař) měla chuť na sex. Vydržela jsem, ale to jen kvůli tomu, že nějakou dobu odcházejí očistky. Ale šest neděl to nebylo. Tak jen čtyři týdny, maximálně pět týdnů.

majjka24
5. říj 2010

@lenik_25 Díky 🙂 No Včera to byly 3 týdny, tak asik jěště ten týden nějak přečkám.

lenik_25
5. říj 2010

@madormi Hodně cibule, hodně masa (dávám vepřové plecko) na kostky, celý pytlík koření na guláš, voda, 1 bujonová kostka (nemusí být, ale já dávám), můžeš dopepřit. Nesol, sůl obsahuje to koření na guláš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru