Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. črc 2009

jak prošlý? Jako v akci? 😀 To musí bejt ale označený, že už má po záruce 😀
Jako teoreticky by tomu nemělo nic bejt, páč to má rezervy, a popravdě zkažený pivo jsem ještě neviděla 😀

tercie
24. črc 2009

to ne, z píp píp už jsem vyrostla, to bych už nedělala ani za zlatý prase... 😀

Holky já jsem to asi nepochopila, vy už tady zas myslíte na čuňárny, jo, a já jsem pak úchylák, no toto!!!! 😀

farmarska
24. črc 2009

terci zase nad tím nestihneš moc dumat, takhle do toho skočit pohlavě 😅
terci a to ti poradili na pracáku jít do práce? Mě zas říkali, že nemá cenu abych se někam cpala, takhle na chvilku, když chci stejně hned-co nejdřív otěhotnět.. 😅

tercie
24. črc 2009

Vydržte moment jdu si jen otočit kuře v troubě 😀

farmarska
24. črc 2009

kopi supr!! jsem ráda, že jsem tě přesvědšila 🙂
to bude příští měsíc davové šílenství! 😀 😀 😀
to budou lékárny vyprodané z testů !! 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
24. črc 2009

tercie né v akci prošlý 4měsíce tak přítelák to šel vrátit.My tu máme kolem baráku dost obchodu a tesco je u nás dost sociální kam nikod nechodí nakupovat,jen bezdomovci 😅 Ale mají tam dobré hranolky,tak tam pro ně chodím.

farmarska
24. črc 2009

terci to já nééé!!! to kopi 😀 já jsem svatoušek 😵
kuře maso mnňam! 😕

kopa
autor
24. črc 2009

Tercí my máme taky kuřátko 😀

Farmi to bude davové šílenství a jsem zvědavá kdo tu bude vyhlášenej za ouchyla měsíce 😀 Můžem si udělat tabulku a do toho dělat čárky kdy byl sex 😀 😀 😀 a pak zhodnotím a vlastně to bude taková statistika.

farmarska
24. črc 2009

u nás do tesca chodí zase skoro všichni z města 😀 je to tu ten největší obchod co ve městě máme 😅
a to je u nás to pidi tesco-asi poloviční co v Hradci 😎

tercie
24. črc 2009

Fakt farmi jo? Mě na pracáku řekli že nemám nárok pak na mateřskou, jen na tu rodičovskou a na 4 roky. DO 21měs. dítěter za 7600 a pak na ten zbytek jenom 3800, to je celkem málo, a my platíme hypotéku. A taky podpora je jen na chvíli a jak se mám spolehnout na to, že otěhu hned, když mi to trvalo minule 8 měsíců a předminule 5... Tak radši půjdu do práce, a když otěhu tak tím líp, půjdu na PN a aspoň budu mít tu mateřskou 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Já nic já muzikant 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Tercie dobrej postup 😉

tercie
24. črc 2009

Já testovat nebudu, já měřím 😉 Tady bude taky poloviční tesco, to velký je vw Varech a lidí je tam furt hodně...

farmarska
24. črc 2009

my měli kuže včera 😀

kopi dobrej nápad... a taky by se tam mohlo značkama zapisovat, kdy kdo chtěl, ale protějšek mu odmítl 😀 😀 no prostě kdy byla všechna snaha marná 😀 😀 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Já už nebudu ani testovat ani měřit 😲 😝

farmarska
24. črc 2009

kopi ale myslím že povedeš! 😀 😀 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Farmi beru tě za slovo,tak kdo chce napsat do tabulky? 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Farmi povede přítel 😀 😀 😀 😲

tercie
24. črc 2009

Jako tak ve statistice sexu bych byla stopro poslední 😀 S naší frekvencí 2x za měsíc 😝 Takže na to zapomeňte, nechci bejt za trapáka, jo? 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Tercie a já nechci bejt za ouchyla 😀

tercie
24. črc 2009

jo ale to co navrhla farmi - kdy kdo chtěl, ale protějšek mu odmítl tak to bych asi zase vyhrála 😀 😀 😀

farmarska
24. črc 2009

já budu testovat, měřit se mi nece 🙂 no to je prč, každá si pojedeme podle toho svýho 😀

terci no to by bylo vážně dlouhé čekání 😅 hele já se tam na to stejně budu muset příště ještě přeptat, jako že co teda budu dostávat, když mi vyprší pracák a přitom budu už těhu a práce neschopná, ale do mateřský ještě daleko..
i my platíme hypošku 😅

farmarska
24. črc 2009

si buď jistá terci, že já bych tě trumfla 😀 😀 😀
tak jedna nechce bejt uchyl druhá trapák...holky já se z vás snad picnu, takhle se nedohodneme 😀 😀 😀
terci já bych taky tak jednou za měsíc, ale když mi zatemní mozek hormony, tak bych to ďála nejraději i 5krát denně (v plodné dny, zbytek měsíce mi může bejt ukradenej 😀 ) jen kdyby bylo s kým 😀 😀 😀

tercie
24. črc 2009

Farmíku to si zjisti, oni jsou teď od novýho roku nový zákony a těhule jsou na tom podle toho pěkně v nevýhodě, nárok nemáš na nic a ještě tě i ve zkušebce jako těhu můžou vyrazit!!!

farmarska
24. črc 2009

holky já jsem pak fakt jak vyšinutá 😅 chudák manžel 😅 😅
ale já za to nemůžu, to ty mateřský pudy 😎

kopa
autor
24. črc 2009

Jojo Farmi mateřské pudy u mě taky 😀 😀 Ba dokonce mě to i baví 😅

tercie
24. črc 2009

tak u nás to máme nějak jinak páč zas já bych mohla furt, ale manžu furt bolí hlava a nebo se vymlouvá a utíká přede mnou, takže když ho přesvědčím, tak se nám to fakt povede tak dvakrát v měsíci. Občas si říkám, že je to u nás jak u Bundů 😀 Peggy Ella taky furt nahání do postele, a ten z toho má depky 😀

tercie
24. črc 2009

No a to dvakrát se snažím vždycky nasměrovat tak jako kolem ovulky, takže někdy kalkuluju, špekuluju, organizuju, abysme se vůbec trefili, to je děs, holky, na to abych měla školení...

farmarska
24. črc 2009

terci že jo! 🙂 nějaký kurzy by se na to mohly pořádat! třeba od UP ! 😀
to máme stejně, ale já se teda snažím asi víc uhánět 😀
no já taky nikdy nemusela tak dlouho jako ty 😅

farmarska
24. črc 2009

kopi dyt to povídám ty jsi maniak 😀

prkenicemkdenjsi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru