Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
6. říj 2010

@kopa shodnem se na tom že je to každého věc a to je hlavní 🙂 a ano i tvé album jsem myslela nebudu tu kecat, že ne, ale jak jsem říkala každého věc, tobě se nelíbí totok a mě by se zase líbily ty svetříky apodobně víc na miminku než na podlaze, prostě každému se líbí něco jiného a tak to má být ne jinak by bylo vše trapně stejné :D :D ale doufám,že nám sem nějakou fotečku Vítečka dáš? 😀 a běda ti jak jich bude 180 to si pak rejpneme 🙂) nee sranda 😉 😀

tercie
6. říj 2010

@madormi jojo to je áčko, rh faktor pozitivní takže nepotřebuješ protilátky proti plodu...nebo tak nějak to je, ty bys potřebovala kdybys byla negativní 😉

madormi
6. říj 2010

@tercie tak aspon něco vím doteď jsem fakt netušila jakou mám krev 🙂

madormi
6. říj 2010

@tercie a kdyby můj manža měl něco mínus tak v tom může být problém?

tercie
6. říj 2010

@madormi já přesně nevím čéče...hele ale máš červenou, to jsi věděla ne? 😀

Tak a hlásím, že Luky spal od osmi...do teď. Takže zas už po dvou hod. nebo i po hod.a půl zas až do zítřejšího večera... mě vycucne i s chlupama😀

tercie
6. říj 2010

No asi už se tu nikdo neobjeví co? 😀 Tak já jdu do hajan, než se sprchnu budu to mít na další kojčo akorát a pak si na dvě hoďky bucnu než to bude nanovo.-D
Dobrou noc, a spěte vleže 😀

kopa
autor
6. říj 2010

já tu jsem 😀 😀

kopa
autor
6. říj 2010

@tercie tak dobrou 😀

madormi
6. říj 2010

vy tu teda ponocujete ženský 🙂

kopa
autor
6. říj 2010

@markee Chudák Johanka ☹ tak snad jí to moc neotýká a nebolí.Super,že je brigádka 😉

kopa
autor
6. říj 2010

@madormi no to je tak,když někdo nemůže spát 😀

tercie
7. říj 2010

Nazdááááárek, my se hlásíme, my už nespíme od čtyř, máme novinku 😀 😝 ¨
Ale vypadá to, že stihnu fůru práce, už běží myčka i pračka a kdyby malej nespavec čirou nááááhodou usnul, tak zkusím vyžehlit. No a jelikož nepředpokládám, že tu budete některá strašit, tak si jdu udělat něco k snídani😉

farmarska
7. říj 2010

jejda terculáku, ty raní strašidýlko 😉 😀 Jsem teda vzhůru od šesti a vědět to, tak jsem sem nakoukla už dřív! 😕

farmarska
7. říj 2010

jo jinak samozřejmě přeju všem hezké ráno 🙂

farmarska
7. říj 2010

tý jo ségra tak ty už takhle čilá po ranu jo 😅 😝 Já jsem byla zatím schopná, jen Robčoj udělat snídani a svačinu do školy a už se moooc těším až odjede a já si ještě přispím 😉 😀

farmarska
7. říj 2010

tý jo, jdu dočíst, tady se koukám zase včera večer kecalo 😝

tercie
7. říj 2010

@farmarska ahoj teta tak malej mi právě usnul na rameni, ale ten cirkus zase... už neumí usnout jinak než u prsa, takže když to neodhadnu tak začne řvát, kozu samo v tom záchvatu nechytí, dudlík ho rozzuří do ruda a já pak šíííííííííííííííííílííííííííííííííííííííím... a když bych ho teď položila tak to bude nanovo...snídat dneska nebudu, ještě že jsem si aspoň zapla pc...

tercie
7. říj 2010

@farmarska o mý čilosti by se dalo polemizovat 😀 🙄 😔

farmarska
7. říj 2010

tak dočteno 😉
jéé vy jste se tu včera hádaly a já tu u toho nebyla, to mne mrzí 😀 takovejch příležitostí tu je málo 😀 😀

tý kopi a mám dotaz.. nešlehla jsi si včera náhodou něco? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

tercie
7. říj 2010

Farmi nečti, malej už je zasejc vzhůru, jsem ho přendala do lehátka,tak bééknul, spal tam 10 minut a už zase čučí, ale je v klidu,tak si ho nevšímám a čekám co bude... Aspoň jsem stihla tu snídani,páč nevyspaná a ještě nenajedená,to bych se na to mohla raz dva tři😀

farmarska
7. říj 2010

jejda ségra to je teda malej vzteklounek 😅 a taky kouše a prdel z toho má jo? 😀 no hele ty to koukám doma taky nebudeš mít jednoduchý s těma svejma dvěma chlapama 😀 Hele zrovna netakdlouho jsem přemejšlela, jak mě ti moji mužští mají naháku a že jestli to bude tedka zase kluk, tak jako tři chlapi na mne..to už teda , at u mne stojej všichni svatí 😝 😀
Ale ona to určo bude malá Verunka a pak to bude dvě na dva a to jim potom ukážeme co proto 😉 😎

farmarska
7. říj 2010

No jo, to je pak dvojnásob na ho..o 😝 Já už taky snídala 🙂 mladej odjel do školy 😉 to se mi to bude hezky s plným břuchem dospávat 😉 🙂

tercie
7. říj 2010

No jestli budou přes kopírák ve všem, tak to si jdu hodit mašli už teď preventivně 😀

farmarska
7. říj 2010

Jo jinak včera večer mi manža opět zprovoznil můj starej kabel (to já už spala), ale ráno říkal, že uvidíme, jak to bude zase dlouho šlapat, je takovej nevyzpytatelnej. (ten kábl, né manža 😀 ) Tak jsem od dnešního rána zase na svém 🙂

tercie
7. říj 2010

Verunka bude neboj, tě v tom nenechá určitě,aby byla na tebe taková přesilovka 😉 A kozy jsou taky holky no ne? 😉

tercie
7. říj 2010

No vidíš, neřád jak funguje 😉 (oba) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
7. říj 2010

tercí u nás je teda mladej totálně po manžoj a manža se v něm vidí a i když má nějaký mouchy za který já jo peskuju, tak manža se tomu jen přiblble usmívá, jako, že ten kluk se ale povedl..celej já 😎 😝
no já ale dlouho vydržím, ale když mne pak kuci naštvou, tak to doma lítá a zpucuju je oba naráz a je zase chvilku od nich klid 😎 Mému muži to doted po té sobotní hádce vydrželo a šlape jako hodinky 😅 každej den něco dělá..i po práci 😉 najednou není asi tolik unavenej 😎 ale včera si do mne rejpnul..jako..vidíš už je to hotový a ty jsi říkala, že to tu bude strašit ještě příští zimu 😝 No ale at si rejpe, hlavně když to šlape jak má 😎 🙂

farmarska
7. říj 2010

no kozy jsou sice kozy, (jen jeden kozlík-kůzle) .. i feny máme dvě a psa jen jednoho, kočky..Lucinku, ..jako všechno je to převaha ženského pohlaví.. ale jako podporu od nich nemůžu čekat žádnou 😝 všechno to jsou bestie nenažraný a nechají se uplatit za trochu žrádla 😠 To já mám pevnější vůli 😀

farmarska
7. říj 2010

Jo holky, ani jsem vám nenapsala..máte krááásné fotečky!!! 😵 😵 😵
a ty se to terci koukej hezky naučit, páč až bude mímo na světě, tak tě budu otravovat, až budu dychtit po informacích 😉

farmarska
7. říj 2010

markee, pohlaď za mne Johanku a pofoukej jí boo ☹ chudinka malinká, at jí brzy nebolí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru