Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
7. říj 2010

@sarlotta jaká zachumlaná krásně 😵 😵

lenik_25
7. říj 2010

@madormi supeeeer, tak ať to vyjde

lenik_25
7. říj 2010

@sarlotta Haha, takhle usínám i já, jen místo plíny tam mám peřinu.

lenik_25
7. říj 2010

@farmarska Já nevím, jen do nich dávám libové uzené na kostičky a pak když to zalejváš, tak zalévej vajíčky rozkvedlanými ve smetaně a ne v mléce.

majjka24
7. říj 2010

Ahoja holčiny 🙂
Hlásím návrat z kontroly. A konečně tam měl i ty vytoužené výsledky z histolky, takže jsem zdravá, malý taky neměl žádnou vývojovou vadu akorát prý našli infarkty na placentě, poslední už nedal bobeček můj milovanyý ☹ Pak jse mu říkala o těch potratech kluků v naší rodině a poslal mě na genetiku,Že prý to může být někde nějaký problém. Se prý uvidí co mi tam řeknou a podle toho budem jednat dál.Že kdybych chtěla tak mě může poslat na imunologoii a hematologii, ale většinou se posílá až po 2 potratu, že teda uvidíme co ta genetika. Pak mě může poslat na umělé, že mi vytvoří holčičku, tak se ptal jeslti tam chcu poslat, tak sem řekla, že to ještě zkusíme normálně. 😵
Ptala jsem se ho, kdy můžem sexovat a bylo mi sdělono, že klidně už dneska, pokud se na to cítím, ale žádné skotačinky. (co tím myslel 😕 ?)Pak můj další dotaz směřoval, kdy se můžem pokoušet o další a řekl, že klidně hned, ale doporučuje se počkat ty, 2, - 3 MS.I tak se chcem do toho pustit po nevém roce 😉
Pak tu byla za mnou mamka, tak sem se vyptávala na jak je to u nás stěma potratama a zjistila jsem , že se táhne - co mamka ví - od praprababičky - v té první ženské linii - všichni kluci - od početí a nejvíce se jeden 11 let. tak jsem zvědav co budeme dělat ???

kopa
autor
7. říj 2010

@sarlotta Já se nerozčiluji 🙂 taky si přeci nenechám srát na hlavu že 😀 😀 😉 No nevím s tím porodem za dveřma 😀 😀 Zítra jdu na KO,tak jsem zvědavá jestli se něco změnilo 😅 No zkusím nák nadhodit téma,kvůli té uzávěrce v porodce 😀 Páč manža sexit nechce 😠 😠 že prý mu nebude bouchat do hlavičky 😀 Jsem dneska byla krmit kačeny a racky a jak jsem házela chleba,tak mě pěkně chytli záda,že jsem sotva došla domu.Ještě jsem si dneska stihla koupit vánoční vykrajovátka 😅

kopa
autor
7. říj 2010

@majjka24 Tak skvělý zprávy,gratuluji 🙂 🙂 Doktor je fajn,že ti vše vyřídí 😉 a ty budeš moc jít v klidu do snaženíčka 😵

lenik_25
7. říj 2010

@majjka24 Ahojky, teda, to jsem ani netušila, že infarkt může postihnout už i plod. To je síla. A moc mě to zlatíčko mrzí. A další věc, oni dokážou při umělku vytvořit přímo holčičku jo? To je zázrak! Gratuluji, že jsi po fyzické stránce fit. Já jdu na kontrolu 18.10., tak se taky poptám, jestli můžem "skotačit" 😀

kopa
autor
7. říj 2010

Holky,já myslím že ty infarkty na té placentě mají i ženský po porodu 😅 Minule jsem tady četla popis porodu a jedna mamina to tam psala 😅

lenik_25
7. říj 2010

Fakt jo? To je zajimavý, fakt.

majjka24
7. říj 2010

Momentálně v klidu moc nejsem, infarkty v placentě způsobují nějaké trombofilní mutace - co jsem si našla na netu - a má to ještě něco společného s krví. Placenta neplní správnou vyživovací schopnost. ☹ Mají to matky v 50% . většinou se to tvoří po 32 tt. Stačí matku více hlídat .- na rizikovce - hematologii a dává se na to anopyrin a ještě další nebo i nějaké injekce či co. Pokud se to hlídá, tak je to ok. 🙂
Po porodu?? A jak ?? když placenta má vyživovací schopnost 40 týdnů??
Říkal mi to Dr, že dneska doktoři jsou šikovní, umi přímo vytvořit holčinu. Jsem fakt zvědavá co mi řeknou na té genetice....

kopa
autor
7. říj 2010

Infarkty v placentě , přirozené zrání placenty = normální nález ,obecně vzato,nesmí jich být moc.

kopa
autor
7. říj 2010

No oni píšou,že infarkty v placentě na konci těhu jsou v pořádku 😅
No ještě k tomu,oni vznikají i z vysokého krevního tlaku a když jsou choroby srdce.

lenik_25
7. říj 2010

@majjka24 Opravdu moc držím palce a hlavně se neboj, oni by si tě už pohlídali.

lenik_25
7. říj 2010

Holky, objednala jsem se k paní, která u nás ve městě už asi 10 let dělá čínskou medicínu. Psala jsem jí o zamlklém potratu a revizi a prý mi dá nějaké bylinky na podporu dělohy a vaječníků a zkoukne mě. Jdu tam 27.10., tak se těším.

majjka24
7. říj 2010

@kopa tak to sice máme v rodině, ale já ne, naštěstí, to vím, to jsem byla i na kardio tlka mám vždycky normální, pokud teda nejsem nervozní, tak se mi malinko zvedne, ale to je prý v normě

majjka24
7. říj 2010

@lenik_25 hmmm, tak to jsem teda zvědavá 😉 já zatím piju ty čajíky a papkám listovku, koupím si kvalitnější - která se lépe vstřebá a má větší ten podíl te kyseliny 😅

kopa
autor
7. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 39tt .......................8.10.KO nemocnice+ monitor..................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 35tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 35tt ...................KO 14.10..................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 31tt..................................20.10.KO..........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 29tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 19tt................12.10.Ko
Ikopretinka 9tt..................na Utz mimi a má srdíčko
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna 34DC
M.aa.b 32DC
Natalie 29DC
Martasek 21DC
Cajori 24DC
Aja 6DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

cajori17
7. říj 2010

cau babenky moje 🙂 jak se vede?docitat nebudu,pac je to nemozne vse docist 🙂

@kopa ahoj 🙂 porad jeste nic?

madormi
7. říj 2010

@majjka24 a která listovka je kvalitnější? ty jo to slyším prvně že jde přímo udělat holčička tomi přijde divné jak poznají jaká je ta spermie?

majjka24
7. říj 2010

@madormi je vím , že je rozdíl v těch listovkách - segra lékarnice 😉 nevím jak to udělají, ale hlavní je, že to umí a jde jim to 🙂

tercie
7. říj 2010

Ahoj holky, tak jsme si užily krááááááásnej den, mamči popovídaly, dětičky pohrály, pospinkaly 3 hodiny venku na procházce, až bude chvíle večer hodím vám fotky🙂 A teď čekáme na návštěvu kámošku druhou, bez miminka, tak jí zneužiju na pohlídání a třeba stihnu konečně vyžehlit nebo něco upéct, mám zálusk na tu šarlotky buchtu s mrkví 😉

@madormi prozkoumají chromozomy, jestli nese X nebo Y a podle toho pak oplodní vajíčko 😉 a nebo už z oplodněnýho vajíčka to vyzkoumají co bude holka a co kluk 😉

@majjka24 tohle všechno už naštěstí jde ohlídat tak se neboj,podruhý se to zvládne na 1s hvězdičkou😉

@kopa Kopi to jsem nevěděla, že vyjádření opačnýho názoru je sraní na hlavu 😉

majjka24
7. říj 2010

@tercie Teď to studuju na netu a Dr. s tím nemají problém, jen prý když těch mutací je hodně tak se nedoporučuje ani otěhu, ale když mě se to podařilo a on byl jinak v pohodě..... to pudéééé 😉 🙂 🙂

tercie
7. říj 2010

@majjka24 no jasně, však je to taky pudový 😀

Jdu krmit dravou zvěř 😀

majjka24
7. říj 2010

@tercie běž, nakrm tygra 😉 😀

majjka24
7. říj 2010

@tercie a bacha na ruce !!! 😀

lenik_25
7. říj 2010

@majjka24 Jo, prý se líp vstřebává listovka z Femibionu.

tercie
7. říj 2010

@majjka24 copa na ruce, ale na kozy!!!!!!
Tak a nedávám brambory, seru na ně, se mi malej teď dusil, už jsem měla bobany že se nenadechne 😲 😲 😲 😢 😢 😢 😢 😨 😨 😨 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majjka24
7. říj 2010

@tercie jaj bobek, a nadechnul a to je hlavní. Tak už přiště budu vědět , bacha na kozy 😉

kopa
autor
7. říj 2010

@tercie Tak já myslela,že si nenechám srát na hlavu když se tady všichni zase na mě vrhnou 😝 😀 Já mám prostě ráda normální fotky,přirozené viz.třeba tvoje fotky,Elisky,Sarlotky,Mirax.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru