Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
19. čer 2009

Berunky nikde nikdo, tak já taky mizím, nevím jak se sem dostanu přes víkend, tak kdybysme se náhodou neviděly, tak si ho náležitě užijte a pa v pondělí 😉

sarlotta
19. čer 2009

Ahojík...konečně sem si zase zvětšila stránku....ale přišla sem si na to sama...jupíííí🙂)

F A R M I N K O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 blahopřeju....miminko je šikulka...on to bude darebáček/darebačka z toho sexíku po ovu🙂))) víš o čem mluvím🙂))))))))))))))))))))))))))))) 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Murynko Tobě a prďolkovi taky moc blahopřeju.....tak teď už si užívej kulatěníčko🙂))) Všechno bude v pořádku.

sarlotta
19. čer 2009

Holky zato já jsem měla včera den....... 😠

markytaj
19. čer 2009

Ahoj Sarlotto, copak se vcera delo?

sarlotta
19. čer 2009

Odpolko super...byli sme na kafíčko s ee-liskou 😉 🙂 a pokecali jsme.

Jenže jak sem dojela dom, tak sem měla břicho tvrdé jak šutr, dělalo se mi na omdlení, tak jsem si šla lehnout, ale nepřecházelo to, bolel mě šííleně žaludek...tak sme jeli do nemocky ... tam mě honili na chirdu, rentgen, sono, brali mi krev...uuuuuuu ☹
No nakonec sem dostala helacid na zklidnění žaludku a jeli sme dom. Nejlepší perlička je, že příští týden musím gastrosondu 😝 že má podezření na helicobakteri pylori...... kua mi to teda stálo za to.

Na druhou stranu mám kompletní biochemii z krve....a všechno v pořádku. 😉 I CRP ok. sono břicha, kde sem sem dočetla i o ledvinách🙂))

Tak jsem dneska papala kuřecí polévku a vařené kuře s vařeným květákem 😠

Jo a ještě sem s chirurgem probrala tu moji kýlu slavnou a říkal, že on by to zašil klasicky, že to mám malé tu branku a že se klidně možeme o ,,babetko"/ byl to slovák🙂/ snažit hned. že stačí týden rekonvalescence a že do 6měsíce než vyroste bříško to bude zahojené. Akorát ta síťka by nešla...ale že tu nutně nepotřebuju, dokud je to tak malé.
Tak se nechám na červenec napsat na operaci 😎

paajaa
19. čer 2009

Holky jájsem se sem dostala až teď a jsem úplně blažená, že čtu je dobrézprávy.

Farmi: mimi je bojovníček- gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Já jsem byla už Dr. s těma křečákama a dostal jsem prášky za 200,- Kč a šla jsem. Ještě mi tedy doktor řekl, že by to nebylo od věci nechat si s nima na podzim něco udělat. Nepamatuji si předně ten název,ale asi myslel pod kudlu. Ale já už chci být na podzim spokojení těhule, takže to asi neklapne. 😀

murynka
19. čer 2009

kuk jsem tu

obrovská gratulace farmi 😵 😵 😵 GRATULUJI!!!

my čekáme zdravé mimineško!!!!holky objala bych celý svět 😵 😵

mirax
19. čer 2009

murynko gratuluji k negativním testům! To je úleva, co? 🙂 🙂 🙂
Tak si užívej jináče už v naprostém klídku 🙂

cajori17
19. čer 2009

ahoj holky,v posledni dobe se moc nedostanu na net,ale vsechny vas zdravim,mejte se krasne

murynka
19. čer 2009

miri hrozná úleva 😵 😵 😵 😵 jsme tak štastná!!!!

kerrie
19. čer 2009

Mury ahojík.........gratuluju.......to je radost, viď? Teď už se můžeš vesele kulatit a užívat si těhu radosti. 😉

murynka
19. čer 2009

keri to jo 😵 😵 kulatit se začínám 😀 😀 😀 a co ty jak je?

kopa
autor
19. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Já jsem tedko dotvořila dortík a naložila si masíčko na špízy 😀
No takže zítra mi bude už 24 😅 😀 😝 A program zatím ještě nevím 😨

kopa
autor
19. čer 2009

Mury ona se ti ta barvička z melírků bude postupně vymývat,až je budeš mít světlé 😉

murynka
19. čer 2009

kopi ty jo 24 to mě bude 9.8 😵 😵 ještě si počkám 😀 😀
ty jo to budete mít dobroty 😀 😝

jinak ke světlé doufám že se dostanu 😅 😀

tercie
19. čer 2009

Kuk baby, jdu udělat manžovi sváču na noční a jsem tu za váma cobykamenemcobydup 😉

mirax
19. čer 2009

ženy..kde se touláte?

Já mám dnes opravdu dost...jdu si lehnout k televizi a občas sem juknu 😉

tercie
19. čer 2009

já jsem tu, ale asi budu muset končit, mám tu zas u pc frontu... jááááá už chci svůj počítač 😠

kerrie
19. čer 2009

Kuk............já byla zas objímat záchodovou mísu............jááá užžž nechciiiiiii 😀 Jsem ráda, že se mimískovi daří, ale tohle už bych fakt vynechala 😉

nicollka
20. čer 2009

Ahoj holky zatím nedočítám neni moc čas, prší a prší a malej je tááák protivnej.
Jen sem musela listovat a hledat Farminku a MOC MOC MOC GRATULUJI .... to sem si vyhledat prostě musela.

Jinak já jsem se včera odreagovala, s kamoškou sme šli na pivo a zase vzpomínaly na starý časy :D

Já zase špiním a to dost, zase jen na wecku, už druhý den, jsem 16DC, teplota vyskočila na 37 ale to bude tím pivem. Dnes beru první Duphaston, tak snad přijde mrcha brzy jak má tentokrát, nebo at nechodí vůbec :D Jinak už neměřim, jen namátkově jsem zkusila, už mě to pozorování fakt neba a jen sem pak pořád napjatá, nervní atd atd :D
Ráno jsem koukala včerejší ulici a normálně sem to prořvala...co ten alkohol dokáže :D

ee.liska
20. čer 2009

ahojky, zase dočítám 🙂
FARMI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
sarlot to je strašný, a jak ti je? už dobře??
jo a já začínám špinit, asi se chystá ms, doufám. podle bolesti břicha to nepoznám, to mě bolí pořád
kopi a venus všechno nejjjj 🙂
keri jen blinkej, to je dobře 😀

ee.liska
20. čer 2009

terci jo, já ještě netestuju ale už se na to těším 🙂 ale to bude asi až v srpnu

ee.liska
20. čer 2009

teda všichni jste někde pryč 🙂 já se ukážu asi až v pondělí, za chvilku jdu na oslavu a zítra je soutěž tak papa

murynka
20. čer 2009

ahojky kdepak se všichni flákáte 😀 😀
venku je krásně 😵 😵
my celý dne lítali po praze ted jsme přijeli a já za 15 minut odcházím na třídní sraz se těším 😀 😵

bobinka22
20. čer 2009

Mury ty jsi starsi jak ja?
Me bude 27.6. 23 😀
Jinak koukame na horory s Pritelem. 😀

farmarska
20. čer 2009

ahoj holky hlásím se z oslavy 🙂 oslavujeme už druhej den 😅 však je co slavit! 😵 😵 a teď nemyslím jen ty mý narozky 😀
Mury dodatečně gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

Eli tak doufám, že už je opravdu mrcha na cestě a že si to zas nerozmyslí 😠 kdyžtak dej vědět a já na ní zase houknu, třeba se mne tentokráde lekne 😀

bobi horrorky já taky ráda, ale ne když jsem sama doma 😅 😅

kerie a nepomohl by ti zázvorovej čajík? Někde na internetu jsem si přečetla, že je na těhu nevolnosti ideální, ba dokonce, že se i dělá dětem před cestováním(místo kinedrylu) a ty těhu lízátka co se prodávají v lékárnách jsou vlasrtně zázvorový-ale toho zázvoru tam maj jenom nepatrně 😝

Nikol tak já budu držet pěsti aby tentokráde nedorazila už vůbec ju 😉 😵

Terci sestro moje, tak ti přeju všechno nej k zítřku! Oběma nám bude 30 😀 to už jsme, ale starý páky co 😀 😀 😀
A vůbec všem co narozeninkovaly přeju vše nej a hezky si užijte oslavu! 🙂
Včetně Kopinky, doufám, že už to má doma vše ok. a hezky s přítelákem oslavuje 😉

kerrie
20. čer 2009

Ahoj dááámy 😀

Jůůů, 23.........holky, vy jste mladice........to mě bude v září taky už 30 😉

Farmi........tomu říkám pořádná oslava, dvoudenní party.......hmmm....co aktéři, ještě vnímaj? 😀

Jinak těhu blízadla jsem zkoušela a taky Emesin........obojí mi zabralo vždycky jen na chvíli. Ten čaj bych asi vyhodila dřív, než bych ho vypila 😀 Ještě jsem uvažovala, že bych prubla nějakou zázvorovou limonádu. Když pracoval manža na lodi, tak ji tam rozdávali lidem na mořskou nemoc 😀

kopa
autor
20. čer 2009

Ahoj holky,jsem tu jen naskok 🙂
Jsem uplně vyřízená 😀 😀 Jsme dnes šli na tůru a mám v nohách 26km a vzala jsem si špatná botky tak ted doma trpím a mám nohu oteklou 😅 😀 Ale mám dobrá krém na naraženiny,tak ho tam máznu 😀
Zítra jdeme za synovcem tak tam budeme slavit moje narozky.Holky to je hrůza už je mi 24 😀 😀 už nejsme maldice už mi táhne na 30!!!!!!!!!!!! 😀 😝

Elisko tak ke mě zatím mrcha nedorazila a ani mě břicho nebolí 😅 Dneska jsme 27DC né?

kopa
autor
20. čer 2009

omlouvám se za chybičky,ale jsem už unavená 😔 😔 😔 😔 🙄

farmarska
20. čer 2009

kopi ty jsi mladice! 😕 mě je zítra 30 ! 😝 😝

ty nožky oj oj chudinko, to není pěkná oslava narozek 😅

kerie nechci se vtírat s tím čajem, ale když si do něj dáš medík a citronek, není to tak špatný 😅 😅 a co ty víš, třeba ti zrovna pomůže 😉 a nebo zkus sehnat tu limču 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru